>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher OtoBet - Wpłaty/Wypłaty

otobet 115

otobet

Użytkownik
Skrill - Minimalna wpłata ---&gt; 50PLN, 10 USD , 10 EURO
PayPal - Minimalna wpłata ---&gt; 10PLN , 10 USD , 10 EURO
Ukash - Minimalna wpłata ----&gt;10PLN , 10 USD , 10 EURO
Trustly - Minimalna wpłata ---&gt; 50 PLN, 10 EURO
Moneta.ru -Minimalna wpłata ---&gt; 500 RUB, 10 EURO , 10 USD
TrustPay - Minimalna wpłata ----&gt; 50 PLN , 10 EURO
Yandex money - Minimalna wpłata ---&gt; 500 RUB, 10 EURO , 10 USD
WebMoney - Minimalna wpłata ---&gt; 500 RUB , 10 EURO , 10 USd
Wypłacać można następującymi sposobami :
Konto Bankowe - Przelewy są na koncie gracza do 48h
Skrill - Pierwsza wypłata z konta jest darmowa, Od każdej następnej pobierana jest prowizja 2%, jednak nie mniej niż 4PLN/1,5 USD/ 1 Euro.Wypłata realizowana jest w ciągu 48godzin


 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Pierwsza wypłata jest darmowa, czy pierwsza wypłata w miesiącu ?
a doczytałem się pierwsza wypłata z konta no to fajną politykę stosujecie :) wpłacić wziąć bonus wypłacić i więcej się nie pojawić fajne :)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie porażka.Gram i wypłacam od 10 lat od różnych buków,lecz w Otobet to jakaś żenada,nie mogę marnych kilkadziesiąt jednostek wypłacić na Skrilla.Wyskakuje błąd SKO13.Nie polecam. fox71
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Panowie porażka.Gram i wypłacam od 10 lat od różnych buków,lecz w Otobet to jakaś żenada,nie mogę marnych kilkadziesiąt jednostek wypłacić na Skrilla.Wyskakuje błąd SKO13.Nie polecam. fox71
Witamy Panie Andrzeju Pańska sprawa jest już w Toku, prosimy o chwilę cierpliwości wrócę do Pana nie długo z Odpowiedzią.
 
michmucha 21

michmucha

Użytkownik
Nie polecam. Chcę zlecić wypłatę, wybieram opcje przelew na konto skrill, wgrywam zdjęcia dowodu i po załadowaniu pojawia się błąd albo w małym okienku cała strona mojego konta. Co zrobić?
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
spory minus za to że nie moge wpłacić kasy za pomocą karty visa. Chciałem pograć tam, ale jak nie mogę zapłacic kartą to trudno :p a nie będe specjalnie zakładał portfela internetowego, bo go nie potrzebuję.
 
K 0

karlosinio

Użytkownik
Witam. W środę mam urodziny. Jutro planuje założyć u Was konto. Depozyt złożę dopiero w przyszły wtorek. Czy w takim wypadku otrzymam bonus urodzinowy ? Jeśli dokonam obrotu tym bonusem i bede chciał zlecić wypłatę w piątek to pójdzie ona na skrill czy na konto bankowe ? Czy też będzie można dokonać wyboru, gdyż podkreślam że zlecę wypłatę przed dokonaniem depozytu?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam. W środę mam urodziny. Jutro planuje założyć u Was konto. Depozyt złożę dopiero w przyszły wtorek. Czy w takim wypadku otrzymam bonus urodzinowy ? Jeśli dokonam obrotu tym bonusem i bede chciał zlecić wypłatę w piątek to pójdzie ona na skrill czy na konto bankowe ? Czy też będzie można dokonać wyboru, gdyż podkreślam że zlecę wypłatę przed dokonaniem depozytu?
Witamy, Aby otrzymać bonus urodzinowy trzeba mieć konto zarejestrowane minimum 24h przed datą urodzin, natomiast jeśli Pan obróci bonus zgodnie z przeznaczeniem bez problemu można go wypłacić.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
K 2

kloc001

Użytkownik
Witam.
Strona bardzo przejrzysta i solidna, support bardzo pomocny i uprzejmy.
Mam jedynie pytanie, jakiego czasu na przejście weryfikacji przesłanych na waszego maila dokumentów trzeba się spodziewać ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam.
Strona bardzo przejrzysta i solidna, support bardzo pomocny i uprzejmy.
Mam jedynie pytanie, jakiego czasu na przejście weryfikacji przesłanych na waszego maila dokumentów trzeba się spodziewać ?
Z doświadczenia wiem, że zazwyczaj około doby maksymalnie trwa weryfikacja. Często szybciej, znacznie rzadziej przeprowadzona ona jest w dłuższym czasie.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam.
Strona bardzo przejrzysta i solidna, support bardzo pomocny i uprzejmy.
Mam jedynie pytanie, jakiego czasu na przejście weryfikacji przesłanych na waszego maila dokumentów trzeba się spodziewać ?
Witamy, Staramy się to robić najszybciej jak to tylko możliwe.
Pozdrawiamy Zespół Otobet
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Czyli mam rozumieć, że wysłało do Państwa skany dokumentów i teraz czekam na ich weryfikację?
Dostanę jakąś informację o zakończeniu weryfikacji?
 
Do góry Bottom