>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska TBLK Kobiety

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Widzew Łódź - MKK Siedlce
Typ: MKK Siedlce
Kurs: 1,20
fortuna
Dzisiaj w Łodzi meczem z Widzewem ekipa z Siedlec rozpocznie swój drugi sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wydaje się że ten sezon powinien być ciut lepszy od poprzedniego. W ostatnim spotkaniu z Akademiczkami z Lublina zagrali bardzo dobrze remisując 91-91. Bardzo dobrą zawodniczką ściągniętą w tym sezonie okazuje się Maria Malone która ma za sobą już grę w kilku ligach. Bardzo dobre zawody w dwumeczu z AZS UMCS zagrała inna Amerykanka, Keena Mays, nawrzucała ona aż prawie sześćdziesiąt punktów w tych meczach. Trzecia Amerykanka sprowadzona w tym sezonie to Nicole Lenard. Z racji że ma ona obywatelstwo polskie nie będzie zajmować miejsca obcokrajowcom. Są jeszcze trzy Ukrainki, środkowa Anna Kirijenko i skrzydłowe Oksana Kisilowa oraz Anna Ojchowczyk-Pokojowa. Skład uzupełniają Polki Koperwas, Trzeciak, Parysek i Makowska. Dzisiaj okaże się czy Siedlczanki są gotowe na co najmniej powtórkę z ubiegłego sezonu. Tylko dzisiejsza wygrana pozwoli im dobrze wejść w sezon.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
hm... jutro jest zaległe spotkanie 3.kolejki Basket Ligi Kobiet pomiędzy MUKS Poznań i Basket Gdynia. W marathonie pojawiły się kursy:

- na wygraną MUKS 2,31
- na zwycięstwo Gdynii 1,63

W dotychczasowych dwóch kolejkach MUKS nie miał szczęścia ponieważ grał z mistrzem (Wisła) i wicemistrzem (Artego). Gdynia również grała z Wisłą oraz zagrała u siebie z Widzewem Łódź, który po męczarniach pokonała 82.79.

Sprawdziłem sobie trochę więcej statystyk i wygląda to tak:

po 1.: Oba zespoły grały początkiem września ze sobą na turnieju w Gdynii, gdzie MUKS wygrał (Bibrzycka już grała dla Gdynii):

Basket Gdynia-MUKS Poznań 70:74 (15:28, 16:15, 23:12, 16:19)

Basket: A. Bibrzycka 12, Grabowska 12, Podgórna 11, Troina 10, Kotnis 8, Jakubiuk 6, Suknarowska 6, Ossowska 5
MUKS: Skobel 25, Durak 13, Kaczmarczyk 12, Skowronek 12, Dziwińska 6, Idziorek 5, Siemienias 1

po 2.: Oba zespoły grały z Wisłą Kraków i mecze te zakończyły się wynikami:

Wisła Can-Pack Kraków-Basket Gdynia 84:49 (-35pkt)
Wisła Can-Pack Kraków-MUKS Poznań 66:52 (-14pkt)

po 3.: MUKS przed sezonem wygrał dwa razy z Gorzowem a w meczach i mistrzostwo 1.ligi (04.2015) dwa razy ograł Sosnowiec:

MUKS Poznań-Gorzów 58:56
Punkty: Kaczmarczyk 12, Radwan 11, Taylor 11, Skobel 5, Skowronek 5, Idziorek 5, Puc 4, Durak 3, Drop 2, Dziwińska 0.

Gorzów-MUKS Poznań 43:70
Punkty: Kaczmarczyk 13, Skobel 11, Taylor 10, Drop 7, Dziwińska 7, Puc 6, Skowronek 5, Idziorek 5, Durak 3 , Radwan 3.

Na podstawie powyższego widzę value w kursie na MUKS, może warto? Jest tu jakiś fachowiec (Olo)?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
po 1.: Oba zespoły grały początkiem września ze sobą na turnieju w Gdynii, gdzie MUKS wygrał (Bibrzycka już grała dla Gdynii):
Tam dużym faworytem był Basket, z resztą słusznie, choć składy nie były pełne...
po 2.: Oba zespoły grały z Wisłą Kraków i mecze te zakończyły się wynikami: Wisła Can-Pack Kraków-Basket Gdynia 84:49 (-35pkt) Wisła Can-Pack Kraków-MUKS Poznań 66:52 (-14pkt)
Tu bez sensu, bo Wisła decyduje ile wygrywa z kim na tym poziomie...
po 3.: MUKS przed sezonem wygrał dwa razy z Gorzowem a w meczach i mistrzostwo 1.ligi (04.2015) dwa razy ograł Sosnowiec:
Składy... szczególnie te 1.liga, to nie jest db droga porównawcza, bo 1.liga, a wyżej to nie jest 1poziom rozgrywek, to są ze 3klasy minimum ;)
Reasumując, kursy db, faworytem Gdynianki Olka, ale niezbyt dużym...
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Polkowice - Artego 2 @1.3
marathon
Kogoś tutaj chyba poniosło. Bydgoszczanki to najmocniejsza ekipa obok Wisły, trzon zespoły pozostał niezmieniony, Polkowice po odejsciu sponsora moga walczyc co najwyzej o środek tabeli. Carter Koc, Julia Mcbridge Reid Moris to naprawde bardzo mocna paka. Polkowice ogladałem na meczu we Wrocławiu , gdzie Ślęza grała bez litwinek i z Sharnee ktora przyjechala 4 dni wczesniej do Wrocławia. Dla mnie tutaj bedzie pogrom 15 pkt minmum , dlatego tazke polecam hc 7,5 ;)
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
jedziemy z kolejnymi typami.
Ślęza - Energa 1 @1.24 4/10 i -8,5 2/10 @1.9 Marathon
Zespół z Wrocławia do obecnego sezony przystapił z prawdziymi wzmocnieniami, na ławce trenerskiej zasiada prawdziwy fachowiec , a nie koles który wygrał pierwsza lige. Do zespoły przyszedl b. mocny duet litewski , najlpesza rozgrywajaca PLKK, b. mocna środkowa czego chciec więcej, a bym zapomniał o Kasće która robi robote. Energa to juz nie jest ten sam zespół, choc ostatni mecz wygrały z Widzewem u siebie, Slęza takze rozbiła Widzew i to na wyjeździe. Druzyny zmierza sie we Wrocławiu wiec atut publicznosc parkietu po stronie Wrocławianek. Rotacja Ślęza gra 9 zawodniczkami Energa 8. Wrocławianki musza uwazac na nowa rozgrywajaca po stronie gości ale Sharne Sandra i sniezynka nie powinny miec problemu.
Polkowice - Wisła 2 @ 1.3 3/10 marathon
Cóż mistrzynie Polski w kazdym meczu notuja +20, martwi mnie jedynie bardzo wąska ławka druzyny z Krakowa. Polkowice zagrały solidny mecz z Artego i pokonały mocny zespoł z Bydgoszczy czy uda im sie to z doswiadczonymi zawodniczkami z białej gwaizdy? Śmiem wątpić. Druzyna z Krakowa ma najlepsza obrone w lidze , a Polkowice nie powalaja skutecznością, dlatego ide w kierunku mistrzyn Polski
Pozdrawiam
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Kolejne podejscie do ligi w ktorej wszystko zdarzyć sie może ;)
Widzew - Wisła 2 -18,5@2 marathon
Widzewianki to najgorsza drużyna plkk, Wisła z kolei nie ma problemu z ogrywaniem, juniorek ponad 20 punktami. W drużynie białej gwiazdy rotacja jest wąska 7 zawodniczek ale za to wysokiej klasy. W druzynie rozgrywajacej obok robinson i Aija Brumermane reszta zawodniczki to juniorki, i to nie najwyzszych lotów. Dzis robinson bedzie miała bardzo cieżko ze zdobywaniem punktów bo biała gwiazda to najsolidniejsza obrona w naszej patolidze.
Drugi typ podaje ze wzgledu na to ze w tej lidze wszystko sie zdarzyć może.
Slęza - Artego 1 @ 3.38
Druzyna z Wrocławia ostatnio przegrała z pszółką ale do 35 minuty rozgrywały mecz koncertowo, majac 12 pkt wiecej na liczniku, wyszło jeszcze nie zgranie i gorące głowy. Dziś do Wrocławia przyjezdza Artego które zaznało smaku porazki w Polkowicach 3 kolejki temu, czyli z druzyna ktora Ślęza wygrała. Uważam ze Sharne Snieżek Elge Shegog Lecia wcale nie odbjegają poziomem od druzyny z Bydgoszczy.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Wisla - Ślęza 2 +12 @ 1.9 i wn lzej po @6,3
Co kolejke dochodze do nowych wniosków, z ostatniej kolejki wyniosłem dużo, Wisła w tym roku jest spokojnie do ogrania rotacja 7-8 zawodniczek meczarnie z Widzewem. W Ślęzie nie zagra prawdopodbnie Sharne Zoll za rozegrania wezmie sie Sandra, której dobrze to wychodzi, co pokazała w meczu z Artego. Wisla ostatnio dostała ponad 20 pktami od druzyny z Pragi rzucając 40 pkt co pokazuje słabość tej druzyny w obronie, z drugiej strony nie ma co porównywać innych druzyn Ekstra klasy do zwyciężczyń Euroligi sprzed sezonu. Ślęza ma naprawde fajna pake w której kazda moze odpalić Sniezek Lecia Sandra Elge, Ky Shegog, Kaśka Kręzel. Wierze w zespół z mojego miasta że polwalcza a moze nawet sprawią niespodzianke.
Innym typem na sucho jest Gdynia @2.13
ten kurs to jakis kosmos i jest przesadzony o conajmniej 0,25. Zawdoczniki Z lublina graja radosna koszykówka i jak wyjdzie to jest ok jak nie to trudno. Do tej pory mierzyły sie ze słabymi zespołami albo zdekompletowanymi ( Polkowice). Mecz ze Ślęza gdzie byly non stop -8 po prostu sfarciły i tyle. Biba i spółka na swoich śmieciach im na to nie pozwolą. Miało być na sucho nie mogłem sie powstrzymać ELO !
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Innym typem na sucho jest Gdynia @2.13
ten kurs to jakis kosmos i jest przesadzony o conajmniej 0,25. Zawdoczniki Z lublina graja radosna koszykówka i jak wyjdzie to jest ok jak nie to trudno. Do tej pory mierzyły sie ze słabymi zespołami albo zdekompletowanymi ( Polkowice). Mecz ze Ślęza gdzie byly non stop -8 po prostu sfarciły i tyle. Biba i spółka na swoich śmieciach im na to nie pozwolą. Miało być na sucho nie mogłem sie powstrzymać ELO !
Świetny typ! dzięki!
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Lublin- Gorzow 2 @ 3.65 Bet365

Lublin już bez Williams 29.1min, 10.9pts, 9.1zb, dziś również bez Player, która miała zabieg 30.4min 11pts, 5.2zb, Dogorobuzova 6.8pts, 3.8zb lekko kontuzjowana, ale jest w składzie...
Dodatkowo fatalna forma i mecz bardziej 50/50 niż 3.65 i więcej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
I runda fazy play-off (do dwóch zwycięstw) - 30 marca, 2 kwietnia i ew. 9 kwietnia:
Artego Bydgoszcz – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Wisła Can-Pack Kraków – Energa Toruń
Ślęza Wrocław – Pszczółka AZS UMCS Lublin
MKS Polkowice – Basket 90 Gdynia
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet
Spotkanie: Basket Gdynia vs Sosnowiec
Typ: Sosnowiec +11,5 pkt-a
Kurs: 2,00
Bukmacher: Marathonbet
Data/godzina rozpoczęcia: 02.10.2016/17:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/Ghtjt2x0/#szczegoly-meczu
Analiza:
Pierwsza kolejka spotkań w Basket Lidze Kobiet czas rozpocząć. W jednym z ciekawszych spotkań zagrają ze sobą koszykarki z Gdynia i Sosnowca. Kilka słów o obu ekipach. Upatruję w tym meczu spore szanse dla przyjezdnych. Drugi sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. W poprzednim sezonie przegrały z Artego Bydgoszcz. Klub stawia na młode jak również i doświadczone zawodniczki. Jest wspierany przez miasto. Mirosław Orczyk w wywiadzie mówi, że chce potwierdzić stabilizację finansową i organizacyjną. W drużynie została rozgrywająca Amerykanka Naketia Swanier. Jej zmienniczką będzie 16-letnia wychowanka klubu Aleksandra Wojtala. Klub popisał kontrakt z 26-letnią środkową Deją Middleton. Duże wsparcie w klubie z Sosnowca mają młode zawodniczki, gdyż zdaniem drugiego trenera, asystenta prowadzą trzyletni program rozwoju, który ma przynieść oczekiwanie efekty w przyszłości. Zawodniczki z Sosnowca rozegrały kilka spotkań towarzyskich przed początkiem sezonu. Basket Gdynia wysoko mierzy w tym sezonie. W planach mają zamiar zdobyć potrójną koronę. Zespół jest silny, mocny. W tym sezonie uczestniczą w trzech rozgrywkach. Koszykarki z Gdyni w EEWL Women rozegrały trzy spotkania, dwa mecze wygrały, jeden przegrały z Istanbułem. O sile drużyny świadczy zawodniczki z Litwy Monika Grigalauskyte, która w tych konfrontacjach zdobyła 42 pkt-y. Duża ilość zagranicznych zawodniczek jest w drużynie Katarzyny Dydek. Tak oto prezentuje się ten skład: Grigalauskyte, Jankubiuk, Kotnis, Marcinkowska, Miłoszewska, Morawiec, Podgórna, Puss, Rembiszewska, Skerović, Stawińska. Dwa bezpośrednie mecze pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami kończyły się z korzyścią dla gdynianek. Wygrywały dziewięcioma i sześcioma punktami. Typ uważam za dobry, zasadny, ewentualnie handicap dodatni w stronę gości-powodzenia
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet
Spotkanie: Basket Gdynia vs Sosnowiec
Typ: Sosnowiec +11,5 pkt-a
Kurs: 2,00 ✅✅✅
Bukmacher: Marathonbet
Data/godzina rozpoczęcia: 02.10.2016/17:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/Ghtjt2x0/#szczegoly-meczu
Analiza:
Pierwsza kolejka spotkań w Basket Lidze Kobiet czas rozpocząć. W jednym z ciekawszych spotkań zagrają ze sobą koszykarki z Gdynia i Sosnowca. Kilka słów o obu ekipach. Upatruję w tym meczu spore szanse dla przyjezdnych. Drugi sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. W poprzednim sezonie przegrały z Artego Bydgoszcz. Klub stawia na młode jak również i doświadczone zawodniczki. Jest wspierany przez miasto. Mirosław Orczyk w wywiadzie mówi, że chce potwierdzić stabilizację finansową i organizacyjną. W drużynie została rozgrywająca Amerykanka Naketia Swanier. Jej zmienniczką będzie 16-letnia wychowanka klubu Aleksandra Wojtala. Klub popisał kontrakt z 26-letnią środkową Deją Middleton. Duże wsparcie w klubie z Sosnowca mają młode zawodniczki, gdyż zdaniem drugiego trenera, asystenta prowadzą trzyletni program rozwoju, który ma przynieść oczekiwanie efekty w przyszłości. Zawodniczki z Sosnowca rozegrały kilka spotkań towarzyskich przed początkiem sezonu. Basket Gdynia wysoko mierzy w tym sezonie. W planach mają zamiar zdobyć potrójną koronę. Zespół jest silny, mocny. W tym sezonie uczestniczą w trzech rozgrywkach. Koszykarki z Gdyni w EEWL Women rozegrały trzy spotkania, dwa mecze wygrały, jeden przegrały z Istanbułem. O sile drużyny świadczy zawodniczki z Litwy Monika Grigalauskyte, która w tych konfrontacjach zdobyła 42 pkt-y. Duża ilość zagranicznych zawodniczek jest w drużynie Katarzyny Dydek. Tak oto prezentuje się ten skład: Grigalauskyte, Jankubiuk, Kotnis, Marcinkowska, Miłoszewska, Morawiec, Podgórna, Puss, Rembiszewska, Skerović, Stawińska. Dwa bezpośrednie mecze pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami kończyły się z korzyścią dla gdynianek. Wygrywały dziewięcioma i sześcioma punktami. Typ uważam za dobry, zasadny, ewentualnie handicap dodatni w stronę gości-powodzenia
Piękny kurs, typ wszedł, dobre wyczucie po kursach, jak również i dogłębnej analizie, widać, że w Basket Lidze Kobiet można wypatrzeć fajne typy, kursy. Z pewnością do analizowania każdy mecz, na czyste zwycięstwo był kurs 5,50, zawodniczki z Sosnowca prowadziły już 20 pkt-ami, ale pod koniec trochę zepsuły, fatalna czwarta kwarta, ale po dogrywce ogarnęły. Myślę, że ktoś skorzystał, do następnego typu, będzie coś z Torunia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Polkowice vs Sosnowiec
Typ: Under 128,5 pkt-a
Kurs: 1,83 ⛔
Bukmacher: Bet.365, Bwin, Willim Hill
Data/godzina rozpoczęcia: 15.10.2916/19:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/61cpjw6O/#szczegoly-meczu
Analiza:
Kilka dni temu zachęcałem do grania na drużynę z Sosnowca, dziś ponownie postanowiłem przyjrzeć się poczynaniom koszykarek z Sosnowca. Dotychczas wygrały dwa mecze, jeden po dogrywce z Basket Gdynia, drugi natomiast z Ostrowem Wielkopolski 64:53. W tym ostatnim meczu bardzo dobrze zagrała Olena Samburska, która zdobyła 25 pkt-ów jak również i Naketia Swanier zdobywczyni 19 pkt-ów. Trzy z czterech kwart w tym meczu zakończyły się na korzyść ówczesnych gospodyń. W trzeciej kwarcie obie drużyny zdobyły razem łącznie zaledwie piętnaście punktów i co warte odnotowania żadna z drużyn nie zdobyła 15 pkt-ów. Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 6-9. Sosnowiczanki obecnie plasują się na trzecim miejscu w lidze. Aby odnieść jakiś sukces w tym meczu przyjezdne muszą uważać na Chorwatkę Rezan, która zdobyła średnio 16 pkt-ów na mecz. W ostatnim meczu polkowiczanki wygrały 71-69 z Toruniem. Dobry mecz rozegrała również Marta Urbaniak, która spędziła 33 minuty na parkiecie i zdobyła 16 pkt-ów. Walka w strefie podkoszowej to element w którym zdaje się mogą dominować gospodynie. Trener Czeczuro ma również szerszą ławkę rezerwowych. Warto odnotować również bezpośrednie mecze pomiędzy Polkowice, a Sosnowiec. W ostatnim meczu padło 111 pkt-ów, w przedostatnim 99 pkt-ów. Dziś spodziewam się wyrównanego meczu, i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na under-Twoja decyzja-powodzenia
e: niestety, linia została złamana, pierwsza overowa kwarta być może i o tym przesądziła, a przede wszystkim skuteczność rzutów za trzy punkty w pierwszej odsłonie gry, lepszą opcją był handicap dodatni, ale dalej walczymy
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
MUKS Widzew - Sosnowiec

Na to czekałem, a jednocześnie tego się nie spodziewałem.
Ostatnia kolejka w Basket lidze kobiet już jutro.
Patologicznej sytuacji w lidze kobiet ciąg dalszy, drużyna Widzewa która w dwa lata w najwyższej klasie rozgrywkowej na 44 meczów przegrała aż uwaga - 36, znów ma szanse się utrzymać wygrywając ostatni mecz w sezonie.
Stanie się tak jeśli jutro gospodynie wygrają z Sosnowcem a Siedlce przegrają z Artego które gra o pierwsze miejsce w tabeli, wszystko więc wskazuje, że wszystko w rękach i nogach Widzewa.
Na początku napisałem, ze &#39;&#39;tego się nie spodziewałem&#39;&#39; - nie spodziewałem się kursu wystawionego na gospodynie, fortuna - wystawiła jako pierwsza kursy - 3,00 - na WIN gospodyń które grają z drużyną która nie gra już o nic.
Sosnowiec na bezpiecznym 9. miejscu bez szans na pierwszą ósemkę.
Nie chce mi się wierzyć, że punkty nie zostaną w Łodzi.
Sosnowiec jest tak słaby na wyjazdach jak Widzew u siebie, ale determinacja zdecydowanie większa po stronie gospodyń, jest to dla nich mecz o być albo nie być w Basket Lidze.
Spodziewałem się, że to Widzew będzie faworytem a tutaj taki moim zdaniem prezent, biorę już dzisiaj bo do jutra kursy mogą się zmienić.
Typ: MUKS Widzew @3,00
efortuna
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Minęły 24h i tak jak myślałem - kursy się mocno zmieniły, teraz na MUKS Widzew 2,20 bez dogrywki a 2,07 z dogrywką.
Jeszcze 8h do meczu więc pewnie jeszcze spadnie i co za tym idzie granie na gospodynie przestanie się robić opłacalne.​
 
william1 44

william1

Użytkownik
Tez to pogralam i polecam każdemu co gra dzis zaklady. Ja zlapalam 2.25 i Widzew &quot;musi&quot; to wygrać! Dziewczyny z Sosnowca nie będą takie wredne. Co najlepsze wszystkie gry będą o 18:00, to jak nawet Artego sensacyjnie przegra, to Widzew i tak walczy do końca nie znając tam tego wyniku. Widzew Łódź to duże miasto i Marcin Gortat ! Ekstraklasa musi być!

⛔⛔⛔⛔ !!! WIDZEW PAPAPA !!! ⛔⛔⛔⛔
 
william1 44

william1

Użytkownik
mg_08 takie fixy z tabelki to sobie daruj, zagralam to w ciemno, a oglądając mecz to jedna zawodniczka Sosnowca (Robin Sparks) więcej warta, jak ta cala Lodz. Widzew prawidłowo żegna się z I ligą, a mecz przegrała im rozgrywająca i nie chodzi mi o ostatnią akcje, a o brak zaangażowania w 50% akcji, a lepiej sama rzuca od koleżanek, które niby chciala na silę uruchomić. Trener i ta rozgrywająca do zatrudniaka !!!
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
mg_08 takie fixy z tabelki to sobie daruj, zagralam to w ciemno, a oglądając mecz to jedna zawodniczka Sosnowca (Robin Sparks) więcej warta, jak ta cala Lodz. Widzew prawidłowo żegna się z I ligą, a mecz przegrała im rozgrywająca i nie chodzi mi o ostatnią akcje, a o brak zaangażowania w 50% akcji, a lepiej sama rzuca od koleżanek, które niby chciala na silę uruchomić. Trener i ta rozgrywająca do zatrudniaka !!!
Sam polecałeś to zagrać a jak zakład nie wszedł to czepiasz się kolegi wyżej. W takim razie czemu polecałeś to zagrać co?
 
william1 44

william1

Użytkownik
Sam polecałeś to zagrać a jak zakład nie wszedł to czepiasz się kolegi wyżej. W takim razie czemu polecałeś to zagrać co?
Przecież nie mam pretensji, miałam grać tylko duble, które sama tylko kminię. Moja wina tylko i wyłącznie ze slucham cudzych rad. Chodzi mi tylko o to, że jakby nie ten komunikat, to bym nawet nie patrzyła w PLK Kobiet, bo po co ? Aby przegrać !
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Tez to pogralam i polecam każdemu co gra dzis zaklady. Ja zlapalam 2.25 i Widzew &quot;musi&quot; to wygrać! Dziewczyny z Sosnowca nie będą takie wredne.
MG_08 takie fixy z tabelki to sobie daruj
william1 - Przepraszam, ale normalna jesteś? Nie będę w inny sposób komentował Twoich dwóch postów bo to żenada. Kolega podał świetnie wyglądający typ i pewnie każdy zagrałby go jeszcze raz, nie jego wina, że ta cała koszykówka kobiet to taki dramat, a Widzewiaczki zostały frajerkami roku. No chyba, że tak miało być.
Idą ostrzeżenia dla Ciebie bo takiego czegoś nie będziemy tolerować więc zbastuj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom