Awatar
 1. Forum
 2. Firmy Bukmacherskie, Systemy, Informacje i Opinie
 3. Bonusy i Promocje u Bukmacherów
 4. Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 111zł (oferta bez obrotu)

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 111zł (oferta bez obrotu)

nikt nie przegląda
Promocja w Expekt

MEGA PROMOCJA: Zakład bez ryzyka 111PLN!!!
; >


Jako nowy gracz Expekt możesz skorzystać ze wspaniała oferty powitalnej! Zakład bez ryzyka do kwoty 111PLN! W przypadku przegranego pierwszego zakładu otrzymasz zwrot, który może od razu wypłacić, bez obrotu!


Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:

1. Zarejestruj się w Expekt.com ze specjalnego linku:
>>>>> Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza <<<<<

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)
2. Dokonaj wpłaty na konto
Aby rozpocząć grę w Expekt, musisz wpłacić na konto co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z tej oferty, musisz być nowym użytkownikiem oraz musisz dokonać pierwszego depozytu TYLKO za pomocą płatniczej karty kredytowej lub standardowego przelewu bankowego. Możesz także skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu - Przelewy24. Wpłata przy pomocy e-portfela nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.

3. Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład.
Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład. Jeśli nie trafisz zwrócimy Ci stawkę do 111 zł. Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów.


Jeśli Twój typ będzie poprawny, zatrzymujesz wygraną.


Z cashbacku 111 zł mogą skorzystać tylko gracze, którzy zarejestrowali się w Expekt po godzinie 11:00 CEST 19 października 2015 r.


Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!

Regulamin i zasady:

 • Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy stawiających pierwszy zakład w Expekt, którzy zarejestrowali się po 19.10.2015 godz. 11:00 CEST.
 • Oferta dotyczy tylko graczy zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Expekt zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania.
 • Expekt przyznaje tylko jeden cashback na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.
 • Expekt zastrzega sobie prawo do zablokowania próby wypłaty jeśli zaistnieje podejrzenia o nadużycie. Expekt zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego incydentu.
 • Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania cashbacku i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych.
 • Z cashbacku nie można skorzystać w połączeniu z innymi promocjami, jeśli nie zaznaczono inaczej.
 • Expekt zastrzega sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.
 • Expekt zastrzega sobie prawo do wykluczenia z oferty danych graczy lub rezydentów danego regionu z natychmiastowym efektem i według własnego uznania.
 • Angielska wersja regulaminu jest wersją nadrzędną.
 • Niniejszy regulamin obowiązuje w połączeniu z regulaminem ogólnym Expekt Gaming (Gibraltar) Limited, który jest dostępny na stronie www.expekt.com.


Forbet- Bonus 100% do 600PLN + 50PLN gratis!. Tylko z kodem: FORUMBUK - zobacz i graj
Totolotek -
Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 700PLN - zobacz i graj
Fortuna - zakład bez ryzyka 110PLN + bonus 100% do 400zł - zobacz i graj
Bet-at-home - Bonus 100% do 350PLN - zobacz i graj
Unibet - Bonus 100% d 200PLN - zobacz i graj
1xbet - Bonus 100% do 400 PLN - zobacz i graj
Przyznane punkty (0)
Expekt zawsze wypłacał na czas. Nigdy nie miałem problemu z tym że bukiem. Serdecznie polecam. Bonus u nich można bez problemu obrócić i wypłacić
Przyznane punkty (0)
3. Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład.
Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład. Jeśli nie trafisz zwrócimy Ci stawkę do 111 zł. Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów.

Czy to oznacza, ze granie na awans druzyny w cwiercfinale euro kwalifikuje sie do promocji? Jezeli nie to czy zaklad live na to samo zdarzenie kwalifikuje sie do promocji?
Przyznane punkty (0)

Chcesz się wypowiedzieć w Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 111zł (oferta bez obrotu)?

zaloguj się lub załóż konto