>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superbowl 2016

Status
Zamknięty.
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
???? To co ? Pobawimy się, jak to w tym sezonie będzie ? ????
Jak dla mnie to znowu NFC dla Seattle w tym sezonie. Nawet Eagles nie dadzą im rady... Szanuję Packers ale nie... znowu nie.... ????
A w AFC Colts wkońcu dokopią Pats ???? Tak To widzę.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Po kilku spotkaniach, ale widzę to tak ;)
AFC
East NE Patriots
North PIT Steelers
Sout IND Colts
West KC Chiefs
WC MIA Dolphins, HOU Texans/SD Chargers
NFC
East PHI Eagles
North GB Packers
Sout CAR Panthers
West SEA Seahawks
WC STL Rams, DET Lions
Finały Konferencji:
IND Colts v NE Patriots
SEA Seahawks v PHI Eagles
Finał bardziej życzeniowy w obu przypadkach, Colts v Eagles, ale spodziewam się rewanżu z zeszłego roku.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Czy ktoś orientuje się, którzy zawodnicy mogą zdobyć pierwsze przyłożenie w meczu, jest największe prawdopodobieństwo zdobycia przez nich punktu ?
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: NFL - Super Bowl
Godzina: 00:30
Spotkanie:
Panthers vs Broncos
Typ: Panthers -2.5
Kurs: 1.52
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Finał Super Bowl, a jak powszechnie wiadomo finały rządzą się swoimi prawami. W takim razie najrozsądniejszą opcją będzie posiłkowanie się statystykami:
-to drugie podejście do wygrania finału przez zawodników Panthers i moim zdaniem teraz wygrają zdecydowanie i nie obejrzymy horroru jaki miał miejsce rok temu, świetna gra w całym sezonie (bilans 15-1! mówi sam za siebie) zostanie dziś podtrzymana
-inaczej sytuacja przedstawia się u przeciwników, to już ich 8 podejście do zdobycia trofeum , do tej pory udało się im dwukrotnie ostatni raz w 1999 roku i od tamtej pory zaliczyli na prawdę sromotne porażki w pozostałych podejściach, jak chociażby blamaż 2 lata temu i przegrana 8-43, dziś mimo zmienienia strategii gry (styl mocno defensywny) sytuacja się powtórzy
-w ostatnich latach obie drużyny mierzyły się 2krotnie (bilans 1-1) i w obu przypadkach różnica zwycięstwa wynosiła plus 20 punktów, a kto ma dziś wygrać jak nie będący na fali mający fenomenalny sezon za sobą zawodnicy Panthers
-wiele osób może posiłkować się argumentem, że defensywa Broncos zrobi tutaj różnicę gdyż jest bardzo dobra, ale dlaczego nie dodają zaraz po tym, że defensywa Panthers w niczym im nie ustępuje a moim zdaniem w tym sezonie nawet ją przewyższa, jednym słowem prawdopodobieństwo wygrania dziś finału przez Broncos jest takie samo jak spadnięcie na głowę cegły w drewnianym kościele. Polecam.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przy okazji Super Bowl tradycyjnie pojawia się mnóstwo specjalnych typów, często dziwacznych czy po prostu głupich, jak np. typowanie jaki kolor butów będzie miała Beyonce, albo jaki kolor będzie miał Gatorade, którym oblany będzie trener zwycięskiej ekipy itp. Ale są głupoty i głupoty, z niektórymi specjalnymi typami można się zmierzyć i tak jest choćby w przypadku długości hymnu amerykańskiego śpiewanego przed meczem. Jak długo Lady Gaga będzie śpiewała hymn USA (od momentu kiedy zacznie śpiewać do momentu aż słowo ‘Brave’ zostanie zakończone) ?
Typ: Under 135.5 Seconds @ 1.85 ⛔ to Gaga pojechała ???? ok. 2:20 w każdym razie over..
betsafe

W Stanach wykonanie hymnu przed Super Bowl to superprestiżowa sprawa dla szołbizu, wszyscy wykonawcy o tym marzą, a najlepsze wykonania s ą pamiętane latami. Nawet nie wiem z czy m to można porównać w naszych realiach. W tym roku tego zaszczytu dostąpi Lady Ga g a i kilka przesłanek sugeruje, że może to być krótsze wykonanie niż wskazuje linia 135 sekund, czyli 2min 15s. Po pierwsze, tak prestiżowe wykonanie to nie czas na eksperymenty wokalne w stylu Edyty Górniak w Korei. Amerykanie nigdy by czegoś takiego nie przepuścili i to widać wykonaniach w ostatnich latach. Nawet największe i najbardziej ekscentryczne gwiazdy nie kombinują zbytnio z wokalizami czy ozdobnikami, tylko śpiewają jak Pan Bóg przykazał. Tutaj wykaz wy konań hymnów z 10 ostatnich lat , w tym okresie średnio hymn trwał 1:57, tylko raz Alicia Keys przekroczyła tegoroczną linię (2:35). Po drugie, ta linia ustawiona pewnie w oparciu o wykonanie hymnu przez Lady Ga gę podczas nowojorskiej Pride Parade 2013 (do obejrzenia również pod wskazanym linkiem), oczywiście inne zupełnie okoliczności, a przede wszystkim kompletnie inna publiczność (trudno o większy kontrast jak pomiędzy kibicami NFL a środowiskiem LGBT…) i widać było, że wokalistka pozwoliła sobie dużo jeśli chodzi o interpretację. Przede wszystkim śpiewała a capella, więc siłą rzeczy timing bez pomocy zespołu mógł być nieco zakłócony, a i tak to wykonanie trwało 2:15! Czyli mieści się w tej linii! P o trzecie wreszcie , z wywiadu z nią dla NFL Network właśnie na ten temat można wywnioskować, że gwiazda nie będzie przesadnie kombinować interpretacją, powołała się nawet na najlepsze jej zdaniem wykonanie hymnu przez Whitney Houston z 1991, które imponuje świeżością i prostotą (trwało równe 2min, polecam obejrzeć, naprawdę super się to ogląda), dlatego myślę, że będzie chciała pójść w stronę swojej idolki. Dlatego myślę, że jakieś grosze można postawić na krótsze wykonaniem hymnu niż przewiduje buk.
Typ trochę z przy mrużeniem oka, ale tylko trochę ????
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Z tego co widzę to wszystkie typy na SuperBowl do kosza, bo typ od typa różnił się tylko tym iloma punktami wygrają Pantery, a Peyton Manning postawił wszystkich wyruchać ???? Dobrze, że poszedłem spać...
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Granie 1.4 na Caroline w finale to żarty. Nie grałem tego meczu wolałem pooglądać bo czułem, że może być różnie. 75% ludzi dawało na Carolinę Vegas zarobione grubo. Tak to jest jak Carolina wszystkie mecze zwycięskie praktycznie prowadziła od początku a tutaj zaczęli 0-10 i pojawił się problem. Szacun dla Peytona za te wszystkie lata. Wiadomo gra już słabo ale nawet z taką słabą grą jest w stanie wygrać SB to też o czymś znaczy. Odpowiedni moment, żeby powiedzieć dość i zejść ze sceny będąc na szczycie. Doświadczenie i mega difens zwyciężyły.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Z tego co widzę to wszystkie typy na SuperBowl do kosza, bo typ od typa różnił się tylko tym iloma punktami wygrają Pantery, a Peyton Manning postawił wszystkich wyruchać ???? Dobrze, że poszedłem spać...
Jeśli już to nie Peyton tylko wspaniale grająca def Broncos, a w szczególności Von Milleri i nie wyru... tylko raz jeszcze nauczyć, aby nie grać słabych kursów. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom