>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi 2015/2016, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
W tym temacie podajemy typy z pozostałych lig, które nie mają swojego osobnego tematu. Czyli wszystkie rozgrywki klubowe poza polskimi turniejami (liga i puchary) oraz ligi włoskiej i rosyjskiej mężczyzn.
Na razie jeszcze żadna poważna liga nie zaczęła, ale zespoły zaczęły przygotowania do sezonu, więc będzie sporo meczów sparingowych, turniejów towarzyski, a niektórzy bukmacherzy dają szansę typowania owych spotkań.

Kilka przydatnych linków :

BUŁGARIA - serwis siatkarski (ang wersja!)
BUŁGARIA - siatkówka

BRAZYLIA - siatkówka
1.Bundesliga - NIEMCY

1.Bundesliga - NIEMCY 2
1.Bundesliga - NIEMCY panowie
1.Bundesliga - NIEMCY panie
Rozgrywki Siatkarskie - CZECHY
LIVESCORE - CZECHY
Francuska LVN
RUMUNIA - siatkówka
RUMUNIA - rozgrywki ligowe
RUMUNIA - serwis siatkarski
ROSJA
ROSJA - (poprzez google)
ROSJA - siatkówka
GRECJA - siatkówka
WŁOCHY - kobiety
WŁOSKA siata kobiet - LIVESCORE
TURCJA - siatkówka
TURCJA - przydatny serwis
SZWAJCARIA - siatkówka
SERBIA - rozgrywki ligowe

CEV Cup - Men
CEV Cup - Women
Challenge Cup - Men
Challenge Cup - Women


Strony na których można spotkać streamy do spotkań (głównie ligowe):
Liga azerska
Liga turecka
Liga turecka 2
Liga turecka 3
Liga włoska
Liga włoska 2

Liga czeska
Liga czeska 2

Zapraszam do dyskusji i podawania skutecznych typów!
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Bursa Büyükşehir - Galatasaray Stambuł
Początek ligi tureckiej.
Bursa gospodarzem. Bursa znacząco zmieniła swój skład. Dwie nowe rozgrywające, w tym gwiazda Dirickx, która jednak nie miała dużo czasu na zgranie z drużyną. Gra powinna być oparta na doświadczonych skrzydłowych - Joyce i Nikolić. Na środku jest jeszcze Ciara Michel, jednak z uwagi na limit obcokrajowców na parkiecie, zapewne to ona nie zagra w tym meczu. Pozostaje Ipek i Gozde Dal, czyli dwie przeciętne do bólu środkowe.
Galatasaray nie zmieniło aż tak swojego zespołu. Pozostały dwie krajowe rozgrywające i atakująca Centoni, która będzie dostawała dużo piłek. Galata wzmocniła się takimi nazwiskami jak Leys i Guldeniz (przyjmujące) - dziwny zabieg, bo obydwie zdecydowanie lepiej radzą sobie w defensywie, a często miewają problemy ze skutecznością. W ostatnich latach zespół ze Stambułu kupował bez opanowania przyjmujące typowo ofensywne, przez co piłka często fruwała po trybunach podczas odbioru zagrywki, teraz wybrali drugą skrajność. Środek w zespole gości wygląda lepiej, Cursty Jackson to dobry poziom, Asli Kalac także przebija swoje przeciwniczki.
Początek sezonu, może być różnie. Większość zagranicznych gwiazd na których oparta będzie gra ominęła okres przygotowawczy w klubach. Wygląda na to, że Bursa może mieć problemy ze zgraniem. Mogą też pojawić się kłopoty z przyjęciem. Zespół przyjezdnych przy Leys, Guldeniz i Nihan (L) na parkiecie powinien najwyższy procent przyjęcia w całej lidze w przeciągu całego sezonu i na dobrą sprawę to libero jest w tym elemencie najsłabsza. Gamze lub Nursevil powinna mieć ułatwioną sprawę na rozegraniu i rozkładać ładnie ten atak.
Moje propozycje:
Galatasaray wygra --- 1.83 @ Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Fenerbahce Grundig Istanbul - Vakifbank Günes Sigorta ⛔ 25-20 1 Punkt! ????
1. set łączna liczba punktów powyżej 45.5 @ 1.72 Betsafe.

Dwie najlepsze żeńskie drużyny z Turcji, w obu świetnie zawodniczki, w Fenerbahce większość Turczynki a w Vakifbank inne narodowości, między innymi znana z występów w ATOM-ie Kimberly Hill. Więcej nie ma co pisać mecz jest za 5 min, jest to pierwszy mecz w sezonie, obie kadry naszpikowane gwiazdami, więc oczekuje wyrównanej walki.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Woori - Kepco
Woori @ 1,85 bet365
⛔ 0-3 Celitans zszedł po 1 secie i się już nie pojawił...

Na szybko bo mecz za 15min. Woori zakontraktowało niezwykle doświadczonego zawodnika Gundarsa Celitansa, doświadczenie i wsparcie dość mocnych żółtków powinno wystarczyć na Kepco. W Kepco zobaczymy Jana Stokra, który jest w niewiadomej formie. Na ME nie pojechał, wrak zawodnika sprzed lat kiedy brylował w Trento. Moim zdaniem Woori z regularniejszym zawodnikiem wygra ten mecz.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
[W Kepco zobaczymy Jana Stokra, który jest w niewiadomej formie. Na ME nie pojechał, wrak zawodnika sprzed lat kiedy brylował w Trento.
Z tego co słyszałem nie pojechał na ME, bo jego klub nie dał zgody. Dziwne, ale chyba jednak prawdziwe.

Nigdy nie byłem fanem Stokra, ale wrak zawodnika?
Z tego co pamiętam w Krasnodarze poprzedni sezon miał dobry. Play offy były słabe, ale tam cały zespół był pod formą.

W Trento był inny system gry. Poza tym miał obok siebie Kaziyskiego i Juantorene, więc nie ma sensu tego nawet porównywać.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Tadzin ale widziales co gosc pajacowal w LS chocby z Korea. Byl mega pod forma ale jak widac dupa mu odzyla ;) szkoda tez, ze nikt nie zainicjuje dyskusji wczesniej tylko po :p
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
szkoda tez, ze nikt nie zainicjuje dyskusji wczesniej tylko po :p
Nikt nie siedzi 24 godziny na dobę na Forum i nie czeka aż patced napisze posta ;)

W żadnym wypadku to nie był atak na Twoją osobę czy też negowanie Twojego typu. Nie interesuje mnie koreańska liga, nie śledze jej, ale rzuciło mi się to w oczy.
Każda dyskusja, nawet po meczu może coś wnieść.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
Tadzin ale widziales co gosc pajacowal w LS chocby z Korea. Byl mega pod forma ale jak widac dupa mu odzyla ;) szkoda tez, ze nikt nie zainicjuje dyskusji wczesniej tylko po :p
wrakiem zawodnika mozna nazwac kogos po licznych kontuzjach (czyli idealnie tu pasuje wlasnie Celitans, ktory caly poprzedni sezon w Istanbule przesiedzial na trybunach praktycznie) albo kogos kto gra zdecydowanie pod kreska z racji wieku czy tez po prostu zjechania poziom nizej (tu zaliczylbym Milijkovicia, czas jest nieubłagany).
Niektorzy ostatino zaczeli nawet Winiara nazywac &#39;wrakiem zawodnika&#39;, gdyz po MS non stop lapie kontuzje. To tyle ode mnie.
Stokr z kolei to kawał konia, cos jak niezmordowany Matej Kazijski ;]
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Powolutku patrzymy już na krajowe boiska czy to te polskie czy te zagraniczne. W Polsce mamy w tym momencie Memoriał Zdzisława Ambroziaka, który odbywa się w Warszawie.
Na rozruch jeden typ, który wpadł mi w łapki. Chodzi przede wszystkim o niekompletną drużynę Resovii Rzeszów oraz naprawdę dobre wyniki sparingowe ich dzisiejszych przeciwników - AZS Olsztyn.
Tak więc Resovia przyjechała do Warszawy w 7-osobowym składzie - w tym dwóch libero i najprawdopodobniej wyjściowa szóstka będzie wyglądać następująco:
Tichaczek - Ignaczak, Achrem - Śliwka, Dryja - Paszycki, Wojtaszek (L)​

Jest tam jeszcze z Nimi środkowy bloku - Perłowski - ale ma problemy z plecami, więc nie zagra. Amerykanin Thomas Jaeschke - ale właśnie przyleciał z USA i zabierze się z Warszawy do autobusu z zespołem w drogę powrotną na Podkarpacie. Dlaczego taka kadra a nie inna? A no dlatego, że: Kurek, Drzyzga, Nowakowski, Penchev, Schops, Lynnel grają/grali na Mistrzostwach Europy - więc wiadomo, że po 5-miesięcznym maratonie reprezentacyjnym wypadałoby im dać chociażby kilka dni wolnego.
Jeden argument - to wąska kadra Resovii. Drugi - to naprawdę (na podstawie sparingów) solidna forma AZS Olsztyn. Przed kilkoma dniami wygrali turniej w Elblągu - gdzie w finale pokonali Czarnych Radom.A wczoraj w kolejnym już meczu w okresie przygotowawczym pyknęli Lotos Trefl Gdańsk 3:0.
W Olsztynie większość chłopaków jest wypoczętych i dobrze już przygotowanych do zbliżającego się sezonu. Lata aż miło utalentowany Bednorz, na dobrym procencie atakuje Adamajtis, doświadczony rozgrywający Woicki - więc łapię dosyć pewnie zakład na AZS Olsztyn.
Także Arena Ursynów - godzina 17:00, transmisja!! - TVP Sport a jeżeli chodzi o zakład to dostępny w Bet365/Marathonbet z kursami 1.40/1.43
AZS OLSZTYN wygra ▶ 1.40 Bet365 ⛔
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś się zagłębia ale od kilku dni śledzę turniej AFECAVOL CENTRAL AMERICAN CHAMPIONSHIP 2015 U19 i dzisiaj widzę cholerne volue.
Typu nie można oprzeć na znajomości zawodników, zostaje jedynie obserwacja meczy pomiędzy ekipami i tabela. Do rzeczy...
Gwatemala u19- Nicaragua u19
@ Nicaragua u19 2,75 bet365
✅ 1-3 tak sie szwagier tanczy..:]
@ Nicaragua +1,5 1,90 bet365✅ 1-3
Śmiesznym żartem jest wysypanie się z takimi kursami, gdzie poziom obu ekip jest porównywalny. Oglądałem Nicarague kilka razy i relacja blok obrona, sprytny sypacz gdzie wystawia przez głowę ( tak, tak przez głowę połowa gości rzuca piłki tylko do przodu, a najskuteczniejszym atakiem jest przebicie piłki oburącz.) Mają też dwóch skrzydłowych, którzy o dziwo atakują. Sypacz potrafi rzucić coś środkiem ale ma też dziwną manierę nadużywania kiwek. Gwatemala gra podobnie z tym, że ich rozgrywający jest jakby gorszy. Warunki fizyczne jakby po stronie Gwatemali ale obrona co chyba będzie istotniejsze, lepsza w Nicarague.
Wyniki na tym turnieju:
Nicaragua 4 zwycięstwa kolejno
Nicaragua - Salwador 3-0
----------- - Belize 3-0
----------- - Panama 3-0
----------- - Costa Rica 3-2
Gwatemala również 4 win
Gwatemala - Panama 3-2
------------ - Salwador 3-0
------------ - Belize 3-0
------------ - Honduras 3-0
Jak widać wyniki podobne. W czasie transmisji tych meczy często pisałem na chacie z &quot;tamtejszą ludnością&quot;. Wszyscy zgodnie twierdzili, że to Nicaragua gra obecnie najbardziej poukładaną siatkówkę.
Mecz będzie można śledzić na YouTube.com jak i wszystkie te ogórkowe mecze. Podsumowując warto zarzucić groszem w Nicarague bo kursy powinny być równe. Minimalny + dla moich faworytów za sypacza. Trener też szybko reaguje na chwilowe kontuzje mózgu. Polecam :]
edit:
Dodatkowo warto zarzucić coś w Kostaryke. Grają ze słabiutkim Hondurasem fakt mają przestoje ale warunkami fizycznymi biją tam na głowę małych Hondurasów.
Kostaryka u u19 -1,5 @ 1,66 bet365 3-0 ✅
Ktoś chce pooglądać to tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=NmLUWQ7Sw90
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
P 1,8K

patced

Użytkownik
Bardzo podoba mi się ten turniej i mam wrażenie, że ślepcy wystawiają kursy...
Gwatemala u19 - Kostaryka u19 2;30
Kostaryka u19 @ 3,75 bet365 ⛔
Kostaryka u19 +1,5 @ 2,37 bet365 ⛔ niestety tylko 3-1

Debilne kursy i spore volue na Kostarykę, która grać potrafi. Absolutnie Gwatemala nie jest żadnym faworytem. Typowy mecz 50/50. Kostaryka naprawdę zagrała dobry mecz z czarnym koniem Nikaragua. Słonie mają fajnego chłopaka na bombie i często wykorzystują go w ataku. Wysoki blok to również może być atut bo warunki fizyczne Kostarykan są bardzo dobre. Gwatemala nie poradziła sobie wczoraj z Nikaragua. Dostawali raka w każdej końcówce setów i przegrali 1-3. Kostarykanie natomiast przegrali dopiero po tb, gdzie zostawili sporo serducha. Gwatemala ma spore problemy na wysokiej piłce i liczę na blok Kostarykan, który funkcjonuje dobrze. Spore volue warto pograć.
Honduras u19 - Nikaragua u19 22;30
Nikaragua u19 @ 1,14 bet365 ✅
Nikaragua u19 3-0 @ 2,10 bet365 ✅ wynik nawet chwile nie zagrożony...

Nikaragua wydaje się być najmocniejsza na tym turnieju. Idą jak burza wygrywają każdy mecz. Wydaje się, że sporą robotę robi tam kumaty sypacz, który dobrze rozdziela. Potrafi sporo grać środkiem, co skutkuje prostymi akcjami na pojedynczym bloku. O ekipie tej można poczytać wyżej. Honduras mega słabo w przyjęciu, dobre akcje przeplatają z tragicznymi. Nie mają zawodnika, który huknąłby w pomarańczowe. Sporo farcą i są niscy. Wygrana Nikaragua nie podlega wątpliwości, ekipa lepiej poukładana grająca coś podobnego do siatkówki ???? Honduras walczy sam ze sobą, a plasami to oni tu za wiele nie zwojują bo &quot;czarny koń&quot; w obronie dość ładnie się uwija.
Wszystkie mecze można oglądać live. Link wyżej.
e: Nie mam gdzie napisać bo hp blok. O 00:30 mecz Panamy z Belize i wszystkie hcp w strone Panamy + jakieś undery Belize do gry jeśli się tylko pojawią. To totalni amatorzy. Nie ma szans żeby ugrali coś więcej niż 15pkt w secie i to po błędach przeciwników. Tam jest problem z rozegraniem na trzy... Panama ich rozjedzie jak walec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 1,8K

patced

Użytkownik
Pisze z komorki ale mozna zabijac bo roznica kolosalna.
Wlasnie na live belize - panama
Under 127.5 1.83 bet365 ✅ 0-3 ( 21-25, 20-25, 10-25) suma 126
Napisalem wyzej co mysle o tym meczu. Jedyne co przychodzi mi do glowy to gwalt.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Dzisiaj warto przyjrzeć się ofercie na mecz Skra - Galatasaray. Co prawda kursów nie ma ale będzie live w bet365 o godzinie 20:00.
Skra grała kilka sparingów w niepełnym składzie i nie wygląda to ciekawie. Przegrana w pokazowym meczu z Łuczniczką Bydgoszcz. Skład na tamten mecz: Wlazły, Marcyniak, Wrona, Janusz, Stanković, Gromadowski, Milczarek (libero). Wygląda na to, że Milczarek będzie pierwszym libero. Dziwnie bo dwa sezony w tył, oddali Zatora Zaksie. Teraz do Piechockiego dokoptowali Weterana... Myślę, że poziom nie ten zarówno Milczarek jak i młody Piechocki. Skrzaty mówią, że ostatni sprawdzian przed ligą to tamto ale zaraz zaraz... Mecze sparingowe to kolejno łomot od Fryderyków, dwie porażki z Olsztynem (grającym w pełnym składzie) i przegrana z Bydgoszczą gdzie Skra powinna to przegrać szybciej ... Prawdopodobnie dzisiaj Skra zagra podstawą, jedyna okazja żeby zobaczyć jak to będzie funkcjonowało.
Po drugiej stronie Galatasaray. Turecki zespół wzmocnił w tym sezonie trzon. Do solidnych tureckich grajków dołączyli: Liberman Agamez (znany już w występach w Arkasie), Igor Yudin (kiedyś JSW), solidny sypacz Eemi Tervaportti (Roeselare) i solidny rzemieślnik serbski Milan Katić. Skład wygląda dość ciekawie i na pewno postawią twarde warunki.
Galatasaray +1,5 @ 2,50 bet365 ✅ izydor w hoy
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 1,8K

patced

Użytkownik
Przepraszam, że dubel po meczu prosze moda o usuniecie. Nie mam gdzie napisać...

Mecz mozna obejrzeć na poslat sport news. Jeśli Skra myśli coś ugrać z Milczarkiem na libero to powodzenia haha gość jest tragiczny a cała gra Skry pójdzie w dupe. Grali kiedyś na szybkiej piłce a teraz z takim przyjęciem to pograją. Galata weźmie te dwa sety bo pierwszego nadzwyczajnie przespali ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Włoska A1, kobiety
Foppapedretti Bergamo - Pomi Casalmaggiore
Pomi rozpoczęło od pewnego zwycięstwa (3:0) z Vicenzą. Foppa przegrała (1:3) z mocnym Conegliano.
Wydaje się, że będzie to wyrównane spotkanie, faworyta ciężko wskazać.
Bergamo wzmocnione rozgrywającą Lo Bianco, przyszły również takie zawodniczki ją atakująca Barun, libero Cardullo, przyjmująca Gennaro czy środkowa Aelbrecht.
Poprzedni sezon w wykonaniu Casalmaggiore bardzo udany. Kilka zmian jednak zaszło. Nowy trener, przyszły Kozuch, Lloyd czy Piccinini.
Casalmaggiore świetnie gra u siebie. Teraz mecz na wyjeździe, ale obecnie zdecydowanie bardziej przemawia do mnie system gry Casalmaggiore. Mecz 50/50 jak dla mnie, więc jest value.
Nie ma co przesadzać ze stawką, bo to początek sezonu i zespoły jeszcze nie grają na najwyższym poziomie.
Typ:
Pomi Casalmaggiore @ 2.00 Bet365 ✅
Pomi Casalmaggiore +1.5 seta @ 1.50 Bet365 ✅
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Igor Gorgonzola Novara - Club Italia
Tutaj według mnie wszystko w rękach Pedulli (trener Novary).
Club Italia to mieszanina włoskich juniorek z kadetkami, które mają ogrywać się na najwyższym poziomie. Generacja bardzo utalentowana i na pewno będą &quot;kradły&quot; punkty w lidze, jednak tutaj chyba troszkę zbyt wysoka półka. Egonu, Guerra, Danesi, D&#39;Odorico, Orro, Malinov, Piani - te siatkarki niedługo będą błyszczały na poziomie seniorskim (niektóre już miały przetarcia w kadrze).
Novara pierwszy mecz u siebie w tym sezonie, więc liczę na poważne podejście i pewne 3-0. Rousseaux, Malesevic, Guiggi, Cruz, Chirichella, Sansonna, Fabris, Signorile - skład całkiem niezły, który może zawalczyć w tym sezonie o medale.
Novara jest po prostu sporo lepsza, do tego przewaga doświadczenia. Nie powinny mieć problemów, chyba że Pedulla będzie kombinował ze składem, ale z drugiej strony trzeba się zgrywać...
Moje propozycje:
Under 137.5 --- 1.80 @ Bet365 ⛔

Il Bisonte Firenze - Nordmeccanica Piacenza

Zapowiada się jednostronne spotkanie.
Gospodynie w 1 kolejce nie nawiązały walki z Modeną. Piacenza to rywal z podobnej półki. Skład Bisonte jest dziurawy. Dla Perinelli i van de Vyver to na razie zbyt wysoki poziom, z kolei Calloni, Negrini i Turlea najlepsze lata mają już za sobą i czasu nie cofną. Choć Carmen co roku zaskakuje mnie swoją dyspozycją i dobrą grą to z Modeną wyglądała słabo. Są jeszcze Vanzurova, Ninkovic i Parrocchiale, solidne siatkarki, jednak nie jakieś &quot;łał&quot;.
Piacenza to takie Busto vol. 2 sprzed paru lat, gdy regularnie walczyły o mistrzostwo. Marcon, Meijners, Leonardi znają się na pamięć i za czasów Yamamay bardzo dobrze wyglądała formacja przyjęcia. Oprócz tego ze starej gwardii Busto jest świetna środkowa Bauer. Ognjenović powinna robić dużą różnicę na rozegraniu, będzie miała przyjęcie, a ona potrafi rozłożyć ładnie grę. Skład uzupełnia niezła Sorokaite i obiecująca Belien.
Atakuje ten mecz dość mocno. Piacenza to całkiem inna kultura gry, nie ma takiego chaosu. Powinny kontrolować spotkanie.
Moje propozycje:
Piacenza -11.5 --- 1.90 @ Bet365 ⛔
Piacenza 3-0 --- 2.50 @ Bet365 ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Włoska A1, kobiety

Unendo Yamamay Busto Arsizio - Sudtirol Bolzano
Busto w tym sezonie na pewno słabsze. Praktycznie cały skład zmieniony. Obecnie jest to grupa młodych, na pewno utalentowanych zawodniczek, która grać potrafią. Siła ofensywna to przede wszystkim Karsta Lowe i Gozde Yilmaz. Jest ciekawa środkowa Pisani, całkiem dobrze może wyglądać libero Poma. Jeżeli utrzymają przyjęcie to może to nieźle wyglądać.
Sudtirol fajnie pokazał się w pierwszej kolejce z Novarą. Mecz przegrany, ale gra całkiem przyzwoita. Spora siła w ofensywie, zwłaszcza na skrzydłach, gdzie są Martínez, Ikić i Mari. Jest to zespół, który naprawdę można ruszyć zagrywką.
Busto u siebie zawsze potrafiło wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Teraz już potencjał mniejszy, aspiracje też, ale w meczu z Bolzano będą faworytkami.
Typ:
Unendo Yamamay Busto Arsizio @ 1.56 MarathonBet ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom