>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity konta Bet365 ( tenis ITF )

fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Myślę, że stawkowanie nie ma większego, albo nawet żadnego znaczenia. Jeżeli gra się dużo itf kobiecego, to pojawia się limit. W zasadzie spotkałem się także z limitem na konto, na ktorym itf kobiecy został zagrany zaledwie kilka razy. Myślę, że po prostu kto się tego tknie, to jest już skazany na limit. Uwzięli się tego rynku i tyle, ale myślę że słusznie, bo można na tym trzepać konkretne kokosy i zapewne to odczuli.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
To po co wystawiają w takim razie tego itfa skoro limitują nie szkoda im kasy na układanie oferty oraz zatrudniania ludności do robienia live? 400mln funtów to i tak duży zysk, aż dziwne że chcą przy takim zysku limitować i się dopatrzyli że mają straty zwłaszcza że limit wynosił na wygraną z meczu tej rangi mniej więcej 3000 prematch.
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
marathon ma przecież przykro małą ofertę ITF. Jakieś tam są, ale na pewno nie te, na których można zarobić najwięcej, czyli tych z gigantycznym value.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
marathon ma przecież przykro małą ofertę ITF. Jakieś tam są, ale na pewno nie te, na których można zarobić najwięcej, czyli tych z gigantycznym value.
mają prawie taką samą jak Bet365, tylko, że większość wchodzi na live dopiero.

mnie limity na szczescie nie dotycza
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
mają prawie taką samą jak Bet365, tylko, że większość wchodzi na live dopiero.
mnie limity na szczescie nie dotycza
Owszem, bardzo dużo wchodzi na live, ale też bardzo dużo nie wchodzi. Choćby mecz, który w tej dokładnie chwili gram na live, a nie ma go wcale na marathonie (choć sugerowane było przez chociażby portal betbrain, że się pojawi). W samych pre-typach to już w ogóle 1/3 tego co na b365.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
ta na marathon po 2 zakładach limit na 1 euro a dzisiaj bet365 przyspieszył tempo zablokował 4 konto są w niezłej formie
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Witam
Sorry ze w tym temacie lecz uznalem ze bedzie ok. Jakis czas temu zalozylem na kolege konto w bet365 problem pojawil sie ze nie zweryfikowalem konta na niego i aktualnie nie mam juz z nim kontaktu , konto nie jest zlimitowane a wyplaty nie zrealizuje bo do chlopa nie mam namiaru a chce jakos odzyskac srodki ktore sa na koncie. Ma ktos z Was jakis pomysl jak wyjac te pieniadze ? Jedyny pomysl jaki mi przychodzi do glowy to grac jakies surebety z np pinnacle lecz jesli akurat bedzie trafiana opcja w bet365 to tylko bede sie cofał. Moze ktos byl w takiej sytuacji ? Z gory dziekuje za rady
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Witam

Sorry ze w tym temacie lecz uznalem ze bedzie ok. Jakis czas temu zalozylem na kolege konto w bet365 problem pojawil sie ze nie zweryfikowalem konta na niego i aktualnie nie mam juz z nim kontaktu , konto nie jest zlimitowane a wyplaty nie zrealizuje bo do chlopa nie mam namiaru a chce jakos odzyskac srodki ktore sa na koncie. Ma ktos z Was jakis pomysl jak wyjac te pieniadze ? Jedyny pomysl jaki mi przychodzi do glowy to grac jakies surebety z np pinnacle lecz jesli akurat bedzie trafiana opcja w bet365 to tylko bede sie cofał. Moze ktos byl w takiej sytuacji ? Z gory dziekuje za rady
grasz w innym buku swoj typ za dajmy na to dwie stawki, a u buka z ktorego chcsz oproznic hajs 1 stawka na bet w druga strone + trzeba patzrec zeby za bardzo na marzy nie tracic (czesto nawet mozna na zero wychodzic), skoro w dluzszym okresie czasie zawsze wychodzisz na swoje to stan konta na &quot;niechcianym&quot; buku bedzie malec.

jesli ci sie spieszy i nie masz zadnych limitow to ktos kiedys cos przebakiwal o dodaniu do tego jakiejs progresji, ale to juz bys musial sam sie zastanowic.
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Po co stawiac w &quot;niechcianym&quot; buku skoro z niego i tak nie wypłaci?
Po to, żeby tę kwotę w wirtualny sposób &quot;przetransferować&quot; do innego buka. Ten zakład na kontrkurs jest zabezpieczeniem przed przegraną, wiadomo że w normalnych okolicznościach kontrkurs zagra się u buka, z którego normalnie można wypłacić, jednak tutaj w ostateczności właśnie moze posłużyć do tego to konto. Swojego faworyta gra u &#39;normalnego&#39; buka za określoną stawkę, a przeciwko niemu w b 365 za stawkę, która pozwoli wyjść prawie na zero lub jak najmniej na minus. Skoro generalnie na co dzień trafia, to większość na b 365 nie trafi, więc szybko ta kasa się skończy, a automatycznie oznaczać będzie to, że wygrywał na drugim buku, na którym ta kasa wzrośnie.
Jest to troche jak surebet w zasadzie, tylko nie za całą kwotę od razu. Może to być dobre, jezeli chodzi o wysoką kwotę. Wtedy nie musimy obawiać się, że po dwóch lub trzech niefartownie zakończonych surebetach zaraz bedziemy dobre kilka lub kilkanaście tys do przodu na niechcianym b 365.
Jezeli jednak chodzi o ciut mniejszą kwotę to byłbym za zwyczajnym surebetem w tej sytuacji, gdzie po prostu na b 365 dawaj typ mniej prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Po co stawiac w &quot;niechcianym&quot; buku skoro z niego i tak nie wypłaci?
???? ktoś chyba nie przemyślał tego co napisał. Oczywiście że ten sposób nie ma nic wspólnego z transferowaniem pieniędzy, w żaden sposób to co opisał Tadzin nie polega na transferowaniu.
Po to, żeby tę kwotę w wirtualny sposób &quot;przetransferować&quot; do innego buka. Ten zakład na kontrkurs jest zabezpieczeniem przed przegraną,
Po co komuś wirtualne pieniądze ? Ciekawe jakim zabezpieczeniem jest postawienie w jednym buku realnych pieniędzy na wygraną w drugim &quot;wirtulanych&quot; na przegraną.? ????
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Jedynym rozwiazaniem jest przegrywanie u buka z ktorego nie odzyska sie pieniedzy i zarazem trafianie drugiej strony w innym buku
Tak jak wspomnialem problem w tym ze konto nie jest na mnie (na siebie mam zlimitowane) i niestety z ta osoba nie mam juz kontaktu. Zatem potrzebuje jakiegos innego wyjscia by odzyskac srodki z tego konta
 
pawelo1337 20

pawelo1337

Użytkownik
nie słuchaj tych speców .. tych środków juz nie odzyskasz a idąc drogą speców jeszcze bardziej wtopisz znajac zycie, to takjakbyś obstawiał mecz za złotówki i kkontrował za dolary z monopoly o zadnej wartosci, ja nie wiem, ludzie najpierw pomyślcie a pozniej doradzajcie ..
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Myslalem o systemie gdzie przykladowo to co chce zagrac gram u jednego buka za powiedzmy 300zl , natomiast przeciwna strone w bet365 za 150-180zl , w momencie gdy trafiam to co chce zagrac jestem na plus a dodatkowo saldo w niechcianym buku maleje. Problem pojawia sie gdy nadarza sie kryzys , skutecznosc maleje i zaczynam trafiac w buku niechcianym. Szczerze to nic innnego do glowy nie przychodzi a zal pozegnac sie z suma jaka tam jest ugrana
 
Do góry Bottom