>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Starseries - nie orientuje sie co do tych rozgrywek. Ktos cos ?
Jeśli chodzi o mecz fnatic - NaVi to praktycznie o nic, bo obydwie drużyny już awansowały do następnej fazy. Będą dwie grupy po 4 drużyny i po dwie awansują na LAN, a o jedno miejsce w formule playoff zagrają 3 i 4 miejsca.
Z tego co czytam to ten mecz jest o pietruszkę, bo ani vp ani mouse nie weszli do czwórki swojej grupy.
Mouse jeszcze teoretyczne szanse ma, ale bardzo małe. VP już kompletnie bez szans.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
http://www.hltv.org
Wklejam po raz enty do tematu o e-sporcie. Zainteresowani niech sobie dadzą do &quot;ulubionych&quot;, bo na tej stronce znajdziecie wszystko, co związane z CS:GO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
xinum 31

xinum

Użytkownik
http://www.hltv.org/match/2299294-virtuspro-keyd-stars-benq-all-star-showmatch-7
VP vs Keyd Sports 2 @ 5.50 całoroczniak 6.20 pinn ⛔
Keyd Sports +1.5 @ 2.679 pinn ⛔
Vp właśnie wygyrwa z mous 9-2 (LIVE) a o 19:30 zamierza grać mecz pokazowy o 1 tyś euro. Będzie to BO3. Wg mnie obstawianie VP z kursem 1.12 to bezsens, a 5.50 na Keyd kusi i to mocno. Czynnik który mnie przekonał to właśnie pula nagród. Coś mi się wydaję, że Polakom nie będzie się chciało schylać po 1k. Co prawda ostatnio dobrze im idzie, ale Keyd ma jednak jakieś szanse.
Warto spróbować za grosze albo przynajmniej skiny ????
@edit
MAPY:
TRAIN, MIRAGE, OVERPASS. ???? do domu Keyd ????
na mirage było mokro ???? szkoda.
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
Panowie gdzie moge sledzic wynik meczu Penta vs Euronics ? CS : GO ESL Meisterschaft ? Nigdzie nie moge znalezc :/ z gory dzieki
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Dignitas - DenDD

▶ DenDD +1,5 @ 1,53 Pinnek ✅

Dignitas po zmianach w składzie powinno być zdecydowanie słabszym teamem.Tenzki,Konfig czy Rubino to zawodnicy,którzy na mnie szału absolutnie nie robią a kluczową postacią do tej pory oczywiście był aizy,bez niego Dignitas traci bardzo dużo.DenDD to ciekawa ekipa,byli zawodnicy Property i CW.Oglądałem parę spotkań z ich udziałem i jak dla mnie jest to solidny team,nieźli skilowo.Wyniki notują naprawdę dobre,wygrane z Vexed,SK czy zacięty mecz z HR to pokazuje,że mają potencjał i myślę,że dzisiaj też mogą postawić mocny opór.Dignitas ostatnio wygrało z Virtusami już z nowymi zawodnikami w składzie ale nasi mieli ewidentnie wyrąbane albo słabszy dzień bo nic nie grali kompletnie.Z fnatic za to już ostre baty,tylko 4 rundy ugrali i bardzo chaotyczna gra z ich strony,bez jakiś przemyślanych taktyk.Dla mnie ciekawy typ na dzisiaj.
 
xinum 31

xinum

Użytkownik
CS:GO ESEA PRO
20:00 Dignitas vs Titan 2 @ 1.53 // 365 13:16 ✅
Tytani nie pokazali się w ostatnich meczach z dobrej strony... ale były to mecze ligi FaceIT. W tamtej lidze nie mieli o co grać, a w ostatniej chwili dowiedzieliśmy się, że za ScreaMa zagra youns (Scream źle się czuł i postanowił pozostać jeden dzień w łóżku).
Dzisiaj w drużynie nie będzie żadnych zastępstw. Jest to ich ostatnia szansa aby zakwalifikować się na LANA. Aby tego dokonać muszą wygrać dwa mecze: vs dignitas i vs NiP(o 21:00) oraz liczyć na to, że NaVi przegra ich. Powinni oni dać z siebie 100% już od pierwszej rundy i trzymać kciuki za HellRaisers ????
LINK HLTV DO MECZU:
http://www.hltv.org/match/2299337-dignitas-titan-esl-esea-pro-league-season-2
LINK HLTV DO GRUP:
http://www.hltv.org/?pageid=216&amp;eventid=1934
TWITT:
https://twitter.com/MSLcsgo/status/666646214033698818
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ode mnie trzy typy. Wszystkie o 20:00.

NiP - VP 2 overpass @1.57 b365 ⛔ 16-13

Najgorsza mapa NIP, zazwyczaj ją wykluczają jeśli mają taką możliwość. Dziś zmierzą się z VP, którzy grają tu bdb. W TT chyba najlepsi na świecie na tej mapie. Myślę, że będzie łatwo, choć już obie drużyny o nic. Mimo wszystko grand derbi csa i trzeba walczyć o prestiż.

NaVI - Hellraisers / NaVi -3.5 @2.02 (pinnacle) cbble ✅ 16-8

Bardzo ważny mecz dla Navi i myślę, że jeśli się zepną, to odprawią HR. Jeden wygrany mecz i na 99% mają awans. Potem mają jeszcze z VP, więc tutaj koniecznie trzeba wygrać. Myślę, że handi do ogarnięcia na lekko, a kurs fajny. Na minus, że NaVi w słabej formie, ale gdyby nie weszli z taką przewagą na końcu, to byliby frajerami sezonu. HR o nic.

fnatic - EnVyUS 2 @1,9 bet365 inferno ⛔ 16-10.

Francuzi potrzebują wygranych, choć są w strefie awansu, to nie mogą przegrywać meczów, bo z tyłu groźnie. To 1szy z trzech meczów. Co najmniej jeden trzeba wygrać. Prestiż też ważny, a mapa przyjazna dla obu drużyn (Inferno). Mecz 50/50 w normalnych warunkach. Tutaj fnatic, które ma awans, może nie dawać z siebie 100%. Natomiast Francuzi powinni jak najszybciej awansować.
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
Wazna informacja dotyczaca Virtusow na IEM San Jose.

&quot;Michał &quot;MICHU&quot; Müller as a stand-in will step into the shoes of Janusz &quot;Snax&quot; Pogorzelski, who will stay at home due to a problem with his right eye, team manager Jakub &quot;kuben&quot; Gurczynski revealed on Facebook.&quot;
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Fnatic - Tsm
typ: Fnatic ✅ ✅ prosto
kurs: 1.86
buk: pinnacle
Dennis w składzie fnatic da im więcej niż pronax. Myślę, że gra &#39; teamowa &#39; dużo nie spadnie. Są to zbyt doświadczeni zawodnicy, aby takie czynniki miały wpływ na całokształt. Pojedynki między tymi zespołami zawsze są ciekawe i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. O Tsmie nie ma co dużo pisać, bo ostatnio nie grają za wiele. Indywidualności w tym meczu zwyciężą
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
VP - Flipsid3
VP 2:0 @2.0 b365 ✅ ✅ nie mogło być inaczej 8)
Champions League CS GO, walka o wejście do 1/2. Myślę, że VP zależeć będzie na tym turnieju, bo to łatwa kasa dla nich, a 25k $ piechotą nie chodzi. Konkurencji praktycznie brak. Co najwyżej NaVi w finale BO5, ale oni są bez formy kompletnie.
Myślę, że VP dzisiaj łatwo sobie poradzi z F3. Ukraińska formacja ma problem ze składem, bo po odejściu S1mple cały czas szukają kogoś ogarniętego. Davcost już nie gra z nimi, a na próbę grywa Shara. Jednak jest on bardzo przeciętny i nawet w F3 odstaje dość mocno od reszty. Ratio 0.70 mówi wszystko za siebie.
Myślę, że nawet kurs dość ciekawy, bo na pinku chodzi po niespełna 1.8. A sam dziś myślałem, że wystawią coś koło 1.65-1.70, więc jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że będę też po meczu. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
makos11 815

makos11

Użytkownik
VP - Flipsid3
VP 2:0 @2.0 b365

Champions League CS GO, walka o wejście do 1/2. Myślę, że VP zależeć będzie na tym turnieju, bo to łatwa kasa dla nich, a 25k $ piechotą nie chodzi. Konkurencji praktycznie brak. Co najwyżej NaVi w finale BO5, ale oni są bez formy kompletnie.
Myślę, że VP dzisiaj łatwo sobie poradzi z F3. Ukraińska formacja ma problem ze składem, bo po odejściu S1mple cały czas szukają kogoś ogarniętego. Davcost już nie gra z nimi, a na próbę grywa Shara. Jednak jest on bardzo przeciętny i nawet w F3 odstaje dość mocno od reszty. Ratio 0.70 mówi wszystko za siebie.
Myślę, że nawet kurs dość ciekawy, bo na pinku chodzi po niespełna 1.8. A sam dziś myślałem, że wystawią coś koło 1.65-1.70, więc jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że będę też po meczu. ;)
bardzo dobry bet, miałem też pisać do niego, ale skoro zostałem uprzedzony to mogę napisać tylko, że również polecam !
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
W nocy kończymy eliminacje do LANa ESL ESEA Pro LEAGUE. W grupie europejskiej wszystko już znane, rozgrywki zakończone, a ostatnie mecze rozgrywać będą gracze z Ameryki.
Jak zwykle pokuszę się o typy na zespoły, które muszą wygrać. ;)

Liquid ma już pewny awans; Luminosity też awans pewny. CLG musi raz wygrać, ale nie będzie z typ problemów;
Ostatnie miejsce i walczą Complexity, Conquest i Cloud9. Największe szanse ma Conquest.
O 2 w nocy pierwsze mecze:
3sUp - Conquest 2 @1.36 b365 ✅ ✅
C9 - Luminosity no bet IMO. (1.80 na C9 to trochę mało, nawet jeśli muszą). //miałem dobrego nosa, bo przegrali.
CompleXity - Liquid 1 @3.40 b365 ⛔ 20-22 (po dogrywce ;( )
Winterfox - CLG 2 @1.16 b365 ✅ ✅

Conquest i CLG to pewki. Pierwsi jeśli chcą zawalczyć o awans to muszą wygrać ten mecz, a rywal słaby. CLG żeby na spokojnie podejść do ostatniego spotkania to lepiej by wygrali, ale nie muszą. Niemniej ostatni mają z Conquest i sprawa awansu by się mocno skomplikowała. Lepiej teraz, bo rywal słaby.
Co do CompleXity to stawiam na nich, bo to ich ostatni mecz i tylko jeśli go wygrają to będą jeszcze mieć szanse, choć i tak wszystko będzie zależeć od późniejszego spotkania Conquest - CLG. Kurs mnie na pewno do tego zachęca, a Liquid jeszcze rano grali LANa (PL czas), więc bez sensu się dziś spinać, skoro i tak mają pewne 1 miejsce. Trochę żałuję, bo był na pinnku kurs nawet 4.10.
o 3:00 PL czasu (reszty nie polecam):
Conquest - CLG (jeśli Conquest wygra 1 mecz o 2:00 i CLG wygra swój) [email protected] b365 ✅ ✅
W nawiasie warunek, by to zagrać, lepiej by był spełniony. To ułatwi typ. W takim wypadku Conquest wygrywając będzie na LANie, CLG już go wcześniej zapewni i wszyscy happy. ;)
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
W nocy kończymy eliminacje do LANa ESL ESEA Pro LEAGUE. W grupie europejskiej wszystko już znane, rozgrywki zakończone, a ostatnie mecze rozgrywać będą gracze z Ameryki.

Jak zwykle pokuszę się o typy na zespoły, które muszą wygrać. ;)


Liquid ma już pewny awans; Luminosity też awans pewny. CLG musi raz wygrać, ale nie będzie z typ problemów;
Ostatnie miejsce i walczą Complexity, Conquest i Cloud9. Największe szanse ma Conquest.

O 2 w nocy pierwsze mecze:

3sUp - Conquest 2 @1.36 b365
C9 - Luminosity no bet IMO. (1.80 na C9 to trochę mało, nawet jeśli muszą).
CompleXity - Liquid 1 @3.40 b365
Winterfox - CLG 2 @1.16 b365


Conquest i CLG to pewki. Pierwsi jeśli chcą zawalczyć o awans to muszą wygrać ten mecz, a rywal słaby. CLG żeby na spokojnie podejść do ostatniego spotkania to lepiej by wygrali, ale nie muszą. Niemniej ostatni mają z Conquest i sprawa awansu by się mocno skomplikowała. Lepiej teraz, bo rywal słaby.
Co do CompleXity to stawiam na nich, bo to ich ostatni mecz i tylko jeśli go wygrają to będą jeszcze mieć szanse, choć i tak wszystko będzie zależeć od późniejszego spotkania Conquest - CLG. Kurs mnie na pewno do tego zachęca, a Liquid jeszcze rano grali LANa (PL czas), więc bez sensu się dziś spinać, skoro i tak mają pewne 1 miejsce. Trochę żałuję, bo był na pinnku kurs nawet 4.10.

o 3:00 PL czasu (reszty nie polecam):

Conquest - CLG (jeśli Conquest wygra 1 mecz o 2:00 i CLG wygra swój) [email protected] b365

W nawiasie warunek, by to zagrać, lepiej by był spełniony. To ułatwi typ. W takim wypadku Conquest wygrywając będzie na LANie, CLG już go wcześniej zapewni i wszyscy happy. ;)
Swag w koncu moze grac czy nie ?
 
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
Swag w koncu moze grac czy nie ?
Swag ma bana za ustawianie meczy ktorego valve prawdopodobnie mu nie zdejmie, wiec swaga w turniejach on-line ktore valve wspolfinansuje raczej nie zobaczymy ???? . Wyjatkiem byl ostatni lan RGN Pro Series Championship w ktorym zastapil seang@resa ktory wybral sie na wesele. Swag mogl wystapic na RGN Pro Series Championship poniewaz regulamin tego turnieju wykluczal tylko gracz z tzw. Vac banem.
 
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
Luminosity vs Navi @2.70 na Brazylijczyków imo fajnie wygląda tym bardziej, że Navi bez formy chociaż wiadomo na takim turnieju mogą wspiąć się na wyżyny ale Luminosity bardzo fajnego &quot;KANTERA&quot; gra i mogą powalczyć, a kurs raczej za niski żeby wchodzić w Navi
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Świetny typ ma bet365 w swojej ofercie.


Oczywiście typ na to że wygra drużyna z Europy.
Kurs co prawda niewielki bo 1.2 ale patrząc na siłę Europejskich zespołów, w półfinale może nie być żadnego zespołu ze Stanów.
EnVyUs-TSM-Fnatic - trzej faworyci do wygrania turnieju, wszyscy z Europy.

Turniej zaczyna się 10 grudnia - kończy 13 grudnia.
Uważam że jest to dobra lokata.
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
Luminosity vs Navi @2.70 na Brazylijczyków imo fajnie wygląda tym bardziej, że Navi bez formy chociaż wiadomo na takim turnieju mogą wspiąć się na wyżyny ale Luminosity bardzo fajnego &quot;KANTERA&quot; gra i mogą powalczyć, a kurs raczej za niski żeby wchodzić w Navi
Ja ide zdecydowanie w strone Navi. W mojej opini Bo3 bez szans dla Luminosity. Guardian ich zaora
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom