>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
FLUSHING MEADOWS​


Miejsce: FLUSHING MEADOWS, USA
Data rozgrywania: 31.08.2015 - 13.09.2015
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: Grand Slams
Pula Nagród: $20,102,700
Oficjalna strona turnieju: http://www.usopen.org/index.html
Lista startowa: http://www.tennisforum.com/showthread.php?t=938641
Drabinka turnieju singlowego: http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/ws/index.html?promo=subnav
Drabinka turnieju deblowego: http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/wd/index.html
Plan gier: http://www.usopen.org/en_US/scores/schedule/index.html?promo=subnav
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/wta-us-open/

Kto wygra US Open 2015 (kursy z Bet365)​


Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Kto wygra WTA US Open 2015?
Williams S. ::: 1,90 ::: Bet365 ::: 1/3
Analiza wydaje się być zbędna, Serena w formie jest tak naprawdę poza zasięgiem wszystkich tenisistek. Po drugie jeżeli wygra US Open zdobędzie trochę (kolejnych) rekordów, wyrówna się ze Steffi Graf, a za rok będzie miała okazję zdobyć Złotego Wielkiego Szelma (polecam poczytać jako ciekawostkę), bo tych wielkich szlemów rodzajów jest co nie miara:
Wielki Szlem
Wielki Szlem (tenis)
Steffi Graf
Liczenie na to, że Serena przegra jest jak gra w lotka. Oczywiście gorszy dzień każdej kobiecie może się zdarzyć jak i mężczyźnie, ale w tym roku wyjątkowo w to wątpię. Australian Open, French Open, Wimbledon padły jej łupem, brakuje tylko do kolekcji US Open, a za rok może dorzucić kolejne złoto olimpijskie, a w ciągu kolejnych lat stać się najlepszą tenisistką wszech czasów i zapewne taki obrała sobie cel w karierze. Już jej niewiele brakuje, a i tak mało kto jej może zagrozić.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wbrew pozorom typ na Williams jest bardzo ryzykowny. Zgadzam się z tym, że jak Serena jest w formie i ma swój dzień, to po prostu prawie żadna inna kobieta nie ma z nią szans. Problem w tym, że z jej psychiką to różnie bywa. To jest po prostu cud, że udało jej się wygrać we Francji. Już chociażby jej rodaczka Sloane Stephens miała ją na widelcu, ale głowa zawiodła. Z Azarenką w formie praktycznie zawsze ma problemy. Wimbledon też łatwy nie był, bo Azarenka postawiła trudne warunki, a wcześniej Watson była blisko sensacji. Teraz presja będzie 10 razy większa. Żaden Amerykanin nie wyobraża sobie innego rezultatu jak zwycięstwa Williams. Mam spore wątpliwości, czy Serena to wytrzyma.
Bardzo chciałbym pojedynku Sereny Williams z Sloane Stephens. Stephens wyraźnie jej nie leży(kiedyś z nią wygrała i regularnie urywa Serenie seta). Ciekawe, czy jak Sloane będzie miała realną szansę na zwycięstwo, to czy chociaż postara się ją wykorzystać. To by było, gdyby spotkały się w finale, każdy Jankes już by się szykował do wielkiego świętowania, a tu jej rodaczka niweczy wszelkie plany i wygrywa US Open :razz:. Obawiam się, że Sloane w takim meczu nawet nie pomyśli o zwycięstwie...
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Stephens-Vandeweghe 1 @1.36
Ivanovic-Cibulkova 1 @1.38
Dwa pierwsze typy to oparte sa na podstwie turniej uw Cincinnati. Ivanovic zagrala tam super turniej i dwa mega mecze ze Stephens i Williams. Cibulkova gra coraz lepiej, w koncu to finalistka Australian Open, ale sadze, ze Serbka moze odegrac duza role na US Open.
Stephens to poklosie tego meczu z Ivanovic, zrreszta nie pamietam kiedy Stephens zakonczyla US Open na 1 rundzie. Mimo wszystko Stephens powinna ogarnac mecz na dystansie i dazyc do spotaknia z Serena Williams.
Petkovic-C.Garcia 1 @1.6

Petkovic to taki moj czarny kon. Niemka juz tez wykrecila raz swietny wynik na US Open, tez siwetny emcz w Cinci z Halep. Caroline Garcia jest bardzo dobra, stad wysoki kurs, ale na Petkovic to w tej chwili nie wystarczy moim zdaniem.
Stosur-Babos 1 @1,35
Duzy kurs. Obydwie spotkaly sie w Cincii ostatnio i wygrala Babos w 3 setach. Dziwny mecz to byl. Stosur prowadzila wiekszosc 3-ego seta roznica przelamania, byla blisko zeby przelamac po raz drugi, a jednak przegrala. Tym razem Australijka wyciagnia wnioski, a jako ze STtosur to w koncu trriumfaorka US Open to tym razem efekt powinien byc zupelnie odmienny i to Stosur powinna to spotkanie wygrac.
 
B 13

blaszka123

Użytkownik
Na cibulkovą bym uważał... Może być nerwowo nie wykluczone 3 sety...
Ostrzegalem ???? ...Ivanovic to czajnik.. A cibulkovą mam nadzieje ze wróci jeszcze do formy sprzed 2-3 lat...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Po @21 bym zaatakował Kvitovą, która niby w turnieju niższej rangi (New Haven) gra bardzo dobrze. Jak to ona, mnóstwo winnerów, a przy tym masa UE. W nocy pokonała Wozniacki w bardzo dobrym stylu. Widać, że powoli wraca z dyspozycją po nieudanym początku US Series Open i sądzę, że jest w stanie namieszać. Drabinkę ma łatwą według mnie, więc półfinał powinien stać dla niej otworem.
Kto jej tam może zagrozić? W swojej ćwiartce ma Wozniacką, z którą przecież wygrała i to bez większych problemów. Tylko w pierwszym secie się męczyła, później Dunce odnowiła się kontuzja kolana i nie biegała tak sprawnie. Errani, Muguruza to nie zawodniczki na Kvitovą. W półfinale pewnie Halep. Myślę, że też do ogrania, więc tak naprawdę jak utrzyma dyspozycję i choroba jej nie wykończy to ma tutaj szansę na finał.
Tam zapewne Williams, chociaż kto to wie. Jest ogromną faworytką, czeka klasyczny Szlem, ale forma jest jaka jest. Do tej wspaniałej dyspozycji to jej brakuje i się nie zdziwię jak będzie się wcześniej męczyła z Stephens, czy Sharapovą. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, ale Kvita chyba ma najłatwiejszą część drabinki na US. Po takim kursie aż grzech nie spróbować.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Andżelika Kerber 41
Wszystkie bety na inną zwyciężczynię niż Serena Williams są szaleństwem, ale chyba każdy widzi ze i ona jest do pokonania w tym roku. Niemka ma sezon życia i to nie podlega żadnym wątpliwościom. W tym roku wygrała kilka porządnych turniejów i jest w fantastycznej formie pozwalającej wygrywać jej z zawodniczkami z samego topu. Na pewno czuje, że może w tym roku osiągnąć więcej niż zwykle. Uważam że szanse na półfinał a nawet na finał są ogromne. W ćwierćfinale może trafić na Halep, którą uwielbiam i która wygrała ostatnio z Kerber po świetnym 3 setowym meczu. W półfinale może Kvitova, może Wozniacki- są to zawodniczki spokojnie do pokonania przez Niemkę. A w finale jak to w finale, trzeba liczyc na słabszy dzień Sereny (oby Sereny, bo kolejnego Szlema dla pseudo Rosjanki nie przeżyje, a tylko Amerykanka ratuje tenis kobiecy przed dominacją blond wyjca). Uważam że można spokojnie po takim kursie kilka dyszek rzucić na sympatyczną Niemkę.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Lisicki po @101 o kur...
Jak dla mnie to będzie czarny koń!!!
Nawet jeśli nie wygra to takie kursy to chyba z kosmosu biorą...
Ja ją widziałem dużo razy w ostatnim czasie, i jak dla mnie może pokonać w tym turnieju każdego.
Oglądałem ją z Sereną naprawdę grała bd. dobrze zresztą jeśli chce notuję bd.db.wyniki.
Tylko w jakiś małych turniejach itp. odpuszcza jak większość.
Ale tu jestem pewien że, zajdzie daleko!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 164

piecosiem

Użytkownik
Witam po długiej przerwie od forum
Moim skromnym zdaniem to Serenator nie da nikomu wygrać USO bo ma szanse zapisać się na kartach historii to raz, dwa że to bardzo dobra aktorka, te wszystkie mecze kiedy niby powstawała jak Feniks z popiołów... ona uwielbia jak publika ja dopinguje, chełpi się tym, więc to że ktoś tam jej urwał seta to żaden argument, kiedy w trzecim i tak zrobi swoje. Tylko złe samopoczucie, okres albo kontuzja może ja zdyskwalifikować chociaż w tym przypadku, gdzie ma okazje na wielkiego, a później złotego szlema, to nawet z rana postrzałową by wygrała ; )
Więc zgadzam się z szakalem, Serena zgarnia USO bez dwóch zdań.
Ja to nawet lubię jak przegrywa seta, bo wtedy kurs rośnie i stawiam w ciemno.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Linett 2.37✅:razz:

W koncu Magda niech pokaze kto jest drugą rakietą w kobiecym tenisie wPolsce. Linett jest bardziej ambitna, bardziej waleczna. Ula to ciepłe obrazone kluchy. Kurs kosmiczny. Stawiam na Magde
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Maria Szarapowa nie ma ostatnio szczęścia do wielkoszlemowego US Open. Rosjanka podobnie jak w 2013 roku musiała wycofać się z turnieju. Powodem jest kontuzja prawej nogi, która dała o sobie znać podczas niedzielnego popołudniowego treningu. Szarapowa w US Open była rozstawiona z numerem 3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Serena Williams wygra WTA US Open @ 1,85 Betsafe ⛔
Jak dla mnie to oczywisty bet długoterminowy i wspominałem o nim już po Wimbledonie. Przez ten czas kurs sporo spadł, bo było ok. 2,10. Serena wygrała US Open aż 6 razy i dodatkowo meldowała się 2 razy w finale, gdzie przegrywała ze swoją siostrą oraz Stosur. 3 ostatnie lata to właśnie dominacja Amerykanki. W ciągu tych lat nie licząc finału oddała maksymalnie 6 gemów swoich rywalkom. 2 finały kończyły się po 3 setach i były to mecze z Azarenką. Pora na tegoroczną drabinkę. W 1 i 2 rundzie raczej nikt nie przewiduje, że Williams może przegrać. 3 runda może być już trochę trudniejsza. Spotka się tutaj zapewne ze Stephens/Vandeveghe lub może z Kozlovą, która ostatnio jest w naprawdę dobrej formie i nie ma co się sugerować ok. 200 miejscem w rankingu, bo gdyby nie dyskwalifikacja byłaby w okolicach 50 z tamtą formą. Obie Amerykanki nie powinny stanowić problemu. Wyżej cenie Stephens, bo jej forma ostatnio była naprawdę wysoka i powinna się postawić. 1/8 najprawdopodobniej będzie pojedynkiem z Radwańską lub Keys. Ja stawiam na Madison, o ile przygotowała lepszą formę niż ostatnio. Agnieszka z Sereną nie ma po prostu szans na hardzie i w NY, cudu nie przewiduje. Chyba najtrudniejszy mecz zagra w 1/4. W tej części jest m.in. Bencic, Venus Williams i przede wszystkim Pliskova. Najlepiej jakby o zwycięstwo w kwarcie zagrała właśnie z Belindą, która pokonała ją nie tak dawno. Serena po tym meczu powiedziała, że zagrała jak amatorka. Jestem pewien, że wzięłaby srogi rewanż za tamten mecz i nie wyobrażam sobie jej porażki. Pliskova pewnie powalczy do czasu, aż opuści ją serwis i się nie zagotuje. Ugra seta i to byłoby maksimum z takiego meczu. Venus to raczej dość logiczne, że siostrze nie robiłaby problemów, skoro może zgarnąć kalendarzowego szlema. Druga kwarta jest tak samo słaba, jak i pierwsza. Ivanovic? Wygra 1 seta, a potem Williams wrzuci 3 bieg i będzie pozamiatane. Makarova ostatnio miała jakieś problemy z nogą i nie grała od jakiegoś czasu, powinna skupić się na deblu, bo Vesnina poleci w 1 rundzie z Robson. Suarez-Navarro lub Bouchard? Nawet tego nie skomentuje. Postawić się może co najwyżej Jankovic, której pojedynki z Amerykanką zawsze były zacięte. Drogę do finału Serena ma jak dla mnie naprawdę prostą. Na dodatek z turnieju wycofała się Sharapova, która była w 2 kwarcie. Dolna część drabinki jest zdecydowanie cięższa. Kto może znaleźć się w finale? Pierwszą myślą jest oczywiście Azarenka, ale Białorusinka trafiła fatalnie. 3 runda z Kerber, 1/8 pewnie z Safarovą, potem 1/4 z Halep, czyli wymagające rywalki. Niespodziankę może sprawić Bacsinszky lub Lisicki, ale jakoś specjalnie nie liczyłbym na te zawodniczki. 4 kwartę bierze Halep, bo taką Safarovą zje regularnością, a reszta ballbasher&#39;ek również polegnie z Rumunką. 3 kwarta to na dobrą sprawę tylko Kvitova i Wozniacki. Gdzieś tam jest jeszcze Muguruza, ale ona gra ostatnio kiepsko i rozstała się ze swoim trenerem. Errani? Daleko raczej nie zajdzie. Stosur nie licząc wygranej w NY w 2011 i dwóch ćwierćfinałów odpadała w 1 lub 2 rundzie. Pennetta rok temu 1/4, ale miała banalną drabinkę. W tym już nie jest tak kolorowo, ale 3 rundy może ugrać. Petkovic to tak naprawdę znak zapytania, bo ostatnio nie błyszczy.
Co mogę jeszcze powiedzieć, aby uargumentować ten typ? Przedstawiłem tło historyczne, drabinka przeanalizowana. Formę Sereny każdy już zdążył zobaczyć w US Series. Czasem jej się nie chce, pokazuje jakieś dramaty na korcie, robi 3 DF pod rząd i traci podanie. Grając u siebie jest zmotywowana w 200% i to jest jej turniej. Kalendarzowy szlem, wyrównanie rekordu Stefi Graff oraz brakujące 2 szlemy do wyrównania rekordu Margaret Court powinny być największą motywacją Amerykanki. Może zdarzy jej się słabszy dzień czy mecz, ale i bez serwisu potrafiła sobie nie raz radzić lub gdy nie potrafiła nic powiedzieć i miała infekcję gardła jak na Australian Open. Nie wiem czy dojdzie do finału bez straty seta i nie odda więcej niż 6 gemów w jednym meczu. Wiem, że na poziom zbliżony do Sereny Williams jest w stanie wznieść się może 2-3 zawodniczki, ale nie będą w stanie grać tak przez cały mecz. Gram na Amerykankę i ten Szlem należy jej się jak psu buda.
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Kristina Mladenovic - Swietłana Kuzniecowa 1 1.42 Expekt ✅
Ciekawy kurs jak na młodą faworytkę tego spotkania. Kristina rocznik &#39;93, Swieta &#39;85 - duża przepaść między dwoma zawodniczkami, ale nie to będzie odgrywało główną rolę.
W zeszłym roku obie zawodniczki na US OPEN długo nie pograły, pożegnały się z tą imprezą w pierwszej rundzie- teraz przynajmniej jedna na pewno będzie w 2 ;) .
Francuzka sklasyfikowana na 40 pozycji rankingu WTA, natomiast Rosjanka o 10 miejsc wyżej . Przygotowania do &quot;wielkiej imprezy&quot; u Kristiny szły pełną parą! Washington DC - porażka ze Stosur 2:6 2:6 w 1/32 turnieju ---&gt; Toronto - porażka 7:5 1:6 0:6 z Sara Errani w 1/64 ----&gt;Cincinnati - bliska wyeliminowania Simony Halep w 1/32 5:7 7:5 4:6 - bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Francuzki. -----&gt; New Haven - porażka w 1/16 z Dominiką Cibulkową 6:2 6:7(1) 5:7 również po zaciętym pojedynku. Jak widać z turnieju na turniej Kristina grała coraz lepiej !
Spójrzmy jak wyglądały przygotowania Rosjanki . Po Wimbledonie Swieta wystąpiła tylko na kortach w Washington DC pokonując w pierwszej rundzie kwalifikantkę Sanaz Marandę 6:2 6:4, natomiast w następnej rundzie wycofuje się z turnieju przed meczem z Sloane Stephens. To by było na tyle jeśli chodzi o grę na hardzie przed US w wykonaniu obu Pań .
Typuje tu bezapelacyjne zwycięstwo Mladenovic !
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
K 203

krolwta

Użytkownik
Kristina Mladenovic - Swietłana Kuzniecowa 1 1.42 Expekt
Moim zdaniem, w tym kursie nie ma value. Swieta to stara wyjadaczka i jedyne co mozna tu postawic to over gemowy. Jest prawda, ze ostatnie mecze mladenovic moga dawac namiastke tego, ze wygra tu pewnie, ale to nadal jest kuznietsova i ja bym tu dal maks 2,1 na sviete. Mysle, ze jest to dobry mecz do zagrania go na over 17,5 @ 1,24 unibet do kolekcji z kilkoma ktore zaraz napisze. Pamietajmy, ze to jest rosyjski czolg a nie sara errani....
Cebula - Ivanovic over 17,5 @ 1,29 unibet
W tym meczu kursy jakby wystawione poprawnie ale jednak cos duzo na cebule. oczywiscie wszystko jest po stronie any, jednak jej glowa moze miec problemy. nie widze tu pogromu wiec biore do ako taki over
Pavluczenkova - rybarikova over 17,5 @ 1,24 unibet
rozna maja historie ale ostatni mecz w tym roku 76 76. nie widze tu pogromu, powinno byc ok
Hercog - Diaz over 18,5 @ 1,38 unibet
powinna byc walka i over powinien zostac pokryty bardzo latwo
do tego dostawiam makarova @ 1,11 i jankovic @ 1.10
Ogolny @ 3,34
mysle ze powinno wejsc bez problemu. GL
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kontynuacja typów deblowych z ATP. Tutaj podobnie nastąpił spadek kursów, ale da się coś wybrać.
Garcia/Srebotnik-Diatchenko/Witthoeft ZWROT
Garcia/Srebotnik 1.21 1xbet

Caroline z Kateriną to znacznie lepsze deblistki. Dobrze pograły w Mastersach, mam tu na myśli występ w Kanadzie. Może nie grają swojego najlepszego tenisa, ale na takie pary musi to starczyć. Vitalia to niezła deblistka, jednak o Carinie tego powiedzieć nie można. Gra rzadko i najczęściej słabo. Dziewczyny grają tutaj po raz pierwszy i ten mecz powinien być także ich ostatnim występem deblowym w Nowym Jorku w tym roku.
Chan/Chan-Dulgheru/McHale 2-0
Chan/Chan 1.24 1xbet
✅✅✅
Kurs mocno spadł, jednak warto grać na siostry Chan. Złapały ostatnio formę, którą już jakiś czas temu pokazywały. Dzięki temu potrafią walczyć nawet z topowymi parami. Tutaj dostają sklejkę, którą powinny ograć w miarę łatwo, gdyż imo Chanki mogą mierzyć znacznie wyżej. Ich rywalki to sklejka singlistek bez większego ogrania deblowego, a same debiutują jako wspólna para.
Gavrilova/Van Uytwanck-DellAcqua/Shvedova 1-2
DellAcqua/Shvedova 1.27 1xbet
✅✅✅
O Cesey z Jarką pisałem już co najmniej kilka razy. Dziewczyny pogrywają wręcz rewelacyjnie. Z marszu złapały chemię, a z czasem doszło też zgranie. Tutaj dostają klasyczną sklejkę singlistek, która rozegrała wspólnie cały jeden turniej.
Chan/Jurak-Mattek-Sands/Safarova ZWROT
Mattek-Sands/Safarova 1.15 1xbet

Lucki od początku sezonu zadziwiają. Mają już na koncie tytuły w Australii i Paryżu. Nie udało się w Londynie, a szkoda, gdyż mogłyby być blisko ustrzelenia klasycznego Szlema. Nie przeszkadza jednak im to w ciągłym utrzymywaniu dobrej formy. Pokazał to Masters w Toronto, gdzie spokojnie wygrały cały turniej. W Nowym Jorku w pierwszej rundzie dostają parę deblistek, jednak słabych deblistek, które nie powinny być dla nich przeszkodą.
Babos/Mladenovic-Mitu/Pereira 2-0
Babos/Mladenovic 1.11 1xbet
✅✅✅
Podobna sytuacja jak u Murrayów, tylko tutaj praktycznie od początku był wystawiony w miarę normalny kurs(1.15).
Errani/Pennetta-Falconi/Tatishvili 2-1
Errani/Pennetta 1.18 1xbet
✅✅✅
Hobbit wrócił do debla na poważnie podczas ostatnich Mastersów i nie wyglądało to źle. Wszyscy pamiętają jej występy w parze z Vinci, a teraz współpracując z Penetką ma szansę na podobne osiągnięcia. Może od razu nie będą grały na miarę tytułu, ale mogą tutaj nieźle powalczyć. Takie rywalki powinny spokojnie odprawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 58

lgaw

Użytkownik
A.L. Friedsam - K. Kanepi - typ1, kurs 4.0
bet365
Obie zawodniczki nie dzieli na pewno różnica poziomów adekwatna do kursów. Nawet w rankingu są sąsiadkami. Bukmacherzy przesadzili. Kanepi w obecnym sezonie gra słabo, przegrywa z dużo niżej notowanymi rywalkami. Najbardziej daje ciała w szlemach- w AO i Wimbledonie odpadała w R1. Friedsam ze swoją regularnością ma duże szanse na zwycięstwo w tym meczu. Kompletnie nie rozumiem wystawionych kursów. Szanse na powodzenie typu oceniam na 40-50% co biorąc pod uwagę kurs daje bardzo wysokie value równe 1,6
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Robson L. - Vesnina E. 1 @ 2,53 MarathonBet ⛔
Kurs mający w sobie sporo value. 1,50 na Wieśninę to i tak za mało. Może jakby dali z 1,90 to bym się zastanowił. Rosjanka w tym sezonie gra po prostu beznadziejnie. W singlu przegrywa nawet z Linette na hardzie, gdzie w 1 secie jak dobrze pamiętam prowadziła cały czas grę i mogła go spokojnie wygrać. W debla gra dobrze, co do tego nie ma wątpliwości. Jednak debel jest często dla słabych singlistek i Rosjanka powoli aspiruje do tego miana. Poleciała już z pierwszej 100 rankingu i nie zapowiada się na poprawę. Jak widać granie z Makarovą źle wpływa na karierę singlową. Robson powoli wraca do prawdziwego tenisa. Ostatnio z McHale zwyczajnie zabrakło jej sił, bo mogła na luzie skończyć mecz 2-0, ale zacięła się 2 secie przy stanie 5*-3 i nawet w TB nie potrafiła wygrać. To było dla niej dobre przetarcie. W 1 rundzie gra dzięki Special Ranking i dostaje na start idealną rywalkę na odbicie się. Leworęczna tenisistka z GB gra cały czas ofensywnie, płaskimi piłkami, z silnym serwisem. Podobne atuty ma Elena &#39;&#39;Aja&#39;&#39; Vesnina, ale ona jest moim zdaniem mniej regularna, z myśleniem ma często problem i bez 1 serwisu praktycznie nie istnieje. Jej forma w ostatnim czasie dobrze nie wróży i tu upatruje szansę na zwycięstwo Laury Robson.
Goerges J. - Schmiedlová A. K. 1 (+1,5 seta) @ 1,69 Pinnacle ⛔
Goerges J. - Schmiedlová A. K. 1 @ 2,88 SportingBet
⛔
Każdy pewnie liczy na dobry występ Słowaczki na podstawie ostatniego wyniku w Cincinnati. Nie przeczę, fajnie tam pograła i pokonała m.in. Radwańską, Begu czy Lepchenko. Ja bym jednak nie popadał w hurraoptymizm. Dziewczyna w tym sezonie zrobiła ogromny progres i wygrała 2 z 3 finałów. Serwisu zbytnio nie ma, bardziej bazuje na jego celności. Jej główną bronią jest backhand, dobre przygotowanie fizyczne i technika. Jak trafi na zawodniczkę, której dobrze siedzi 1 serwis od razu ma problemy. Taką właśnie zawodniczką jest Julia. Jej 1 podanie na hardzie potrafi być naprawdę miażdżące. O sile forehandu też zbytnio nie ma co się rozwodzić, bo kończy każdą piłkę zagraną w pół kortu, albo 2 serwis rywalki. Przy siatce radzi sobie bardzo dobrze, ostatnio nawet wygrała turniej deblowy w New Haven, więc stwierdzenie, że jest bez formy trochę źle brzmi. Liczę tu na dobry mecz ze strony Niemki, bo na szybkich nawierzchniach potrafi zrobić miazgę. Wszystko zależy od 1 serwisu i szczególnie od jej głowy.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Giorgi win @1,59 Pinnacle Sports✅

Giorgi jest utalentowaną tenisistką, która ma wielki potencjał i jest moim zdaniem zdecydowanym faworytem w tym pojedynku.
Przede wszystkim, jest to powierzchnia która bardziej pasuje do Giorgi.
Lubi grać na szybkich powierzchniach, z drugiej strony Larsson zdecydowanie lepiej czuję się na glinie.
Giorgi jest najbardziej kompletną tenisistką i nie mam do tego wątpliwości.
Posiada bardzo przyzwoity serwis, gra agresywnie, i to ona bd. dyktować tempem tego pojedynku.
Myślę że, zdominuję to starcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Gra ktoś dzisiaj na Gienie Bouchard?? Taki kurs to prezent, Hercog na gardzie gra przeciętnie by nie powiedzieć słabo..Nie widziałem Kanadyjki w 1 rundzie ale pokonanie pewnie Riske bez straty seta napawa optymizmem co myślicie o tym spotkaniu chyba value dnia...myślę też o zagraniu przeciwko wielkiej faworytce jaka jest Mladenovic śmiechu warte te kursy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom