>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Sory za zwlokę z podliczaniem ale miałem natłok obowiązków. Dzisiaj będą podliczenia i program następnej kolejki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
franz100 495

franz100

Użytkownik
Zauważyłem, że nie zostały mi doliczone dwa punkty za kupon w 9 kolejce. Co prawda podgląd screena jest już nie dostępny (jak trzeba mogę zrobić nowy), bo są one usuwane z serwera po 5 dniach, ale dwa posty wyżej jest podany numer kuponu.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Wkradł się jakiś błąd w 10 kolejce w meczu Wisła - Cracovia. Wszyscy którzy typowali wynik do przerwy: 0:0 mają po 3 pkt a prawidłowy rezultat to 1:2.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Czekam cierpliwie na odpowiedz co z moja nagroda za 3 kolejke i nie dostałem zadnej odpowiedzi a wysyłałem PW do Marcina ....
 
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Dodałem typy kolejki przed jej rozpoczęciem czyli przed godziną 18:00, a wyświetlona jest godzina 18:36. Możliwe, że to błąd serwera czy czegoś, ale zgłaszam zawczasu żeby nie było wątpliwości.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wszystkie nagrody za kolejki od 6 wzwyż plus klasyfikacja generalna zostaną dopisane po zakończeniu konkursu.
Podobnie jak jakieś zaległe nagrody z 1-5
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Każdy uczestnik musi posiadać aktywne konto w Totolotek (tj. minimum jeden depozyt w ostatnich 90 dniach)


Zrobiłem depozyt od razu na początku konkursu, czyli 11.09.2015 r. Jak to się ma do tego zapisu w regulaminie? Co prawda 90 dni już minęło, ale teraz te 90 dni od lub do jakiej daty liczyć?
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
W podliczeniu 14 kolejki wkradł się błąd. A mianowicie źle jest rozliczony typ w meczu Zagłębie - Górnik &quot;Pierwszy gol&quot;.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik

Zrobiłem depozyt od razu na początku konkursu, czyli 11.09.2015 r. Jak to się ma do tego zapisu w regulaminie? Co prawda 90 dni już minęło, ale teraz te 90 dni od lub do jakiej daty liczyć?
Dobre pytanie , bo ja miałem tak samo tzn. zalozone konto w okolicach wrzesnia i dokonany depozyt , a w sumie na poczatku konkursu za 3 kolejke i tak nie otrzymałem bonusu ...
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Ostatnia kolejka podliczona. Zanim opublikuje TOP5 i końcowa tabele proszę forumowiczów o przepatrzenie swoich postów i w razie błędów zgłaszanie tego na PW.
 
Do góry Bottom