>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.09.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę - 9. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina:
00:00
Spotkanie:
Bragantino - ABC
Typ:
Bragantino
Kurs:
1.85
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Gospodarze na wysokim 9 miejscu a wygrana ich zbliży do G4 i może pójdą za ciosem i zdobędą jakieś dobre miejsce w tym roku. W ostatnim meczu domowy ograli 2:1 Vitorię a w ostatniej kolejce ograli na wyjeździe 2:1 Americę Mineiro mimo, że to rywale pierwsi trafili. Dzisiaj zmierzą się z teoretycznie słabszym rywalem, który okupuje miejsce w strefie spadkowej. ABC dobrze radzi sobie na wyjazdach, ale ostatni mecz wygrali na początku lipca. Zagrają bez najlepszego strzelca Edno (Napastnik 16M/6G), Fabio Bahia (Pomocnik 23M), Saulo (Bramkarz 17M), Cleyton (Pomocnik 5M). Bragantino tylko bez: Everton Dias (Pomocnik 15M/2G), Sitta (Obrońca 3M). Cztery wygrane z rzędu u siebie, liczę na przedłużenie passy bo za nimi stoi też forma oraz jakość zespołu.
mYYk - przeanalizowane typy
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,US OPEN
Spotkanie: N.Djokovic-F.Lopez
Typ: over 30,5 gemow
Kurs: 1,80
Buk Bet365
godz: 2:30
Novak,pomimo zwycięstw nie gra w tym turnieju na swoje 100%,takie mam wrażenie. Pierwsze 3 spotkania gładkie 3-0,wczoraj z Hiszpanem Bautista 3-1. Kolejnym przeciwnikiem solidny Feliciano Lopez,rozstawiony z 18.(19.ATP) H2H 5:0 dla Novaka.
Lopez odprawil w 5setach Fisha,następnie Cilica 3-0 i pogromce Nadala,Fognienio również 3-0.Te ostatnie zwycięstwa może miał ułatwione,gdyż przeciwnicy byli nieco osłabieni,jednak prezentował się bardzo dobrze.Leworęczni Hiszpanie zawsze są groźni na każdej nawierzchni.Z pewnością sporo się Djoki napoci jutro...
Polecam również over 3,5seta @ 3,4!!! oraz +7,5gema dla Feliciano @ 2,00
✅ 80
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar Świata
Godzina: 11.40
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Polska
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza: Moim zdaniem zdecydowanie zawyżony kurs na Naszych reprezentantów. W ostatnich 7 meczach Polacy aż 6 razy schodzili z boiska &quot;z tarczą&quot;. w swoich Pierwszych meczach zarówno Polacy jak i Rosjanie pokonali swoich przeciwników (odpowiednio Tunezję i Wenezuelę) 3-0. Polacy razem z Rosjanami oraz zawodnikami USA są głównymi faworytami do wygrania pucharu więc moim zdaniem dzisiejszy mecz jest minimum o 2 miejsce w całym turnieju (co gwarantuje awans w przyszłorocznych IO w Rio ) i myślę iż aktualni mistrzowie świata zrobią wszystko co w ich mocy aby pokonać swoich dzisiejszych rywali. Dodatkowo jak wiemy mecze z Rosjanami (oraz niemcami) mają dla Polaków szczególne znaczenie w każdej dyscyplinie sportu i myślę iż Polacy pokażą ekipie &quot;Sbornej&quot; jej miejsce w szeregu.
✅ 90
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Kwalifikacje Mistrzostw Swiata,Ameryka Polnocna i Centralna
Godzina: 03;30
Spotkanie: Nikaragua-Jamajka
Typ: Jamajka -1.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Tegoroczny Finalista Złotego Pucharu CONCACAF Jamajka , ktory m.in. wyeliminowal po drodze USA i ulegl w finale silnemu Meksykowi , dosc niespodziewanie przegral 1 mecz kwalifikacji MS na wlasnym boisku 3;2 z Nikaragua. Zapewne zbyt lekcewazaco przystapili do meczu przez co przegrywali nawet 3;0 , ale udalo im sie wyciagnac na 3;2 . Druzyna z Nikaragui jest mi kompletnie nieznana , dlatego mysle ze Jamajka sie zepnie i za wszelka cene bedzie chciala to wygrac i to nie 1 a przynajmniej 2 bramkami, gdyz dopiero przewaga 2 bramek daje im pratyczne awans (przy wynikach nizszych niz 3;2) , Nie licze na wynik pokroju 3;4 dla Jamajki, gdyz napewno nie dasza sobie znow strzelic tylu bramek.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, US Open Debel
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bopanna R./Mergea F. - Inglot D./Lindstedt R.
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Według mnie bukmacherzy przyszaleli z oceną tego meczu i nie doceniają pary Inglot/ Lindstedt. Jeszcze zanim sprawdziłem kursy wiedziałem, że będę grał ten typ. Być może buki wiedzą coś czego ja nie, albo sugerują się turniejowym rozstawieniem par. Bopanna/ Mergea grają bowiem z nr 6 a brytyjczyk ze szwedem nie są nawet rozstawieni.
Jak już pisałem parę dni temu mój dzisiejszy faworyt jest także moim kandydatem do gry w finale. Panowie współpracują ze sobą może nie od dawna bo od końcówki lipca ale za to grają jak z nut. Na hardzie zagrali do tej pory 8 meczów przegrywając tylko 1. Dodatkowo w tych 9 meczach stracili tylko 4 sety.
Zagrałbym więc typ na 0:2, ale trochę sie cykam wysokim kursem. Spokojnie mi wystarczy wygrana nawet po 3 setach i awans do półfinału turnieju.
✅ 140
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open 2015
Godzina:
17:00 - Godzina może ulec zmianie, prawdopodobnie 19:30
Spotkanie:
Wawrinka S. - Anderson K.
Typ:
Anderson K.
Kurs:
2.26
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 3:4 z lat 2010-2015. Ostatnie 4 spotkania wygrał Anderson, ale nie ma co tutaj lać wody na przysłowiowy młyn. Ich mecze były niezwykle zacięte, z tie-breakami. Zresztą to nie powinno nikogo dziwić, bo obaj zawodnicy dobrze serwują. Więc jak już można wywnioskować to będzie trochę loteryjny typ, zapewne o wszystkim rozstrzygną jakieś kluczowe pojedyncze piłki. Skoro jest to teoretyczne 50% na 50% szans, a kurs na Andersona pomimo korzystniejszego bilansu meczów bezpośrednich jest większy to ja w to wchodzę.
Kolejna sprawa to hmm... Anderson, niby &quot;drewniany&quot;, ale jak już nie raz pisałem &quot;serwis is ewryfing&quot;. Jako jedyny na Wimbledonie miał 2:0 z Djokovicem, a wczoraj po 4 morderczych setach pokonał jednego z głównych kandydatów do końcowego zwycięstwa Andy Murraya. To zwycięstwo na pewno jeszcze bardziej go podbudowało, 25 asów, 81 winnersów - robi wrażenie. Przed US Open wygrany turniej Winston-Salem i kto wie czy nie będziemy mieli w tym roku mega sensacji w postaci zwycięstwa Andersona w US Open, ale na razie jest to jeszcze tak naprawdę &quot;rok świetlny&quot; w drodze do tego celu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Kwalifikacje Mistrzostw Swiata,Ameryka Polnocna i Centralna
Godzina: 03;35
Spotkanie: Salwador - Curacao
Typ: Salwador (-1.5)
Kurs: 2,75
Bukmacher: Sportingbet
Dla mnie ewidentna promocja.
Salwador na niedawnym GoldCup potrafił zremisować z Kostaryką. To nie jest jakaś mega sina reprezentacja ale jak na tą strefę bardzo solidna, zwłaszcza u siebie. Curacao to anonimowy team. W każdym razie jeśli przegrywają w ostatnim czasie z St. Vincent czy Gujaną Francuską to mocni być nie mogą. 1 mecz wygrał Salwador 1-0. Tym bardziej u siebie powinien być dużo lepszy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie USA-Brazylia
Typ: Goście dokładnie 1 golem
Kurs 3.75
Buk Bet 365
Godz: 02:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybralem spotkanie towarzyskie w którym USA zmierzy się z reprezentacją Brazylii, faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest ekipa Canarinhos, ja myślę że spotkanie może stać na bardzo wysokim poziomie, ponieważ USA pokazywało w swoich poprzednich spotkaniach że potrafi sobie radzić z mocniejszymi od siebie rywalami, takimi jak Niemcy czy Holandia. brazylia natomiast jest w zdecydowanym dołku, ostatnio na przemian zwycięstwa oraz porażki po bardzo słabiutkiej niegdyś najlepszego zespołu świata, teraz z Brazylią może powalczyć każdy, ja myślę że w tym spotkaniu obie ekipy zagrają ofensywnie i obejrzymy tutaj kilka bramek, uważam też obie ekipy powinny strzelić tutaj co najmniej po 1 bramce, na to spotkanie w sumie nasuwa się bardzo dużo ciekawych typów po dobrych kursach , faworytem jednak pozostają goscie którzy po prostu chyba mają patent na USA, ponieważ w 9 wyjazdowych spotkaniach Brazylii na stadionach w USA padły 2 remisy i aż 7 razy zespołem lepszym była ekipa z Ameryki południowej.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 00:00
Spotkanie: Santa Cruz - Paysandu
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 24 kolejki brazylijskiej Serie B. Santa Cruz podejmuje Paysandu. Gospodarze dzielnie walczą o awans. Co prawda większość zespołów z tej ligi gra lepiej u siebie niż na wyjazdach, ale trzeba docenić dobry bilans Santa Cruz czyli tylko 1 porażka na 11 spotkań z bilansem 19:6. Forma też jest niezła, przede wszystkim u siebie - 5 zwycięstw z rzędu. Goście z kolei nawet lepiej spisują się u siebie niż Santa Cruz (pkt więcej), ale znowu na wyjazdach grają całkiem odmiennie. w 5 ostatnich jako goście zdobyli 4 pkty, ale już ogólnie 13 co jest najlepszą formą ligową. Licze na wyrównany mecz, dobrą defensywę gospodarzy i jednak wygrana, choć jakoś widzi mi się tu remis.
⛔ 100
 
L 57

lnr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie:
USA - Brazylia

Godzina: 02:00
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Co tu dużo mówić, typ oparty na statystykach. USA ostatnie 21 spotkań kończyło minimum z overem 0,5 bramki. Ostatni mecz gdzie nie zdobyli gola to przegrane 0-1 spotkanie z Niemcami na MŚ w czerwcu 2014r. Brazylia natomiast na tyle samo spotkań, tylko 3 kończyła bez żadnej strzelonej bramki. Mecz zapowiada się na niezłe widowisko. Gospodarze na pewno chcieli się pokazać i coś strzelić dając tym samym radość swoim kibicom zgromadzonym na Gillette Stadium. Goście natomiast zawsze grają o zwycięstwo więc także nie powinni zawieść pod tym względem. Powodzenia!
✅ 67
 
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina Siatkówka - Puchar Świata (w Japonii), Rozgr. międzynarodowe
Spotkanie Polska - Rosja
Typ: over 186,5 pkt.
Kurs 1.83
Buk Bet365
Godz: 11:40
Analiza:
Polacy, podobnie jak Rosjanie we wtorek nie stracili seta. I co tu dużo mówić. Po pierwszej kolejce Polska na 2 miejscu, tuż za nią Rosja. Wszyscy wiemy jak wyglądają mecze naszej reprezentacji z reprezentacją Rosji - zawsze jest to nie prosta przeprawa. Ale do rzeczy - ostatnie H2H na korzyść &quot;naszych&quot; 1:4. Kolejno 1:3, 3:2, 3:1, 3:2, 3:0.
Oba zespoły po spotkaniach wtorkowych są rozgrzane i wypoczęte. Więc nie widzę tu powodów, aby nie powalczyć do końca i by wynik nie był overowy. Liczę nawet na 5 setów - bo kupiłem po 3 piwka na każdy ;). Pzdr
✅ 83
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? US Open 2015
Godzina: 02:30
Spotkanie: Djokovic Novak - Lopez Feliciano
Typ: Over 18.5 asów serwisowych
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Spróbuję pójść za ciosem i uderzam w kolejny typ statystyczny(piszę tak mimo,że mecz Cilic-Tsonga jest jeszcze w grze lecz zaczyna się piąty set i brakuje tylko 4 asów)! Jeśli chodzi o aspekty sportowe to w bezpośrednich pojedynkach prowadzi Djokovic 5:0, gdzie ostatnio grali ze sobą w 2012 roku. Tylko raz Hiszpan urwał seta Serbowi. Tutaj oczywiście bitym faworytem jest Nole lecz nie zdziwiłby mnie fakt gdyby Lopez urwał jakiegoś seta w tie breaku. Novak nie miał tutaj poważnego rywala ponieważ odprawił 3:0 Souzę, Haider-Maurera, Seppiego oraz Bautistę-Aguta 3:1. Hiszpan natomiast miał groźniejszych przeciwników ponieważ pokonał Basilashviliego, Ronica, Fogniniego 3:0 oraz Fisha 3:2 i najbardziej Felek zaniepokoił w meczu z Rybką. Co mnie skłania aby ponownie postawić na over asów serwisowych? Lopez dysponuje bardzo dobrym, mocnym jak i bardzo inteligentnym podaniem. Dzięki atutowi lewej ręki posyła bardzo dużo asów serwisowych wyrzucających oraz po linii. Lopez będzie miał dzisiaj bardzo trudne zadanie lecz jeśli serwis będzie mu siedział i jeśli przy siatce będzie grał &quot;swoje&quot; to możemy tutaj zobaczyć niezłe widowisko. Oczywiście, że ultra tenisista jakim jest Djokovic w tym meczu jest faworytem lecz pamiętajmy, że to tylko sport. Jeśli Serb stracił seta z Bautistą- Agutem to równie dobrze może coś stracić w tym Hiszpanem mimo, że to nie jest żadna zasada. Jeśli chodzi o asy serwisowe tych Panów w tym turnieju to Serb prezentuje się tak: z Souzą 8, z Haider-Maurerem 6, z Seppim 11, z Bautistą-Agutem 8 czyli łącznie 33 tj. 8 asów na mecz. Hiszpan prezentuje się tak: z Basilashvilim 11, z Fishem 22, z Raonicem 16, z Fogninim 7 czyli łącznie 56 tj. 14 asów na mecz. Felek posłał więcej asów ponieważ spędził znacznie więcej czasu na korcie. Moim zdaniem ta linia jest za nisko wystawiona i Panowie pokryją ją. Napiszę raz jeszcze to samo...każdy gem będzie na plus dla tego typu i najważniejszym aspektem będzie tutaj dyspozycja serwisowa Lopeza.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina:WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda - Ćwierćfina
Spotkanie:Williams S. vs Williams V.
Typ:DW: 2:1 Serena win
Kurs:4,50
Buk Bet365
Godz: 01:15
Analiza:
Kurs na czysty win Sereny mnie nie satysfakcjonuje.
A że, Venus w tym turnieju pokazała co nie co, nie skreślałbym jej
Venus gra tutaj najlepszy tenis od dłuższego czasu, kiedy ją oglądam.
Wygrała z Puig i Falconiego wynikami 2-1 i 2-0 przeciwko Benčić i Kontaveit.
( Bencic to ostatnia zawodniczka z którą Serena przegrała )
Na szczególne uznanie zasługują dwa ostatnie pojedynki, w których zaprezentowała niezwykle wysoki poziom.
H2H 15:11 w tym ostatni win Sereny na Wimbledonie.
Serena nie koniecznie dobrze wchodzi w pojedynki, było tak np: z Mattek-Sands gdzie urwała seta.
Widać że, to nie jest robot i potrafi przegrywać, chociaż seta
Jeśli Venus by pokazała swój najlepszy tenis to nie sądzę aby wygrała całe spotkanie, ale 1 set jest w jej rękach.
Serena najlepsza tenisistka, bez dwóch zdań jest tutaj faworytką!
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
:hokej: KHL, godzina 18:30
CSKA Moscow - Salavat Ufa
CSKA Moscow -1.5 HA @2.35 William Hill​
Zapraszam do stolicy naszych sąsiadów, Moskwy, gdzie w ramach KHL dzisiejszy gospodarz CSKA Moskwa, zmierzy się z drużyną Salavat Ufa. CSKA bardzo dobrze weszli w sezon, gdyż mają aktualnie 14 punktów (4 zwycięstzw, 1 zw po dogrywce oraz 1 porażka), przy czym zwycięstwa odnosili za każdym razem przynajmniej różnicą 3 bramek. Co z inauguracją dzisiejszych gości? Mianowicie, na tę chwilę zdobyli zaledwie 3 &quot;oczka&quot;! A to dzięki 4 porażkom oraz jednemu zwycięstwu. Nie da się ukryć, że goście, którzy bez powodzenia grali w Play-Offach poprzedniego sezonu szukają formy. Sądzę, że na jej odnalezienie będą musieli jeszcze pokaczekać. Zdecydowanie nie lubią przyjeżdżać do stolicy i grać na Uniwersalnej Hali Sportowej CSKA, co pojazują ostatnie wyniki:
14.11.14 KHL CSKA Moscow Ufa 7 : 0
07.10.13 KHL CSKA Moscow Ufa 3 : 2
23.12.12 KHL CSKA Moscow Ufa 4 : 1
15.01.12 KHL CSKA Moscow Ufa 3 : 1
20.02.11 KHL CSKA Moscow Ufa 1 : 5
Jak widać Ufa potrawiła pokanać CSKA na ich lodowisku jedynie raz w ostatnich 5-ciu spotkaniach rozgrywanych w Moskwie. Miało to miejsce 4,5 roku temu. Zresztą Ufa w delegacji nie radzi sobie kompletnie. Bowiem przegrała dwoma bramkami zarówno z Omskiem (4:2), jak i z Barysem Astana (5:3). Liczę, że gospodarze potwierdzą swoją bardzo dobrą dyspozycję i pokonają przyjezdy ch przynajmniej dwoma bramkami.
✅ 135
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jakiś czas temu postanowiliśmy reaktywować działanie na Facebooku.

https://www.facebook.com/pages/Forum...93446814102619

Wystarczy, że klikając przycisk &quot;Lubię to!&quot;, dodasz nas do swojej listy ulubionych na Facebooku a będziesz na bieżąco informowany o ważnych wydarzeniach na forum, o zbliżających się turniejach, aktualnych promocjach u bukmacherów oraz o najciekawszych zdarzeniach sportowych wartych zagrania.

Zapraszamy!
 
kaibutsu95 123

kaibutsu95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Genua
Godzina: 12:30
Spotkanie: S.Caruso (ITA) vs K.De Schepper (FRA)
Typ: 1
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pojedynek Włocha Salvatore Caruso z Francuzem Kennym De Schepperem. Mączka, na której panowie dziś się zmierzą jest ulubioną nawierzchnią Caruso, czuje się na niej jak ryba w wodzie, czego nie można powiedzieć o Francuzie, który ze względu na swój wzrost, serwis i styl gry zdecydowanie bardziej woli szybsze nawierzchnie. Turniej rozgrywany jest we włoskiej Genui co jest kolejnym argumentem za Caruso, ponieważ będzie on niesiony przez publiczność. De Schepper słynie także z &quot;dobroduszności&quot; na kortach ceglanych, czyli z dużej ilości niewymuszonych błędów. Salvatore Caruso ostatnimi czasy robi świetne wyniki w turniejach rangi itf, w challengerach także idzie mu coraz lepiej i ciężko sobie wymarzyć lepszą okazję na zaistnienie w takowym, na ojczystej ziemi niż tą, którą ma teraz, czyli Kennego De Scheppera w pierwszej rundzie, jest to bezapelacyjnie przeciwnik do ogrania. Kurs kapitalny, polecam.
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
E 28

expert-88

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar Świata
Godzina: 11.40
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Polska -1.5 seta
Kurs: 2.85
Bukmacher: unibet
2 kolejka Pucharu Swiata zmagan o przepustki na io do rio. Dzisiaj czeka nas pojedynek wagi ciezkiej reprezentacja Rosji. Obie ekipy wczoraj odprawili po 3-0 swoich rywali nasi Tunezje , a rywale Wenezuele.
Rosja po blamazu w lidze swiatowej gdzie na 12 spotkan wygrali jedno.
Trener Alekna pewnie wyciagnal wnioski i przygotowal swoja reprezentacje.
Ja jednak uwazam inaczej co prawda nasi toczyli ciezkie boje z Rosjanami , ale Ci pamietaja te 4 porazki w Lidze Swiatowej z naszymi. Licze dzisiaj na wynik 3-1 ktory do pokrycie dla mojego typu.
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia - Emperors Cup
Godzina:
12:00
Spotkanie:
Albirex Niigata - Blaublitz Akita
Typ: Over 3,5

Kurs:
1.65
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Dziś kolejne spotkania w japonii z serii Emperors Cup. Na starcie drużyna J-League z Niigaty oraz 3-ligowa drużyna z Akity. Zawodnicy z Niigaty dostali ostatnio lanie 0:3 w pucharze,jednak w dwumeczu byli lepsi gdyż u siebie zaaplikowali Urawie 5 brameczek nie tracąc żadnej.Dziś przyjeżdża 3-ligowa drużyna ,która to ostatni mecz w Emperors Cup(fakt,że w 2014 roku) przegrała 0:8.Myślę,że drużyna gospodarzy jest w stanie sama pokryć dzisiejszą liczbę bramek.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 57

ananas1912

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Superliga Mężczyzn
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szczecin - Gwardia Opole
Typ: 1
Kurs: 1.5
Bukmacher: Betsson
Bardzo ciekawe kursy na zwycięstwo drużyny ze Szczecina, nie wiem czy jest to jakiś prezent od bukmacherów ale ten typ biorę w ciemno. Co można powiedzieć o obu drużynach: Gwardia w zeszłym sezonie biła się o utrzymanie w Superlidze w barażach o utrzymanie, natomiast Pogoń ulokowała się na 4 pozycji za Kielcami, Płockiem i Puławami. W tym sezonie Gwardia Opole rozegrała jeden mecz remisując na swoim parkiecie z Chrobry Głogów. Szczecin w pierwszym meczu zrobił mega niespodziankę swoim kibicom remisując z pretendentem do wygrania wszystkich spotkań w lidze Vive Tauron Kielce! Grali na swojej hali z Mistrzem Polski i jedną z najlepszych drużyn na świecie jak równy z równym. Drugi mecz rozgrywany przez Szczecinian w Lubinie zakończył się zwycięstwem gości. Po słabym początku spotkania zdołali odrobić kilku bramkową stratę do drużyny Zagłębia i końcowo wygrać wyjazdowe spotkanie. Szczecin na własnej hali gra rewelacyjnie. W 2015 roku przegrali jedynie z Kielcami, Puławami i towarzyskim spotkaniu z Zaporozhem. W bezpośrednich spotkaniach ligowych wszystkie (2) spotkania wygrał Szczecin wysokim prowadzeniem tj. 23:29 i 35:27 Liczę dziś na wysokie zwycięstwo drużyny z Pomorza.
Bardzo polecam typowanie na Gospodarzy, może kurs nie zwala z nóg ale świetnie nadaje się na podwyższenie AKO.
✅ 50

Inne bardzo ciekawie zapowiadające się mecze piłki ręcznej &gt;
Morrazo Cangas - La Rioja 1.25
Leipzig - Magdeburg 1.20
Zürich - Kadetten 1.16
Cesson - Dunkerque 1.71 !!!!
(ostatnie 6 meczy na wyjezdzie wysoko wygrane przez Dunkierke)
Jeśli pomogłem kliknij dzięki! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom