>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

hiro 76,7K

hiro

Użytkownik
W tym temacie można zadawać pytania, składać propozycje i zgłaszać niezgodności. Opiekunowie konkursu postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości. Przed wpisem tutaj warto jednak jeszcze raz przeczytać regulaminu konkursu!
Prosimy o podawanie linków do postów, które należy poprawić.
 
anzelmo 134,2K

anzelmo

Użytkownik
jeśli mozna proszę o wypisanie mnie z listy uczestników mam juz minus -400 sorki za kłopot mało czasu na ogarniecie wszystkiego święta itp same problemy
Zrobione./Macko18
 
Z 605,3K
Powinienem miec 525 pkt
19.12
Mecz: Ian White - Dimitri Van Den Bergh
Typ: Dimitri Van Den Bergh
Kurs: 4,50 ✅300
Bukmacher: William Hill

19.12
Mecz: Simon Whitlock - Ricky Evans
Typ: Ricky Evans
Kurs: 3,25 ✅225
Bukmacher: William Hill

✅225
Ostatnio edytowane przez Macko18 ; Wczoraj o 22:42

Jasne, poprawione./Macko18
 
A 167

abes1

Użytkownik
Proszę o wypisanie, sorki za kłopot, myślałem że podołam czasowo, ale jednak się nie udało. -790 mam póki co
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Proszę o wykreślenie z turnieju. Jeżeli dostaje -200 za podanie typu przed rozpoczęciem meczu to coś jest nie halo.
http://forum.bukmacherskie.com/f532/dzien-6-22-12-2015-wtorek-127602-2.html#post5842240
Nie jestem opiekunem tego konkursu, ale tutaj jest twoja wina.
Cytuje fragment regulaminu:
15. Typy podajemy do oficjalnej godziny rozpoczęcia danej sesji. Informacja o godzinie rozpoczęcia sesji będzie podawana w &#39;planie gier&#39;.
Zapisując się do konkursu oświadczałeś, że zapoznałeś się z regulaminem i akceptujesz go. Nie rozumiem podstawy twoich pretensji.
/Dokładnie tak, podpisuję się pod tym/Hiro.
 
N 67

nocnyadi

Użytkownik
29.12
Mecz: James Wade - Jamie Caven
Typ: Całej więcej 180
Kurs: 2.1
Bukmacher: Sportingbet
Można prosić o poprawę Całej na CAVEN
Dzieki
Zrobione./Macko18
 
jozzy22 545,1K

jozzy22

Użytkownik
Plan gier wraz z godzinami rozpoczęcia podane w temacie na piątek są aktualne i prawdziwe?
Pytam bo gdzie nie popatrze to jest co innego

flashscore.pl podaje co innego,sportingbet co innego,a tutaj jeszcze cos innego
U nas jest OK./Macko18
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Moze byc nawet jak kobra, czytalem na telefonie i musialem przeoczyc. Jak byk tez zadalem pytanie na samym poczatku bo nie wiem czy &quot;bedzie minus za jeden z typow&quot; oznacza, ze bedzie minus tak czy siak, czy bedzie minus jesli nie poprawie typow.
Zebys nie musial sie wysilac z odpowiedzia to od razu podam inny typ: Jelle Klaasen srednia powyzej 97,5 @1.83 - William
Zrobione./Macko18
 
Do góry Bottom