>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FA Cup 2015/2016- 1 i 2 runda

Status
Zamknięty.
chamberlain 438,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Nie ma tematu o pucharze, więc stworzyłem ten, jeśli te rozgrywki będą prowadzone dokładniej, z rozpiskami na rundy to proszę o przeniesienie ;)
United of Manchester - Chesterfield
Chesterfield @ 1.44 ✅
Chesterfield Handicap -1.5 bramki @ 2.38 ✅
Chesterfield Handicap -2.5 bramki @ 4.40 ✅

Kursy Bet365.
Chesterfield to drużyna 3 ligi angielskiej, w której radzi sobie średnio, po 16 kolejkach zajmują 11 miejsce z bilansem 7-2-7, choć strata do lidera to tylko 9 pkt. Goście w poprzednim sezonie dotarli aż do 1/16 finału, dlatego widać, że zależy im na tych rozgrywkach i nie ma takiego lekceważenia jak u zespołów z Premier League. United of Manchester to drużyna z tego widzę regionalnej 7 ligi, jeśli popełniłem błąd to proszę o poprawienie, bo naprawdę ciężko mi się połapać w systemie ligowym w Anglii. Tak czy inaczej zespół ten jest o kilka lig niżej od swoich rywali. W lidze ciągnie się za nim seria 6 porażek z rzędu, przez co zajmują odległe 17 miejsce z bilansem 4-2-9. W jutrzejszym pojedynku nie powinni zbytnio przeciwstawić się drużynie Chesterfield, na tym etapie rozgrywek pada dość często sporo bramek, a nie które mecze kończą się prawdziwymi deklasacjami, ponieważ tutaj często łapią się drużyny amatorskie. W tamtym roku Chesterfield w 1/128 ograł Braintree aż 6:0, teraz może nie będzie podobnie, ale zwyciężyć powinni lekko, dwa główne typy to czyste win i handi -1.5 bramki, handi -2.5 dorzucam jako typ z cyklu &quot;warto zaryzykować&quot;.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
Salford City -Hertlepool 1 @3,1
Kolejna faza FA Cup, kolejny dobry kurs na drużynę z Manchesteru. W pierwszej kolejce udało mi się złapać na Salford @5,75 wczoraj jeszcze kurs na dzisiejszy mecz był @3,5.
Nie mam zbyt wiele czasu ale postaram się napisać kilka zdań o tym meczu.
Salford drużyna zakupiona przez byłych graczy UTD :
Gary&#39;€™ego Neville&#39;€™a, jego brata Phila, Ryana Giggsa, Paula Scholesa oraz Nicky&#39;ego Butta. Zawodnicy zainwestowali trochę pieniążków w ten klub widać już efekty po wysokiej pozycji lidera oraz pierwszym meczu w FA Cup wygranym 3-1.
Posiadają kilku ciekawych graczy, grają ciekawą i spokojną piłkę, widać doświadczenie graczy utd w ich grze. W Anglii jest już o nich głośnio. Dziś mają znakomitą okazję aby pokazać się po raz kolejny z dobrej strony na angielskich boiskach.

Jak dla mnie duże Value na Salford, @3,1 biorę z pocałowaniem ręki.
PowodzeniA
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
FA Cup dubel

Leyton Orient vs Scunthorpe - over 2,5 gola @ 1,85 ⛔ 0:0 mecz pelen emocji ????
Chesterfield vs Walsall - over 2,5 gola @ 1,75 ⛔1:1

ako @ 3,24 - dla zwolennikow dubli

malo goli dzisiaj w FA Cup ????

Ciekawe dwie pary znalazly sie w dzisiejszej drabince FA. Dwie pary z zespolami ktore maja bardzo duzy potencjal w ataku. Pierwsza para to gospodarze Leyton Orient z League Two ktorzy podejmowac beda zespol z dywizji wyzej Scunthorpe. Gospodarze w ostatnich 5 meczach domowych strzelili 12 goli, przy czym stracili ich 7. Goscie z drugiej strony w ostatnich 5 wyjazdowych meczach strzelili 13 goli i stracili rowniez 7. Mysle, ze potencjal ofensywy w obu ekipach jest i pytanie tylko, czy dzisiaj w pucharze rowniez bedzie zespolom zalezec na wygranej.

Drugi mecz to spotkanie pomiedzy dwoma zespolami z League One. Gospodarze obecnie znajduje sie w malym dolku (4 porazki z rzedu) a goscie zaliczaja calkiem przyzwoity &quot;run&quot;. Dzisiaj w FA Cup szansa dla Chesterfield przelamac zla passe. Gospodarze w meczach domowych spisuja sie raczej slabo co przeklada sie na spora liczbe straconych goli. W ostatnich 5 spotkaniach domowych stracili az 12 strzelajac ledwo 5. Goscie forme strzelecka na wyjazdach maja przyzwoita i w 5 ostatnich meczach strzelili 10 goli i stracili 7. Dzisiaj stawiam na wyrownane spotkanie i gole po obu stronach. Warto dodac, ze w meczach H2H tych ekip bts padal dosyc czesto wiec mysle, ze dzisiaj tez obie ekipy strzela przynajmniej po 1 bramke. Over powinni pokryc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom