>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności

Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN , jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj.

Pytania, na które odpowiedź znajduje się ewidentnie w regulaminie, jasno napisane, mogą zostać ukarane, więc proponuje przeczytać REGULAMIN.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czas rozpocząć konkurs, więc zmniejszamy liczbę uczestników do 88. Czekamy na zgłoszenia, jak będzie komplet to rozlosujemy grupy i pojawi się terminarz.
Poprawiłem dwa z punktów regulaminu, bo w ostatniej edycji było zamieszane z tym związane. Teraz jest wszystko jasne. Chodzi o czas rozpoczęcia nowej kolejki.
Akceptowaliście stary regulamin, więc jeśli ktoś chce zrezygnować z powodu tej zmiany to proszę pisać:cool:
19. Dany dzień konkursowy, w którym rozgrywana będzie kolejka liczymy od 8:00 do 7:59 kolejnego dnia.
Jest to zrobione ze względu na rozgrywki w Ameryce Płd, żeby można było je uwzględniać na ten sam dzień co mecze odbywające się w Europie.
Np.: 20 kolejka jest dnia 08.08 to typy można podawać z przedziału 8:00 dnia 08.08 do 7:59 09.08.
LICZY SIĘ CZAS ROZPOCZĘCIA SPOTKANIA.
20. Typy można podawać NAJSZYBCIEJ po zakończeniu poprzedniej kolejki.
Np: jest 20 kolejka 08.08 i 21 kolejka 14.08 , to typy na 21 kolejkę można podać NAJSZYBCIEJ o godzinie 8:00 dnia 09.08 gdyż kolejka nr 20 kończy się o 7:59 dnia 09.08.
Podanie typów wcześniej będzie rozliczane jako AKO:0
 
darg 21

darg

Użytkownik
Domyślam się, że w 4 lidze jest literówka i chodzi o mnie: Darg a jest Dang.
s90/ Tak, mój błąd. Poprawiam. Sorry za zamieszanie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeśli ktoś miałby jeszcze ochotę pomóc przy podliczaniu konkursu to pisać na PW.

Tematy już od wczoraj się pojawiły więc można podawać typy na 1. kolejkę. Pamiętajcie o poprawnym podawaniu typów zgodnych z regulaminem aby uniknąć głupich strat punktów. Niebawem także każda z Lig otrzyma swojego opiekuna.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Od jakiego buka bierzemy kursy.Nigdzie niema napisane
Zauważyłem, że już pojawiają się pierwsze posty w których brakuje danych jakie powinny się znajdować podczas wklejania postów.
Z racji tego, że jest sporo nowych osób które próbują swych sił pierwszy raz i karanie ich od pierwszej kolejki wypacza końcowe wyniki postanowiłem, że w ten weekend (czyli 1. i 2. kolejka) będzie można edytować posty dopisując to czego brakuje. Jednak trzeba takie coś zgłosić w tym dziale podając link do swoich typów i co chcemy poprawiać do końca trwania kolejki.
Dla przypomnienia wrzucam co powinien zawierać post z typami i radzę się tego szybko nauczyć bo od trzeciej kolejki nie będzie poprawiania (nie wliczając w to literówek).
Przy każdym poście z typami musi się znajdować to z kim rywalizujemy, która to jest kolejka i nazwa bukmachera. Opcjonalnie można dodać datę i łączne AKO.
W każdym z meczów można typować następujące zdarzenia:
- 1, x, 2.
- under / over bramek na mecz (nie drużynę)
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- Czy oba zespoły strzela gola
- Czy dany zespół strzeli/ nie strzeli gola
- handicapy (nie dotyczy asianów)
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Zauważyłem, że już pojawiają się pierwsze posty w których brakuje danych jakie powinny się znajdować podczas wklejania postów.
Z racji tego, że jest sporo nowych osób które próbują swych sił pierwszy raz i karanie ich od pierwszej kolejki wypacza końcowe wyniki postanowiłem, że w ten weekend (czyli 1. i 2. kolejka) będzie można edytować posty dopisując to czego brakuje. Jednak trzeba takie coś zgłosić w tym dziale podając link do swoich typów i co chcemy poprawiać do końca trwania kolejki.
Dla przypomnienia wrzucam co powinien zawierać post z typami i radzę się tego szybko nauczyć bo od trzeciej kolejki nie będzie poprawiania (nie wliczając w to literówek).
http://forum.bukmacherskie.com/f507/liga-8-a-125164.html#post5628699
Chcialbym dodac przy wszystkich typach bukmachera - Sportingbet.
Mam tylko jedno pytanie, czy jest to konieczne, skoro kursy mozna podawac tylko i wylacznie z tego bukmachera?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mam tylko jedno pytanie, czy jest to konieczne, skoro kursy mozna podawac tylko i wylacznie z tego bukmachera?
Wiem, że w poprzednich latach sponsorzy nagród życzyli sobie by wpisywać nazwę bukmachera więc nie róbmy zamieszania rezygnując z tego.
 
Z 582K
Pierwszy post prosze usunac,nieczytelny
1. kolejka 19.09.2015
belcio - zwyciestwo1960
zrobione, przy kolejnych prośbach podawać linka bo nie będzie poprawiania.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Nie widzę z jakiego bukmachera mozna podawać typy. W punkcie 28. regulaminu mam taki zapis.
28. Typy mogą pochodzić z następujących bukmacherów
-
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie widzę z jakiego bukmachera mozna podawać typy. W punkcie 28. regulaminu mam taki zapis.

28. Typy mogą pochodzić z następujących bukmacherów

-
To przez to, że masz włączony adblock.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom