>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IHF Women's World Championship-Denmark 2015

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Fajnie sie porobiło w grupie śmierci.
Dania juz nie wygra grupy.
Czarnogóra potrzebuje remisu z Danią. Inny wynik, to Węgierki biorą grupę z 1 miejsca.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Dunki grały tragicznie. Węgierki nieziemskie odrodzenie. Jeśli kurs pokus dawałbym w ciemno Czarnogórę. Nasze dziś średnio bardzo. Nie mam w ogóle bramki. Zawodniczki są mało ruchliwe. Z Holandią czarno to widzę. Boję się, że zajadą nas kontrą.
Jak myślicie jutro? Dla mnie Brazylia -10 powinna spokojnie wejść przy tym jak w ataku gra Argentyna. W fortunie na poniżej 17.5 bramki jest 2.12, warto próbować! W meczu Rosji poniżej 59 bramek możliwe. Dzień później Sborna gra ważny mecz z Rumunią. Kazachstan też nie powinien więcej niż 20 rzucić. Można myśleć o Koreankach, które grają naprawdę ułożoną piłkę ręczną i podwyższoną obronę, która bardzo nie pasuje europejskim zespołom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dunki grały tragicznie. Węgierki nieziemskie odrodzenie. Jeśli kurs pokus dawałbym w ciemno Czarnogórę. Nasze dziś średnio bardzo. Nie mam w ogóle bramki. Zawodniczki są mało ruchliwe. Z Holandią czarno to widzę. Boję się, że zajadą nas kontrą.

Jak myślicie jutro? Dla mnie Brazylia -10 powinna spokojnie wejść przy tym jak w ataku gra Argentyna. W fortunie na poniżej 17.5 bramki jest 2.12, warto próbować! W meczu Rosji poniżej 59 bramek możliwe. Dzień później Sborna gra ważny mecz z Rumunią. Kazachstan też nie powinien więcej niż 20 rzucić. Można myśleć o Koreankach, które grają naprawdę ułożoną piłkę ręczną i podwyższoną obronę, która bardzo nie pasuje europejskim zespołom.
Ja -2 Koreę po 1.95 pograłem 4/10. Później opiszę, choć to głównie kontynuacja stawiania przeciwko przeciętnym Niemkom.
Brazylia z Argentyną sie dobrze zna i może być z handicapem różnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 218

mhb

Użytkownik
Ja -2 Koreę po 1.95 pograłem 4/10. Później opiszę, choć to głównie kontynuacja stawiania przeciwko przeciętnym Niemkom.
Brazylia z Argentyną sie dobrze zna i może być z handicapem różnie.
Wiem, że to pewnego rodzaju derby, ale jak widzę to co gra Argentyna w ataku to woła o pomstę do nieba. Ja się nie dziwię, że drużynie Kongo rzuciły tylko 23 bramki... Ogólnie uważam, że Brazylijki wreszcie rzucą 30 bramek, a Argentynki 20 nie przekroczą :)
 
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Argentyna K - Brazylia K ✅ (dobry zacięty mecz Brazylia +4)
Typ: Argentyna +11,5
Kurs: 1,65
Betclic

Święta wojna Argentyny z Brazylią budzi emocje w każdej dyscyplinie i sprawia ,że to coś więcej niż tylko sportowe wydarzenie.I nie chcę mi się wierzyć ,żeby Canarinhos osiągnęły jakąś miażdżącą przewagę.Zespoły doskonale się znają grały ze sobą w tym roku dwa razy i Brazylia wygrała +6 i +5 i dziś spodziewam się podobnego rezultatu.Argentyna zrobi wszystko żeby nie dać się upokorzyć Brazylii.

Hiszpania K - Portoryko K - Zwrot✅/⛔ (Portoryko ostatnie 8 minut bez gola :;/ ????
Typ : Portoryko over 13 bramek
Kurs: 1.80
Betclic
Linia jak dla mnie bardzo niska i warto próbować Portorykanki w trzech meczach na tym turnieju nie pokryły tej linii raz z Norwegia ,bo rzuciły dokładnie 13 bramek.Hiszpanki pewnie rzucą sporo bramek i strata 14 czy 15 bramek jest możliwa jeżeli drużyna sporo rzuca to mniej martwi się o defensywę żeby daleko nie szukać wczorajszy mecz Szwedek z Chinkami.

Francja K - D.R. Kongo K ✅
Typ: Kongo over 13 bramek
Kurs: 1.85
Betclic
Analogiczna sytuacja, Francja po przerwie na świeżości powinna sobie trochę postrzelać i zagrać na luzie to już 4 mecz turnieju, a Francja największą różnicą bramek wygrała o dziwo z teoretycznie najmocniejszymi rywalkami ,czyli z Niemkami +10.W obydwu tych meczach liczę na inspiracje wczorajszym meczem Szwedek i zdecydowany atak z dużą ilością bramek co otwiera możliwość zdobywania branek przez outsiderów.Mam nadzieje na radosną piłkę ręczną w dniu dzisiejszym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dzisiaj grają 2 underowe grupy (u/o 11-7 w 18 spotkaniach tych grup dotąd), po krótce moje przemyślenia.

Argentyna - Brazylia.
MHB poleca -10 na Brazylię. Ja bym się chyba tu bardziej ku underowi skłaniał, ale niestety buki wystawiły ekstremalnie niską linię i underować 45.0 jest strasznie ciężko.
H2H z ostatnich 2 lat: 23-23, 25-20, 26-15.
Tempa tu nie będzie, bo długie rozgrywanie i zmiany do obrony to standard obu ekip.
Argentyna 42.0 shots/match, Brazylia nawet mniej, bo 37.7. Bramkarki 27.0 Arg i 43.0 (!) Braz. Współpraca na linii bramka-obrona w wykonaniu Brazylijek jest dotąd super, choć poza Koreą rywale byli słabi. Może indywidualny under Argentyny (17.5)? W końcu z Francją tylko 12, z Niemkami 13 rzucały? Tylko z H2H to niestety słabo pasuje.

Rosja - Kazachstan. -19 i total 59.0.
Rosjanki overowe (11-17 od 2011) i jeśli tylko będzie im się chciało pobiegać, to gole powinny sie sypać. Średnie strzałów też solidne, co świadczy o dość szybkim przechodzeniu z obrony do ataku (Rus 51.0, Kaz 53.0). Tylko, czy to wystarczy do przejścia linii 59? Ciężkie i jednak chyba prawidłowo ustawiona.

Francja - Kongo. -17.5 i 44.0.
2 lata temu w MŚ 31-13 (shots wtedy 50-36, gk% 48-42).
Ze średniej strzałów 39.7 i 30.7 to nawet nie zdziwi mnie tu jakieś 40 goli. Do przemyślenia.

Hiszpania - Portoryko under 53.5 1.93 2.5/10 marathonbet ✅
Portoryko +27 1.92 2.5/10 p i n n a c l e ✅
39-13

Typ oparty na ilości strzałów (Spain 42.3, Portoryko 39.7), mocnej bramce Hiszpanii (41.7%), ale przede wszystkim na tym:
2013 Hiszpania - Argentyna 25-19 (hcp był -15, total 47.0)
Hiszpania - Paragwaj 29-9 (14-0 ht!) (hcp był -25.5, total 46.0)
2011 Hiszpania - Australia 39-9 (hcp -34, total 52.5)
Jak widać w poprzednich imprezach grając z podobnymi łachami, Hiszpanki sie specjalnie nie wysilały. Grały swoją spokojną grę, z długimi akcjami, spokojnymi zmianami atak-obrona i w żadnym z tych spotkań nie zblizyły się ani do pokrycia hcp, ani do overa. Liczę na podtrzymanie trendu.

Korea Płd - Niemcy 1 -2 1.95 4/10 p i n n a c l e ⛔
over 51 1.91 2.5/10 p i n n a c l e ✅
28-40 (15-14) Koreanki zostawiły głowy w przerwie w szatni i za karę odpadną w 1/8 z Rosją.
To złapałem wczoraj. Dziś już po takim kursie niestety nawet -2.5 ciężko złapać. Mimo wszystko dla mnie tu prawidłowa linia to -3.5/-4.
Korea imponuje i swoją wszechstronnością powinna wypunktować Niemki.
Over 51 zagrałem, ale jak ktoś może grać w betsson/betsafe to tam nawet over 50.5 dostepny po 1.87 i spokojnie wart 0.5 lub 1 jednostkę więcej.
Koreanki undery z Brazylią i Francją, ale to drużyny typowo underowe, ze świetną defensywą i wolnymi przejściami do ataku pozycyjnego.
Z Niemkami powinno to wyglądać trochę inaczej. Spodziewam sie 90-95 shots, a bramkarki mogą nie przekroczyć 30%, bo nie powalają statystykami.
Linia wyszłą mi z wyliczeń na poziomie 53-53.5.

Rumunia - Norwegia.
Prawidłowe linie i totala i spreadu. Może ewentualnie total z 1.5 oczka za wysoki, ale to za mało dla mnie na bet.Zostawiam ten mecz na ewentualny live. Norwegia dotąd nie przekonuje, w Mobelringen Cup też ani razu nie przeszła handicapu. Rumunia rzuci wszystko na szalę i kolejny raz efekt &quot;bounce back&quot; jak w przypadku Węgierek może zadziałać, dlatego wolę to spotkanie odpuścić.

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Argentyna - Brazylia
Top Scorer - Total Goals
Typ: Poniżej 7.5 @ 1.86 ✅ 7 (Fachinello) http://ihf.info/files/CompetitionData/1a09fa5c-ab1f-4b5b-b0c0-5eee5435d1d4/pdf/43FTR.PDF
Betsejf

Chyba najlepsza opcja z dzisiejszych meczów na under najlepszego strzelca. Wprawdzie linia niższa o jeden, ale też obie ekipy dużo bardziej underowe niż Rosjanki czy Holenderki. Argentynki można chyba wykluczyć już na wstępie, bo ich ofensywa wygląda mizernie, Kongijkom wbiły tylko 23 gole przy 44% skuteczności swoich akcji i nie widać poprawy (z Niemkami 13 goli przy 30%, z Francuzkami 12 i 22% akcji zakończonych golem). W żadnym z tych meczów żadna Argentynka nawet nie zbliżyła się do tej linii i dzisiaj o to będzie jeszcze trudniej, bo Brazylijki bronią bardzo dobrze włącznie z bramkarkami. Gorzej z ofensywą, rzucają mało goli, ale ratuje ich dobra skuteczność rzutowa (z Kongijkami 26 goli przy 74%, z Koreankami 24 przy 69%, z Niemkami 24 przy 56%), Ofensywa oparta głównie na rozgrywające Belo, Amorim, a swoje też robią skrzydłowe Araujo, Quintino i świetna Alexandra do Nascimento. W poprzednich meczach Belo i Amorim dotknęły linii 7 goli, ale jej nie przekroczyły, przy czym było to w meczach z Koreą i Niemcami, gdzie grały prawie cały mecz (Nascimento też miała jednorazową eksplozję skuteczności 7/7 w jednej połówce meczu z Kongo, ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę). Dzisiaj można się spodziewać nieco głębszej rotacji, więc czasu gry dla gwiazd powinno odpowiednio mniej, a co za tym idzie również szans na śrubowanie licznika goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania - Portoryko under 53.5 1.93 2.5/10 marathonbet
Portoryko +27 1.92 2.5/10 p i n n a c l e
Typ oparty na ilości strzałów (Spain 42.3, Portoryko 39.7), mocnej bramce Hiszpanii (41.7%), ale przede wszystkim na tym:
2013 Hiszpania - Argentyna 25-19 (hcp był -15, total 47.0)
Hiszpania - Paragwaj 29-9 (14-0 ht!) (hcp był -25.5, total 46.0)
2011 Hiszpania - Australia 39-9 (hcp -34, total 52.5)
Jak widać w poprzednich imprezach grając z podobnymi łachami, Hiszpanki sie specjalnie nie wysilały. Grały swoją spokojną grę, z długimi akcjami, spokojnymi zmianami atak-obrona i w żadnym z tych spotkań nie zblizyły się ani do pokrycia hcp, ani do overa. Liczę na podtrzymanie trendu
W takim razie może warto spróbować dodatni handicap na gole z kontry? Tym bardziej, że linia pokaźna.
Hiszpania - Puerto Rico
Bramki zdobyte z kontry
Typ: Puerto Rico +12.5 @ 1.85 ✅ 10-3 bez zagrożenia przez cały mecz, do przerwy było 2-2.. http://ihf.info/files/CompetitionData/1a09fa5c-ab1f-4b5b-b0c0-5eee5435d1d4/pdf/47MTR.PDF
betsejf

Tak jak wyżej powiedziane, Hiszpanki nie są skore do szybkiej gry, nie biegają specjalnie do kontry, po prostu bazują na obronie, ułożonym ataku pozycyjnym i to widać w statach. Ze słabym Kazachstanem 4-0 w golach z kontrataku, z Rosjankami 2-1, z Rumunkami 2-0, widać wyraźnie, ze kontra to nie jest ich żywioł. Oczywiście Portorykanki to najsłabsza ekipa grupy i szans na kontrę będzie dużo, ale czy Hiszpanki będą chciały za każdym razem z nich korzystać, a konkretnie aż o 13 razy częściej od rywalek? Portorykanki zostały zniszczone w tym elemencie przez Norweżki (16-1) i Rosjanki (15-0), ale umówmy się, to ekipy dużo bardziej ofensywne i mobilne niż Hiszpanki. Za to z Rumunkami Portorykanki spokojnie się utrzymały w handicapie (2-9) i to mimo druzgocącej porażki (14-47).
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Kongo i Portoryko powyżej 14.5 bramki @ 8,10 (!) ⛔ BetCity
Po pierwszej połowie byłem pozytywnie zaskoczony, ale po przerwie coś się zablokowało. Najpierw w drużynie z Kongo, potem z Portoryko.

Spotkania już za chwil kilka, także podzielę się szybko typami, które sam zagrałem. Jest to niejako rozwinięcie typów użytkownika Jony Pistolet, z którymi się zgadzam (handicap w stronę Argentyny wszedł na wielkim luzie). Liczby przemawiają za typami, zwłaszcza przy takich liniach. Reprezentantki Kongo kolejno 15, 11, 17 - 2/3. Portorykanki natomiast tylko raz pokryły linię, ale zrobiły to z Rosją, która IMO jest lepszą drużyną niż Hiszpania. Rozbijając ten dubel na single: na gole Kongo dostajemy kurs 3 ✅, natomiast bramki Portoryko kurs 2,7 ⛔. Gra warta świeczki.
Bardzo ciekawe zagranie. Tylko pytanko. Ile Betcity przyjmuje na taki kurs?
Z 50 EURO limit chociaż?
Wbrew pozorom limit nie taki niski, bo kilkadziesiąt euro mozna było postawić. Po fakcie stwierdzam, że nie warto :razz:
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Kongo i Portoryko powyżej 14.5 bramki @ 8,10 (!) BetCity
Spotkania już za chwil kilka, także podzielę się szybko typami, które sam zagrałem. Jest to niejako rozwinięcie typów użytkownika Jony Pistolet, z którymi się zgadzam (handicap w stronę Argentyny wszedł na wielkim luzie). Liczby przemawiają za typami, zwłaszcza przy takich liniach. Reprezentantki Kongo kolejno 15, 11, 17 - 2/3. Portorykanki natomiast tylko raz pokryły linię, ale zrobiły to z Rosją, która IMO jest lepszą drużyną niż Hiszpania. Rozbijając ten dubel na single: na gole Kongo dostajemy kurs 3, natomiast bramki Portoryko kurs 2,7. Gra warta świeczki, osobiście pograłem taki dubel.
Bardzo ciekawe zagranie. Tylko pytanko. Ile Betcity przyjmuje na taki kurs?
Z 50 EURO limit chociaż?



Ode mnie szybki bet live w przerwie.

Hiszpania winning margin 17-20 5.00 1/10 parimatch ⛔
39-13. Jednak bez szans na margina.

Dla porównania Bwin ma +20.5 po 2.80 w tej chwili. Widzę w tym becie spore value, licząc na niezbyt wielkie wysilanie się Hiszpanek w 2 połówce.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Tunezja - Serbia 1 11.00 1/10 b e t 365
Czekałem na otwarcie przez p i n n a c l e i niestety nic dobrego z tego nie wynikło.
A były Tunezyjki w marathonie po 15.
Zagranie typowo motywacyjne, że tak to ujmę.
O ile nie stanie sie jakiś cud w meczu Węgry - Japonia, to spotkanie Serbia - Tunezja jest dla Serbek o pietruszkę. Mają tak, czy siak 4 miejsce w grupie i oszczędzają siły na 1/8, gdzie jak każdy muszą iść all in.
Dla Tunezji mecz o uratowanie twarzy. Moim zdaniem ich wyniki są tu gorsze niż potencjał tej drużyny.
Handicapu nie ruszam, bo możliwe są dla mnie 2 scenariusze.
1. Serbia nie chce wyjść z rytmu meczowego i gra w miarę normalnie, a w takim wypadku wszystko możliwe, włącznie z pokryciem -6.5
2. Serbki oszczędzają całą pierwszą siódemkę w maksymalnym stopniu, rezerwy grają równy mecz i bardziej zmobilizowane Tunezyjki to biorą.
Jest jeszcze 3 opcja, ale nie chcę byc posądzany o chore teorie spiskowe, więc traktujcie to z przymrużeniem oka. Bałkany lubia jednak czasami coś zakombinować po dużym kursie, a tu okazja idealna. 1 jednostkę zainwestowałem.
Powodzenia życzy
HH
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Holandia-Polska 31-20
Polska 5.50 b365⛔ Serce krwawi.
Polska+4 1.88 Pinnacle
⛔
Od wystawienia kursów byliśmy świadkami pewnych ruchów. Na start 4.75, później 5.00, które utrzymywało się przez cały dzień, następnie spadek aż do 4.25, a na koniec wzrost do 5.50. Ciekawe falowanie, ale ten najwyższy kurs już zdecydowałem się zaatakować, gdyż myśląc realnie więcej być nie powinno, a jak nawet to to 5.5 już jest warte uwagi. Co do samego parkietu, fakt, Polki pokazują się tutaj ze słabej strony. Żenujące mecze z drużynami &quot;trzeciego, handballowego&quot; świata. Ale czy to ma znaczenie? Wiadomo, że liczy się styl, ale najważniejsze są punkty, które mamy. Szkoda meczu ze Szwedkami, była szansa, choć nie tak duża. Ekipa Łysego pokazała jednak, że potrafi powalczyć z kimś mocniejszym. To nie jest tak, że bijemy się z ekipami od nas znacznie słabszymi na papierze, a dostajemy lanie od tych wyżej notowanych. Może to kwestia podejścia, może czegoś innego. Popatrzmy wstecz i zauważmy występy Naszych jeszcze przed mistrzostwami. Ogranie Niemek i Czarnogórek nie było przypadkiem. W naszych dziewczynach jest potencjał, który już nieraz był potwierdzany umiejętnościami. Jestem pewien, że gdyby to był pierwszy mecz tego turnieju, to nie bylibyśmy świadkami tak drastycznego faworyzowania Pomarańczowych, a kursy były wyrównane. Tutaj tak już nie jest i zamiast linii na handi w okolicach 0.5, jest aż 3.5-4.0. To sporo, bo do pokrycia tego nawet nie potrzeba super meczu Polek, a wystarczy coś w stylu tego, co pokazywały ze Szwedkami przez cały mecz, gdzie na dystansie była różnica właśnie 2-4 bramek. Co do Holenderek to czy jest to kadrowo na tyle mocna ekipa, żeby stawiać je w roli takiego faworyta? Fakt, Oranje mocno rozwinęły się handballowo, czego efektem są transfery Groot oraz Broch do Gyoru, czy Abbingh do Baia Mare, jednak to dalej nie jest potentat i kadrowo przy Polkach wypada podobnie. Rasmussen to dobry taktyk, nie na darmo ostatnio dostał angaż w CSM, więc spokojnie jest w stanie przeanalizowac z dziewczynami co idzie źle, co trzeba poprawić i dać odpowiednie wskazówki, aby zawalczyć i co ważniejsze wyrwać dwa punkty Holenderkom.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Holandia-Polska
Polska 5.50 b365
Polska+4 1.88 Pinnacle


Od wystawienia kursów byliśmy świadkami pewnych ruchów. Na start 4.75, później 5.00, które utrzymywało się przez cały dzień, następnie spadek aż do 4.25, a na koniec wzrost do 5.50. Ciekawe falowanie, ale ten najwyższy kurs już zdecydowałem się zaatakować, gdyż myśląc realnie więcej być nie powinno, a jak nawet to to 5.5 już jest warte uwagi. Co do samego parkietu, fakt, Polki pokazują się tutaj ze słabej strony. Żenujące mecze z drużynami &quot;trzeciego, handballowego&quot; świata. Ale czy to ma znaczenie? Wiadomo, że liczy się styl, ale najważniejsze są punkty, które mamy. Szkoda meczu ze Szwedkami, była szansa, choć nie tak duża. Ekipa Łysego pokazała jednak, że potrafi powalczyć z kimś mocniejszym. To nie jest tak, że bijemy się z ekipami od nas znacznie słabszymi na papierze, a dostajemy lanie od tych wyżej notowanych. Może to kwestia podejścia, może czegoś innego. Popatrzmy wstecz i zauważmy występy Naszych jeszcze przed mistrzostwami. Ogranie Niemek i Czarnogórek nie było przypadkiem. W naszych dziewczynach jest potencjał, który już nieraz był potwierdzany umiejętnościami. Jestem pewien, że gdyby to był pierwszy mecz tego turnieju, to nie bylibyśmy świadkami tak drastycznego faworyzowania Pomarańczowych, a kursy były wyrównane. Tutaj tak już nie jest i zamiast linii na handi w okolicach 0.5, jest aż 3.5-4.0. To sporo, bo do pokrycia tego nawet nie potrzeba super meczu Polek, a wystarczy coś w stylu tego, co pokazywały ze Szwedkami przez cały mecz, gdzie na dystansie była różnica właśnie 2-4 bramek. Co do Holenderek to czy jest to kadrowo na tyle mocna ekipa, żeby stawiać je w roli takiego faworyta? Fakt, Oranje mocno rozwinęły się handballowo, czego efektem są transfery Groot oraz Broch do Gyoru, czy Abbingh do Baia Mare, jednak to dalej nie jest potentat i kadrowo przy Polkach wypada podobnie. Rasmussen to dobry taktyk, nie na darmo ostatnio dostał angaż w CSM, więc spokojnie jest w stanie przeanalizowac z dziewczynami co idzie źle, co trzeba poprawić i dać odpowiednie wskazówki, aby zawalczyć i co ważniejsze wyrwać dwa punkty Holenderkom.
Popieram typ na Polki.
Przed turniejem na równo by tu były kursy tak jak Macko napisał.
Jedno mnie tylko trapi. Wygrana oznacza dla nas w 1/8 Dunki lub Czarnogórki (bo jeśli dobrze liczę to Węgierki nie mogą zająć 3 miejsca, o ile się nie wygłupią z Japonkami rzecz jasna).
Zajmując 3 miejsce trafiamy właśnie najprawdopodobniej na Węgierki.
Czy takiego układu by Kim nie wolał? Nic nie sugeruję, głośno tylko myslę.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Popieram typ na Polki.
Przed turniejem na równo by tu były kursy tak jak Macko napisał.
Jedno mnie tylko trapi. Wygrana oznacza dla nas w 1/8 Dunki lub Czarnogórki (bo jeśli dobrze liczę to Węgierki nie mogą zająć 3 miejsca, o ile się nie wygłupią z Japonkami rzecz jasna).
Zajmując 3 miejsce trafiamy właśnie najprawdopodobniej na Węgierki.
Czy takiego układu by Kim nie wolał? Nic nie sugeruję, głośno tylko myslę.
Dobrze mówisz z tą sytuacją w grupie A. Węgierki mają pierwszą, albo drugą lokatę. Wszystko zadecyduje się w meczu gospodyń z podopiecznymi Adzicia. &quot;Wybór&quot; pomiędzy Dunkami, a Węgierkami nie jest taki oczywisty i nie wiem, czy ktoś będzie chciał tutaj kalkulować. Nie widzę tutaj jednoznacznego wyboru, więc dziewczyny powinny się skupić tylko i wyłącznie na jutrzejszych bojach na parkiecie.
Meczu z Holandią nie odpuścimy, będziemy grać o zwycięstwo i dwa punkty. Chcemy zaprezentować się z dobrej strony, co pozwoli nam z optymizmem podejść do walki w 1/8 finału.
https://www.youtube.com/watch?v=cSChIT0xI4k
 
M 218

mhb

Użytkownik
Typ na Polskę jak najbardziej dobry, a plus 4-5 bramek to już powinno spokojnie wejść. Holandia to jest jakiś top topów, żeby nas znieść z powierzchni ziemi. Jak bramka pomoże, możemy spokojnie wygrać, a kurs mocno zawyżony.
Ciekawi mnie kurs na Chiny. Ponad 4 to może być niezła niespodzianka. Jakby dodać 4-5 bramek to może dobrze wyglądać. Angola może je rozbić? Co Sądzicie? P.S Tutaj też może być ciekawy over linia na około 57 bramek ustawiona.
Patrząc na nerwową grę Danii, skłoniłbym się w stronę Czarnogóry. Kilka błędów i gospodynie się gotują, podejmują nieracjonalne decyzje. Dziewczyny z Bałkanów bardzo mocne w obronie co może być największą przeszkodą Dunek. Kurs na Czarnogórę kusi.
Francja z Brazylią to typowy mecz under. Dwie mocne obrony. Kontra słaba na tym turnieju. Mecz o wygraną w grupie więc nikt nie będzie tempa narzucać i każda piłka będzie ważna. Linia ustawiona na około 46 bramek.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Zanim siądę do analizy wszystkich spotkań szybkie review sytuacji w grupach.

Grupa A
16:15 Japonia - Węgry
18:30 Tunezja - Serbia
20:45 Dania- Czarnogóra

Jeśli nie będzie mega sensacji, to Węgierki kończą z 8 pkt, Japonki są za burtą z 2 pkt. Węgierki nie odpuszczą, bo przy wygranej Danii z Czarnogórą wygrają grupę i trafią na Angolę/Chiny. Wtedy Tunezja (0) gra friendly z Serbią (3) o czym pisałem wyżej. Żadna z tych ekip nie może zmienić swojego miejsca w grupie.
Dania wygrywa z Czarnogórą, wówczas:
1 Węgry 8 pkt (bezpośrednia wygrana z Danią)
2 Dania 8 pkt
3 Czarnogóra 7 pkt
4 Serbia 3-5 pkt

Remis lub wygrana Czarnogóry
1 Czarnogóra 8-9 pkt (wygrana z Węgrami)
2 Węgry 8 pkt
3 Dania 6-7 pkt
4 Serbia 3-5 pkt

Zatem pewne jest to, że Dania nie wygra grupy i że Tunezja będzie ostatnia.

Grupa B
16:15 Chiny - Angola o awans z 4 miejsca
18:30 Holandia - Polska (Holandia o ewentualne 1 miejsce, Polska o max 2 miejsce)
20:45 Kuba - Szwecja

Liczenie goli w przypadku wygranej Holandii z Polską. Na tą chwilę Holandia +56, Szwecja +34. Polki wówczas na 3 miejscu.
Remis Holandii z Polską: 1 Szwecja 2 Holandia 3 Polska 4 Angola/Chiny i tutaj rozmiary wygranej dla Szwedek nie będą miały znaczenia.
Wygrana Polek: 1 Szwecja 2 Polska 3 Holandia 4 Angola/Chiny i znów mecz Szwecji z Kubą bez znaczenia.

Grupa C
16:00 Argentyna - Korea Płd
18:15 Brazylia - Francja
20:30 Kongo - Niemcy

W tej grupie prawie wszystko jasne.
Korea z Argentyną o 4 miejsce (awans Argentyny w przypadku wygranej, mało to realne).
Niemki wygrywając w dowolnych rozmiarach ze słabym Kongo zapewniają sobie 3 miejsce, bez względu na pozostałe 2 wyniki.
Francja z Brazylią mecz o wygranie grupy i spotkanie z Rumunią w 1/8.

Grupa D

16:00 Portoryko - Kazachstan
18:15 Rumunia - Rosja
20:30 Norwegia - Hiszpania

1 miejsce już ma Rosja, a 4 Rumunia.
Hiszpania z Norwegią powalczy o 2 miejsce. Powinny sie starać jedne i drugie mocno, bo lepiej w 1/8 grać z Niemkami niż Francją/Brazylią.
Kazachstan z Portoryko o 5 miejsce w grupie.


Jeszcze link do drabinki turniejowej, może komuś sie przydać:
https://en.wikipedia.org/wiki/2015_World_Women%27s_Handball_Championship
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Typ na Polskę jak najbardziej dobry, a plus 4-5 bramek to już powinno spokojnie wejść. Holandia to jest jakiś top topów, żeby nas znieść z powierzchni ziemi. Jak bramka pomoże, możemy spokojnie wygrać, a kurs mocno zawyżony.

Ciekawi mnie kurs na Chiny. Ponad 4 to może być niezła niespodzianka. Jakby dodać 4-5 bramek to może dobrze wyglądać. Angola może je rozbić? Co Sądzicie? P.S Tutaj też może być ciekawy over linia na około 57 bramek ustawiona.

Patrząc na nerwową grę Danii, skłoniłbym się w stronę Czarnogóry. Kilka błędów i gospodynie się gotują, podejmują nieracjonalne decyzje. Dziewczyny z Bałkanów bardzo mocne w obronie co może być największą przeszkodą Dunek. Kurs na Czarnogórę kusi.

Francja z Brazylią to typowy mecz under. Dwie mocne obrony. Kontra słaba na tym turnieju. Mecz o wygraną w grupie więc nikt nie będzie tempa narzucać i każda piłka będzie ważna. Linia ustawiona na około 46 bramek.
Chinki fizycznie nie zagrożą Angoli, ale moga jej zagrozić sprytem i szybkością. W azjatycko - afykańskim pojedynku Japonia rozbiła Tunezję, ale Angola lepsza od Tunezji, a Japonia dotąd o klasę lepsza od Chin, więc trochę ciężko tu prorokować.
Over owszem realny, obie z tendencją do szybkiej gry.
Tylko jakby było na styku, to sie zaczną kary, faule, błedy i dużo minut uciekających. Co by nie mówić dla obu mecz o szalenie wysoką stawkę.

Dania - Czarnogóra to dla mnie mecz typowa pułapka. Skoro Czarnogórę
po 2.55 można było grać z Węgrami, to tutaj nie ruszę jej po 2.35 z gospodyniami. Under po mału leci w dół i nie wiem czy tego nie powinno sie teraz od razu łapać.

Brazylia z Francją niestety linia 45-45.5, a tak niskich nie ruszam. Choć pewnie jak siądę to policzyć, to mi jakieś 41.5 wyjdzie prawidłowa. ????
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Typ na Polskę jak najbardziej dobry, a plus 4-5 bramek to już powinno spokojnie wejść. Holandia to jest jakiś top topów, żeby nas znieść z powierzchni ziemi. Jak bramka pomoże, możemy spokojnie wygrać, a kurs mocno zawyżony.

Ciekawi mnie kurs na Chiny. Ponad 4 to może być niezła niespodzianka. Jakby dodać 4-5 bramek to może dobrze wyglądać. Angola może je rozbić? Co Sądzicie? P.S Tutaj też może być ciekawy over linia na około 57 bramek ustawiona.

Patrząc na nerwową grę Danii, skłoniłbym się w stronę Czarnogóry. Kilka błędów i gospodynie się gotują, podejmują nieracjonalne decyzje. Dziewczyny z Bałkanów bardzo mocne w obronie co może być największą przeszkodą Dunek. Kurs na Czarnogórę kusi.

Francja z Brazylią to typowy mecz under. Dwie mocne obrony. Kontra słaba na tym turnieju. Mecz o wygraną w grupie więc nikt nie będzie tempa narzucać i każda piłka będzie ważna. Linia ustawiona na około 46 bramek.

Grać na Polskę można z handi ale patrząc na to jak wchodzą w mecze (przegrywały kilkoma bramkami z Kubą, Chinami, Angolą) to raczej trzeba grać live bo mecz może się otworzyć jakimś 0:3 albo 1:3 i kursy podskoczą.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
P i n n a c l e właśnie wystawił Brazylia - Francja.
Od razu pobrałem Brazylię po 3.52 ✅ i +2 po 1.88. ✅
21-20
Niestety niskie wyjściowe limity. ????
Betsson 3.30 Brazylia w tej chwili tez OK.
Dla mnie rozkład procentowy szans 1-X-2 w tym meczu to 48-12-40 na korzyść Brazylii i duże value. Nie wiem czym sie kierują buki tak faworyzując Francję z mistrzyniami świata?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
P i n n a c l e właśnie wystawił Brazylia - Francja.
Od razu pobrałem Brazylię po 3.52 i +2 po 1.88.
Niestety niskie wyjściowe limity. ????
Betsson 3.30 Brazylia w tej chwili tez OK.
Dla mnie rozkład procentowy szans 1-X-2 w tym meczu to 48-12-40 na korzyść Brazylii i duże value. Nie wiem czym sie kierują buki tak faworyzując Francję z mistrzyniami świata?
W kursach nic podejrzanego nie ma, kontynuacja przenoszenia rankingu sił bukmacherów na kursy.
W każdym meczu mistrzostw Francuzki dostawały wyższy handicap niż Brazylijki (Korea -2 vs pk; Niemcy -3 vs -2; Argentyna -15.5 vs -10), więc dziwne by było jakby były stawiane dzisiaj w roli doga.
Z mojej perspektywy, na tle Korei (pomijam porównanie na tle Niemek -wypadłoby jeszcze korzystniej), mimo że osiągnęły taki sam rezultat, Francuzki zaprezentowały się lepiej. W ataku wygląda to momentami nieco topornie, jednak w obronie, do tej pory, grają najbardziej konsekwentnie spośród wszystkich drużyn na turnieju, co jest najlepszym wyznacznikiem wysokiej jakości defensywy, natomiast mecz, który spełnia wszystkie przesłanki batalii defensywnej, rozstrzygnie się po tej stronie parkietu.
Tak czy owak, rownież uważam, że lekkie ev+ po stronie Brazylijek, na moje kryteria jednak za małe, żeby w to zainwestować, toteż pozostaje mi tylko życzyć powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom