>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie Puchary 2015/2016

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP


W najbliższych dniach rozpoczyna się faza grupowa LM mężczyzn. Z turnieju kwalifikacyjnego awansowało Elverum. Polskę w tych rozgrywkach reprezentują: Vive Kielce i Wisła Płock. W tym roku rozgrywki zostaną rozegrane w nowej formule. Mecze można obejrzeć na stronie laola1.tv oraz na kanale stacji Eleven Sports Network.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Zagrzeb - Kiel 1X ✅ jak zawsze ostatnio

kurs: 2,37

Wydaje mi się, że bukmacherzy nie doceniają Chorwatów. Kilończycy po wyprzedaży, co tu nie mówić jednak podstawowych zawodników jak Jicha czy Palmarsson, a Zagrzeb to ciężki teren. Ostatnie mecze w Zagrzebiu też nie były dla Kilonii przejażdżką - 2 remisy i porażka. Jak dla mnie faworytem jest drużyna z Zagrzebia.
Polecam.

Zawsze podajemy bukmachera, od którego bierzemy dany kurs./Maćko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
mam pytanie kto bedzie transmitowal mecze ligi mistrzow mial to
eleven sport a w ich programie nie ma zadnego meczu
Dzisiaj zapadła decyzja, iż przez najbliższe 3 sezony rozgrywki Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń będą pokazywane na kanałach platformy nc+, jak i na kanałach eleven sports. Np. w sobotę na kanale nsport+ zobaczymy mecz Flensburga z PSG.
W sobotę o 15.30 na canal+ transmisja z meczu Wisła - Veszprem!.
Mecze polskich ekip powinny być zawsze transmitowane przez kanały nc+.
 
pawros 20,3K

pawros

Użytkownik
Dzisiaj zapadła decyzja, iż przez najbliższe 3 sezony rozgrywki Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń będą pokazywane na kanałach platformy nc+, jak i na kanałach eleven sports. Np. w sobotę na kanale nsport+ zobaczymy mecz Flensburga z PSG.
W sobotę o 15.30 na canal+ transmisja z meczu Wisła - Veszprem!.
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Czy jest ktoś obeznany w temacie i mogłby napisać kilka zdań odnośnie meczu Flensburg-H. - PSG? Jak różnią się kadry obu zespołów w stosunku do poprzedniego sezonu? Z tego co wyczytałem, w PSG nie zagra dzisiaj Karabatic, co wydaje się dużą stratą. Dziwnie również wyglądają skoki kursów. Z 3,10 na 1,80 na PSG. Ktoś ma jakieś ciekawe informacje na ten temat? Chodzi mi po głowie typ na powyżej 56 punktów na to spotkanie, ale w przypadku absencji ważnych graczy nie wiem czy jest sens w to wchodzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czy jest ktoś obeznany w temacie i mogłby napisać kilka zdań odnośnie meczu Flensburg-H. - PSG? Jak różnią się kadry obu zespołów w stosunku do poprzedniego sezonu? Z tego co wyczytałem, w PSG nie zagra dzisiaj Karabatic, co wydaje się dużą stratą. Dziwnie również wyglądają skoki kursów. Z 3,10 na 1,80 na PSG. Ktoś ma jakieś ciekawe informacje na ten temat? Chodzi mi po głowie typ na powyżej 56 punktów na to spotkanie, ale w przypadku absencji ważnych graczy nie wiem czy jest sens w to wchodzić.
Popatrz na ostatnie mecze Wikingów w Bundes. Słaba forma i porażki ze słabszymi ekipami. Co do absencji, to w drużynie Ljubo nie zagra Mahe, który już w meczu z HSV bodajże podkręcił kostkę i wyleciał na jakieś 3-4 tygodnie. Co do ruchów kadrowych przed sezonem, to do Flensburga przyszli Toft Hansen na koło z Hamburga, właśnie Mahe też stamtąd opcjonalnie na lewe skrzydło, bądź środek rozegrania, chociaż na początku sezonu grywał sporo na lewej połówce, Lauge z Kielu na środek, bardzo solidne wzmocnienie i wsparcie Mogensena, to imo najważniejsze transfery. Do tego doszedł Djordić także z nowej ekipy Bieglera, wymiana z HSV na Nenadicia, takie 1 do 1. W PSG doszło do kilku zmian. Odszedł Gojun filar defensywy, ale za niego przyszedł Luka Karabatić, który daje radę nawet w ataku. Do tego ta największa bomba, czyli przyjście Nikoli Karabaticia, jednak nie wiem jak z jego zdrowiem. Kadra Paryżan jest na prawdę imponująca, przyszedł też nowy trener, ale tutaj kwestią będzie kiedy ten dream-team złapie zgranie. Na start było jakieś 1.5-1.6 na Flensburg, jednak ich słabe występy spowodowały taki ruch kursów. Chłopaków Ljubosa stać na dobrą grę, więc nie skreślałbym ich, ale ostatecznie raczej zrezygnuję z grania czegoś w tym spotkaniu.
PSG at season start without Karabatic
After having successfully started into the season by winning the so called Trophée des Champions, Paris Saint-Germain coach Noka Serdarusic has to spare Nikola Karabatic for the league start.
The former player of the German Bundesliga team THW Kiel has had a duel with Adrien Dipanda and has to go to hospital afterwards. According to the medical examination Nikola Karabatic has suffered a broken cheekbone and now has to take a rest of at least three weeks. This would mean that the backfield player will miss the away match of the VELUX EHF Champions League facing the German Bundesliga team of SG Flensburg-Handewitt as well as the home match competing against Wisla Plock.
Info o zdrowiu Nikoli z handball-world.
To info jednak jest stare. Nikola grał już w ostatnim meczu ligowym, gdzie zdobył 2 bramki, także dzisiaj możemy go zobaczyć na parkiecie. Ostatnio poprosił trenera o 10 minut gry, jednak wystąpił bez specjalnej maski, gdyż nie miał pozwolenia na grę w niej. Zobaczymy jak to dzisiaj wyjdzie, ale jak pisałem, ja odpuszczam ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Właśnie o ruchy kadrowe mi chodziło, w obecnej sytuacji na początku sezonu i przy tych absencjach gra pewnie będzie momentami szarpana, więc granie tego overka chyba nie jest do końca najlepszym pomysłem, bo różnie to się wszystko może poukładać. Dzięki za szybką informacje. Pozdro
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Wisła Płock - Veszprem ✅ tradycyjnie
Wisła + 4,5
Kurs: 1,7
STS


Komentarz będzie krótki. W Płocku potrafią się spocić najlepsze drużyny naszego kontynentu, W zeszłej edycji przekonała się między innymi o tym Barcelona, czy Flensburg. Nie widzę wielkich szans na niespodziankę ( rok temu mieli jednak silniejszy skład ), ale nie sądzę, żeby Veszprem wygrało aż 5 bramkami. myślę, że mecz będzie bardziej wyrównany, niż sądzą bukmacherzy.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lowen- Barcelona @ 1,75⛔
Unibet
Niemcy mnie nie przekonują, potrafią zaskoczyć cos u siebie ale czy to wystarczy na wielką Barce? Obcięto w tym sezonie troche budżet dla sekcji recznej i koszykarskiej jednak dalej mamy mega skład w katalonii. Ciągle najwieksza siła jezeli chodzi o bombardierów ze środka- Lazarov, Kopljar, Rutenka, Jicha.Brakuje troche dyrygenta jak Karabatic to jeydny problem. Dobrze zbilansowane koło z rożniącymi sie od siebie zawodnikami. Wysoki drągal Kamil Syparzak, Nizszy ale mega silny na nogach, i swietny w ofensywie Sorhaindo oraz spryciarz Noddesbo. Skrzydła prawdopodobnie rowniez swiene ze zgranymi zawodnikami. Jezeli Barca od razu zacznie mocno i nie odpusci jak czasem maja to w zwyczaju w takich wyjazdowych meczach to powinna to spokojnie ogarnąć.
Mysle, ze warto ez zagrac na Vive, ktore co jak co ale rywali jak Szeged połyka juz od dłuzszego czasu spokojnie.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Szeged - Kielce ✅ niebawem zapraszam po następne typy szczypiorniaka
Szeged +2,5
kurs - 1,75 STS


Podobnie jak o wczorajszym meczu. To nie będzie dla gości spacerek. W Szeged Węgrzy powieźli takie ekipy jak Kiel czy Rhein Neckar. Kielczanom też nie było łatwo, w zeszłej edycji wygrali jedną bramką, a 2 lata temu wrócili bez punktów. W dodatku moim zdaniem Vive jest jednak słabsze kadrowo niż rok temu, a formę szykowano raczej na późniejszy okres niż początkowa faza rozgrywek LM i Superligi. Moim zdaniem wynik będzie oscylował koło remisu i nawet porażka Vive nie będzie niespodzianką.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Veszprem-Flensburg 28-24
Flensburg 6.50 b365
⛔
Dopiero buki wystawiły ofertę, więc nie ma nic do wyboru poza czystym zwycięstwem, bądź winem z podpórką. Dlatego też na razie rzucam bet na Wikingów, gdyż kurs wydaje mi się mocno przesadzony. Wprawdzie podopieczni Ljubosa w Bundes notują ostatnio słabe wyniki, jednak w LM wyglądało to już lepiej i ograli PSG. Madziarzy za to zremisowali z Wisełką, ale co ważniejsze po tym meczu zwolniony został trener Ortega. Na ten moment drużynę prowadzi jego były asystent. Mówi się, że drużynę może przejąć Cervar, bądź Goluza, jednak chwilę to zajmie działaczom zanim znajdą nowego szkoleniowca, a wiadomo, ze później trener musi wejść do drużyny. Kadrowo obie drużyny są bardzo mocne, wiadomym atutem Veszprem jest własna hala i żywiołowi kibice. Nie wydaje mi się, żeby na parkiecie była taka dysproporcja, żeby dawać 1.2 na Madziarów i 6.50 na Flensburg.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
FC Barcelona - Kristianstad
FC Barcelona -8,5 1,8@ 3/10 Bet365 ⛔
coś chyba jeszcze gwiazdozbiór nie odpalił w tym sezonie
Obu ekip kadrowo nie ma sensu nawet porównywać bo dzieli je przepaść. Katalończyków miałem okazję oglądać w ubiegłym tygodniu w lidze mistrzów w rywalizacji z Rhein Neckar Lowen. Spotkanie ogólnie stało na niskim poziomie jeśli chodzi o widowiskowość raczej obie drużyny skupiły się na twardej obronie a o zwycięstwie zadecydowały szczegóły. Szwedzi w swoim pierwszym spotkaniu pokonali dosyć łatwo KIF Kolding 33:26 trochę byłem zaskoczony,że tak łatwo odprawili doświadczoną ekipę z Danii. Myślę,że Barcelona jutro w pełni zrehabilituje się swoim kibicom za tą pechową porażkę w ubiegłym tygodniu w Niemczech. Rywal do tego jest wręcz idealny:) Uważam,że Dream Team z Katalonii jutro zdominuje Mistrza Szwecji i wynik zakręci się ok 10 bramek przewagi :)
Do tego już bez analizy:
La Rioja Logrono 1,3@ 3/10 Bet365 ✅
Flensburg +4,5@ 1,76@ 1/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Celje - Zagreb✅(20:21)
Typ: Zagreb(0)
Kurs: 2,44
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 26.09.2015 godz. 20:00

Dwa zespoły z ogromnymi tradycjami, ale według mnie goście są dużo mocniejsi. Celje za długo się osłabia. Odeszli Sliskovic, Miklavcic. Spodziewam się słabego sezonu Celje. Skład młody, mało zbalansowany. Goście z lepszym składem, lepsi fizycznie. Dzisiaj bez Horvatha. Wystawiłbym kurs 1,90
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Baia Mare - Motor ⛔
Motor - 1,5
kurs 2,25
STS


Jak dla mnie bardzo dobry kurs na Motor. zespół z doświadczeniem w LM i z niezłą grą. Bez gwiazd, ale grają niezłą piłkę. Baia Mare to beniaminek z Rumunii, też bez wielkich wzmocnień i bez wielkich wyników .Smaczku dodaje fakt, że w rumuńskich szeregach gra 2 byłych zawodników Motoru, którzy pewnie będą chcieli się pokazać. Mam nadzieję, że w Zaporożu wiedzieli co robią pozbywając się ich. Dla mnie wygrana Motoru powyżej 2 bramek.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
RNL - Vive ✅
Vive + 4,5
kurs 1,52
STS


Bez przesady, jakby nie było Vive to finalista Final Four, 3 drużyna w Europie, czyli praktycznie na świecie. Może nie wygrają tego meczu, ale żeby od razu 5 bramek w plecy? Jak dla mnie to dobry kurs i tak zagram, a za niewielkie pieniądze X po kursie 10,5 ✅. Powód? Po prostu te drużyny uwielbiają ze sobą remisować. Na 7 meczy to 3 remisy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
RNL - Kielce
typ: Kielce +2.5✅
kurs: 2.12
Bet365
Świetny kurs na to zdarzenie, gospodarze są w gazie więc bukmacherzy ich faworyzują, jednak nie zapominajmy że grają z drużyną która zakończyła ubiegły sezon na 3 miejscu w Lidze Mistrzów. Wygrana z Barceloną i pogrom Kolding różnicą 12 bramek robi wrażenie, Kolding przecież przegrało z Kristianstad różnicą siedmiu gdzie byli faworytem więc ta wygrana z Duńczykami nie powinna sprawiać że kursy na Lwy są w okolicach 1.3. W lidze oczywiście są liderami z kompletem zwycięstw, dzisiaj będą musieli sobie radzić bez Stanicia i Peterssona, brak obu tych zawodników to spore osłabienie. W zespole z Kielc tak jak od dłuższego czasu nie ma Jurkiewicza i Chrapkowskiego. Teraz skupmy się na samym typie, Drużyna Vive nie powinna wysoko przegrać tego spotkania ze względu na braki dwóch ważnych zawodników w zespole gospodarzy, przypomnijmy sobie też mecz z Szeged gdzie przegrywali bodajże sześcioma czy siedmioma bramkami na kilkanaście minut przed końcem a przegrali ledwie jednym,choć mieli szansę nawet na remis. Nie mam co do tego wątpliwości że kursy na Vive są za wysokie i można na tym skorzystać, handicap +2.5 wygląda znakomicie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Czechowskie Niedźwiedzie - Meszkow Brześć ⛔
Niedźwiedzie + 3,5
kurs 1,8
STS


Długo się zastanawiałem nad tym meczem. Czasy, kiedy mało komu udało się wywieźć z Moskwy punkty już dawno minęły. Niedźwiedzie rozsprzedane, grają u siebie z liderem. Co prawda jest to grupa śmiechu i nie ma w niej ani jednej poważnej drużyny, ale zawsze. Niby Białorusini potęgą nie są, natomiast jednak wzmocnili się rozgrywającym z Rosji Atmanem, przyszedł Tiumencew z Wisły Płock i reprezentant Białorusi Kristopans. W zasadzie powinni spokojnie wygrać. Ten handicap jest chyba na styk i typ nie jest aż taki pewny, ale wrażenie zrobił na mnie wynik w 1 kolejce, kiedy wygrali w Moskwie ( albo pod Moskwą, jak kto woli ) z La Rioja. Dobrze idzie, więc zaryzykuję.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pick Szeged-FC Barcelona 28-30
Pick/Remis 3.65 unibet⛔ Ajj, było blisko.
Pick DNB 4.40 Unibet
⛔
Barcelona nie rozpoczęła najlepiej sezonu. Brak triumfu w Super Globe, odejście Karabaticia, a w ostatnich dniach rozwiązanie kontraktu z Rutenką. O ile ten ostatni fakt nie stanowi wielkiej różnicy, o tyle odejście Nikoli i fakt, iż Barcelona poległa ze słabszą ekipą Fuchse pokazują, że Katalończycy nie są w optymalnej formie. Podobnie pokazali się w Lidze Mistrzów, gdzie przegrali na wyjeździe z RNL i nieznacznie triumfowali nad Kristianstadt w Palau Blaugrana. Wyraźnie brakuje lidera, jakim był Karabatić. Wprawdzie jest Jicha, ale niestety dla drużyny Xaviego Pasquala Czech najlepsze lata ma już za sobą. Filip nie będzie dla Barcelony idealnym zastępstwem najlepszego obecnie gracza na świecie, czegoś mu już brakuje. Pierwsza siódemka wygląda nieźle, Sigurdsson i Tomas na skrzydłach to klasa światowa, na kole Sypa, Noddesbo, bądź Sorhaindo, w bramce najczęściej Perez de Vargas, na prawym rozegraniu Lazarov, jednak na środku i lewej połówce zaczyna się zagwozdka. Niby do wyboru są Sarmiento, Jicha, Jallouz i Entrerrios, jednak na ten moment wydaje mi się, że nie są to gracze zapewniający odpowiedni poziom Barcie. Do tego dochodzi brak doświadczonych zastępców na skrzydłach. Krótko mówiąc FCB jest w tym sezonie znacznie słabsza. Co do Pick to dalej jest to podobna ekipa, jak w zeszłym roku, jednak są już bogaci o większe doświadczenie, co już widocznie zaprocentowało. Drużyna ma lidera w osobie Bombaca, który potrafi pociągnąć grę całego zespołu. W obronie na jedynce bryluje Kallman, który także w ataku potrafi zagrać skutecznie. Poprzez system obrony nastawiony na odbiór piłki przeciwnikowi Madziarzy wyprowadzają sporą liczbę kontr, a wiadomo, że to najprostsze bramki, które kosztują mało sił. Bramka solidna z Sierrą i Wyszem, koło z Vranjesem i Zubaiem niezłe, skrzydła porządne, rozegranie zresztą podobnie. Nie widzę tutaj na ten moment takiego dystansu, do tego dochodzi gorący, węgierski parkiet, gdzie poległa już w tym sezonie Iskra, która pamiętajmy, że wcześniej dawała tutaj radę. Na razie nie ma oferty na jakieś handi, więc pobieram DNB i Pick z podpórką, gdyż imo kursy są przesadzone. Dla porównania na DNB jest 3.60, a na Pick/X 2.90 w betsyfach.
wskoczyli z handi bet ma +3,5 po 1,75
Zostaję jednak tylko przy 1X i DNB.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom