>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak obejść restrykcję w WillamHill?

M 40

mrkarolk

Użytkownik
Witam

Jakiś czas temu Williamhill zablokował możliwość obstawiania Zakładów Sportowych dla graczy z Polski. Obecnie poszukuję rozwiązania jak można tę restrykcję ominąć. Bardzo mi zależy na tym BUKu i zakładach live, które oferuje.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to:
Założyć konto na kogoś z wysp i grać na jego koncie tutaj w Polsce. Tylko pytanie - czy to będzie wtedy legalne? Czy Williamhill nie zablokuje konta oraz nie zatrzyma środków które będą na koncie gdy konta będzie się używać z komputera zlokalizowanego w Polsce?

Aaa... I odpowiedzi typu: założy konto na bet365 itp. proszę sobie darować.
Powtórzę: szukam odpowiedzi na pytanie: jak ominąć tę restrykcję?

Macie może jakieś pomysły?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
sorry za odkop ???? ???? ????

To ma ktos jakis sposob na ominiecie tego ? Tez mam mozliwosc przejąć konto od jednej osoby ale mieszkam w PL ... Ktoś poratuje ?
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Użyj oprogramowania TOR i masz IP skąd chcesz :) Niedawno w TVP podali, że z TOR-a korzystają pedofile i bandyci. To powinno być dodatkową zachętą  :lol:
 
S 0

sosnowagrk

Użytkownik
Ludzie, chciałbym z Polski wysłać kase na zagranicznego bukmachera. jaki jest najlepszy sposób? William Hill nie obsługuje Skrilla.

Kolega założył konto z UK ale nie ma konta w banku dlatego kombinuje jak mogę. Macie jakiś sposób?
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
nie gram na buki uk z racji tego, ze wiekszosc powywalala portfele wiec nie pomoge

Limitowac? wszystko zalezy co grasz, popularne rynki pograsz troche, nisza to pewnie chwila moment i konto w kibel
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
A nie ma tam opcji wpłaty crypto? Teraz większość buków to ma. A co do samego buka to jak grasz popularne sporty to jest ok. Jak coś mniej popularnego to 5 typów i po koncie. Nawet jak na minusie będziesz.
 
Do góry Bottom