>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kartki na żywo - b e t 365

furman19 928

furman19

Użytkownik
Panowie postawiłem dziś zakład na żywo w meczu Arsenalu z Sheff Wed. Sytuacja wygląda tak linia 3.5, 60 minuta 2 ostre faule na stream była widoczna jedna kartka. Ja po 2 minutach zamknąłem z zyskiem ale widzę, że pokazał w tej minucie 2 kartki czyli zakład już był wygrany. Ja niestety nie poczekałem chwili i zamknąłem na plusie uwzględniając 3 kartki. Piszę do nich a oni jak zwykle jakiś regulamin, że zamykam na własną odpowiedzialności i &quot; Bukmacher nie ponosi odpowiedzialności za błędne informacje w trakcie meczu &quot; coś podobnego. I bardzo mi się to nie spodobało bo często zdarzało mi się ze udało mi się postawić zakład na kartki w momencie gdy zostaje pokazana kartka. Tłumacze linia np. 5.5 kurs 1.8 kartka leci w 15 minucie i ja w tym momencie akurat wstrzelam się z zakładem a po meczu przychodzi email z wiadomością o zmianie kursu na 1.17. To co w tej sytuacji nie uznają swojego regulaminu &quot; Bukmacher nie ponosi odpowiedzialności za błędne informacje w trakcie meczu &quot;?! Jak dla mnie to cwaniactwo i interpretacja danej regułki na korzyść bukmachera .

Panowie czekam na Wasze opinie .
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
ja bym się z nimi kłócił skoro twój zakład był już wygrany.to co oni mają na tym live sami jak piszą jest tylko dla informacji i nie odpowiadają za opóźnienia(czy coś takiego tam pisze?)z drugiej strony ciężko chyba zweryfikować takie czasowo stykowe sytuację więc mają duże pole do popisu by przechylać wszystko na swoją korzyść.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja kiedyś natomiast przez ich opóźnienie na LIVE zamknąłem zakład, który był już przegrany za 1/4 stawki i to co najlepsze oglądając stream na ich stronie.
Niczego nie korygowali, żadnych maili
 
Do góry Bottom