>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ważne informacje, newsy, pytania i rozmowy dotyczące pozostałych sportów

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W ramach podziału na podfora sportów zimowych, rozdzielamy również temat dotyczący swobodnych rozmów i pytań na tematy sportów zimowych, w tym temacie dyskutujemy na temat pozostałych sportów zimowych, tj. kombinacji norweskiej, narciarstwa alpejskiego czy curlingu, wklejamy potwierdzone odpowiednim odnośnikiem (linkiem) informacje na temat pozostałych sportów.
Temat ten jest kontynuacją tego tematu Ważne informacje, newsy, pytania i rozmowy
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
UWAGA!!! Obligatoryjne rozliczanie typów w dziale sporty zimowe!

Prosimy wszystkich użytkowników podających typy w dziale sporty zimowe (w pozostałych działach na forum również) o rozliczanie typów które podajecie w dziale.

Czynność ta nie zajmuje dużo czasu autorowi typów, a ułatwia innym użytkownikom rozpoznanie, jak wygląda skuteczność danego typera podającego typy. Ponadto tematy będą bardziej przejrzyste i transparentne.

Rozpoczynamy nowy sezon sportów zimowych i w związku z tym będą nadane nowe rangi znawca jeśli znajdą się aktywni użytkownicy, podliczanie typów będzie jednym z warunków nadania rangi w tym dziale.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Oglądałem dziś zawody w narciarstwie alpejskim slalom kobiet, później skoki w Oberstdorfie i naszła mnie smutna refleksja. W sportach zimowych praktycznie nas nie ma obraz zaciemniły Igrzyska w Soczi (medale Stocha i Kowalczyk). Może po kolei w narciarstwie alpejskim kobiet nie ma nas od lat 80 (siostry Tlałkówny) u panów Bachleda lata 70 i jego syn piąty w kombinacji na Olimpiadzie lata 90. Biathlon mężczyzn nie istnieje od 15 lat , kobiety jeszcze się trzymają całkiem dobrze. Skoczkowie wiadomo legenda Małysz i przebłysk Stocha poza tym raczej tło. Łyżwiarstwo szybkie to myślę ,że będzie 5 minut potem nastąpi cisza. Łyżwiarstwo figurowe nic (Filipowski lata 80) Jak tak dalej pójdzie karierę zakończy Justyna później Kamil, Biathlonistki nie będzie nic. Nikt nie myśli o trasach biegowych , zjazdowych nawet Wielka Krokiew jest przedmiotem kłótni gdy mowa o remoncie. Łyżwiarze też nie maja gdzie trenować. Zapomnieliśmy już o takich dyscyplinach jak kombinacja norweska. Moim zdanie powinno się wyrzucić wszystkich starych działaczy postawić na infrastrukturę po co mówić o Olimpiadzie i się ośmieszać. Zainwestować w młodzież postawić na masowość w sportach zimowych i czekać na wyniki bo szybko wrócimy do lat 80 i 90 gdy radością było miejsce w pierwszej dziesiątce na Olimpiadzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 0

doromierik

Użytkownik
Mi się wydaje, że to szerszy problem. Pamiętam jak za dzieciaka chodziłem z tatą na zamarznięty staw, zakładałem łyżwy i jeździłem. Czasem z kolegami po zamarzniętej rzece też. A teraz prawie zim nie ma! Owszem są budowane lodowiska, ale jak mam stać w kolejce 2 godziny, to dzięki, wolę sobie pobiegać.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zimowe widoki. Białoruski łyżwiarz figurowy Ivan Desyatov zbiera 25 000 $, aby dołączyć do drużyny USA

2023-06-07 10:16:54

Według platformy crowdfundingowej GoFundMe Białoruski Związek Łyżwiarski jest gotowy zwolnić łyżwiarza Ivana Desyatova do drużyny USA, jeśli zwróci koszty jego treningu w zeszłym sezonie, które szacuje się na 25 000 $.

Łyżwiarze z Białorusi są teraz zawieszeni w uczestnictwie w międzynarodowych turniejach. Ivan Desyatov wykonuje taniec na lodzie. W czerwcu zeszłego roku połączył siły z Amerykanką Isabellą Flores (która zorganizowała obecną zbiórkę pieniędzy ) i teraz trenuje w Stanach. Wcześniej występował z Ekateriną Andreevą.

Do tej pory Desyatov zebrał prawie 13 000 $.

Читать полностью: https://www.pressball.by/news/winte...R4IX-RQxdjpgumCJ0mjWqM3F6Y85oH2JR0DeMShJFpKLA
 
Do góry Bottom