>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chamberlain Bets

Status
Zamknięty.
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Typuje głównie koszykówkę, choć inne dyscypliny pewnie też zagoszczą, nie życzę sobie postów innych osób w temacie ;)
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#1
Torino - Reggiana
Reggiana @ 1.65 Pinnacle ✅
Stawka: 3j
✅ 1.95j
Dzisiaj ruszyła Lega A, ja zacznę swoje typowanie od jutrzejszego spotkania, w którym zmierzą się ze sobą drużyny Torino i Reggiany. Torino jak wiadomo beniaminek ligi, 3 zespół rundy zasadniczej A2 West, w finale Play Offów wygrali po bardzo zaciętym boju z Agrigento 3:2. Reggiany nie trzeba nikomu przedstawiać, finalista ubiegłorocznego Lega A, w którym spotkali się z Sassari i niespodziewanie polegli, choć całe PO ligi włoskiej w tamtym roku wyglądało bardzo zaskakująco. Według mnie Torino swoje pierwsze spotkanie z Reggianą będzie miało bardzo trudne, ponieważ rywal trafia im się z najwyższej półki, myślę, że Reggiana po wygraniu Superpucharu Włoch, dobrze zacznie sezon w lidze, jeśli przegrają te spotkanie, to będzie dla mnie naprawdę zaskoczenie.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#2
Quimsa - Olimpico
Quimsa Handicap -4.5 pkt @ 1.70 Pinnacle ⛔
Stawka: 3j
⛔ 3j
Quimsa Handicap -8.5 pkt @ 2.35 Pinnacle ⛔
Stawka: 1j
⛔ 1j

Jak dla mnie kursy na Quimse trochę przesadzone, po 4 spotkaniach, dotychczasowy mistrz Argentyny ma 4 porażki, ale wszystkie te mecze rozgrywali na wyjeździe, a przeciwników mieli nie byle jakich, chociaż w meczu z Libertad i Sionistą powinni poradzić sobie lepiej. Jutro nad ranem grają pierwsze domowe spotkanie i jest okazja by się odegrać. Goście to Olimpico, ubiegłoroczne PO zakończyli na 1/8 finału w starciach bezpośrednich z Quimsą nie mieli zbytnich szans, w ubiegłym roku, kiedy oba zespoły mierzyły się ze sobą dwa razy, Quimsa wygrywała 78:94 i 89:78. Mistrzowie Argentyny rzadko u siebie przegrywają i na pewno chcą zmazać z siebie serię 4 porażek z rzędu, według mnie warto spróbować zagrać na nich
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#3
Fabio Fognini - Martin Klizan
Martin Klizan @ 1.91 Pinnacle ⛔

Stawka: 6j
#4
Fabio Fognini - Martin Klizan
Martin Klizan @ 1.91 Pinnacle ⛔
Aljaz Bedene - Lukas Rosol
Aljaz Bedene @ 1.75 Pinnacle ⛔
AKO: 3.34
Stawka: 4j
⛔ 10j
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#5
Brooklyn Nets - Fenerbahce
Brooklyn Nets Handicap -9.5 pkt @ 1.90 Unibet ⛔
Stawka: 6j
⛔ 6j

#6
Paes L./Peers J. - Nestor D./Roger-Vasselin E.
Nestor D./Roger-Vasselin E. @ 1.76 Unibet ✅

Stawka: 5j
✅ 3.8j
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#7
Washington Wizards - Philadelphia 76ers
Under 188.5 pkt @ 2.15 Marathonbet ⛔
Detroit Pistons - Indiaca Pacers
Under 196.5 pkt @ 1.94 Marathonbet ⛔
AKO: 4.17
Stawka: 5j
⛔ 5j
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#8
Washington Wizards - Philadelphia 76ers
Under 187.5 pkt @ 1.90 Bet365 ⛔
Detroit Pistons - Indiaca Pacers
Under 196 pkt @ 1.90 Bet365 ⛔
Chicago Bulls - Milawukee Bucks
Under 193 pkt @ 1.90 Bet365 ⛔
Memphis Grizzlies - Houston Rockets
Memphis Grizzlies @ 1.68 Bet365 ✅
Dallas Mavericks - Denver Nuggets
Denver Nuggets @ 1.74 Bet365 ✅
AKO: 20.05
Stawka: 2j
⛔ 2j
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#9
Peya A. / Soares S. - Ram R. / Stepanek R.
Peya S. / Soares S. @ 1.60 Betsson ✅
Huey T. C. / Kontinen H. - Anderson K. / Chardy J.
Huey T. C. / Kontinen H. @ 1.67 Betsson :?:
Dolgopolov A. / Tomic B. - Klaasen R. / Melo M.
Klaasen R. / Melo M. @ 1.50 Betsson ✅
Haider-Maurer A. - Sock J.
Haider-Maurer A. +1.5 seta @ 2.03 Betsson ⛔ szkoda tego spotkania, ale taki jest tenis..
Wawrinka S. - Ito T.
Ito T. +1.5 seta @ 2.85 Betsson ✅

AKO: 21.18
Stawka: 1j
⛔ 1j
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#10
Peya A. / Soares B. - Querrey S. / Johnson S.
Peya A. / Soares B. @ 1.64 Unibet ⛔
Kontinen H. / Huey T. - Melo M. / Klaasen R.
Kontinen H. / Huey T. @ 2.10 Unibet ⛔
AKO: 3.44
Stawka: 10j
⛔ 10j

Krótko o tych dwóch spotkaniach, pierwsze to spotkanie dwóch doświadczonych deblistów, którzy najlepiej radzą sobie grając ze sobą z zawodnikami, którzy rozegrali już wiele spotkań deblowych ze sobą, ale bez większych sukcesów, w tym roku dotarli nawet do półfinału US Open, w którym polegli, ale nie oszukując się, nie mieli trudnej drogi do tego. Drugie spotkanie to mecz dwóch deblistów, którzy grają ze sobą od niedawna, a już udało im się wygrać dwa turnieje, to będzie trzeci ich wspólny turniej i myślę, że są w stanie zajść równie daleko, na ich drodze stają również debliści, ale którzy dopiero rozegrali 1 spotkanie ze sobą, Melo jednak lepiej radzi sobie w parze z Dodigiem a Klaasen z Ramem.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kupony 1-10 podsumowanie.
Typy podane: 22
Typy wygrane: 7
Skuteczność: 31.82%

Kupony podane: 10
Kupony wygrane: 2
Skuteczność: 20%

Jednostki postawione: 46
Jednostki wygrane: 13.75
Wygrana: ⛔ 32.25
Strata dość duża, ale to dopiero początek, próbowałem ratować zysk tasiemkami, które nie wchodziły, spróbuję znaleźć swój rytm, którego będę się trzymał.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#11
Szkocja - Polska
Robert Lewandowski trafi 2 lub więcej bramek @ 9.00 Bet365 ✅
Stawka: 2j
✅ 16j

#12
Irlandia - Niemcy
Niemcy @ 1.50 Bet365 ⛔Niemcy....
Irlandia Północna - Grecja
Irlandia Północna DNB @ 1.67 Bet365 ✅
Węgry - Wyspy Owcze
Węgry @ 1.29 Bet365 ✅
AKO: 3.23
Stawka: 5j
⛔ 5j

#13
Szkocja - Polska
Powyżej 4.5 kartek @ 1.83 Bet365 ⛔
Albania - Serbia
Powyżej 6.5 kartek @ 1.83 Bet365 ⛔
Gruzja - Gibraltar
Gibraltar Powyżej 2.5 rzutów rożnych @ 2.20 Bet365 ⛔
AKO: 7.37
Stawka: 3j
⛔ 3j
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#14
Szkocja - Polska
Robert Lewandowski trafi 3 lub więcej bramek @ 34.00 Bet365 ⛔
Stawka: 1j
⛔ 1j

Robert, gdyby trafił dzisiaj 3 bramki, to zapewne awans mielibyśmy w garści, z miejsca stałby się bohaterem narodowym, stać go na to i za najdrobniejszą stawkę myślę, że warto postawić jego hattricka.
#15
Szkocja - Polska
Polska Powyżej 2.5 kartki @ 2.23 Unibet ⛔
Albania - Serbia
Albania Powyżej 3.5 kartki @ 1.82 Unibet ⛔
Gruzja - Gibraltar
Gruzja Powyżej 0.5 kartki @ 1.98 Unibet ✅
AKO: 8.04
Stawka: 5j
⛔ 5j

Wyspy to wiadomo agresywna gra, my też w swoim zespole mamy walczaków, a często zdarzają nam się głupie faule, według mnie 3 kartki Polaków zobaczymy. Kiedy widzę mecz w Albanii, przypomina mi się spotkanie Legii i pamiętny kamień rzucony z trybun, zawodnicy tego zespołu lubią faulować a przecież przyjeżdża Serbia, niby polityka nie miesza się w sport, ale tak zupełnie nie jest, Albańczycy mogą wywalczyć awans na Euro, więc na boisku na pewno zostawią wiele potu a może nawet i krwi. Ostatni typ próbuję bo linia naprawdę jest bardzo niska, Gruzja nie jest nieomylna, Gibraltar mimo, że nie jest groźny, to może trochę krwi napsuć, a głupi faul może zdarzyć się każdemu, bądź inne przypadkowe zdarzenie.
#16
Szkocja - Polska
Grzegorz Krychowiak otrzyma kartkę @ 2.50 Unibet ✅

Stawka: 7j
✅ 10.5j

Choć to nie obrońca to według mnie ma największe szanse zdobyć żółtą kartkę w naszym zespole, może stawka trochę za wysoka, ale wygląda mi to dość pewnie, mam tylko nadzieję, że za szybko nie opuści boiska, sam odnosząc jakąś kontuzję, ale odpukać w niemalowane drewno.
Dzisiejszy dzień może być piękny, ale również tragiczny, 6 kuponów jednego dnia to szaleństwo, a może głupota, choć muszę się przyznać, że jak grają nasi to głupieje i większość typów dotyczy właśnie nich, pozostaje mi jedynie życzyć sobie powodzenia, do boju Polsko! ????
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#17
Magdeburg - Fusche Berlin
Fusche Berlin @ 3.00 Pinnacle ⛔
Stawka: 4j
⛔ 4j

Derby Wschodu w niemieckiej bundeslidze, w których zmierzą się ze sobą Magdeburg z Fusche Berlin. Według mnie kurs na gości jest zdecydowanie przesadzony, w derbach żadna drużyna nie odpuszcza, a Fusche po znakomitym początku sezonu, na pewno będą chcieli kontynuować swoją dobrą passę. Prym w zespole wiedzie były rozgrywający Wisły Płock Nenadić, który w 7 spotkaniach zdobył już 58 bramek, w tym meczu również możemy ujrzeć show jednego zawodnika, tylko oby to doprowadziło do zwycięstwa. Magdeburg jak na razie wygrało 4 spotkania i tyle samo przegrało, w ostatnim meczu polegli z gorszym Wetzlar na wyjeździe. W tym meczu trochę śmierdzi mi remisem, ale myślę, że to Fusche Berlin wyjedzie dzisiaj z Magdeburga zwycięsko.
#18
Włochy - Estonia
Włochy 3:0 @ 1.33 Bet365 ✅
Polska - Belgia
Polska 3:0 @ 1.80 Bet365 ✅
Rosja - Finlandia
Rosja 3:0 @ 1.61 Bet365 ✅
Chorwacja - Francja
Francja 3:0 @ 1.25 Bet365 ✅
Słowacja - Serbia
Serbia 3:0 1.66 Bet365 ⛔tym spotkaniem pokazali, że na tych mistrzostwach raczej nic nie ugrają
AKO: 7.99
Stawka: 6j
⛔ 6j

Mam nadzieję, że w pierwszym dniu mistrzostw nie zobaczymy jakiś potknięć faworytów, wszystkie te drużyny dzieli klasa, albo i dwie, nie lubię grać wyników 3:0, ale tu nie powinno być niespodzianek, chyba, że Polska znowu zafunduje nam horror, mimo to jestem dobrej myśli ;)
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kupony 11-20 podsumowanie.

Typy podane: 24
Typy wygrane: 12
Skuteczność: 50%

Kupony podane: 10
Kupony wygrane: 2
Skuteczność: 20%

Jednostki postawione: 44
Jednostki wygrane: 33.5
Wygrana: ⛔ 10.5
W tej serii było już lepiej, szkoda 3 kuponów, gdzie zabrakło po 1 spotkaniu, wtedy by był zysk, ale jak na razie zmierza to w coraz lepszą stronę ;)
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#21
Austria - Liechtenstein
Marc Janko trafi bramkę @ 1.61 Unibet ✅
Rosja - Czarnogóra
Artem Dzyuba trafi bramkę @ 2.18 Unibet ⛔
Szwecja - Mołdawia
Zlatan Ibrahimowić trafi przynajmniej 2 bramki @ 3.20 Unibet ⛔
Białoruś - Macedonia
Białoruś @ 1.75 Unibet ⛔
Estonia - Szwajcaria
Szwajcaria @ 1.56 Unibet ✅
Litwa - Anglia
Litwa ponad 1.5 kartek @ 1.65 Unibet ✅
Luksemburg - Słowacja
Słowacja pierwsza połowa @ 1.82 Unibet ✅
San Marino - Słowenia
Słowenia ponad 3.5 bramki @ 1.86 Unibet ⛔
Ukraina - Hiszpania
Ukraina Handicap -1.5 kartki @ 2.28 Unibet ⛔
AKO: 390.5
Stawka: 2j
⛔ 2j
Taśma for fun ze wszystkich dzisiejszych spotkań, później dodam jeszcze jakieś kupony, te pewniejsze, ale jak na razie krótko opiszę każdy mój typ.
Marc Janko, w ostatnich 5 spotkaniach o stawkę, trafiał w 4 spotkaniach, widać, że ma pociąg na bramkę, dzisiaj trafia im się Liechtenstein, myślę, że Austria będzie chciała ładnie zakończyć swoje kwalifikacje, w których nie przegrali ani razu i przed swoją publicznością zafundują ładne widowisko, a napastnik Austrii dopisze sobie trafienie.
Artem Dzyuba, Rosjanie liczą na tego zawodnika i nie zawodzi, w klasyfikacji strzelców eliminacji jest na 3 miejscu z 8 trafieniami, dzisiaj ich przeciwnikiem Czarnogóra, potrzebują zwycięstwa, bo tuż za plecami czai się Szwecja. W ostatnich 5 spotkaniach o stawkę, trafiał w 3 spotkaniach, dziś Rosja bardzo na niego liczy i myślę, że da radę.
Zlatan Ibrahimowić, taki nasz polski Lewandowski, dzisiaj grają z Mołdawią, jeśli wygrają, a Rosja się potknie, to mają szansę na bezpośredni awans, kurs na dwie bramki Ibrahimowicia wydaje się być zachęcający, ma pociąg na bramkę, a poza tym strzela również karne, więc to jest możliwe.
Białoruś, eliminacje kompletnie nieudane, ale mieli trudną grupę, dzisiaj przyjeżdża do nich najgorszy zespół grupy i myślę, że Białoruś łatwo się z nim rozprawi. Dla naszych wschodnich sąsiadów piłka ma duże znaczenie i tego meczu na pewno nie odpuszczą, tym bardziej, że są mocno podbudowani zwycięstwem nad Słowacją, pierwsze spotkanie na wyjeździe wygrali 1:2.
Szwajcaria, awans mają już zapewniony, nie grają już o nic, mogą kompletnie odpuścić to spotkanie, ale to przecież Estonia, która nic wielkiego nie gra, nawet Anglia męczyła, ale myślę, że Szwajcarzy będą chcieli ładnie zakończyć te eliminacje i wygrać.
Litwa, też już o nic nie grają, ale przed własną publicznością, grając z takim przeciwnikiem jak Anglia na pewno będą chcieli się pokazać jak z najlepszej strony. Często faulują, nawet grając z San Marino załapali 2 kartki, a dzisiaj taka linia została wystawiona na Anglię, myślę, że spokojnie ją pokryją.
Słowacja, głupio sobie skomplikowali sprawę przegrywając z Białorusią, przez co zrównali się punktami z Ukrainą, dzisiaj muszą wygrać i uspokoić sytuację, myślę, że rozstrzygną to już w pierwszej połowie, tak jak to miało miejsce w pierwszy meczu, gdy po pierwszej połowie prowadzili 3:0, a więcej bramek nie ujrzeliśmy.
Słowenia, jadą do San Marino, więc przydałoby się parę brameczek trafić, pierwsze spotkanie wygrali 6:0, teraz na pewno kilku piłkarzy będzie chciało sobie powiększyć bilans bramkowy, 4 bramki powinny wpaść.
Ukraina, przy ewentualnym potknięciu Słowacji mogą liczyć na awans bezpośredni, wszystko co muszą zrobić to wygrać z Hiszpanią, która 1 miejsce ma już zapewnione. Hiszpanie rzadko faulują, za to potrafią teatralnie grać, myślę, że dzisiaj Ukraina zostawi trochę potu na boisku, a radą na szybkich Hiszpanów będą jedynie faule, myślę, że warto spróbować takiego handicapu, 2 kartki więcej na koniec spotkania powinni mieć.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#22
Austria - Liechtenstein
Austria wygra do 0 @ 1.28 Bet365 ✅
Szwecja - Mołdawia
Szwecja wygra do 0 @ 1.57 Bet365 ✅
San Marino - Słowenia
Powyżej 2.5 bramki i obie nie strzelą @ 1.61 Bet365 ⛔
AKO: 3.26
Stawka: 7j
⛔ 7j

Na dzisiaj tyle, zagram więcej kombinacji, ale tutaj liczy się jakość, a nie ilość. Austria i Szwecja nie powinny mieć problemów z wygraniem swoich spotkań, ich przeciwnicy w tych eliminacjach zdobyli odpowiednio 2 oraz 4 bramki, to zdecydowanie za mały potencjał strzelecki na te obie drużyny. Słowenia powinna się dzisiaj pobawić w trafianie bramek, 3 gole to nie tak dużo, patrząc, że naprzeciwko nich staje San Marino, w tych eliminacjach gospodarze trafili nawet 1 bramkę, ale przeciwko Litwie, bramce Słowenii nie powinni zagrozić.
#23
Ukraina - Hiszpania
Ukraina DNB @ 1.90 Bet365 ⛔
Białoruś - Macedonia
Białoruś @ 1.80 Bet365 ⛔
Rosja - Czarnogóra
Rosja powyżej 1.5 bramki @ 1.57 Bet365 ✅
AKO: 5.40
Stawka: 5j
⛔ 5j

Drugi kupon trochę ryzykowniejszy. Ukraina walczy i liczy na potknięcie Słowacji, którzy będą mierzyć się z Luksemburgiem, Hiszpania ma już zapewnione 1 miejsce, więc mecz raczej sobie odpuści. O Białorusi pisać już nie będę, wystarczy cofnąć się do poprzedniego posta. Gra Rosji w ostatnim czasie się zmieniła, grają ładną, ofensywną piłkę, Czarnogóra jest w dołku, mieli szanse wygrać z Austrią, ale przez dziurawą obronę polegli, dzisiaj 2 bramki dla Rosji powinny wpaść spokojnie.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#24
Belgia - Izrael
Izrael @ 10.00 Bet365 ⛔
Cypr - Bośnia Hercegowina
Cypr @ 4.50 Bet365 ⛔
Turcja - Islandia
Islandia lub remis @ 2.25 Bet365 ⛔
AKO: 101.25
Stawka: 2j
⛔ 2j

Po takich kursach myślę, że warto spróbować, w ostatnich spotkaniach dzieją się różne &quot;cuda&quot;, a tu taki może się wydarzyć. Izrael w ostatniej kolejce skomplikował sobie sprawę przegrywając z Cyprem 1:2, można by powiedzieć, że skoro przegrali z Cyprem u siebie, to wygrają z Belgią na wyjeździe? Tak, ale Cyprowi zależało na tym meczu, bo dzięki wygranej utrzymali szanse na grę w barażach, Belgia za to dzisiaj ma już awans zapewniony i nikt im tego nie odbierze, trener może zagrać drugim garniturem i po prostu odpuścić sobie to spotkanie, Izrael musi wygrać i liczyć na potknięcie Bośni, więc póki są szanse, na pewno dadzą z siebie wszystko.
Bośnia musi wygrać, ale czy dojdzie do tego? Cypr też walczy o awans i przed własną publiką na pewno nie odpuszczą, choć przegrali 3 z 4 meczy u siebie, to ich gra nie była wcale taka zła. Walia wygrała tylko 0:1 po bramce w 82 minucie, a w całym meczu wcale tak nie dominowali, Belgia również wygrała 0:1, ale dopiero po golu w 86 minucie, bardzo niewiele zabrakło, by Cypr wyrwał w tych spotkaniach chociaż punkt a Bośnia? Na wyjeździe wygrała tylko z outsiderem grupy Andorą, a oprócz tego zremisowali z Walią 0:0, przegrali z Izraelem 3:0, oraz z Belgią 3:1, dzisiaj wcale nie musi być łatwiej. Pierwsze spotkanie w Bośni to Cypr wygrał 1:2.
Turcji wystarczy dzisiaj remis, i być może na taki wynik właśnie zagrają. Islandia nie gra już o nic, ale to dalej silny zespół, ostatnio 2 spotkania zremisowali, co na pewno można uznać za lekki wstyd bo były to remisy z Kazachstanem i Łotwą. Mecz zakręci się koło remisu, bo wątpię, że Turcja się otworzy zbyt mocno, ja gram remis lub zwycięstwo Islandii, bo kurs na to wydarzenie mnie satysfakcjonuje.
Taki szalony trebel na dzisiaj, pewnie nie wejdzie, ale wczorajszy dzień pokazał, że nawet banalne typy na eliminacje mi nie weszły, więc na pożegnanie próbuję czegoś takiego.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#25
Salzburg U19 - Zeljleznicar U19
Salzburg U19 @ 1.73 Bet365 ⛔
Stawka: 8j
⛔ 8j
Rozgrywki młodzieżowe UEFA, dzisiaj rewanż za pierwsze spotkanie pomiędzy Salzburgiem a Zeljleznicar. Pierwsze spotkanie wygrali zawodnicy z Austrii 4:0 i myślę, że teraz na wyjeździe również nie odpuszczą i ponownie wygrają, tym bardziej, że przewagę w pierwszym spotkaniu mieli niesamowitą.



Młodzieżowa drużyna Salzburga to dość ciekawa drużyna, większość młodzieży występuję w klubie FC Liefering, jest to druga drużyna Salzburga, gdzie na potrzeby gry w II lidze musiała zmienić nazwę, klub ten reprezentuje wiele młodzieżowych reprezentantów swoich krajów, więc to naprawdę świetna mieszanka. Jak widać Salzburg na potrzeby młodzieżowych rozgrywek UEFA, wziął kilku piłkarzy z Liefering i stworzył zespół U19, w którym warto wspomnieć występuje bramkarz Bartłomiej Żynel, który uważany jest za niezły talent piłkarski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom