>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Irlandia ; Eliminacje Euro 2016 [11 października 2015 - niedziela 20:45]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
11 października 2015 - niedziela 20:45
Stadion Narodowy - Warszawa

Polska - Irlandia


&quot;Mecz o wszystko!&quot; Kursy Bet365: 1,83 - 3,60 - 4,20
Sytuacja w grupie:


Zapraszam do merytorycznej i kulturalnej dyskusji! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Polska Irlandia X2 @ 1,90 b365⛔:wowsdf:

Nie ma co się zastanawiać kursy lecą że ho ho.Nasi to tylko Lewy, potem Lewy i na końcu...Lewy!
Nie pieprzcie znowu że Blaszczykowski odnalazł formę...Już nie pamiętam ile razy wczoraj zaliczył glebę na równej murawie, że nie wspomnę o nie trafieniu nawet w bramkę z 10m.Oczywiste, teraz nie wiem czy wystąpi w niedzielę, znając życie pewnie tak.
Irlandia gra zdecydowane lepiej od Szkotów, walczą o awans tak samo jak my, zwycięstwo nad Szwabami doda im skrzydeł.Niski remis bierzemy w ciemno, ale widzimy jak grają obie drużyny mając nóż na gardle
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Patriotycznie jak zwykle wierzę w zwycięstwo naszych &quot;Orłów&quot; jednak myślę, że z Irlandią może być jeszcze trudniej niż ze Szkocją.
My mieliśmy mały horror i remis a Irlandia wygrała z Niemcami. Na boisku grają nie tylko mięśnie ale też głowie więc Irlandczykom to &quot;na gorąco&quot; daje niezłego &quot;kopa&quot; jeśli chodzi o morale.
Patrząc na to co się działo w meczu ze Szkocją spodziewam się &quot;powtórki z rozrywki&quot; a mianowicie typuję, że obydwie drużyny strzelą gola. Niestety, dystans jaki dzieli Lewego i (ewentualnie) Milika a resztę naszej repy jest nadal dość duży... ale najważniejszy problem to obrona...obrona... Bramkarz musi mieć jakieś wsparcie. Ok. Są nazwiska, jest doświadczenie, są też pewne indywidualne przebłyski ale kurcze cały czas czegoś jednak brakuje aby tą część zespołu nazwać przynajmniej &quot;solidną&quot;.

Jak &quot;Lewy&quot; jakoś wyczaruje 2 - 3 gole to 1 stracony gol nam nie straszny tylko mam nadzieję, że na tym 1 golu dla Irlandii się skończy...
Rozgr. międzynarodowe, EURO 2016 (eliminacje)
Polska - Irlandia
Obie drużyny strzelą gola
Typ: TAK (1.85 STS)
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Polska - Irlandia ( 2-1)
Typ: LB over 1,5 1,37 ✅
Strzeli Drużyna gości- TAK 1,50 ✅
Nie chce mi się rozpisywać i analizować szans i możliwości. Wszyscy wiemy jak wygląda gra naszej reprezentacji. Panowie potrafią tylko jakoś nie mogą. Strzelą bramkę, następuje rozluźnienie, głupie straty piłki i celność jak po pół litra. Co by było gdyby nie było Lewego? Jak mówił Pan Kononowicz, nie było by niczego ;). Jeśli nasz najlepszy napastnik z jakiegoś powodu nie mógł by zagrać w przyszłych meczach gdyby udało się nam awansować to nie mamy w ogóle po co opuszczać kraju. Zresztą szczerze mówiąc i tak według mnie jedziemy tylko po to aby szybko odpaść i wrócić. Obym się jednak mylił. Dodatkowo znów gramy mecz o wszystko co już stało się chyba tradycją narodową, nie tylko w piłce nożnej... Kończę bo wczoraj było tyle emocji że pękło o flaszkę za dużo i dzisiaj jest nie fajnie ;p Myślę że Irlandia strzeli nam przynajmniej jedną bramkę, co nie będzie wcale jakieś super trudne. Może po raz kolejny Lewandowski coś ustrzeli i LB zostanie pokryte. Kursik nie jest zbyt wielki jednak jak na linię 1,5 biorę go.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
nie podchodzilbym z takim hurraoptymizmem do grania overow w tym meczu, owszem na szkocji sie to sprawdzilo, ale irlandia ma najlepsza defensywe w naszej grupie i naprawde trudno im strzelic gola, jezeli strzela pierwsi to mysle, ze ciezko bedzie odrobic
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Wszyscy wiemy jak konczą sie mecze naszej reprezentacji jeśli grają o wszystko....
Irlandczycy mieli w czwartek nóż na gardle i wszyscy wiemy jak sobie z tym poradzili. Obym sie mylił...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Patriotycznie jak zwykle wierzę w zwycięstwo naszych &quot;Orłów&quot; jednak myślę, że z Irlandią może być jeszcze trudniej niż ze Szkocją.
Podpisuje się pod tym zdaniem. Przed meczem ze Szkocją spodziewałem się remisu i tak się stało. Za dużo jest szumu w mediach, że awans to już tylko formalność. Gramy dobrze, wiele lat minęło, kiedy ostatni raz prezentowaliśmy taki poziom, jeszcze więcej od czasu kiedy mieliśmy piłkarzy z takim potencjałem. Problemem jest tylko fakt, że nie potrafimy wygrywać. Gibraltaru i Gruzji nie liczę (choć i z Gruzją na Narodowym mimo 4-0 długi czas się męczyliśmy). Jedyna wygrana to ta z Niemcami i ona większości kibicom przykrywa cały obraz ekipy Nawałki. Nie potrafimy postawić kropki nad i, mimo dobrej gry naszą największą bolączką jak zawsze są przestoje w grze.
W meczu ze Szkocją pierwsza połowa podobać się musiała. Szybki gol i gra piłką. Problemem jednak było, iż bliżej pola karnego przeciwnika tym gorzej było z pomysłem. Krychowiak bardzo dobrze grał, może niektóre dłuższe podania trochę niedokładne ale wyrabia się w Sevilli i pewnie to jeszcze poprawi. Mączyński mnie zaskoczył, podobała mi się jego gra bo był zawsze blisko i inteligentnie rozgrywał. Oczywiście nie jest to jakiś poziom wybitny ale od czasów Szymkowiaka nie mamy nikogo grającego z błyskiem (no może wczesny Obraniak). Kluczem jednak moim zdaniem były słabe skrzydła. Grosicki najgorszym piłkarzem wg mnie te jego wrzutki i podania w większości na alibi, aby kopnąć. Błaszczykowski trochę lepiej niż ostatnio ale jednak ciągle czegoś brakuje (to jest człowiek, który może przejąć na siebie rozegranie). Do tego jego powroty mnie strasznie irytowały.
Bardzo słabo Nawałka się spisał. O ile wyjściowy skład był ok to jednak brak Zielińskiego na ławce i zmiany wołały o pomstę do nieba. Szczególnie przygotowana zmiana Jodłowca za Milika. Już gotowy do wejścia, wbijają nam na 2-1 ... a Jodłowiec wchodzi i tak (a Mila czy Linetty?).

Jutro przewiduję bardzo ciężki mecz. Dzięki tej bramce Lewandowskiego w końcówce remis nam da awans i nie wiem czy to nie był najważniejszy moment eliminacji. Wyspiarski styl nigdy nam nie leżał. Nie wiadomo czy zagra Milik i to byłaby wielka strata.

Moim zdaniem wynik zakręci się znów koło remisu, jeśli wygramy to raczej nieznacznie. Irlandia mało bramek traci, my też w defensywie prezentujemy się dość dobrze, raczej tracimy bramki po indywidualnych błędach jak Grosickiego na 2-1. Kluczem będzie gra skrzydeł, bo Lewandowski w życiowej formie i wszystko ostatnio mu wpada.
 
M 12

marques_1993

Użytkownik
info z ŁNP
Lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski wraz ze sztabem medycznym reprezentacji Polski zadecydował, że Arkadiusz Milik, Maciej Rybus i Tomasz Jodłowiec nie wystąpią w meczu eliminacji EURO 2016 z Irlandią.
Wymieniona trójka odniosła urazy podczas czwartkowego spotkania przeciwko Szkocji. Pomimo kompleksowego i nieustannego leczenia podjętego tuż po zakończeniu meczu w Glasgow, zabrakło czasu, aby doprowadzić zawodników do pełnej dyspozycji.
Arkadiusz Milik naderwał mięsień skośny brzucha. Jego leczenie potrwa do dwóch tygodni. Maciej Rybus i Tomasz Jodłowiec doznali urazów mięśniowych, które uniemożliwiają im występ w meczu przeciwko Irlandii.
Cała trójka zostaje razem z drużyną i jest poddana leczeniu przez sztab medyczny kadry do zakończenia zgrupowania.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Polska - Irlandia
under 2,5
1,65 (otobet)
Nikomu chyba nie trzeba przybliżać stawki tego meczu, ani sytuacji w tabeli, bo balonik pod nazwą &quot;Awans na Euro&quot; jest już tak nadmuchany, że każdy Janusz i Grażyna w kraju wiedzą, że jutro mecz o wszystko. Przejdźmy więc do Analizy typu. Dlaczego under 2,5? Argumentów jest wiele. Po pierwsze nie zagra Milik, co już osłabia naszą ofensywę. Po drugie Irlandia straciła w tych eliminacjach tylko 5 bramek. Po trzecie i najważniejsze, nam 0-0 daje awans, więc rzucać się na Irlandczyków nie będziemy. Możliwości jak potoczy się ten mecz jest bardzo wiele, ale i tak każda raczej wskazuje na under. Pierwsza możliwość to długie utrzymywanie się wyniku 0-0 i gra naszych na remis - efekt? Under 2,5. Druga możliwość to w miarę szybka bramka dla Irlandii. wtedy oni będą się bronić, co robić potrafią, bo wspominałem już o tylko 5 straconych golach, a my z samym Lewym w ataku będziemy walić w głową w mur. A nawet jeśli uda nam się wyrównać na 1-1 to i tak nadal mamy jaki efekt? Under 2,5. Trzecia opcja to w miarę szybko strzelona bramka przez nas. W takiej sytuacji już zupełnie zapomnimy o ofensywie i skupimy się na bronieniu wyniku, co również będzie sprzyjać małej liczbie goli. Podsumowując w jakikolwiek sposób mecz by się nie ułożyć, to raczej gradu goli nie będzie. Wiadomo, to tylko sport i wszystko się może zdarzyć, ale ten mecz jest jak finał. A wiadomo jak wyglądają finały. Zazwyczaj jeden gol rozstrzyga sprawę. Kurs atrakcyjny i moim zdaniem warty grania.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Irlandia +0.5 1.99 Pinnacle
Na początku chciałem zagrać over, bo Irlandia musi wygrać lub wysoko zremisować, aby zapewnić sobie awans bez baraży, Polacy z Lewandowskim i przed własną publicznością są niesamowicie groźni i skuteczni. Jednak, tak jak kolega zamieścił w poście powyżej, zabraknie Milika i Rybusa, dwóch bardzo ważnych zawodników podstawowego składu, przez co drużyna traci na mocy zwłaszcza w ofensywie, bo mimo tego, iż Rybka gra ostatnio na lewej obronie w kadrze, to w klubie wystawiany był nawet jako wysunięty napastnik , a jego nominalna pozycja to lewa pomoc. Bez Milika to ja nie wiem jak będzie, bardzo dobrze zgrał się z Lewandowskim, piękne podanie, dzięki któremu Lewy strzelił pierwszą bramkę Szkocji. Kto za niego, nie mam zielonego pojęcia, Peszko ostatnio zupełnie pod formą, nawet w Lechii często wchodzi z ławki rezerwowych, Mila podobnie, po meczu Niemcami na Stadionie Narodowym zupełnie stracił formę, Grosicki najgorszy na boisku ze Szkocją, oczywiście obok Jodłowca, po jego straci padła druga bramka. Nawałka ma ciężki orzech do zgryzienia, bo nasze boki pomocy wychodzi teraz na to są bardzo słabe. Na kogo postawi? Sobiech, Peszko, Kapustka, a może defensywny pomocnik? O tym przekonamy się jutro, bardzo bym chciał zobaczyć na boisku młodego zawodnika Cracovii, ale myślę, że trener w najważniejszym meczu sezonu nie postawi na niego, bo zupełnie brakuje mu doświadczenia, a zagra prawdopodobnie Linnetty, a Mączyński zostanie przesunięty do przodu. Polacy zagrali pierwszy 30 min ze Szkocją na bardzo wysokim poziomie, później opadli z sił i wyglądało to mocno przeciętnie. Irlandczycy bardzo dobry mecz z Niemcami, przede wszystkim obrona wygląda niezwykle dobrze. Tutaj muszą zmienić zupełnie taktykę, bo dzięki bramce Lewandowskiego w 94 min meczu, muszą pokonać naszą Reprezentację w Warszawie. Potencjał w ofensywie też dobry, moim zdaniem ta drużyna jest półkę wyżej od Szkotów i przy ich pierwszej bramce będzie nam niezwykle ciężko strzelić bramkę, patrząc w dodatku na nasze osłabienia w ofensywie. I do tego, co może być najważniejsze, dochodzi presja meczu, a nasza Kadra zupełnie nie potrafi sobie z nią radzić, oczywiście gramy u siebie, przed pełnym stadionem, to Irlandczycy powinni mieć mokre gacie, a będzie pewnie zupełnie inaczej. Przypomnijmy sobie mecz z Czechami, który mieliśmy gładko wygrać podczas ME, a jak wyszło każdy wie. Ktoś powie, że to już zupełnie inna drużyna, że Lewy jest w kosmicznej formie, oczywiście to prawda, ale Lewy sam meczu nie wygra, a jeszcze dochodzi absencja Milika, więc nie wiem kto mu będzie dogrywał precyzyjne piłki. Patriotycznie oczywiście liczę na zwycięstwo Naszych, ale jakbym miał stawiać pieniądze, to po takim kursie gram X2 w kierunku Zielonych, nawet remis 1:1 daje nam upragniony Awans na Euro i na taki wynik liczę. Do Boju Polsko!
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Wyniku nie typuje bo to jest jedna wielka niewiadoma. Ale za to idę w coś co się nie udało w meczu ze Szkocją, a chodzi o kartki. Szczerze, to w czwartek Kassai spokojnie mógł pokazać więcej niż 4 kartki. Cóż, skończyło się tylko na czterech i linia 4,5 nie została pokryta.
Z Irlandią buki wystawiły linię 3,5 po kursie 1,57, a więc bet jak najbardziej do grania. Mecz ze Szkocją był meczem walki, ale jutrzejsze spotkanie będzie miało jeszcze większą temperaturę i te cztery kartoniki w kolorze żółtym powinny być pokazane, zwłaszcza, że sędziuje pan Cuneyt Cakir, który wie do czego służą kartki w jego kieszonce.
Szczerze, już wjechałem na ten typ za większą kasę i uważam, że jest to najpewniejsza lokata jeśli chodzi o mecz Polska-Irlandia, a może i nawet wszystkie niedzielne mecze:&gt;
Typ: Over 3,5 żółtej kartki 1,57 Ónibet
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
nie gra milik, czyli nie ma kto odciazyc lewandowskiego z przodu, zostanie dobrze przykryty i pewnie w tym meczu go nie bedzie, dobrym typem bedzie rowniez polska under 1,5gola 1.66 b365
 
E 0

elojelen

Użytkownik
bet365 wystawił linie 2,5 kartki over za 1,57 i over 3 azjan za 1.95. Dla obu drużyn mecz o awans. Jak dla mnie promocja. Spieszyć się bo pewnie linia zaraz będzie wyższa.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Polska reprezentacja nie ma szans na awans z 3-ciego miejsca, ponieważ grupa W KTÓREJ JEST FRANCJA MA 5 MIEJSC...TYM SAMYM INNYM EKIPOM ODEJMUJE SIĘ PUNKTY ZDOBYTE Z ZESPOŁEM Z OSTATNIEGO MIEJSCA...CZYLI POLSKA MA 12PKT, A SPRAWDŹCIE JAK MAJĄ INNE EKIPY + TO CO INNE DRUŻYNY MUSZĄ ZAGRAĆ, BY polska AWANSOWAŁA Z 3-ego miejsca... by awansować na Euro. Szkocję mieli przejść na luzie, ale kolejny raz pokazali, że nie radzą sobie z presją wyniku i z presją &quot;kibiców&quot;. Zaczyna się robić trochę śmiesznie, ale dla mnie dobre, bo skoro nie potrafili przejść SZKOCJI, która według niektórych nie grała nic, a mimo to strzeliła dwa gole, przepraszam, ale Irlandia gra bardziej siłową piłkę...osobiście nie widzę szans, dla polskiej repr, bo siłowo są lebiegami, nie potrafią prowadzić piłki, kompletne zero...ONI NIE POTRAFIĄ GRAĆ SPOTKAŃ O STAWKĘ...A NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE SKORO NIE POKONALI SZKOCJI, TO POKONAJĄ IRLANDIĘ, .... TYM BARDZIEJ NIE MA SZANS NA AWANS...A ONI MAJĄ TO WYWALCZYĆ...W BARAŻACH? PANOWIE, SPRAWDŹCIE JAKIE EKIPY BĘDĄ TAM WALCZYĆ I NAPISZCIE MI JAKIE SZANSE robaki mają awansować do turnieju finałowego? 1%? DODATKOWO PAMIĘTAŁBYM O FAKCIE, ŻE IRLANDIA ZA ŁAPÓWKĄ ZGODZIŁA SIĘ NIE UCZESTNICZYĆ W MISTRZOSTWACH ŚWIATA 2010, MOŻE TERAZ BĘDĄ MIEĆ TEGO REKOMPENSATĘ?
Nikt o tym nie pomyślał?
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Ale tutaj bzdury są wypisywanie to aż szkoda gadać. Polska to Lewy i długo nic?! Litości. W samej drużynie jest przynajmniej jeszcze 4 zawodników na światowym poziomie. Polska jutro awansuje z drugiego miejsca. A zatem Polska +0,5. Jeśli w stronę Irlandii to +1,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Ale tutaj bzdury są wypisywanie to aż szkoda gadać. Polska to Lewy i długo nic?! Litości. W samej drużynie jest przynajmniej jeszcze 4 zawodników na światowym poziomie. Polska jutro awansuje z drugiego miejsca. A zatem Polska +0,5. Jeśli w stronę Irlandii to +1,5.
Tych czterech graczy przez Ciebie przytoczonych to levy + dwa słupki bramki i poprzeczka...a tak na poważenie, to myślisz, że trener ekipy przeciwnej nie wie kogo mają kryć jego zawodnicy...? Od kiedy interesujesz się piłką? Levy odcięty od podań = walenie głową w mur, więc...?
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Ale tutaj bzdury są wypisywanie to aż szkoda gadać. Polska to Lewy i długo nic?! Litości. W samej drużynie jest przynajmniej jeszcze 4 zawodników na światowym poziomie. Polska jutro awansuje z drugiego miejsca. A zatem Polska +0,5. Jeśli w stronę Irlandii to +1,5.
aleś chłopie poplynal, wymien tych 4 zawodnikow poza lewandowskim, bo poza krychowakiem, ktory trzyma poziom w hiszpanskiej to mamy kadre przecietniakow, ktora jest za slaba na przecietne europejskie druzyny, taki grosicki wchodzi na ogony w rennes, blaszczykowski za slaby na bvb, piszczek powoli wygryzany w tymze bvb przez gintera, no wiec gdzie ci swiatowi zawodnicy? ta kadra nie rozni sie niczym od tych, ktore wchodzily na ostatnie wielkie imprezy, poza tym ze mamy lewandowskiego, no i wygralismy szczesliwie z niemcami, tylko ze za beenhakera tez wygralismy z portugalia, z tym ze ta portugalie zdominowalismy calkowicie, a z drugiej strony irlandia zrobila na niemcach 4 punkty.
zreszta ten mecz i jego otoczka za bardzo przypomina mi euro 2012 i mecz z czechami, a chcialbym zeby jego zakonczenie bylo inne, tylko nie widze na to argumentow, bez milika to ten lewandowski bedzie czesciej przy srodku boiska niz przy polu karnym przeciwnika bo nie bedzie mial kto rozgrywac
edit: znamy sklad polakow : fabianski, piszczek, glik, pazdan, wawrzyniak, olkowski, krychowiak, linetty, maczynski, grosicki, lewy
naprawde slabo to wyglada
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja chcialem tylko dodac, ze Irlandia to nie jest znowu jakas wielka ofensywna potega. Popatrzcie komu Irlandia strzelala gole w meczach wyjazdowych o jakakolwiek stawke od 10.2011 do teraz: Gibraltar, Niemcy, Gruzja, Wyspy Owcze, Kazachstan, Estonia, Andora. Z tych przeciwnikow Irlandczycy zdolali pokonac jedynie Gibraltar, Gruzje, Kazachstan, Wyspy Owcze, Estonie i Andore. W ostatnich 3 eliminacjach (obecnych, tych do WC w Brazylii i do Euro w Polsce) Irlandia zdolala wygrac 7 razy wlasnie z wyzej wymienionymi zespolami + Armenia. Rozegrala 14 spotkan + 3 porazki na EURO w Polsce i bilans 1:9 w bramkach.

My jednak gramy u siebie, a patrzac na statystyki to Polacy nie przegrywaja meczy domowych az tak czesto jak to sie nam wydaje. W tych el. i poprzednich do WC na 9 spotkan domowych przegralismy tylko raz z Ukraina. Mozna dodac jeszcze porazke z Czechami na EURO (bo praktycznie tez gralismy w domu, choc bylismy w tamtym meczu w roli gosci) to trzeba rowniez pamietac, ze dwa wczesniejsze mecze zdolalismy zremisowac. Ogolnie w latach 2012 - 2015 przegralismy tylko 2 mecze domowe a rozegralismy ich 12 wiec nie jest tak tragicznie.

Kursy na Irlandie rzeczywiscie zachecaja do gry ale nie sadze by byly przesadnie wystawione. Polacy maja Lewego, ktory jest w super formie, Irlandia nie ma takiego lidera. Tam jest zespol ktory gra raczej przecietnie. Jest tam kilku dobrych zawodnikow Hoolahan, Walters, McCarthy, Brady, O&#39;shea i Given to zawodnicy z wyjsciowej 11stki na mecz z Niemcami ktorzy graja w zespolach PL ale w zespolach ktore beda do konca bic sie o utrzymanie (tutaj mozna sie klucic, Everton raczej sie utrzyma reszta niepewne do ostatniej kolejki). Defensywa Irlandii to 3 zawodnikow z Championship i jeden z Sunderlandu (nie musze przypominac ile bramek Sunderland stracil w obecnym sezonie PL). Do tego kontuzja Givena i zastepstwo Randolpha ktory w PL rozegral cale 3 mecze a wczesniej gral w Championship. Do tego nie rozumiem, czemu Long nie gra od pierwszych minut ale jesli ten trend sie utrzyma to dobrze dla naszych.

Oczywiscie moge sie mylic, ale nie chce mi sie wierzyc by Irlandia strzelila wiecej niz 1 bramke. Polacy u siebie strzelaja praktycznie w kazdym meczu nawet z tymi lepszymi zespolami. Przyjmujac, ze goscie beda musieli wczesniej czy pozniej sie otworzyc przy wyniku remisowym spodziewam sie, ze Polacy wypuszcza kilka kontr ktore moga zakonczyc sie zwycieska bramka. Pamietajac o naszej slabej obronie, dobrej formie Lewego, wczesniejszych statach moj typ na ten mecz to:

Polska wygra 2:1 + Lewy strzeli gola w meczu @ 15 w WH 1/10 ✅✅✅ :cool: 2:1 I Lewy walna zwycieska brame

Tak dla zabawy oczywiscie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom