>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

handicapy siatkarskie

briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Kto interesuje się siatkówką może korzystać z niektórych propozycji.. Praktycznie wszystkie kupony gram w fortunie.. Niektóre mecze będę podawał w dziale siatkówki i je analizował...Odrazu zamieszczę dzisiaj zagrane kupony..

pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Na dziś przygotowałem jeszcze dwa kupony na dziś relatywnie za 60zł i drugi za 70 zł..
zapraszam do zapoznania się z kuponami i korzystania z niektórych handicapow.., Kupony zagrane w fortunie
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam na dziś zamieszczam takiego wariata pogranego za 160zł kurs wychodzi 5,33 ⛔
może później co do niektórych meczy zamieszczę analizę w dziale siatkówki;-)

Zabrakło 3pkt w meczu Dynamo Moskwa ehh⛔
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Nie miałem dziś czasu na analizę więc zamieszczam kupon pograny w fortunie za 300zł kurs 4 ⛔

Pozdrawiam
To Chemik pozamiatal sprawę:-(
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Na dziś zmontowałem 3 kupony nie tylko z siatkówki... Taki misz masz trochę kosza ręcznej i siatki oczywiście;-)
Ten za 300 kąsliwy:)
Polecam zagrać coś w stronę Perugii.. Kovač został trenerem więc gra tego zespołu powinna się zdecydowanie poprawić

Dwa kupony na⛔ a ten za 150zł wszedł✅✅

Swoją drogą szkoda tego kuponu z psg w końcówce wygrywali 30:19 i poluzowali 33:25
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
wszystkie mecze są na poniedziałek kupon zagrany w fortunie za 123 zł wczoraj... ale widzę że prawie wszędzie zauważalne spadki już
 
Do góry Bottom