>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betclic

MEGAPROMOCJA:
Zakład bez ryzyka do 100zł

&lt;iframe scrolling=&quot;no&quot; style=&quot;padding:0px; margin:0px; border:0px;border-style:none;border-style:none;&quot; src=&quot;http://wlbetclic.adsrv.eacdn.com/I.ashx?btag=a_1409b_3921c_&amp;affid=220&amp;siteid=1409&amp;adid=3921&amp;c=&quot; frameborder=&quot;0&quot; height=&quot;90&quot; width=&quot;728&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;


Już dzisiaj otwórz konto a jeśli przegrasz swój zakład otrzymasz - aż do 100 PLN zwrotu!

Żadnych bonusów, tylko gotówka! Zwrot Cashback do 100 zł w Betclic!

Betclic ma dla Ciebie specjalną ofertę powitalną w zakładach sportowych, aby umożliwić Ci sprawdzenie Betclic bez żadnego ryzyka! Dzięki ofercie cashback możesz postawić swój pierwszy zakład do 100 zł bez ryzyka na dowolne wydarzenie sportowe. Jeśli wygrasz, zgarniesz wygraną. Natomiast, jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony, oddamy Ci całą stawkę aż do 100 zł! Zwrot w zakładach możesz natychmiast wypłacić lub grać dalej. To nie jest bonus, którym trzeba obracać!
Poniżej krótka instrukcja korzystania z promocji:

1. Zarejestruj się w Betclic ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania Cashbacku Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;=

====&gt; PROMOCJA w Betclic &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

2. Złóż pierwszy depozyt.

3. Postaw pierwszy zakład do 100 zł, mający co najmniej 3 możliwe wyniki, np. mecz piłki nożnej 1X2.

4. Jeżeli Twój zakład okaże się trafiony, zgarniasz wygraną. Jeżeli nie wygrasz, oddamy Ci całą stawkę aż do 100 zł. Zwróconą kwotę możesz od razu wypłacić! To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka! Otrzymanym zwrotem nie musisz obracać.

Przykład: jak odebrać zwrot w zakładach?

Chciałbyś postawić zakład za 100 zł na remis w meczu Lech Poznań - Arka Gdynia. Powiedzmy, że kurs na taki wynik wynosi 6,00.

W razie wygranej otrzymasz:
100 zł x 6,00 =600 zł

Jeśli mecz nie zakończy się remisem, oddamy Ci całą stawkę 100 zł. To oferta bez żadnego ryzyka!


Warunki promocji:

1. Poniższy regulamin działa w połączeniu z Regulaminem ogólnym.
2.Aby skorzystać z tej oferty bukmacherskiej, musisz być nowym użytkownikiem oraz musisz dokonać pierwszego depozytu TYLKO za pomocą płatniczej karty kredytowej lub standardowego przelewu bankowego. Możesz także skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu - Przelewy24.
3. Wpłaty za pomocą portfeli elektronicznych (e-wallets) będą wyłączone z tej oferty.
4. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.
5. Promocja obejmuje zakłady przedmeczowe z co najmniej trzema możliwymi wynikami, zakłady na żywo, zarówno pojedyncze jak i wielokrotne, ale nie systemowe i Betclic 14.
6. Takie same i powtarzające się zakłady nie będą brały udziału w tej ofercie. Stawianie takich samych zakładów może skutkować zamknięciem konta gracza bez wypłacenia rekompensaty.
7. Nie ma minimalnego kursu dla zakładu bez ryzyka.
8. Refundowany jest tylko pierwszy zakład kwalifikujący się do promocji.
9. Jeden cashback przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres e-mail, jeden adres IP, komputer, jedną kartę płatniczą).
10. Gracz nie może skorzystać z tej oferty w połączeniu z inną ofertą bonusową Betclic.
11. Z oferty cashback do 100 zł mogą skorzystać jedynie gracze zarejestrowani w Betclic po 19 października 2015.
12. Oferta dotyczy tylko graczy Betclic zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Betclic zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania.
13. Jeżeli zajdzie podejrzenie wyłudzenia oferty, zostanie ona anulowana na koncie gracza wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, Betclic zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza, bez zwrotu stanu takiego konta.
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
Mam pytanie.
Chce zarejestrować się na Betclicku i skorzystać właśnie z tej promocji i obstawić 100zl na najbliższe mecze wtorkowe i środowe Ligi Mistrzów. Stąd mam pytanie. Mam w planach obstawić 5 spotkań: trzy normalnie na zwycięstwo gospodarzy i dwa z iksami na gości. Czy taki zakład z 5 zdarzeniami będzie brał udział w tej promocji i w razie porażki zwrócą mi stawkę?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mam pytanie.
Chce zarejestrować się na Betclicku i skorzystać właśnie z tej promocji i obstawić 100zl na najbliższe mecze wtorkowe i środowe Ligi Mistrzów. Stąd mam pytanie. Mam w planach obstawić 5 spotkań: trzy normalnie na zwycięstwo gospodarzy i dwa z iksami na gości. Czy taki zakład z 5 zdarzeniami będzie brał udział w tej promocji i w razie porażki zwrócą mi stawkę?
Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w powyższym regulaminie:
4. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.
Zatem tak, możesz spokojnie grać pięć spotkań z iksami czy też bez nich.
Powodzenia ;)
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
tak dla pewności ???? jeśli wygram grając za 100zl na przykład 1000zl to te 1000zl jest w całości moje i mogę je od razu wypłacić,tak? i tak samo w przypadku porażki - jeśli przegram to od razu wypłacić mogę postawione 100zl? czyli w przypadku wygranej/przegranej mogę wypłacić całą wygrana lub zwrot za porażkę ?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Naprawdę nie potrafisz zrozumieć kilku prostych zdań?

4. Jeżeli Twój zakład okaże się trafiony, zgarniasz wygraną. Jeżeli nie wygrasz, oddamy Ci całą stawkę aż do 100 zł. Zwróconą kwotę możesz od razu wypłacić! To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka! Otrzymanym zwrotem nie musisz obracać.
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
rozumiem i widzę regulamin. co do tego, że jak przegram i zwrócą mi kasę i będę ją mógł wypłacić nie mam wątpliwości. z tym ze jak wygram to czy będę mógł wypłacić całą wygrana bez żadnego obrotu? o to mi chodzi, że jak stawiam 100zl wygrywam np.1000zl to.mogę je wypłacić bez żadnego obrotu? krótko i na temat. tak czy nie?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
rozumiem i widzę regulamin. co do tego, że jak przegram i zwrócą mi kasę i będę ją mógł wypłacić nie mam wątpliwości. z tym ze jak wygram to czy będę mógł wypłacić całą wygrana bez żadnego obrotu? o to mi chodzi, że jak stawiam 100zl wygrywam np.1000zl to.mogę je wypłacić bez żadnego obrotu? krótko i na temat. tak czy nie?
Tak, możesz od razu wypłacić.
 
Y 0

yakuza78

Użytkownik
Witam chciał bym skorzystać z promocji Zwrot Cashback do 100 tylko nie wiem czy te 3 mecze są dobrze postawione ??

Arsenal - Bournemouth
Wynik meczu: Arsenal

Manchester United - Chelsea
Oba zespoły strzelą gole: Tak

West Ham - Southampton
Oba zespoły strzelą gole: Tak
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam chciał bym skorzystać z promocji Zwrot Cashback do 100 tylko nie wiem czy te 3 mecze są dobrze postawione ??


Arsenal - Bournemouth
Wynik meczu: Arsenal


Manchester United - Chelsea
Oba zespoły strzelą gole: Tak


West Ham - Southampton
Oba zespoły strzelą gole: Tak
Tak, możesz taki zakład postawić. Będzie on liczony do promocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 2

delabobi

Użytkownik
Pamiętam jeszcze nie dawno było 200 zł ???? I tak mnie to dziwi czemu oni takie coś oferują, to praktycznie dają kasę za darmo, bo żadne obroty ani nic w tym stylu ???? Choć pamiętam na samym początku było coś koło 50 zł ;p
 
F 79

fafa-87435

Użytkownik
Zagrałem dzisiaj za 100 zł w betclicu, że Real awansuje dalej w Pucharze, jak wiadomo nie awansował. Nie doczytałem, że muszą być 3 możliwości, aby był cashback, tak wiem moja wina bukmacher nie winny. Mam teraz tylko pytanie, czy jeżeli zagram już drugi kupon na tym koncie znów za 100zł, ale już spełniając warunki cashbacku to on będzie obowiązywał, czy już przepadł na zawsze? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Cashback tyczy się poprawnie zagranego pierwszego zakładu. Gdybyś zagrał dubla dwudrogowego, to by chyba się zaliczył. Niestety singiel musi być minimum 3 drogowy. Tak więc już wykorzystałeś promocję. Za drugi zakład już nie dostaniesz zwrotu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom