>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IPTL 2015

Status
Zamknięty.
magician 2,9K

magician

Użytkownik
W tym roku tylko co jakiś czas coś tu wrzucę, ale za to polecam każdemu śledzić na własną rękę te mecze, bo to nie tylko kawał dobrego tenisa, możliwość zobaczenia legend czy świetna rozrywka, ale też okazja do zarobku. ;) Polecam śledzić informacje, a także oglądać meczyki. Hejterom, którzy zaraz by chętnie napisali, że ludzie piszący w tym temacie będą zajmować się imitacją sportu i prawdziwej rywalizacji, przypominam poprzednią edycję turnieju.
Na jutro zaplanowany jest mecz Japan Warriors vs Indian Aces, czyli wg zapowiedzi- Marat Safin vs Fabrice Santoro. Francuz starszy o 7 lat, ale prawie wcale tego nie widać, głównie za sprawą tego, że regularnie gra w takich właśnie turniejach i wciąż trzyma dobrą formę. Popularny Magician rok temu zrobił w Azji furrorę swoimi występami, pokazując wielką fantazję, technikę, gibkość i wszystko, z czego był znany podczas swojej kariery. Był najlepszym zawodnikiem spośród legend, a teraz zmierzy się z Safinem, który też gra co jakiś czas w pokazówkach, ale oprócz serwisu aż tak wiele z atutów tenisowych mu nie zostało. Grali zresztą dopiero co mecz w systemie BO3 (wygrał Santoro 6:4 6:4), w którym wyraźnie było widać średniawą pracę na nogach u Marata. Magician to zawodnik grający bardzo dużo rotacji, mnóstwo płaskich slajsów, po których bez dobrej pracy na nogach zwyczajnie wykręca przeciwnikowi rakietę z rąk- i tak się właśnie działo często w ich ostatnim meczu. Jego liczne krótkie podcięcia piłki też z pewnością nie są niczym miłym dla kogoś takiego, jak Rosjanin. Ostatnio pierwszy serwis Safina wyglądał bardzo fajnie, ale kiedy go zabrakło, robiło się groźnie. Francuz z głębi kortu jest bardzo regularny, forehandem czaruje, backhandem co jakiś czas oprócz tego przyspieszy i robi się groźnie. Co prawda często chodził do siatki i to po średnich raczej wrzutkach na połówkę przeciwnika, ale należy mu to wybaczyć po zobaczeniu jego cudownych dotknięć volleyowych, gdzie Marat praktycznie nie miał co zbierać po takowych akcjach. Jeśli Safin ogarnie się na tyle, żeby przejąć inicjatywę, to może tu wygrać, ale na ten moment postanowiłem zaufać mojemu wielkiemu idolowi, który rok temu, a także przez ten rok, udowadnia, że mimo takiego wieku ma w sobie ciągle to coś. Wielka przyjemność patrzeć na kogoś, kto w wieku niemalże 43 lat biega po korcie jak perszing, lobuje, skacze do siatki, zagrywa smecze z półobrotu itd. itp.
W Ónibecie mamy zakład po prostu na konkretną konkurencję, ale zapowiadany był Santoro z Safinem, więc mam nadzieję, że nic się nie zmieni (bo przy zmianie zawodników nie ma zwrotu)
Indian Ace&#39;s Men&#39;s Legends Singles vs Japan Warriors Men&#39;s Legends Singles 1 @2.52 ✅ (6:2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Jeszcze na szybko takie coś:
Japan Warriors Mixed Doubles vs Indian Aces Mixed Doubles 2 ⛔ (5:6) //przegrali z *5:3 30:0 ????
Indian Aces Women&#39;s Singles vs Japan Warriors Women&#39;s Singles 2 ✅ (4:6)
AKO: @2.10 Ónibet
W mixcie IA ma zagrać Mirza z Bopanną (jak nie, to może z Dodigiem?), więc solidny poziom gwarantowany. Po drugiej stronie stanie Masza lub Nara jako żeńska część mixta, co jak dla mnie już jest mocno wątpliwym eksperymentem. Zdecydowanie wyżej sobie cenię umiejętności deblowe Sanii niż tych pań, ale także orobinę te Bopanny od Paesa, więc stąd taki typ.
Z drugiej strony pojedynek singlowy, gdzie mam nadzieję zagra Masza (jest w Japonii, więc powinna zagrać) prawdopodobnie z Mirzą. W sumie nie ma tu co pisać. Zresztą Nara też powinna sobie poradzić w grze singlowej u siebie z tą deblistką. Być może ktoś spoza listy zastąpi Sanię, ale jak zagra Maria, to i tak się o nic bać nie będę.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Berdych 1,60 Otobet
Znajac mentalnosc Kyrgiosa to ja nie sądze zeby mu sie chcialo dzisiaj grac, poza tym dluga przerwa
Trzeba czasami też patrzeć na to, co było rok temu. Nick tutaj ciągnął za nogi swoją ekipę, wyjmując im debla, czy tam mixta wchodząc na zmianę i grając doskonale, m.in. serwując sporą ilość asów.

Co do Indian Aces-Japan Warrios w singlu pań zmierzą się Masza z Sam Stosur, myślę, że i tak bet Magiciana dalej jest wart uwagi, a mixt tym bardziej, bo ciężko szukać lepszej pary w tych rozgrywkach, niż Sania z Rohanem.
Indian Aces Men&#39;s Singles-Japan Warriors Men&#39;s Singles Kei vs Monf 6-4
Japan Warriors 1.60 Unibet
✅✅✅
Najprawdopodobniej zobaczymy tutaj pojedynek Keia z Dodigiem. Obecnie przewaga Samuraja nad Chorwatem w singlu jest ogromna. Paddy wyceniło ten bet na jakieś 1.3. Myślę, że 1.6 trzeba tutaj próbować. Pobieram w dublu z wyżej wspomnianym mixtem i dostaję kurs 2.32⛔ [Koniec świata z tym mixtem].
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Zgadzam się że wszystkimi typami @Magicana w stu procentach. Nie spodziewałem się,że na Santoro będą ,aż tak wysokie kursy,więc też to mocno polecam. To samo z mixtem podanym niżej.
Co do Berdycha to ja bym uważał na tego gracza. Czech to trochę taki tenisowy nudziarz,a w tym turnieju często liczy się dobre show i finezja. Kyrgios czy chociażby Monfils to gwarantują i wydaje mi się,że są to cenniejsi zawodnicy niż właśnie Berdych czy inny Cilic
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Pierwszego dnia jeśli chodzi o zwycięstwa drużynowe to moim zdaniem bez niespodzianek. Spodziewałem się wyższego zwycięstwa Indian nad Japończykami, ale koniec końców wygrali. Dzisiaj inauguruje rozgrywki drużyna Phillipine Maverics, a Indian Aces pauzują.

VS

Japan Warriors Mens Legends Singles vs UAE Royals Mens Legends Singles @1,46 óni ✅✅ 4:6

Na początku myślałem, że pogram po prostu na zwycięstwo Royalsów, ale debel, mikst, singiel kobiet i mężczyzn mogą być naprawdę wyrównane i pójść w obydwie strony. Natomiast co do meczu legend to tutaj nie widzę innej opcji jak wygrana Ivanisevica. Goran nie zapomniał jak się serwuje i nie jest, aż tak zardzewiały jak Safin, który moim zdaniem będzie wielką bolączką Japońskich Wojowników i szczerze mówiąc nie za bardzo widzę z kim by tu mógł tego swojego seta ugrać. Santoro wczoraj rozrzucił go na korcie. Wiadomo, że z Ivanisevicem mecz będzie bazował na serwisie z obu stron, ale oprócz tego Goran pokazał, że nadal nieźle się porusza po korcie, a Safin to moim zdaniem już tylko i wyłącznie zagrywka, która nie sieje już takiego popłochu jak kiedyś.

VS
Philippine Maverics Mens Legends Singles vs Singapore Slammers Mens Legends Singles @1,46 óni ✅✅
6:4

Filipińczycy dzisiaj po raz pierwszy i w sumie nie do końca można przewidzieć jak to będzie wyglądać i jak ich pozestawiają w różnych konfiguracjach. Powinni Mavericsi wygrać, ale wolę łapać coś na live jak już będą bardziej pewne składy. Pre idę tylko w stronę meczu legend. Po stronie singapuru Carlos Moya natomiast w drużynie Mavericsów Marc Philipoussis, który jakby nie patrzeć próbował jeszcze w tym roku swoich sił wśród zawodowców ???? Odpadł w Newport w pierwszej rundzie kwali z Erickiem Quigleyem, ale przegrał tam 7:6 7:6 i z tego co pamiętam tylko raz dał się przełamać. Można powiedzieć, że jest w grze cały czas, natomiast Moya to już tylko właśnie tego typu turnieje. Mimo, że są równolatkami to chyba lepiej kondycyjnie i przygotowawczo będzie wyglądał Kangur. Mark na pewno zdominuje serwisem Carlosa. Moya przez całą karierę najlepsze wyniki osiągał oczywiście na mączce, a Philipousiss właśnie na twardych nawierzchniach.
Rok temu na tym turnieju Australijczyk grał świetnie. Pokonywał bez trudu Ivanisevica, Piolina, Agassiego czy Raftera. Jedynie genialnie grający Santoro potrafił go powstrzymać. Zanotował bilans 9/1. Będę mocno zdziwiony jak Moya odniesie zwycięstwo.
Więcej typów live w HP od rana :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Philipinne Mavericks Men&#39;s Legends Singles vs Singapore Slammers Men&#39;s Legends Singles 1 @1.46 Ónibet ✅ (6:4)
Mark pokazał się w poprzedniej edycji z kapitalnej strony, jak zawsze potężnie serwował, dobrze grał z głębi kortu i czysto na siatce. Przegrał jedynie z wielkim Santoro. Formę ciągle utrzymuje, co jakiś czas pojawia się jakieś info o jego treningach, a w lipcu nawet wystąpił (w wieku 39 lat!) w kwalach do turnieju ATP 250 Newport, gdzie przegrał z Quigleyem zaledwie 6:7 6:7, a w końcu Eric to profesjonalista, nie amator (średni bo średni, ale jest). Teraz zagra z Moyą, który nic wielkiego nie gra po raz kolejny, słaby return, sporo UE... Czasem serwis wyjdzie na prawdę fajnie, ale co z tego, jak zaraz dołoży DFa. Rok temu nawet jak miał jakieś szanse, to je marnował, dzisiaj z Goranem zrobił to samo. Na moje oko ma za mało atutów obecnie, bo do jego stylu gry trzeba by dobrze chodzić na nogach, a ja tego u niego nie widzę i przy takiej regularności w grze wątpię, żeby utrzymał swoje wszystkie podanie. Dodatkowo na returnie też go nie widzę, przy tym co pokazał np. dzisiaj, łącząc to z kosmicznym serwisem Marka. Jak dla mnie Kangur powinien to spokojnie wziąć ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Japan Warriors Mens Legends vs UAE Royals Mens Legends Marat vs Goran 4-6
UAE Royals 1.72 b365
✅✅✅
Kolejna różnica w kursach pomiędzy betem i Uni. Ten pierwszy daje 1.72, a drugi tylko 1.46. Goran gra tutaj już drugi sezon, wczoraj pokazał się z podobnej strony co w ubiegłym sezonie. Potężny serwis i nawet niezłe wymiany. Dalej jest w nim dobry tenisista. Marat za to słabo i poległ aż 2-6 z Santoro. Siła ofensywna Ivanisevicia jest spora i głównie na nią liczę. Chorwat powinien przejąć inicjatywę, trzymać swój serwis i powalczyć na returnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Indian Ace&#39;s Men&#39;s Legends Singles vs Singapore Slammers Men&#39;s Legends Singles 1 @1.25 Ónibet⛔
Nie ma co się tu rozpisywać, Santoro wygrywa wszystko co się da pokazując wielki tenis jak i to nie tylko jak na osobę w tym wieku, ale też fragmentami można go porównywać do aktywnych graczy, szczególnie jeśli chodzi o spryt i technikę, których nie straci chyba nigdy. Jutro ma zagrać z Moyą, który to zagrał na prawdę fajny meczyk z Philippoussisem, tyle że ten oprócz serwisu i pojedynczych akcji tak właściwie wiele nie pokazał. Zaczął za spokojnie, a jak trzeba było już ostrzej grać, to trochę ciężko mu było wejść w rytm. Moya takie coś wykorzystywał i ugrał 4 gemy, co jak na to co prezentuje, jest pozytywnym wynikiem. Santoro na pewno nie odda mu aż 12 punktów poprzez UE, a to był, jakby nie patrzeć, motor napędowy Carlosa w tym meczu :razz:
Różnica w grze bardzo duża, jeśli nie będzie jakiejś kontuzji, czy innego nieoczekiwanego zdarzenia, to Santoro to bierze dosyć spokojnie. Można dodawać do dubla, czy co tam kto chce.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Indian Aces Mixed Doubles vs Singapore Slammers Mixed Doubles 6-3
Indian Aces 1.60 Unibet
✅✅✅ IZZI
Hindusi lekki falstart i w pierwszym meczu utopiony mecz z wyniku 5-3 30-0. Tutaj liczę jednak, że Sania z Rohanem zaprezentują swoją grę z tego lepszego momentu. Grali razem ze sobą całe poprzednie rozgrywki IPTL, grają też teraz i już jakieś zgranie musi tutaj występować. Tutaj dostaną za przeciwników Melo z Pliskovą, bądź Bencic. O ile poziom gry Panów jest podobny, albo lekko na korzyść Brazylijczyka ze Slammersów, o tyle u Pań Mirza zjada obie z zawodniczek singapurskiej ekipy. Jak napisałem, widzę tutaj przewagę hinduskich Asów w zgraniu, jak i żeńskiej części tej rozgrywki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Dobra, sporo buków wstawiło już ofertę na mixty i nikt nie dał więcej, niż Óni, więc gram to co jest:
Indian Aces Mixed Doubles vs Singapore Slammers Mixed Doubles 1 @1.6 b.win, Óni✅
Przede wszystkim Sania z Rohanem mają coś do udowodnienia po pierwszym meczu. Z pewnością sporo w nich sportowej złości, po tym co się stało w końcówce wygranego już prawie przez nich meczu. Pretensji do siebie mogą mieć sporo, ale z pewnością głównym czynnikiem powodującym tę porażkę były magiczne zagrania Herberta, który w końcówce grał po prostu perfekcyjnie i zagrywał niesamowite techniczne piłki. Gdyby nie to, nie byłoby szans na tę wygraną, bo Mirza z Bopanną grali na całkiem dobrym poziomie patrząc na całe spotkanie. Melo ze swoimi partnerkami (Bencic i Pliskova) grał nieźle, ale popełniali sporo błędów i myślę, że te kobity, w przeciwieństwie do Maszy, nie wytrzymają takiego naporu ofensywnego od Sanii. Bopanna teoretycznie lepszy od przeciwnika ze Slammers, ale czasem się niestety spala- na szczęście Melo to wielki zawodnik nie jest i wychodzi tu mniej więcej na remis to starcie męskiej części mixtów. Nie zachwyciła mnie ta gra Slammersów w meczach deblowych, nawet przy wygranej jakoś wybitnie dobrze nie grali i Mirza z Bopanną nawet grając tylko tak dobrze jak w poprzednim meczu, zejdą z kortu jako wygrani.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Micromax Indian Aces vs Singapore Slammers
Indian Aces@1,6 bwin ✅✅ 27:22
Szczerze mówiąc liczyłem na inny przebieg, ale końcowy sukces najważniejszy ;)
Podpisuję się w pełni pod typami kolegów, ale już nie będę powielać, bo to bez sensu ;)
Ja pójdę krok dalej i typuje po prostu zwycięstwo w całym meczu Indian. Uważam, że w ogólnym rozrachunku to oni będą lepszą ekipą. W pierwszym meczu Indianie pokonali po trudnym boju Japończyków. Sami sobie winni, bo Miksta zamiast wygrać 6:3 przegrali 6:5 i w sumie tych punktów mogło brakować w ogólnym rozrachunku. Jutro myślę, że drugi raz porażki mikstowej nie doświadczą. Para Mirza/Boppana powinna ograć Melo/Bencic (raczej ona, bo dziś wygrała). Szczególnie osoba Sani robi tu dużą różnicę.
Kolejna rozgrywka na plus dla Indian to debel. W drużynie Singapuru raczej na pewno Melo/Brown, którzy przegrali tu już dwa mecze. U Indian Boppana/Dodig(lub Monfils). Jeśli będzie to Dodig to powinni pozamiatać rywali, a skoro tam jest to wypadało by dać mu szansę gry, a Monfilsa zostawić na singla. Brown to nie jest ten poziom na taki turniej. Mogą ewentualnie wrzucić za niego Kyrgiosa i tu by było z pewnością trudniej, aczkolwiek Dodig czy Boppana to dwie półki deblowe wyżej od kangura.
Rozgrywki singlowe dosyć wyrównane. U mężczyzn Kyrgios (który czuję tu się świetnie) z Monfilsem. W takim starciu kibice mogą liczyć na wielkie show z obu stron i dużo spektakularnych akcji pod publiczkę. Nawet jeśli Kangur wygra to nie sądzę, żeby to była wyższa wygrana, niż 6:3/4.
Singiel pań to raczej Pliskova vs Stosur, gdyż Aga przyjedzie na pomoc Indianom dopiero na dwa ostatnie turnieje. Pliskova dziś pokazała fajny tenis i ograła Serene Williams (słabo przygotowaną). Stosur stawiała niezły opór Sharapovej, ale koniec końców doznała porażki 6:4. Myślę, że dziś jednak Pliskova będzie górą, aczkolwiek wygranej Samanthy wcale nie można wykluczyć.
Najważniejsze starcie to mecz Santoro - Moya. Sądzę, że to tutaj zyskają olbrzymią przewagę Indianie. Fabrice jest w stanie wygrać z Carlosem spokojnie 6:2, a może i wyżej. Pokonał bez problemów Safina, a Moya zaliczył tu dwie dosyć łatwe porażki. Francuz go po prostu zniszczy regularnością, mobilnością i kondycją, której widać, że u Carlosa już brakuje. Santoro jak w zeszłym roku w fantastycznej formie na IPTL.
Podsumowując liczę na wygrane w deblu i mikście oraz pogrom w meczu legend. Singiel panów pozostawiam sprawą otwartą, a kobiet stawiam na wygraną Singapour Slammers. Wydaje mi się, że w ilości gemów w ostatecznym rozrachunku ekipa Micromax Indian Aces skończy rywalizację z bilansem ok +4 gemy nad drużyną &quot;Singapurczyków&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Indian Aces Men&#39;s Legends Singles vs Singapore Slammers Men&#39;s Legends Singles Santoro vs Moya 5-6
Indian Aces 1.90 b365
⛔ Ahahaha, to jest parodia, 5-2-&gt;6-7 w taju, wcześniej też niezłe akcje. Ktoś tu w tym maczał palce....
Kurs już zleciał z 2.10, a przecież Uni dało całe 1.25. Wszystko co się dało opisali koledzy wyżej, a ja po prostu podaję znacznie wyższy kurs. Tak w tym sezonie IPTL, jak i rok temu legenda hinduskich Asów wypada tutaj znacznie lepiej odgrywając jedną z najważniejszych ról w swojej ekipie. Tego o Carlosie juz powiedzieć nie można.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Indian Aces Men&#39;s Doubles vs Singapore Slammers Men&#39;s Doubles 6-4
Indian Aces 2.10
✅✅✅
Bopanna/Dodig vs Melo/Brown najprawdopodobniej. Marley tutaj w ogóle nie pasuje poziomem. Hinduska para bardziej zbilansowana na wysokim poziomie. Powinni spokojnie sobie poradzić. Sam Melo tutaj nie wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Japan Warriors Men&#39;s Doubles vs Phillipine Mavericks Men&#39;s Doubles 5-6
Japan Warriors 2.20 b365
⛔ Na kij wygrać seta z *5-3 30-0? Lepiej zabawić się w hinduskiego mixta...
Herbert/Paes vs Gasquet/ERV, nie widze tutaj aż takiej przewagi Francuzów, żeby dawać na nich 1.61. Rysiek nie pogrywał ostatnio dużo w debla. Imo nie jest to bardzo dobry gracz w tej odmianie tenisa. ERV ten sezon trochę pomieszany. Zmienianie partnerów etc. Z Nestorem szło mu nieźle, ale co do samej gry to można by to określić mianem sinusoidy. Z drugiej strony świetnie rozwijający się Herbert, który miewał tutaj już doskonałe zagrania oraz Paes, który powoli będzie zawijał z kortów. Technika jednak jeszcze po stronie grubego Hindusa. Sprawność może już nie ta, tak samo kondycja, ale stać go na dobre kilka gemów, co może wystarczyć do wygranej. Myślę, że tutaj mamy do czynienia z czymś w stylu 50/50, więc próbuję kurs powyżej 2.0.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Philippinne Maverics vs UAE Royals
UAE Royals @1,6 ónibet. ⛔⛔
To jest w końcu pierwszy minus w IPTL. Zawiedli wszyscy,ale jednak panowie na początku najbardziej mnie załamali. Łatwa wtopa

Royalsi idą jak po swoje. Pewna wygrana z Singapore Slammers i pogrom Japońskich Wojowników. Maverics ze Slammersami porażka,a z Japończykami wygrana,ale nie,aż tak przekonująca. Uważam,że drużyna kompletna i nawet bez Federera,który pojawi się dopiero w Dubaju mogą ograc każdego.
Ale po kolei. Mecz Legend zapowiada się na mega wyrównany. Philipoussis kontra Ivanisevic. Może być różnie. Ważny będzie pierwszy serwis. Zakładami ewentualną porażkę Ivanisevic,ale raczej mecz będzie wyrównany i nie zdziwie się jak skończy się 6:5 dla któregoś.
Singiel mężczyzn to raczej Raonic(moze Gasquet) vs Berdych. Obaj nie błyszczą. Rao w mecz z Nishikorim umiejętnie trzymał serwis i wygrał po TB. Dziś może być podobnie,dlatego zakładami,że te oba mecze zakończą się minimalną wygraną którejś z drużyn.
Singiel kobiet przewiduje pogrom. Serena przyjechała tu tylko po to,żeby się po uśmiechać i zainkasowac nie małą sumke. Słabe występy z Pliskovą i Narą(tutaj się lekko gospodyni podłożyła :p ). Mobilność i kondycja w lesie. Porusza się nie lepiej,niż te 45 letnie legendy. Z kolei Ana w wysokiej formie i pokazuje tu świetny tenis. Dwie wygrane w dobrym stylu.
Mikst i debel stawiam po stronie UAE Royals.
Mikst to świetnie rozumiejący się tu Nestor i Mladenovic. Grają fantastycznie po prostu i jak to utrzymają to nie będzie co zbierać. W ekipie z Filipin Huey albo ERV i z kobiet Serena bądź Gajdosova. Półka niżej po prostu.
Debel Berdych/Nestor się sprawdzał,więc watpie by Royalsi to zmieniali. Też pewnie ogrywali swoich rywali jak dotąd. U rywali Gasquet i ERV raczej. Ja bym to wystawił inaczej,ale gdzieś Rysiek musi grać skoro tu przyjechał (chyba,że dostanie szansę w singlu dzisiaj). Osobiście wystawił bym ERV z Hueyem,albo nawet z Philipoussisem ????
Raczej tak nie będzie i Berdych z Nestorem powinni to wygrać dosyć pewnie.
W ogólnym rozrachunku stawiam jakieś +4 dla UAE Royals jeśli nie zdarzy się jakas katastrofa. Przy dobrych wiatrach nie zdziwi mnie nawet +8 jak każdy zagra na takim poziomie jak w poprzednich starciach.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Philippoussis-Ivanisevic 6-2
Over 9.5 1.70 1xbet
⛔ Gorana dzisiaj nie było na korcie.
Mecz legend Mavericksów i Royalsów. Tak Mark, jak i Goran mocno polegają na swoim serwisie. Wprawdzie miewali przestoje i dawali się czasami łamać, jednak myślę, że tutaj obaj powinni zdecydowanie zagrać podaniem, co wymusi słabszą grę rywala na returnie. Dwa dni temu w dwóch meczach legend oglądaliśmy shoot out i tutaj spodziewam się czegoś podobnego, czyli bardzo zaciętego meczu, gdyż obaj należą do najlepszych w kategorii legend w tegorocznej edycji IPTL.
Kohlschreiber-Kyrgios 5-6
Kyrgios 1.88 1xbet
✅✅✅
Imo kolejne promo, u innych buków 1.45-1.60. Nick w IPTL czuje się jak ryba w wodzie. Pokazywał to już w tym roku, jak i w zeszłym sezonie. Taki format gry mu odpowiada. Kolba zagrał na razie jeden set, gdzie wyraźnie uległ Berdychowi. W grze Niemca widać było sporą nieregularność i tutaj widzę szansę Kangura.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ivanisevic-Santoro 3-6
Santoro 1.92 1xbet
✅✅✅ Promo to promo ????
Kolejny zawyżony kurs u ruskich. Uni ma na Legendę Asów 1.45, a bet 1.61. Różnica spora, coś w stylu wczorajszego Kyrgiosa. Hindusi dopiero od dzisiaj zaczynają turniej w Manilii, za to Royalsi grali już wczoraj i Goran zaprezentował lekką katastrofę. Dał się dwa razy połamać Markowi, a do tego wypadł katastrofalnie na returnie, gdzie mniej niż 30% piłek przeszło na drugą stronę. Wprawdzie Fabrice ostatnio też zaliczył wpadkę i wtopił wygrany mecz z Moyą, jednak wydaje mi się, że prezentuje on bardziej solidny tenis. Jest bardziej cierpliwy w wymianach, miewa mniej przestojów, a jego selekcja uderzeń potrafi sprawić kłopot rywalowi.
Indian Aces Women&#39;s Singles-UAE Royals Women&#39;s Singles 6-3
UAE Royals 1.68 Unibet
⛔
Sam Stosur vs Ana Ivanovic. Serbka czuje się tutaj dobrze, ta atmosfera jej odpowiada. Pokazała się z dobrej strony już w tamtym sezonie. Tutaj nieźle pogrywała i wydaje mi się, że powinna dać radę Kangurzycy. W becie 1.50, u ruskich 1.57, więc widać tutaj wyraźnie najwyższy kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Berdych/Nestor-Melo/Kyrgios 2-6
Melo/Kyrgios 2.05 Oddsring 2.20 Expekt
✅✅✅ IZZI :cool:
Mecz Slammersów z Royalsami składa się praktycznie z samych zapowiadających się na zacięte sety. Z kursów wynika, że najbardziej wyraźnym faworytem jest mixt Royalsów, gdzie zagra Nestor z Krysią przeciwko Belindzie i Nickowi. To raczej prawda, jednak ja zawiesiłem oko na deblu. U Slammersów nie ma już Marleya, a za niego wchodzi Kyrgios i jestem wręcz pewien, że podniesie to jakość singapurskiej pary. Melo wreszcie może się uśmiechnąć, bo obok nie będzie miał gościa z poziomu challków, ale solidnego tenisistę, który dysponuje bardzo dobrym serwisem, niezłą siatką i poprawnymi wymianami. Szczerze mówiąc, patrząc z perspektywy gry podwójnej, to wydaje mi się, że para Slammersów może okazać się mocniejsza, gdyż Nestor ma już swoje lata, tutaj nie zawsze wypada dobrze. Może i w mixcie wychodzi to OK, jednak na pojedynek z samymi facetami to się już tak nie przekłada. Do tego Tomek, który jednak nie jest wybitnym deblistą. Jest serwis, są wymiany, ale już np. z siatką tak nie jest. Ogólnie oceniam ten pojedynek na co najmniej 50/50, nawet może lekko pod Melo i Kyrgiosa, więc 2.00+ biorę z chęcią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom