>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi 2015/2016

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
2. Bundesliga

Wczoraj rozpoczęły się rozgrywki 2. Bundesligi. Faworytami są drużyny Minden i Erlangen. Duże aspiracje mają drużyny Coburg 2000, Nordhorn Lingen

Zdarzenie: Henstedt - Hamm Westfalen✅(27:33)
Typ: Hamm Westfalen
Kurs: 1,80
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Bah

Data spotkania: 22.08.2015 godz. 19:00

Henstedt to beniaminek z poprzedniego sezonu. Zeszły rok niezły, ale w tym powinno być gorzej. Po sezonie kilku piłkarzy odeszło, pozyskano dwóch Francuzów: Hamza Kablouti (z Algierii) i Karl Saint Prix. Kablouti szuka szansy w ojczyźnie, Karl Saint Prix jest kontuzjowany. W okresie przygotowawczym kilka urazów. Skład wąski, dosyć słaby, piłkarze na pewno mniej profesjonalni niż przeciwnicy. Goście z dużym doświadczeniem, wielu piłkarzy grało w Bundeslidze. Skład dosyć dobry, niezły transfer: Stephan Just, po pobycie we Flensburgu wrócił Macke. Problemem są kontuzje grupy dobrych graczy: Zdrahala, Heusmann, Gudat, Orlowski. Dla mnie różnica w poziomie drużyn jest wyraźna. Wystawiłbym kurs 1,50
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
2. Bundesliga
Zdarzenie: Henstedt - Friesenheim⛔(27:26)
Typ: Friesenheim
Kurs: 1,56
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Bah

Data spotkania: 05.09.2015 godz. 19:00

Henstedt wygląda dosyć słabo. Skład młody, mniej profesjonalny niż przeciwnicy. Kontuzjowany jest bardzo ważny bramkarz Peveling. Oprócz doświadczonego Kibata, reszta duża gorsza niż goście. Friesenheim to spadkowicz z Bundesligi. Skład mocno osłabiony, ale nadal mają kilku zawodników z wysokiego poziomu, szczególnie bramkarz Klier, defensywny Dietrich i Lex. Pozostali prezentują solidny poziom. Kontuzjowany jest tylko skrzydłowy Hauk. Wystawiłbym kurs 1,45
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Lugi - Malmö
SZWECJA: Elitserien - Kolejka 1
11.09.2015 19:00

under 51.5 @ 1.91 Tempobet ✅
under 52.5 @ 1.54 Unibet ✅
wynik: 24-23


W pierwszym meczu sezonu w szwedzkiej Elitserien od razu mamy interesujące derby i myślę, że zobaczymy twardą walkę bez dużej ilości bramek. Goście w wywiadzie przed meczem podkreślili, że przez przerwę udało mi się wzmocnić defensywę, szczególnie na pozycji bramkarza. Lugi wydają się być faworytami, ale bez swojej gwiazdy - Adama Lönna mogą mieć problemy ze strzeleniem sporej ilości bramek. Obie drużyny zresztą nie są w rytmie meczowym, w tak ważnym meczu jakim są derby większy nacisk powinien być kładziony na obronę. Ostatnie ich starcie z h2h, również w hali Lugi to remis 25-25.

Viktige vänsternian Adam Lönn väntas tillbaka i oktober efter sina fotproblem.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Lugi - Kristianstad 2 ✅ niezła seria
kurs 1,65
STS



Kristianstad, lider szwedzkiej Elitserien ( co prawda po 2 kolejkach ), zmierzy się z dość niewygodnym dla siebie rywalem. Ale teraz goście są na fali, wzmocnili się przed LM. ( może nie wielkimi gwiazdami, ale wyciągneli Hanicsha z Hamburga czy Jamali z Veszprem.) Ostatnio rozbili u siebie faworyzowane Kolding w LM. Dla mnie faworyt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Ricoh - Redbergslids
SZWECJA: Elitserien - Kolejka 4
24.09.2015 19:00
under 48.5 @ 1.91 Marathon (1.80-1.88 wszędzie indziej) ⛔
under 49.5 @ 1.71 Marathon ✅
wynik: 24-25

Linia niska, ale dla mnie i tak o oczko-dwa za wysoka. Ricoh HK rok temu byli zdecydowanie najbardziej defensywnie grającą drużyną w szwedzkiej Elitserien, szczególnie u siebie (46.(6) goli/mecz). We własnej hali w tym sezonie rozegrali na razie jeden mecz, z zaledwie 39 bramkami: 18-21 przeciwko najbardziej ofensywnej drużynie zeszłego sezonu - Skövde. Ich dzisiejsi rywale grają w zupełnie różnym tempie zależnie od hali, średnie sprzed roku: 54.6 goli/mecz u siebie, 48.6 goli/mecz na wyjazdach. W tym roku grali jeden wyjazd, w którym udało im się strzelić zaledwie 18 bramek. Dzisiaj mecz bez wyraźnego faworyta, wiele przemawia za zaciętą walką i według mnie under na liniach podanych przez buki warto zaatakować.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
SEHA Liga
Zagreb - Vardar 2 +3.5 1.91 pinn 3/10 ⛔
2 (zwrot przy remisie) 4.08 pinn 1/10 ⛔
30-25 ???? Nie wiem co Maqueda robił dziś na boisku. Trafił 2 z 10 rzutów!

Prosto po spotkaniach w LM obie czołowe bałkańskie ekipy spotkają sie dzis w derbach, w ramach SEHA Liga.
Zagreb w sobotę wyrwał wygrana 29-25 z Wisłą Płock, ale dopiero w ostatnich 10 minutach odjechał, wcześniej mecz był cały czas na styku.
Vardar zaliczył zaś wczoraqj dość niespodziewaną porażkę w Kolding.
Macedońska ekipa zagrała bez Arpada Sterbika, Alexa Dujshebaeva, Alexandra Drevena i Stoile Stoilova.
Jak sie okazało były to osłabienia dość znaczące, choć Vardar kadrę ma szeroką i ławkę naprawdę bardzo mocną.
No i teraz dochodzę do sedna. Dlaczego stawiam dziś na Vardar?
Linie otwarcia dziś rano to -1.5. Napływ pieniędzy na Zagreb wywindował szybciutko handicap na pooziom -3.5 To juz duzo, nawet bardzo dużo.
Wszyscy znajacy sie na piułce ręcznej wiedzą, że nie wygrywa sie +4 golami meczów ot tak od niechcenia, zwłaszcza z tak mocnym rywalem. Owszem wieksze zmęczenie możliwe po stronie Vardaru, ale twierdzę, że bukmacherzy nie pomylili sie wystawiając rano -1.5 i +3.5 po prostu muszę zagrać.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Rumunia
Baia Mare K Brasov K
17:00
ov 55.5 @1.75
Faworyt spotkania jestjeden, ale ja celuje w co innego, a dokladnie w bramki w tym meczu, linia jest bardzo przyjemna, jak popatrzymy na h2h to dla mnie jakas pomylka z ta linia, over zdecydowanie do gry po fajnym kursie
Polecam
⛔ 51
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
youridjorkaeff 5

youridjorkaeff

Użytkownik
Guadelupa u20- Nowa Zelandia u20 Livebet 10&#39; 8:0
Guadelupa -14,5 @ 1.85 3/10 (Do przerwy) 24:4✅
W dziale podajemy typy z analizą, bądź sensownym uzasadnieniem. Same typy można podawać we własnych tematach z kuponami./Macko18
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Szwecja kobiety

Hoors - Lugi over 43 1.952 Pinnacle 25:25 ✅✅
over 44 2.30 Pinnacle ✅✅

Fachowcem od recznej nie jestem ale tak niskiej linii to chyba nie widzialem. Troche statystyk :

- ostatnie 6 meczypomiedzy sobą to 5 razy przekroczona linia 43
- gospodynie calkiem niezly atak , srednio 26 gola na mecz
- Lugi zdobywa srednio blisko 23 gole na mecz

Reasumujac poprzeczka wisi naprawde nisko i uwazam ze warto probowac tak niskie linie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Maks Strumica - Spartak Vojput 1 6.31 1.5/10 p i n n a c l e ⛔
1 +5.5 2.02 1.5/10 p i n n a c l e ⛔
23-31 (16-12). Chyba jakiś wałek, bo inaczej 2 połowy na 7-19 z takim rywalem nie potrafię wytłumaczyć.

SEHA Liga.
Typ pod ruchy kursowe.
Strumicę obserwowałem dokłądnie tydzień temu. Grała wyjazd z Vojvodiną i linia na gospodarzy z wyjściowego -8 poleciała do -15.5.
Wynik 30-25 i łatwo obronione.
Dziś podobne ruchy. Otwarcie po 2.00 na 3-wayu po obu stronach.
Teraz +5.5 powyżej 2.0 i ml (zwrot przy remisie) po 6.31.
Dla mnie warte ryzyka, bo grają z podobnym łachem do siebie i jeśli tylko nie będzie jakichś wałków, to faktycznie na oko wygląda to na 50/50 case.
Sytuacja w lidze:
http://www.betexplorer.com/handball/europe/seha-liga/maks-strumica-spartak-vojput/46Sf00m5/

Czekałem długo, na pojawienie się oficjalnych składów i nie ma osłabień w stosunku do ubiegłotygodniowego meczu z Vojvodiną.
http://www.seha-liga.com/utakmice/5173
http://www.rukometstat.com/rukometstat/utakmicepdf/opsirna5163.pdf

Powodzenia życzy
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Skovde - Eskilstuna Guif under 51 1.96 3/10 pinnacle ZWROT
26-25

Pod staty. Skovde w domu 47.4, Eskilsutna wyjazdy 48.6.
Grali w tym roku ze sobą 2 razy.
We wrześniu Skovde - Eskilstuna 17-25 (under przy totalu 51.0)
3 dni temu Eskilstuna - Skovde 33-24 (over przy linii 50.0)
Ten ostatni mecz podniósł tu linię. Raczej wrócą do swojego underowego grania, bo rzucanie pod 60 goli to nie jest naturalny styl obu ekip.
Raczej bym tu wystawił 48-48.5.

Aranas - Alingsas under 56 1.96 2.5/10 pinnacle ✅
20-23

Linia 55.5 lub wyższa była w Szwecji w tym roku wystawiana dotąd 5 razy (na 133 spotania) i 4 z nich kończyły sie underem.
To nie jest naturalna linia dla ligi, gdzie średnio pada 51.7 gola/mecz i od razu muszę zwrócić uwagę na takie spotkanie.
Aranas wysoka domowa średnia 54.9, ale Alingsas typowy szwedzki handball i średdnio 51.8 goli na wyjazdach. I tu bym oparł sie na tych 2 średnich i wystawił 53.5, może ciut wyżej, bo 3 dni temu Alingasa z Aranas w domu wygrał 42-27.
Około 2goli value jednak tu widzę i wolę się sugerować ogólnymi trendami, niz jednym spotkaniem.

Powodzenia życzy
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Skovde - Savehof (ręczna, Szwecja kobiety) under 51.5 1.89 4/10 1Xbet ✅
23-28

Pod staty.
Skovde dom 45.6 gola/mecz (under/over 3-1)
Savehof wyjazd 48.4 (u/o 4-1)
Linia wystawiona przez buki pod ogólną średnią Savehof, a one w domu są innym zespołem (średnio 55.0 gola/mecz i komplet 5 overów w 5 meczach).
Dla mnie prawidłowe tu 47.0-47.5 (tyle wynosi średnia całej ligi) i inwestuję solidne 4/10.

Karlskorna - Drott (ręczna, Szwecja faceci) over 52 1.91 p i n n a c l e ✅
33-28

Drott wyjazdy to średnio 57.6 gola, Karlskrona w domu 51.6. Już z samych tych cyferek wychodzi 54.5. Grali 3 dni temu i Drott u siebie wygrał 29-21. Karlskrona miała dzień niemocy strzeleckiej, która nie powinna sie powtórzyć (Drott traci na wyjazdach średnio 33.4 gola).
Lekki bet, bo widze tu około 2 bramek value.

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Kristianstad - Hoors under 48 1.88 2/10 p i n n a c l e

Szwecja kobiety.
Pod staty.
Kristianstad w tym sezonie under 48.5 w każdym z pięciu domowych spotkań (średnia 44.8/mecz).
Hoors wyjazdy under 48.5 w 4 z 5 spotkań (średnia 46.0/mecz).

Grałem U48.5 po 1.95 3/10, ale poleciało lekko w dół. Mimo wszystko 2/10 warto zainwestować nadal, bo linia dla mnie o 2 gole za wysoka.

Powodzenia
HH

EDIT: Wróciła linia na 48.5 w p i n n a c l e. Warto zatem 3/10 po 1.88. ⛔
27-24
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Sparvagens HF - BK Heid 2 -2 2.02 3/10 pinnacle ✅
16-23

Szwecja kobiety, ręczna.
Najsłabsze w lidze Sparvagens (0 pkt po 11 meczach), nadal dosyć cenione przez buki mimo ATS 3-1-7.
4 dni temu 18-23 wyjazd z Heid (Heid pokryło -3.5), gdzie gospodynie prowadziły już nawet 20-12 i tylko lekkie zluzowanie na koniec pozwoliło parę goli odbić.
Dla Heid mecz z gatunku must win, bo walka o top 8 i uniknięcie walki o utrzymanie będzie zacięta zapewne do końca. 4 drużyny powalczą o 2 bezpieczne miejsca, a dzieli je 1 pkt.
O żadnych osłabieniach nic nie wyczytałem i spodziewam się meczu pod kontrolą Heid.
-2 to własnie control line, może nawet -3.5 bym tu oceniał jako poprawną.

Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Ringkobing - Odense over 48.5 1.91 4/10 pinnacle ⛔
16-25

Dania kobiety.
Dobre cyferki tutaj:
Ringkobing dom 53.3
Odense wyjazdy 52.2
Co prawda pierwszy mecz w Odense 20-20, ale za to w Pucharze Danii w Ringkobing 26-34 i wolę tu iść po średnich niż po H2H, który jak widać niezbyt wymierny.
51.5 minimum bym wystawił.

Z tego samego meczu:
Ringkobing - Odense 1 (DNB) 4.01 2/10 p i n n a c l e ⛔
16-25

Wzrosty na Ringkobing mnie zdziwiły. Może nawet warto jeszcze poczekać i dać przed samym meczem, ja się pospieszyłem i grałem już po 3.60, a teraz 4.01.
Gospodynie od początku roku lepiej niż buki to zakładały (ATS 8-3), a Odense ciągle przeszacowywane (ATS 3-8).
W zapowiedziach meczu nie ma nic konkretnego o ewentualnych osłabieniach i ruchy kursowe są dość dziwne. Może po prostu takie parcie, bo Odense powinno w końcu zaskoczyć? Słaba to jednak argumentacja i idę tu delikatnie pod prąd.
Zreszta pasuje pod samą tabelę, w której Odense jest przedostatnie z zaledwie 6 pkt w 11 meczach. Czuję, że kurs otwarcia z poziomu 2.50-2.60 na home DNB był tu bliższy prawdy.

Powodzenia
HH
 
jeremyjanot 36

jeremyjanot

Użytkownik
Piłka Ręczna Rumunia Kobiety
Cluj - Baia Mare
Typ: U 56.5 ✅ (19:27)
Kurs: 1.81
betsson
Baia Mare jest bez zprzecznie drugą siłą w lidze ale ostatnio nie rzucają dużo bramek. Przegrały w lidze mistrzyń z Larvik i rzuciły tylko 22 bramki. Wcześniej również przegrały z mistrzyniami z bukaresztu i rzuciły jeszcze mniej bo 21 bramek. Mimo że dzisiaj grają z outsiderkami ligi które skutecznością nie grzeszą i w dwóch ostatnich meczach rzuciły po 20 bramek to jestem pewny o to że nie padnie więcej niż 56 bramek.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
2 picki z duńskiej kobiet, pod ruchy linii oraz staty.

Sonderjyske - Aarhus under 54 1.98 3/10 p i n n a c l e ⛔
27-30

P i n n a c l e otwierał 52.5.
Sonderjyske dom 51.8, Aarhus wyjazd 50.2.
Pierwszy mecz 33-18 i wtedy mieliśmy spadki undera z 48.5 do 47.5, a teraz o dziwo wzrost linii i to dośc znaczący.
Linia otwarcia lub nawet ciut niższa wydaje mi sie tu prawidłowa i w lidze o średniej 51.14 gola chętnie wchodzę w under.

Nykobing - Viborg under 55.5 1.88 3/10 p i n n a c l e ✅
25-30

Otwarcie 54.5 i wzrost o gola.
Nykobing średnia wysoka w domu (56.7, under/over 2-3), ale już Viborg bardzo underowy na wyjazdach (48.2 i under/over 5-1).
Pierwszy mecz 29-29 over (linia wtedy 53.5).
Wydaje mi się jednak, że zbyt mocny wpływ na linię ma tu wynik 1 meczu.
Dodam też, że w 2 poprzednich sezonach padało między tymi druzynami mało goli (53, 46, 42, 46).

Powodzenia
HH
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
CSM Unirea Slobozia (K) - HC Alba Sebes (K) Typ: Unirea -6.5 @ 1.86 w Betsson ⛔ 23-22 (przestoje typowe dla kobiet ;)
Wracają ligowe rozgrywki po mistrzostwach świata, czas na powrót do ligowego grania w Rumunii. Pobieram typ na gospodynię. Nie są one najmocniejszą ekipą. Raczej dolna połowa tabeli. W minionym roku heroicznie biły się o utrzymanie. Skutecznie. W tym sezonie spisują się poprawnie, wygrywają z kim mają wygrywać, tracą punkty gdy nie są faworytkami. Co najważniejsze ligowy byt raczej nie wydaje się być zagrożony. Dzisiaj są zdecydowanymi faworytkami. Ekipa Alby Sebes jest przedostatnia i nie można zbyt wiele dobrego powiedzieć o ich wynikach. Po nowym roku sprawy mogą iść jeszcze gorzej, gdyż sporo dziewczyn opuściło klub. Mają bardzo wąski i słaby skład. W kadrze została jedynie jedna bramkarka. Nie wróży to nic dobrego. Liczę, że gospodynię to skrzętnie wykorzystają. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Unirea zwyciężyła na wyjeździe 25-22.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Nykřbing F. Hĺndboldklub Women - Randers HK Women under 57.5 1.85 2.5/10 Parimatch ⛔
24-34 Co za żart zrobiły Dunki. Po 40 minutach linia live 50.5. Po 55 minutach 50 goli. Nagle jeb 8 bramek w 5 minut, w tym ostatnia na 15 sek przed końcem.

Duńska ręczna babek.
Fajne statsy tu mamy.
NYK dom 56.4, ale Randers away tylko 52.1.
Buki otworzyły 56.0, co jeszcze mi się jakoś strasznie mocno nie podobało, ale move na 57.5 już mnie wyraźnie skusił.
Linia w mojej ocenie zbyt mocno wywindowana pod wynik 1 meczu (31-26 dla Randers). To była 4 kolejka i bez spiny, a teraz już zaczyna się walka o playoffy i jest w tabeli straszny ścisk (4 pkt między 3, a 10), więc dzisiejszy mecz może mieć duże znaczenie. Laski powinny bronić tu mocniej niż w spotkaniu pierwszej rundy.
Poza tymi przemyśleniami/argumentami jeszcze dodatkowe statystyki działające na plus. NYK w 13 meczach 8x poniżej 57.5, Randers 11 razy poniżej i tylko 2 x powyżej.
H2H z ostatnich lat to komplet wyników ponizej dzisiejszej linii:
http://www.betexplorer.co...ers-w/4rnIdrHD/
Grałem U57.5 po 1.93 w p i n n a c l e, ale tam już spadło. W Parimatch akceptowalne 1.85.
Powodzenia
HH
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom