>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zuchwałe oszustwo Betsafe

elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Zostałem oszukany przez Betsafe. Zawarłem 2 zakłady w godzinach porannych. Oba przekroczyły posiadany przeze mnie limit, dlatego oba wysłałem do akceptacji. Po chwili oba zakłady pojawiły się w okienku po prawej stronie jako OPEN. Widniała przy nich cała stawka jaką postawiłem.

Kilka godzin później, gdy było już wiadomo, że oba zakłady są wygrane, okazało się, że zostały ANULOWANE. Po prostu nieprzyjęte.

Pani na czacie jest przykro i &quot;know how you feel now&quot;, ale nic nie może zrobić.

Jeśli administracja tego forum szanuje graczy, to proszę o interwencję. Proszę również innych forumowiczów o pomoc. To jest po prostu SKANDAL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Mistrzu: wchodzisz na stronę MGA, która licencjonuje buka, piszesz skargę i czekasz na odpowiedź.
Czy to może pomóc?

Oto co twierdzi support - &quot;Nina: I understand that, The relevant department told me that we can&#39;t go in to detail on that, its a trading decision taken by them, I understand that this it really frustrated.&quot;

Przecież to jest jawna kpina. Nie chcą podać powodu &quot;bo tak&quot;.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
No to tym bardziej piszesz, że nie chcą ci napisać powodu anulowania kuponu. Jeśli masz rację i bukmacher próbował cię oszukać, to wyjdzie na twoje. Ale przypuszczam, że zagrałeś jakiś błąd buka, gdzie ten ogarnął się kilka godzin później i go po prostu anulował, zgodnie z regulaminem. Ale pisz, jeśli uważasz że jesteś czysty.
 
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Przesłałem wiadomość do MGA. Mimo kolejnych próśb o podanie powodu na czacie, nie otrzymałem takowego. SKANDAL SKANDAL SKANDAL. Co jeszcze mogę zrobić? Czy Pan Marcin_Odra może pomóc mi w tej sprawie?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Zostałem oszukany przez Betsafe. Zawarłem 2 zakłady w godzinach porannych. Oba przekroczyły posiadany przeze mnie limit, dlatego oba wysłałem do akceptacji. Po chwili oba zakłady pojawiły się w okienku po prawej stronie jako OPEN. Widniała przy nich cała stawka jaką postawiłem.
Powinieneś otrzymać na e-mail informację odnośnie zaakceptowanej stawki.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Betsafe jak anuluje kupony to zawsze wysyla maila wiec sprawdz czy masz w skrzyce. Tam tez bedziesz mial powod anulowania.
 
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
MGA poinformowało mnie, że przyjęli moją skargę i już skontaktowali się z Betsafe. Niedługo mam dostać odpowiedź w sprawie tego bulwersującego oszustwa.
Samo zdarzenie oznacza wojnę mojej skromnej osoby z Betsafe. Na dniach możecie spodziewać się oficjalnego jej wypowiedzenia i rozpoczęcie ofensywy.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ja mogę już teraz tobie napisać że MGA nic nie pomoże, prawdopodobnie ( skoro nawet nie napisałeś co to były za zakłady) zagrałeś jakiś ewidentny błąd buka i to normalne że buk to później anulował w takich sytuacjach zawsze tak jest, każdy buk tak robi i ma zapis w regulaminie że w przypadku pomyłki zakłady zostają anulowane, napisałbyś chociaż jakie to były zakłady i jakie kursy były wystawione, bo tak jak to opisałeś to nie wiadomo o co chodzi, dziwne żeby anulowali zakłady jeśli wszystko było w porządku, pewnie jakiś błąd n: odwrócone kursy, zdecydowanie zawyżony kurs lub coś w tym stylu, a z bukiem i tak nie wygrasz w żaden sposób, jeśli to ich ostateczna decyzja a podejrzewam że tak jest to zapomnij o kasie, i w 100% MGA nic nie zrobi.
 
Do góry Bottom