>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, skargi, zażalenia.

deepred 634,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jeżeli coś jest niejasne, nieczytelne, masz jakieś pytania, pisz w tym dziale, organizatorzy służą Ci pomocą.
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Odnośnie bukmachera, konto trzeba mieć aktywne, musi być dokonany przelew w ostatnim czasie? ;)
Z tego co się orientujemy, to Redbet po prostu funduje nam ten konkurs, a Odra wspominał, że wygrane i tak będą przelewane na skrilla, więc najprawdopodobniej nie musisz tam mieć aktywnego konta. / DeepRed
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Odnośnie bukmachera, konto trzeba mieć aktywne, musi być dokonany przelew w ostatnim czasie? ;)

Z tego co się orientujemy, to Redbet po prostu funduje nam ten konkurs, a Odra wspominał, że wygrane i tak będą przelewane na skrilla, więc najprawdopodobniej nie musisz tam mieć aktywnego konta. / DeepRed
Marcin-Odra jeszcze ma da znać, jak będą przebiegały nagrody... ma napisać na dniach.
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
No dobrze, mniejsza o nagrody, po prostu chciałbym wziąć udział w konkursie, a jeśli trzeba mieć aktywne konto, to poniekąd łamałbym regulamin i by była dyskwalifikacja już na starcie ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No dobrze, mniejsza o nagrody, po prostu chciałbym wziąć udział w konkursie, a jeśli trzeba mieć aktywne konto, to poniekąd łamałbym regulamin i by była dyskwalifikacja już na starcie ;)
Od razu by nie była dyskwalifikacja.. :razz: kto pyta nie błądzi. Trzeba czekać aż Marcin uzupełni rubryczkę z Nagrodami i wszystko będzie wiadome. ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ogłoszenia parafialne:
1. Konkurs startuje 14 grudnia, a nie 7.
2. Pula nagród wynosi 1000PLN (250e) i w całości sponsoruje ją Redbet
3. Podział nagród pojawi się do 24h
4. Należy mieć minimum jeden depozyt w ostatnich 60 dniach
 
plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Mam rozumieć, że jeśli wpłaciłem tam min. depozyt tj. 10E dwa dni temu to się łąpię jak najbardziej? No i jak tam z tym podziałem nagród? ;)
 
B 29

belcio

Użytkownik
Depozyt 60 dni liczy się od startu konkursu w tył czy od startu zapisów bo jak dla Mnie to ważne bo ostatni mam 12.10.2015
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie wiadomo, czy w ogóle będzie ten konkurs. Odra nie odpisuje na wiadomości na GG i ma wszystko w D.
Co to za insynuacje?
Gdzie ja mam od Ciebie jakąś wiadomość na gadu? Bawisz się w adwokata wonderkido ?
On ma (miał) zajmować się tym konkursem wedle naszych ustaleń. Po tym jak mu zwróciłem uwagę strzelił focha i nie pisze do mnie.
5 grudnia napisałem mu na gadu, iż konkurs startuje 14 grudniai od tego czasu niekontaktowa się ze mną, ale generalnie już wcześniej było wszystko ustalone.
Konkursy są dla Was, a nie dla nas. Jeśli wonderkido wycofuje się z przeprowadzenia konkursu to tak - konkursu nie będzie...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja się z niczego nie wycofałem. Miały być 64 osoby w konkursie tak jak mówi REGULAMIN, nie ma do tej pory więc nie ma sensu rozpoczynać konkursu. Jak będzie tyle osób to się go rozpocznie. Na siłę też nie będę zapraszał do konkursu. Proste.
/ e: Zrobisz ten podział nagród? Ludzie też na to czekają...
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Fochy odlozcie na bok i spojrzcie na liczbe zapisanych. Konkurs poczatkowo mial sie odbyc 7 grudnia. Jest 15 i mamy 51 osob zapisanych. Chciales zrobic grupy 8x8 o ile dobrze pamietam. Nie mozna przy 56 zrobic 8 grup po 7 osob? Przeciez na te 13 osob bedziemy do lutego czekac, szczegolnie patrzac na to z jaka czestotliwoscia sie zapisuja.
Mozna wszystko, wystarczy chciec.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Proszę o wypisanie mnie z konkursu.
Specjalnie założyłem tam konto i wpłaciłem depozyt po przeczytaniu
Ogłoszenia parafialne:
1. Konkurs startuje 14 grudnia, a nie 7.
2. Pula nagród wynosi 1000PLN (250e) i w całości sponsoruje ją Redbet
3. Podział nagród pojawi się do 24h
4. Należy mieć minimum jeden depozyt w ostatnich 60 dniach
Teraz kolejny wpis w wątku z nagrodami
W celu otrzymania nagrody gracz musi dokonać depozytu +zawrzeć minimum 2 zakłady w redbet w trakcie trwania konkursu.
Następnym razem sprecyzujcie solidnie regulamin i warunki zanim ruszy konkurs, bo takie zmiany w trakcie są mało profesjonalne.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Alves @ jakie fochy? nikt się nie focha chodzi o pewne zasady.
Porozmawiam z opiekunami działu i będziemy mogli zaczynać od piątku. Jeśli też wyrażą chęć aby tak właśnie było. A czy do lutego, się będą zapisywać to ja nie wnikam. Ale niech będzie i rozpoczniemy wcześniej, bez ustalonej zapisanej liczby osób. Ale tak jak napisałem ustalę to jeszcze z opiekunami.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Imo ostateczny czas można wyznaczyć na 18/19 grudnia, jeśli nie uzbieramy 64 to startujemy w 56, losujemy w sobote/niedziele, startujemy w poniedziałek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
alves94 560

alves94

Użytkownik
Alves @ jakie fochy? nikt się nie focha chodzi o pewne zasady.
Porozmawiam z opiekunami działu i będziemy mogli zaczynać od piątku. Jeśli też wyrażą chęć aby tak właśnie było. A czy do lutego, się będą zapisywać to ja nie wnikam. Ale niech będzie i rozpoczniemy wcześniej, bez ustalonej zapisanej liczby osób. Ale tak jak napisałem ustalę to jeszcze z opiekunami.
Chodzi mi o te wiadomosci nad moją, ze ktoś sie obrazil, ktoś na gg nie odpisywal etc. Nie czytalem do końca, bo to wasze sprawy.
 
Do góry Bottom