>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wpłata kartą kredytową, wypłata inną metodą

baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Wypłata nie jest możliwa
Ze względów bezpieczeństwa wypłata na konto Skrill jest możliwa, jeśli z danego konta Skrill dokonano wpłaty na konto gracza.
Dziękujemy za wyrozumiałość!
Swoją drogą nie boisz się wpłacać przez kartę kredytową ? Kilka osób już wpadło i musiało się tłumaczyć przed Urzędem Celnym.
 
radi77 43

radi77

Użytkownik
Nieostrozniej jest przelac z karty kredytowej na debetowa i wtedy z debetowej wplata/przelew na konto bukmacherskie?
Nie wiem czy dobrze mowie, ale jak zle to niech mnie ktos poprawi bo sam mam zamiar tak zrobic jak napisalem.
 
A 0

audi3bose

Użytkownik
Dołączam się do pytania.
Co jeśli wplacilem bankowo. Mam na koncie bah 2000 zl . Wplace 30 zl przez skrill. To czy bede mogl 2030 wyplacic przez skrill?
*Ze względów bezpieczeństwa wypłata na konto Skrill jest możliwa, jeśli z danego konta Skrill dokonano wpłaty na konto gracza.
wplacam 30 zl przez skrill i resztę wyplacam na skrill . Przejdzie takie coś?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dołączam się do pytania.
Co jeśli wplacilem bankowo. Mam na koncie bah 2000 zl . Wplace 30 zl przez skrill. To czy bede mogl 2030 wyplacic przez skrill?
*Ze względów bezpieczeństwa wypłata na konto Skrill jest możliwa, jeśli z danego konta Skrill dokonano wpłaty na konto gracza.
wplacam 30 zl przez skrill i resztę wyplacam na skrill . Przejdzie takie coś?
Tak powinno ale dla 100% pewności wpłać depozyt większy niż dokonywałeś inną metodą. Jak wpłacaleś kartą i suma depozytów była np 300 to wpłać 500 i bez problemu powinno przejść.
 
Do góry Bottom