>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Duzo typow duze cele

S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Witam, od jakiegos czasu gram u bukow ze zmiennym szczesciem , chociaz raczej generalnie jestem na plusie, jakies 2 miesiace temu potrzebowalem gotowki wiec wszystko wyplacilem ale teraz zaczynam od nowa. Bukmacherke nie traktuje tylko jako zarobek ale rownież hobby, grane mecze staram sie analizowac, wiec moge zagwarantowac ze typy ktore tu wstawiam nie beda na tzw &quot;pałę&quot;. Bede gral raczej stawka płaską (chyba ze bede widzial w typie duze value to bede gral wyzej). Analizowanie meczow sprawia mi frajde wiec prawdopodobnie typow bedzie dużo, zobaczymy co z tego wyjdzie.

WAZNE : Przy korzystaniu z moich typow wazne jest to ze najbardziej interesuje sie i regularnie ogladam 3 dyscypliny od bardzo wielu lat i to z tych trzech dyscyplin prawdopodobienstwo trafnych typow bedzie najwieksze. Są to
- Siatkowka (głownie nasza Plusliga ale inne ligi rowniez) - śledze od jakichs 10 lat
-Skoki Narciarskie (tu beda glownie pary H2H, skoki ogladam bardzo regularnie od okolo 15 lat)
- Boks

Poczatkowy kapital: 290 zl
Wszystkie typy u bukmachera Bettson.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
No to zaczynamy:

1#
Siatkowka PlusLiga
Czestochowa vs Bedzin 1 1,96
Stawka 10zł
✅✅✅

Krotko: Czestochowa jeszcze bez zwyciestwa ale ogladajac ostatnie mecze stwierdzam ze graja lepiej niz Bedzin, Bedzin na wyjazdach dostaje sromotne bęcki, jak dla mnie dzisiaj ewidentne przelamanie zlej passy Czestochowian
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
⛔⛔3# UWAGA KUPON 4FUN
Freund vs Tande 1 1,40
Kraft vs Forfang 1 1,70
Stoch vs Amman 1 1,80
Schlierenzauer vs Hayebock 1 1,75
Kasai vs Tepes 1 1,75

Ako 13,85
Stawka:5zl
 
Do góry Bottom