>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Fantasy Yahoo NHL 15/16

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Gramy gramy. Zdaje sie, ze ja jestem komisarzem. Moge reaktywowac lige tylko, ze zaraz przekaze uprawnienia. Prosze o kontakt na PW osoby chetnej do bycia komisarzem - musi to byc osoba &quot;godna zaufania&quot;. Ja odstepuje funkcje komisarza oraz tez nie bede gral juz w Fantasy. Nie bede robil maniany w lidze...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dostalem kilka zaproszen ale rezygnuje z wszystkich Fantasy... Gobel z Toba, Lupsem i Valverde chyba wszedzie gralem - wiec jak cos to odpadam...
Nie wiem jak bede stal z czasem a pozniej psuc zabawe to nie bardzo. Tak wlasnie robilem w tym roku z MLB...
Takze niestety ale koncze gre w Fantasy ????
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Grzesio to może Ty weźmiesz komisarza od Vadera i będziesz zarządzał Elitą? mielibyśmy to już poukładane i można zacząć działać.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Grzesio to może Ty weźmiesz komisarza od Vadera i będziesz zarządzał Elitą? mielibyśmy to już poukładane i można zacząć działać.
Mogę komiszować , wiadomośc do Vadera wysłałem - zobaczymy w jakim czasie dostanę uprawnienia ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie liga odnowiona, komisarz przekazany dla Grzesio
Ja już jestem usunięty z ligi także miłej zabawy wszystkim ;)
Przy okazji dzięki za grę we wszystkich ligach Fatnasy co grałem przez kilka lat ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Bzyku i Odi spadli z Elity
Grzesio i marcinkiko
oraz ANZELMO awansowali do Elity
Odi
nie gra , więc są DWA wolne miejsce w I Dywizji.
Chętni na PW.
Romek
jest komisarzem drugiej ligi.
Draft do ustalenia - wstępnie widzę 4. Pażdziernika
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f274/fantasy-yahoo-nhl-2014-15-a-112171.html
W grze chodzi o to że jesteśmy managerem drużyny - w tym przypadku hokejowej , ktorej skład wybieramy w drafcie i zarządzamy nią , wymieniamy zawodników , trajdujemy [wymiana zawodnik za zawodnik z inną drużyną]. Zawodnicy są jak najbardziej prawdziwi , wiec mozemy mieć w swym składzie Owieczkina , Crosybyego , Kopitara czy Warłamowa przy odrobinie szczęścia
Zawodnicy rywalizują ze sobą w statystykach m.in w ilości bramek , asyst , +/- , w karach , we wznowieniach etc.
Zapisać się to jedno , wytrzymać cały sezon to drugie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom