>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals - London, 15.11.2014-22.11.2014

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Barclays ATP World Tour Finals

Miejsce: Londyn, Anglia
Data: 15.11.2014-22.11.2014
Rozmiar drabinki: S-8 D-8
Nawierzchnia: Indoor Hard
Pula nagród: $ 7 000 000
Plan Gier: http://www.barclaysatpworldtourfinals.com/en/schedule
Oficjalna strona: http://www.barclaysatpworldtourfinals.com/en/

Uczestnicy turnieju singlowego:​

1. Novak Djokovic
2. Roger Federer
3. Andy Murray
4. Stan Wawrinka
4. Stan Wawrinka
5. Tomas Berdych
6. Rafael Nadal
7. David Ferrer
8. Kei Nishikori

Podział na grupy oraz drabinka:​

Uczestnicy turnieju deblowego:​

1. Bob Bryan, Mike Bryan
2. Jean-Julien Rojen, Horia Tecau
3. Ivan Dodig, Marcelo Melo
4. Jamie Murray, John Peers
5. Simone Bolleli, Fabio Fognini
6. Pierre-Hugues Herber, Nicolas Mahut
7. Marcin Matkowski, Nenad Zimonjic
8. Rohan Bopanna, Florin Mergea

Podział na grupy i drabinka:​

Kto wygra (kursy z Unibet)​



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Mamy już grupy Wielkiego Finału i od razu widac że z pierwszej pewnie wyjdą Federer i Djoković ale z drugiej juz nie wiadomo.Sadze ze zapowiada się niesamowity turniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
O ile co do deblistów nie zamierzam się wypowiadać, bo stawka jest bardzo wyrównana, Bryanowie ostatnio w trochę słabszej formie i ciężko coś ocenić, to stawka singlowa w tym roku jest dość jasna, szczególnie po tym podziale.
To co się rzuca na pierwszy rzut oka, gdzie można podstawiać lokomotywy to...
Djoković wygra turniej @ 1.50 na Bet365 (całoroczny - gdyby się nie wyświetliło)
Absolutnie fenomenalna forma, maszyna do wygrywania, kosi wszystko na swojej drodze, raz przegrał ze Stanem w finale szlema, co było sporą niespodzianką, ale tutaj nie ma się co zbytnio rozpisywać. Nie mam złudzeń. Jak ktoś ma dużo na koncie, to niech inwestuje. Pewne jak wygrana Dudy na prezydenta, po tym jak Komorowski wyszedł do Rodaków na ulicę i strzelał samobóje i zwycięstwo Kanady w MŚ w hokeja ;)
Natomiast co do samych grup, to losowanie nieco ułatwiło zadanie. Moim zdaniem jest pięciu zawodników, którzy pretendują do wyjścia z grup. W grupie A sytuacja jest klarowna. Djoković i Federer wyjdą z grupy. Nie warto grać jednak na Djokovicia, że wygra grupę po 1.33, bo Federer w tym roku, pomimo takich wpadek jak np. porażka z Ramosem-Vinolasem w naprawdę wielu meczach grał zdecydowanie najlepszy technicznie tenis na świecie, niestety biologii często się nie oszuka, a i Djoković bywał lepszy. W grupie nie wiem jakim wynikiem zakończy się mecz Djokovicia z Federerem, może być różnie, bo w przypadku pozostałych dwóch zwycięstw, wygra ten kto będzie miał więcej siły, bił dokładniejsze piłki na linię, bardziej wymierzone skróty itd. itd. O zwycięstwa obydwu panów nad Nishikorim i Berdychem jestem spokojny. Berdych to tenisista nader solidny, ale z wielkim kompleksem pokonywania ścisłego topu. Nishikori potrafiłby ograć każdego, ale na pewno nie w tym sezonie. Trochę gorsza forma i problemy ze zdrowiem, na pewno tu nie pomogą. Mecz Nishikori - Berdych dla mnie 50/50. Djoković - Federer oceniam na 60/40 w tej chwili.
Ciekawsza sytuacja jest w grupie B, gdzie moim zdaniem do wyjścia z grupy pretendować będą Murray, Wawrinka i Nadal. Ferrer pomimo, że złapał formę, to nie wydaje mi się, żeby odegrał jakąś rolę. Może mu się uda jeden mecz wygrać, ale nie sądzę, żeby dało mu to wyjście z grupy. W derbach Hiszpanii mimo wszystko wydaje mi się, że wygra Nadal. Naturalnymi faworytami do wyjścia z tej grupy są Murray i Wawrinka. Dlaczego? Otóż Murray przede wszystkim gra u siebie na Wyspach i mimo tego, że jest Szkotem, a nie Anglikiem, to raczej będzie to wielka mobilizacja i trybuny pomogą, poza tym jest to zawodnik niezmordowany i gdy trzeba to bardzo ambitny. Wawrinka podobnie jak Murray, potrafi grać obłędny tenis, co pokazał w tym roku wygrywając French Open. Jeśli wzniesie się na wyżyny to ma szansę na I miejsce w grupie, w innym przypadku wydaje mi się, że pierwszy będzie Murray. Nadal wydaje mi się, że jakiś mecz wygra, ale z grupy nie wyjdzie, choć minimalną szansę mu zostawiam. Nie jest w najlepszej formie, ale jednak Nadal to Nadal, rok temu z powodu kontuzji ten turniej odpuścił, wydaje mi się, że to najlepsza motywacja dla Rafy, żeby pokazać, że choć wielu go już skreśliło, to jednak Rafa to Rafa i potrafi zrobić to, co do niego należy najlepiej.
Na sucho moim zdaniem będzie tak:
A: 1. Djoković 2. Federer 3. Nishikori 4. Berdych
B: 1. Murray 2. Wawrinka 3. Nadal 4. Ferrer
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Bryan/Bryan-Bopanna/Mergea 0-2
Bopanna/Mergea+1.5 seta 2.72 MarathonBet✅✅✅ IZZI

Para rozstawiona tutaj z numerem 8 nie jest zupełnie bez szans. Ostatnio oba deble grały słabiej, Rohan z Florinem balansowali na granicy udziału w tych WTF, jednak dzięki triumfowi Dodigów w Paryżu są tutaj i mają teoretycznie takie same szanse, jak pozostałe pary. W stolicy Francji udało im się ograć Cabali, a polegli w pojedynku właśnie z Dodigami. Oba mecze były niezwykle zacięte, więc równie dobrze Bopanny mogli przegrać oba, bądź wygrać i &quot;własnoręcznie&quot; zapewnić sobie awans do Londynu. Potencjał tej pary pozostaje bez zmian, więc stać ich na dobre wyniki. Stawiałem na nich w tym sezonie nieraz, więc spokojnie można więcej poczytać cofając się do poprzednich turniejów. Co do Braciaków, to od USO Series nie grają najlepiej. W Nowym Jorku polecieli już w 1R, a później w Azji też nie pogrywali najlepiej. Ostatnio w Paryżu stracili nawet seta z tak śmieszną parą, jak Simon/Quereshi. Pokazuje to tylko, że końcówka sezonu nie jest dla nich tak udana, jak rok temu. Pamiętajmy, że wtedy wygrali Paryż i przystępowali do kończącego sezon Mastersa w roli sporych faworytów. Tak było, a i tak stracili tam seta z Rojerami i polegli z Klapkami. Masters w Londynie zawsze przynosi mniejsze, bądź większe niespodzianki, zresztą jak wiele turniejów, ale imo granie na faworytów po 1.2, czy 1.3 mija się tutaj z celem. Bopanny potrafili spokojnie ograć Klony na Wimbledonie, więc stać ich przynajmniej na równą walkę i tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
master. 1K

master.

Użytkownik
No czyli mamy już rozlosowane grupy do turnieju deblowego. Ja tutaj widzę dwie niesamowicie nierówne grupy. Pierwsza grupa masakrycznie wyrónana, ponieważ znalazły się w niej wszystkie najlepsze pary z wyjątkiem Dodig/Melo, którzy znaleźli się w grupie II. W drugiej grupie wszystkie pary w obecnej sytuacji po prostu do bicia, prócz oczywiście Dodig/Melo. No może Rojer/Tecau jeszcze coś prezentują lecz Herbert/Mahut i Matkowski/Zimonjic są obecnie pod formą i udział w Londynie mogą zawdzięczać jedynie dobrej grze we wcześniejszej fazie sezonu.
Szczerze to liczyłem na tak straszne faworyzowanie Klonów z USA, ponieważ czuję, że będzie można niesamowicie na nich zarobić, i co ? i się nie zawiodłem, wystawienie kursu 1.21 na przeciwko pary Bopanna/Mergea to jest jakaś kpina...
Moje typy długoterminowe:
Wygra:
Dodig/Melo @ 4.00
Bopanna/Mergea @ 18.00 Tutaj z racji zdecydowanie przesadzonego kursu, lekko można jaknajbardziej
I runda:
Dodig/Melo vs Herbert/Mahut Genialny powrót od stanu 5:3 w drugim secie i 2 piłek meczowych dla Francuzów
Dodig/Melo @ 1.55 ✅ ✅ ✅
Dodig/Melo 2:0 @ 2.30 ⛔ ⛔ ⛔
Dodig/Melo -2 gema @ 1.94 ⛔ ⛔ ⛔

Bryan/Bryan vs Bopanna/Mergea
Bopanna/Mergea @ 5.00 ✅ ✅ ✅
Bopanna/Mergea + 1.5 seta @ 2.26 ✅ ✅ ✅

Murray/Peers vs Bolleli/Fognini
Bolleli/Fognini +1.5 seta @ 1.60 ✅ ✅ ✅

Ponadto, jeżeli u któregoś z buków będzie taka opcja to z miłą chęcią zagrałbym, bo pewnie kurs zacny:
Wyjdzie z grupy:
Bryan/Bryan - NIE @ ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Djokovic-Nishikori 2:0 1,32 Unibet ✅✅ Nole taki mocny czy Kei taki slaby ???? ?
Federer-Berdych 2:0 1,76 Unibet ✅✅ Pokazał klasę ????
Już jutro mecze a tu żadnych analiz odnośnie mecze wiec zacznę pierwszy.Rzuciłem okiem na ofertę Unibetu i aż nie dowierzałem.Kurs 1,07 i 1,25 na zwycięstwo Nole i Rogera troszkę małe ale już na dokładne wyniki niczego sobie.Zaczyna się jutro ostatni turniej tego sezonu w tenisie mężczyzn,oczywiście można być zmęczonym ale nie jutro ???? .Djokovic jak gra to wszyscy wiedzą dobry serwis,znakomity return,forehand i backhand na wysokim poziomie a Nishikori taki chimeryczny zawodnik jak oglądałem go w meczu z Rysiem,może nie jest w super formie przez kontuzję która miał w trakcie sezonu i dlatego uważam ze jutro przegra 2:0 choć statystyki wskazują że może nie być tak łatwo(np w Rzymie Djoko wygrał 2:1), drugi mecz to Roger z Berdychem obydwaj po 30,Federer lubi grać w Londynie na tym turnieju i sądzę ze będzie chciał wygrać szybko i tak żeby się nie zmęczyć.Berdych może postraszyć,jeśli serwis zadziała i oby Backhand Roger funkcjonował bo to już mnie denerwuje te uderzenie w siatkę i mam nadzieje ze serwis będzie powyżej 50% w meczu.
Oczywiście oba takie wyniki mogą przyjść w bólach ale jak Djoko zagra tak jak ostatnio i Federer np jak na US Open to jest spokojny o wynik.Roger Federer ma dobry bilans z Tomaszem i myślę ze będzie kontynuował passe zwycięstw po 2:0
 
S 378

songo

Użytkownik
Moim zdaniem granie dokładnych wyników jest opcja podwyższonego ryzyka zwłaszcza w takich przypadkach gdy gra ze sobą ósemka najlepszych zawodników na świecie. Pierwsze mecze są tez rowniez pewnego rodzaju niewiadomą. Typu nie neguje, choć ja osobiście na pewno nie zagram na 2-0 dla Federera ponieważ Tomek wyglądał bardzo dobrze pod koniec sezonu i na wygranego seta z arcymistrzem z pewnością go stać. Federer w Bazylei co prawda wygrał lecz formy nie zaprezentował wybitnej. Ryzykowne.
Turniej w normalnych okolicznościach przyrody wygra Djoker. Góruje zdecydowanie różnica 1 klasy nad resztą stawki.
Ja zaś na pierwszy mecz do zagrania wybieram Murraya który pokona Ferrera. Nie mam co do tego watpliwosci. 30 procentową lokata. Polecam!
1.30 Murray bet365 ✅
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Djokovic N. -5.5 gema - Nishikori K. 1 @2.02 Pinnacle ::: 2/10j✅
Djoker może Keia zdemolować. Znowu ma fantastyczną końcówkę roku, podobnie jak rok temu. Ile to już? 22 mecze wygrane z rzędu. W Paryżu wiodło mu się nieco gorzej, już nie demolował tak rywali, ale też nawierzchnia nieco różniła się od tej w Londynie. Aczkolwiek końcówkę turnieju miał już wyborną. Zdemolował Wawrinkę w trzecim secie 6:0 oraz nie dał szans Murrayowi w finale wygrywając do 4 i do 2. O grze Nole można mówić ciągle to samo - gra kątowa, świetna technika, znakomite poruszanie się po korcie, itd itd. A Kei? Podobnie - gra kątowa, walka, nieustępliwość. Jednak od jakiegoś czasu jest bez formy, ostatnio nawet kreczował w Paryżu. Dzisiaj myślę, że nie skreczuje, ale szans na wygraną mu nie daję. Ostatnio przegrywał z Pairem, Andersonem, tracił sety z Chardym czy choćby Coriciem. To nie jest ten Kei, co choćby jeszcze parę miesięcy temu. Moim zdaniem Novak to pewnie wygra.
Mergea/Bopanna +1.5 seta @2.72 Marathon ::: 2/10j✅
Aż można żałować, że nie pograłem czysto na Bopannę i Mergeę, ale mniejsza już o to, ważne, że jak wrócił tenis na najwyższym poziomie to i pozarabiać można.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Masters
Godzina: 21:00
Spotkanie: Federer - Berdych⛔
Typ: Berdych
Kurs: 4,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatni akord sezonu tenisowego czyli finał Masters ATP w Londynie spotykają się najwybitniejszy tenisista ostatnich lat król Roger oraz Czech Berdych. Jednak należy pamiętać, że czas Szwajcara powoli mija o wygraniu Wielkiego Szlema już raczej może zapomnieć mimo, że Szwajcar robi co tylko może aby oszukać czas bardzo dużą uwagę przywiązuje do przygotowania fizycznego sylwetka Federera wygląda dużo lepiej niż w najlepszych latach jednak z czasem nikt jeszcze nie wygrał. Coraz więcej porażek z przeciętnymi graczami ostatnio porażka z Ramosem Vinolasem w Szanghaju oraz Isnerem w Paryżu. Szwajcar koniecznie chciał w tym sezonie wygrać turniej wielkoszemowy starannie dobierał starty dwa finały w Londynie i Nowym Jorku, ale Djokovicovi nie dał rady. Teraz kilka słó wo Tomaszu Berdychu zawodniku już 30 - letnim ciągle z potencjałem na wygranie przynajmniej jednego Wielkiego Szlema, ale główny problem Czecha to głowa co pokazał ostatnio w Paryżu z Djokovicem przegrywając po dwóch tie breakach gdzie mógł wygrać oba sety gdyby się nie zagotował. Jednak pokonanie Federera to dużo łatwiejsze zadanie na teraz niż wygrana z Serbem, który nabrał jeszcze większej pewności i stał się &quot;Dominatorem&quot;. Kursy wystawione przez bukmacherów to moim zdaniem gruba przesada. Bilans bezpośrednich meczów 14-6 dla Szwajcara osobiście jednak wierzę, że dziś wygra Berdych jeśli zapanuje nad emocjami bo umiejętności ma wystarczające.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Zaczynamy dzisiaj wielki turniej mistrzów. Ten turniej można porównać do mistrzostw świata w piłkę nożną gdzie każdy może wygrać z każdym. Moim zdaniem do całej grupy singlistów nie pasuje tylko David Ferrer co nie oznacza, że jest słaby. Pierwszego dnia pójdę w stronę nie faworytów. Początkowo chciałem zagrać na Japończyka lecz u niego ciągle nie wiadomo jak ze zdrowiem także nie ma co ryzykować stawiając na niego. ????
Federer Roger - Berdych Tomas 2, Pinnacle Sports 4.38 ⛔
2 handi +1.5 seta, Pinnacle Sports 2.12 ⛔
VS.

W tym starciu faworytem będzie już 34 letni Szwajcar. O jego wieku można pisać co się chce i oczywiście nie można wymagać u niego tego co 5 czy 10 lat temu lecz ciągle jest w imponującej formie, potrafi wygrywać z wszystkimi i nie można zaobserwować aby na korcie zdychał ze zmęczenia. Bilans meczów w tym roku 59/10 w tym pod dachem 6/1. Wygrał w swojej Bazylei w finale z Nadalem lecz jak na umiejętności Rogera to się tam nieco męczył ponieważ tracił sety z Kolbą, Goffinem czy właśnie Rafą. W Paryżu zdemolował Seppiego 6:1, 6:1 i później odpadł z Isnerem 7:6, 3:6, 7:6 lecz wiadomo nie od dzisiaj, że śmietanka tenisowego świata ten turniej często odpuszcza aby być na maksa przygotowanym do mistrzostw ATP.
Wracając do dokonań Federera w tym roku to wygrał w Brisbane, Dubaju, Stambule, Halle, Cincinnati. Dodatkowo zaliczył finał US Open, Wimbledonu czy Indian Wells czy Rzymu. Miał kilka wpadek tj. porażka z Seppim w III rundzie AO, z Kyrgiosem czy z Ramosem-Vinolasem. Ale wpadki każdemu się zdarzają prędzej czy później to jest normalne to jest sport. Roger cały rok praktycznie imponował a wielu typerów myślało, że wygra US Open ponieważ niszczył tam wszystkich jak leci aż do półfinału po 3:0. Zaprezentował też nowe zagranie czyli returny z volleyowe o ile można to tak określić. Jego forma ciągle jest genialna i nie więcej co się rozpisywać.
Jego przeciwnikiem dzisiaj będzie jeden z największych (jak nie największy) niespełnionych talentów czyli Tomas Berdych. Co ciekawe Czech do najmłodszych też się nie zalicza w końcu ma już 30 lat. Berdych to tenisista uniwersalny, potrafiący grać na każdej nawierzchni i już bardzo dawno powinien mieć przynajmniej jeden tytuł wielkiego szlema na koncie. Na jego nieszczęście tylko raz w 2010 roku doszedł do finału Wimbledonu a na takiego zawodnika to jest wstyd. Tomas ma 196 cm wzrostu a co za tym idzie dysponuje świetnym, mocnym podaniem. Potrafi na korcie wszystko i nie będę więcej pisał w kwestii umiejętności. Facet ma chyba najbardziej umięśnione uda w całym tenisowym świecie a wiadomo jak nogi są ważne w tej dyscyplinie ale mniejsza z tym.
Często piszę o tym, że Pepik powinien mieć już dawno w swoim dorobku jakiś turniej wielkiego szlema. Niestety w 8 na 10 jeśli chodzi o najważniejsze mecze to zawala u niego psychika. Czasem widać jak na karcie jest bezradny, mina paniki i oczy przepełnione strachem po prostu jak mu nie idzie to często się pali i to właśnie w najważniejszych meczach. Jeśli chodzi o jego dorobek w tym sezonie to wygrał 60 meczów a przegrał 19. Na halach wygrał 12 spotkań a przegrał 3. Doszedł do finału w Rotterdamie gdzie przegrał z Wawrinkęą oraz wygrał W Sztokholmie gdzie obsada była raczej marna. Ostatnio w Paryżu przegrał z Djokovicem w ćwierćfinale 7:6, 7:6 także porażka ale po wielkiej walce to cieszy przynajmniej. Dodatkowo wygrał w Schengen, zaliczył 3 finały a najlepsze osiągnięcie w wielkim szlemie to dotarcie do półfinału podczas Australian Open bo w innych była mizerota.
Berdych to tenisista który od 5 bądź 6 lat ciągle występuje w Master Cup ATP i nie wypadł poza pierwszej 10 to facet który prezentuje prawie zawsze taką samą formę. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki to prowadzi tam Federer 14:6, wiele tych meczów było dawno gdzie nie ma co na to patrzeć. Ostatni raz Berdych wygrał z Federerem w 2013 roku. W tym roku grali ze sobą dwukrotnie gdzie padały wyniki 6:4, 6:0 na hardzie oraz 6:3, 6:3 na mączce. Faworytem w tym meczu jest arcymistrz tenisa lecz jeśli Berdych zagra swój najlepszy tenis to ma szanse w tym meczu i tak też stawiam.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Panowie zadna polska TV nie pokazuje Mastersa!??
Ode mnie na dzisiaj jeden rozsadny typ na szybko:
J.Murray/J.Peers vs S.Bolelli/F.Fognini. Match Result: J.Murray/J.Peers To Win @1.65 ✅
Dla mnie na pewno lepsza para deblowa, pierwszy mecz jest bardzo wazny, by pozniej gralo sie luzniej, Murray gra u siebie, dobry sezon, koncowke lekko odpuscili, by sie przygotowac do Mastersa.
Sorry, ze tak lakonicznie, ale mam tylko chwile.
powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Djokovic N. - Nishikori K.
Powyżej 19 gemów ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
H2H 4:2 z lat 2010-2015. O Djokovicu moim zdaniem nie ma sensu czegoś więcej pisać bo wystarczy spojrzeć na jego wyniki z tego sezonu i wszystko jasne, facet cyborg.
Nishikori pomimo, że nie ma tak udanego sezonu jak rok temu to jednak jest na 8 miejscu w rankingu. Ostatnio co prawda skreczował w Paryżu podczas meczu z Gasquetem, ale moim zdaniem to poddanie meczu było bardzo wątpliwe, bo miałem przyjemność oglądać ten mecz i tam wcale nie było widać jakiejkolwiek gorszej dyspozycji czy problemów podczas spotkania. Było podajże już podwójne przełamanie i Japończyk zauważył, że w tym meczu nie ma już większych szans. Przegrał 6 raz z rzędu z Richardem.
Kei to taka gorsza wersja Djokovica, bo obaj świetnie grają oburęcznym backhandem po linii, ale różnica klas pomiędzy zawodnikami jest olbrzymia. Co by nie mówić Kei dwa razy pokonał już Djokovica, a w 4 meczach urwał mu seta więc liczę na trochę zacięty mecz. Pierwsze spotkanie turnieju i nic nie wiadomo.
Wynik: 6:1 6:1
???? Federer R. - Berdych T.
Berdych T. +4 gemy ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
H2H 14:6 z lat 2004-2015. Berdych w ostatnich tygodniach, a raczej miesięcy był w dość dobrej dyspozycji. Wygrał Shenzhen, Stockholm, w Paryżu rozegrał dwa tie-breaki z Djokovicem. Serwis siedział aż miło się to wszystko oglądało.
Federer to wiadomo klasa sama w sobie i tego zawodnika nie trzeba nikomu przedstawiać, ale Roger czasami po prostu na korcie nie ma swojego dnia. W Paryżu przegrał z Isnerem, w Basel w 3 meczach stracil po secie z takim graczem jak Goffin czy &quot;Kolba&quot;. Tomas jest dużo lepszym zawodnikiem i bardziej solidnym, może tutaj napsuć sporo krwi &quot;Ferdkowi&quot;. Liczę na zacięty mecz, a kto wie czy nawet nie sensację. 6 zwycięstw nie wzięło się znikąd.
Wynik: 6:4 6:2
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Federer - Berdych ---- Berdych +4 gemy @ 1,85 ⛔
Niestety to już ostatni turniej ATP World Tour w sezonie, ale powinien być bardzo ciekawy. Już pierwszego dnia wielokrotny zwycięzca tego turnieju Roger Federer zagra z bardzo dobrze grającym Berdychem. Jestem zgodny z wcześniej typującymi i uważam, że Czech ma szanse w tym meczu. Od turnieju w Sztokholmie Berdych gra naprawdę na bardzo wysokim poziomie i tylko gracze z czołówki mogą go pokonać. Bardzo dobrze gra z linii końcowej i posyła na drugą stronę kortu długie piłki prawie pod linię końcową, więc ciężko z tego zaatakować. W Paryżu przegrał tylko z Djokovicem po dość wyrównanym meczu 7:6 7:6. Jedynie w meczu z Roger-Vasselinem grał słabiej. Mam nadzieję, że z jego formą będzie wszystko w porządku i utrzyma ją do końca tego turnieju. Federer po US Open gra słabiej, a w związku z tym może dziś dojść do ciekawego pojedynku.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Wawrinka - Nadal
Warto sobie zarezerwować czas na jutrzejszy wieczór, aby o 21:00 obejrzeć mecz Wawrinki z Nadalem. Moim zdaniem będzie to mecz o pozycję nr 2 w grupie i będzie to zarazem najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. H2H aż 3:14, ale co z tego, realna wartość H2H jest z danego roku moim zdaniem. W 2015 roku H2H wynosi 2:2, tyle że jedno zwycięstwo Nadala było na samym początku roku w turnieju pokazowym, co moim zdaniem zbytniej wartości nie ma. Dlatego też, prawdziwe H2H to 2:1 dla Stana. Wygrał z Nadalem ostatnio na ostatnim turnieju w Paryżu oraz w Rzymie. Nadał za to był górą w Szanghaju. Warto podkreślić, iż wszystkie te pojedynki kończyły się rezultatem 2:0. To jednak finały i tutaj nie ma miejsca na odpuszczanie. Wiadomo jaki jest Stan, potrafi mieć wywalone, ale na pewno nie tutaj, gdzie można zgarnąć dużo punktów i $$$$. Nadal również, tyle że w tym roku idzie mu dość średnio, na co ma wpływ też jego forma fizyczna i kontuzja. Tak czy owak, jeśli Stan będzie wchodził mocny, jednoręczny backhand po linii na oburęczny, dość słaby moim zdaniem bh Nadala, to Rafa nie będzie miał co zbierać. Przypominam sobie, jak zapamiętałem, któryś z meczów Stana z Tsongą, gdzie bodajże backhand Wawrinki był tylko o 10 czy 15 km/h wolniejszy niż forehand Tsongi, to chyba obrazuje jaka to siła. Moim zdaniem obecnie Stan jest po prostu lepszy, jeśli jest tylko zdeterminowany, a na pewno zdaje sobie sprawę z rangi tego meczu, a pamiętajmy, że z Murrayem łatwo nie będzie i Ferrer zawsze też może krwi napsuć, bo choć wydaje się najsłabszy w grupie, to jednak jest to bardzo dobry zawodnik.
Zostawiam kilka propozycji ode mnie na ten mecz ;)
Wawrinka @ 2.30 ⛔
Over 9,5 w 1 secie @ 1.44 ✅
Over 2,5 seta @ 2.25 ⛔
Over 22,5 gema @ 1.80 ⛔
Wawrinka +2,5 gema @ 1.83 ⛔
Do wyboru, do koloru ;) Kursy z całorocznego. Powodzenia!
Niestety łudziłem się, że Stach ma ducha sportowca, a zastałem rozkapryszoną panienkę...
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Wawrinka vs Nadal 2 @ 1.6 pinnacle✅✅
A ja tu zupełnie inaczej. O tych panach się ostatnio tyle mówi, że szkoda powtarzać znowu wszystko to samo. Ostatni mecz tych panów skończył się jak się skończył przez to, że Rafa miał chwilowe żacmienie umysłowe przy stanie 5:2 dla niego w tiebreaku. Nadal z meczu na mecz co raz lepiej gra. Czasami przypomina tego starego Rafe, który o każdą piłkę walczy do ostatniego tchu i szczerze mówiąc mam ogromne nadzieje i wiara w tym pokładam, że będzie on czarnym koniem tego turnieju, ale no niestety wszyscy graja w tenisa a wygrywa i tak Noe.
 
R 136

rw

Użytkownik
Federer -4 gemy 2.14 Pinnacle✅✅✅

Widzę sporo osób poszło w handicap na Berdycha aż zrobiło się value na Federera.
Opisywać obydwu graczy nie ma sensu. Wyniki z tego roku:

Rzym 6:3, 6:3 -6 gemów
Indian Wells 6:4, 6:0 -8 gemów

Dodatkowo Berdycha w ostatnich tygodniach demolowali Murray czy Dolgopolov. Zarówno jednemu jak i drugiemu zdarzały się wpadki ale kurs ponad 2.10 to delikatne value na handicap ujemny(4) po stronie Ferdka

Szwajcar ma do wyciągnięcia sporą kasę (jak każdy ???? ) oraz do obrony sporo punktów. Koncentracja na maksa, więc to też jest jakiś argument w jego stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Wawrinka S. - Nadal R. 1 @2.35 Marathon ::: 3/10j ⛔
Stan to bardzo charakterystyczny zawodnik. Jak mu się chce, to gra niesamowicie. Nie będzie to jego pierwszy raz na tym niesamowicie prestiżowym turnieju. Grał tu wcześniej i nie odpuszczał. Generalnie w wielu turniejach gra na pół gwizdka jak nie słabiej, więc nie ma co się sugerować porażkami z Karloviciem czy z Nadalem, gdy ugrał 3 gemy. Bo już ostatnio w Paryżu pokonał go w dwóch setach po dwóch TB. Stan to generalnie jest dobry serwis, najlepszy backhand w tourze, niezły forehand. Gra dobrze w ofensywie, nieco gorzej, gdy zostanie zepchnięty do głębokiej defensywy. Całkiem nieźle returnuje. Rafa z kolei ten rok ma nieudany, słabe wyniki w tych najważniejszych turniejach. Owszem, progres robi cały czas, ale to dalej nie jest ten sam Rafa co jakiś czas temu. Serwis jak zawsze nienajlepszy. Dobry forehand, niezły backhand. Return nie jest jakiś niesamowity. Powiedziałbym, że z tych ośmiu, co się mierzą w tym turnieju, to jeden z gorszych. Liczę na dobrą dyspozycję Stana, słabszy mecz Rafy i wygraną Szwajcara.
Murray A. -4 gemy - Ferrer D. 1 @2.05 Pinnacle ::: 3/10j zwrot
O tym meczu było wiele pisane podczas Mastersa w Paryżu. I wiele się nie zmieniło. Niedługo Andy będzie grał z reprezentacją Wielkiej Brytanii w finale Davis Cup i słyszałem głosy, że miałby odpuścić ten turniej. Tylko po co? Nawet gdyby miał tutaj wygrać, to skończą 22 listopada. Pierwsze mecze Davis Cupu będą w piątek, 27 listopada. Na dodatek grają z Belgią, która mocna nie jest. Nawet po finale miałby aż 5 dni na odpoczynek. Więc argument o Davis Cupie wydaje się całkiem pozbawiony sensu i moim zdaniem nie powinien się pojawić w żadnej analizie przeciwko Murrayowi.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Murray Andy-Dawid Ferrer 2:0 1,88 Unibet ✅
Jutro po 15 zagra gospodarz Andy Murray z Davidem Ferrerem.Myślę ze Murray grając u siebie nie odpuści sobie tego meczu i będzie chciał wygrać szybko i efektywnie.Drugim argumentem jest ostatni wynik z Ferrerem w Paryżu,trzecim argumentem jest coraz lepsza gra(jeśli wytrzyma psychicznie to bedzie wszystko dobrze).Andy jak gra to wiemy a David to zawodnik o wielkiej ambicji biegajacy do kazdej piłki ale czy da rade wygrać,może to być trudne,bo gospodarzowi pomaga ściany.
Liczę na dobry mecz Andego i mam nadzieje ze pokaże walory które pokazał w Paryżu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom