Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Pamiętnik milionera

Wpisy w tym temacie nie są liczone do Twoich statystyk wpisów
27 września 2015 13:14
1
logikman
logikman
Cze 2014 1 402 299 11
Koszmarne warunki mieszkaniowe w starym domu przy ulicy Garncarskiej przypominały raczej chlew aniżeli najzwyklejsze mieszkanie. Na 25 metarach kwadratowych siedmioro rodzeństwa, pies, kot dwoje wiecznie pijanych rodziców to codzienność,ale też upokorzenie i koszmar. Brak łazienki, mycie w zimnej wodzie w zwykłej misce to również chleb powszedni. Tego ostatniego,często brakowało,a najczęstszym posiłkem były ziemniaki. Długie nocne balangi rodziców z ich podobnymi sobie sąsiadami nie pozwalały nam usnąć do późnej nocy. Kiedy nagle zapadała błoga cisza, a ciała balangowiczów osuwały się upojone tanim alkoholem na podłogę mogliśy spokojnie zasnąć. Rano budził nas odór alkoholu, smród zapocnych skarpet, i odór moczu zlanych często we śnie libacjuszy. Taka urocza młodość wyzwoliła we mnie brak poczucia bezpieczeństwa, matczynej miłości i straconego dzieciństwa. Pamiętam raz jak sąsiad przyniósł 3 duże szynki i poczęstował nas nią. Do dzisiaj pamiętam jej smak. Rano niestety pozotałą ilość szynki wraz z sąsiadem zabrała policja. Włamanie do sklepu kosztowało go 3 lata odsiadki, a naszego ojca który ponoć niby tylko stał na tzw czatach 1,5 roku. Libacje po nieobecność ojca ne ustały. Matka jak teraz mówiła piła z żąlu i niemocy. Głód doskwierał nam coraz większy.Po szkole więc zbieraliśmy złom i makulature by mieć na cokolwek iby po prostu przeżyć. Mama zmieniła adoratorów korzystających z nieobecnośći ojca. Sam już się pogubiłem w ilośći "WUJKÓW", ale to szczegół. Wkrótce bowiem groziła nam eksmisja. Matka już od roku nie płaciła czynszu.
cdn
10 października 2015 07:43
2
duzyesz
duzyesz
Lut 2011 204 302 12
Nie wiem czy mogę ale pozwolę sobie wtrącić filmik który jest chyba w temacie. Dużo przyszłych lub młodych rodziców na forum tutaj mamy. Warto obejrzeć - 1 min i kilkanascie sekund.
Nie popełniajcie tych błędów co starsze roczniki. Z tą psychologiczną wiedzą jaką teraz mamy, przy odrobinie "chcenia" możemy wychować naprawdę spoko społeczeństwo.
https://www.youtube.com/watch?v=KHi2dxSf9hw
http://www.forum.bukmacherskie.com/f15/millionaire-life-124970.html
1. Nie graj lokat
2. Jak już grasz lokatę to max 10/10 w założeniu, ze 10 to 1/10 kapitału.
3. Przestrzegaj tych dwóch reguł.
4 listopada 2015 20:25
3
logikman
logikman
Cze 2014 1 402 299 11
Jak za dotknięciem czarodziejsiej różdżki moje życie zmieiło się w ciągu jednego roku. Organizm mojej mamy jak się okazało nie był z żelaza,a co za tem idzie pewnego wieczoru wracając z zakrapianej imprezy starym volvo jednego z bardziej zarobionych "wujków" zatrzymała się na podmiejskiej latarni. Zanim przyjechała karetka mama oddaliła się do krainy wiecznego szczęścia zostawiając nas zupełnie samych sobie. Decyzja sądu była niebłagana. Cudem trafiłem do tzw rodziny zastępczej,gdzie pozbawiony braci i sióstr zobaczyłem inny świat, którego do tej pory nie znałem.Ne wiedziałem ,że zwykła kanapka i napój do szkoły możę tak cieszyć i dać tyle radości. Od dawna nie czułem zapachu gotowanego obiadu i smażących się na patelni kotletów. A jakie przecudowne uczucie, gdy świeżo wyprana pościel pachniała proszkiem i płynem do płukania. To zaledwie wąski fragment odmiany jaka mnie dotknęła w tak krótkim czasie.
2 marca 2016 15:54
4
irmafos
irmafos
Lut 2013 30 19 7
Hmm, jeżeli spotkała Cię owa sytuacja, co tu robisz?
Co robisz w miejscu w którym jeden zły krok, jedna zła dzieli Cie przed powrotem do tego samego życia jakie miałeś na początku.
Chyba nikt z nas nie wieży, że za jednym kliknięciem i 20zł depozytu staniemy się milionerami...
Co do historii, przykra a nawet bardzo. Niewielu ludzi potrafi docenić to co na codzień ma a Ty byłeś szczęśliwy mając tak niewiele.
Jeżeli to prawda, to życzę Ci wszystkiego najlepszego!
Oraz jak najmniej korzystania z hazardu.
3 6
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.