>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Limity konta Bet365 ( tenis ITF )

K 0

kendzior1990

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów w moim pierwszym poście !

Chciałem się dowiedzieć czy istnieje Buk który ma podobną ofertę na tenisa ITF, a dodatkowo nie nakłada tak szybkich limitów na konta. Szukam już trochę, ale nigdzie nie spotkałem się z tak bogatą ofertą na ITF&#39;a jak na Bet 365. Nie zakładałbym tematu, ale konto utrzymuje się maksymalnie 2 dni, a potem limit na stawkę, dlatego szukam jakiejś alternatywy. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Prawdopodobnie nie znajdziesz nic lepszego, bet365 to lider wśród oferty na ITFy. Limity nie powinni dziwić w przypadku grania meczów tenisowych tej rangi.
 
K 0

kendzior1990

Użytkownik
Zatem co proponujesz? Moze przeplatac typy Itf z medialnymi spotkaniami pilki noznej? A moze zaczac malymi stawkami na nowym koncie tak zeby dzienny przychod nie wynosil zbyt duzo?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Zatem co proponujesz? Moze przeplatac typy Itf z medialnymi spotkaniami pilki noznej? A moze zaczac malymi stawkami na nowym koncie tak zeby dzienny przychod nie wynosil zbyt duzo?
To i tak zlimitują po jakims czasie. Jedyna opcja to wyciągnać na maxa co sie da jak zlimitują szukać kogoś kto za niewielkim udziałem z zysków odstąpi konto i możesz tak grać. Kolega gra na bet365 i robi na tym naprawdę konkretną kasę 15-20 K miesiąc a jak go zlimitują szuka po znajomych odpala im jakiś niewielki procent i interes się kręci. Wiadomo że nikt nie pogardzi paroma złotymi za darmo.
 
K 0

kendzior1990

Użytkownik
Cholerny buk! Nie da zarobic na swoim koncie, tylko trzeba kombinowac:p na prawde w calej sieci nie ma strony ktora oferowalaby bardzo zblizone oferty na ITFa do beta365?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Cholerny buk! Nie da zarobic na swoim koncie, tylko trzeba kombinowac:p na prawde w calej sieci nie ma strony ktora oferowalaby bardzo zblizone oferty na ITFa do beta365?
No nie ma uwierz mi że jak by była to na forum byś napewno się tego dowiedział. Bet365 to jedyny buk na którym można robić w miare łatwo konkretną kasę.
 
K 0

kendzior1990

Użytkownik
W takim razie pozostaje mi dalej kombinowac i &quot;ssac&quot; buka jak mleczna krowe;-) dzieki za pomoc, jakbyscie mieli jakies pomysly to piszcie, chetnie przyjme rady od starszych kolegow. Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziekuje.
 
H 0

habbit54321

Użytkownik
Jest wielu buków którzy pozwalają robić konkretną kasę i nie wydaje mi się żeby bet365 pomijając szeroką ofertę się jakoś wyróżniał.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Pytanie tylko na jakim innym buku znajdę tak bogata ofertę tenisa ITF. Poprzednicy pisali że tylko bet 365 oferuje tą ligę w takiej ilości.
Nie znajdziesz nigdzie indziej gwarantuje Ci to. Tylko bet365 ma tak bogatą ofertę stąd dają tak szybko limity i pojawiają się oferty sprzedaży kont bet365.Żeby to było takie proste i któryś jeszcze bukmacher posiadał by taką ofertę i najlepiej szybko nie limitował, to kumaci gracze puscili by go z torbami.
Na bet365 nie dosc ze limitują to zamykają konta jak za dużo wygrywasz a najczęstszym powodem do zamknięcia konta jeżeli nie mają się do czego przyczepić jest wymówka że nie szukają graczy profesjonalych albo że masz problemy z hazardem ???? hah (za dużo wygrywasz to masz problemy )
 
K 0

kendzior1990

Użytkownik
Dziękuję Sylwek2012 za wyczerpująca odpowiedź. No to widzę że trzeba się trzymać tego buka i liczyć że niebawem jakis iny wprowadzi podobna ofertę. Teraz nasuwa się kolejne pytanie, jaki znaleźć złoty środek aby bet 3,65 nie limitował tak szybko. Może grać za mniejsze stawki niż zazwyczaj, tak żeby miesięczny dochód nie przekraczał załóżmy 2 lub 3 tysięcy zł ?? Może ktoś z Was zna z doświadczenia jak limity maja się do zarabianych pieniędzy. Czy istnieje bezpieczna granica do której można ssać buka? ???? )
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Co do itf zenskiego podobna oferte ma betano...Kursy tez podobne ale dlugo tam nie zagrasz max 2 dni i po koncie i jak swieze konto....Zdjecie mordy z dowodem w lapie murowane...Tempobet sprawdzalem ale niska wiarygodnosc jesli chodzi o wyplaty...Ew. Jetbull ale kursy mizeria...Mayplay troszke wieksze limity ale 4,9% az prowizji za wyplate...Ew. jak chcesz mozesz w totolotku maja tam pelna oferte ale kursy i podatek to wiesz......
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Zależy o jakich stawkach mowa, natomiast ITF live na bet365 jest dużo niżej limitowany (57,5zł czystego zysku przy chyba jedynie 8,5zł w pre typach, ale nie chcę skłamać). Ponadto limity przyznaje na dany kurs, a nie wydarzenie. To znaczy, że po zmianie kursu ponownie można zagrać to samo wydarzenie z innym kursem. Mówiąc więc wprost- można zagrać na live kurs 4.50, za chwilę 4.33, a za chwilę 4.0 (jeśli nasza kandydatka zaczyna gema od razu wygrywać. Jeśli nie- kurs działa tylko na naszą korzyść. Czasami warto, zeby przegrała pierwszego gema, wówczas wyłapujemy jeszcze lepsze kursy).
Ustaw sobie budzik na godzinę, kiedy interesujące Cię mecze będą się zaczynać, da się wtedy naprawdę ugrać niemal tyle, ile chciałbyś w pre typach.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Zależy o jakich stawkach mowa, natomiast ITF live na bet365 jest dużo niżej limitowany (57,5zł czystego zysku przy chyba jedynie 8,5zł w pre typach, ale nie chcę skłamać). Ponadto limity przyznaje na dany kurs, a nie wydarzenie. To znaczy, że po zmianie kursu ponownie można zagrać to samo wydarzenie z innym kursem. Mówiąc więc wprost- można zagrać na live kurs 4.50, za chwilę 4.33, a za chwilę 4.0 (jeśli nasza kandydatka zaczyna gema od razu wygrywać. Jeśli nie- kurs działa tylko na naszą korzyść. Czasami warto, zeby przegrała pierwszego gema, wówczas wyłapujemy jeszcze lepsze kursy).
Ustaw sobie budzik na godzinę, kiedy interesujące Cię mecze będą się zaczynać, da się wtedy naprawdę ugrać niemal tyle, ile chciałbyś w pre typach.
No moze i masz racje ale jakbym chcial dac zaklad za 300zl....to nie wiem czy na live by starczylo ????
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
No moze i masz racje ale jakbym chcial dac zaklad za 300zl....to nie wiem czy na live by starczylo ????
A chciałem napisać na końcu &quot;chyba, że zależy Ci na stawkach 200-300zł&quot;, chyba wykrakałem ????
Generalnie ITF kobiecy i valuebety mają to do siebie, że można wygrać sporo czy też wygrać zakładany miesięczny zysk stawiając mniej, bo zwykle stawia się wyższe kursy. Przemyśl, bo stawki ok 50zł łącznie na jedno wydarzenie byłbyś w stanie spokojnie robić na live. : ) Ale o 300 będzie ciężko na limitach.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Dziwne, taki bukmacher który odnotował w tamtym roku zysk 1.2mld zł bawi się w limity. Mogli podzielić by się z wygrywającymi, mieliby tylko miliard ;)
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Bez zmian, mianowicie:
Pre-typy:
Zwycięzca meczu- 8,55zł czystego zysku
Pierwszy set- 11,40zł czystego zysku
Zakłady live:
Zwycięzca meczu- 57zł czystego zysku
Pierwszy set- 57zł czystego zysku
Niekiedy na live jest 28,50, zamiast 57.
 
Do góry Bottom