>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PGNIG Superliga Mężczyzn 2015/2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Faworyt i obrońca tytułu: Vive Kielce
Pretendent: Wisła Płock
Beniaminkowie: Gwardia Opole, KPR Legionowo
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Fortuna pierwsza wyskoczyła z kursami:



Są handicapy i linie.. ciekawy jestem Waszych opinii. Imo dubel Azoty&amp;Zagłębie wygląda dobrze.
 
A 183

alexlfc

Użytkownik
C1amak ja tam wolę Chrobrego do dubelka ;)
Na ten weekend przygotowałem dubel.
#1 Dubel Superliga
Gwardia Opole - Chrobry Głogów 2⛔⛔⛔ ( caly mecz pod kontrolą, frajerska przegrana w koncowe)
Azoty Puławy - Górnik Zabrze 1✅✅✅
ako: 2.27 bet365⛔⛔⛔
Gwardia Opole - Chrobry Głogów 2
Jest to pierwsza kolejka dla tego proponuje ostrożne stawki. Patrząc jednak personalnie i w sparingach Chrobry dużo lepiej wypada od Gwardii która jest beniaminkiem ligi. CHrobry w tym sezonie mierzy w pierwszą piątkę ligi i ma ku temu powody. Drużynę wzmocnili B. Jurecki z Magdeburga oraz T. Rosinski którzy nie jeden mecz wygrają w lidze. DO tego na rozegraniu jest jeszcze doświadczony Adam Babicz który w ostatnim sezonie był w czołówce rzucających ligi. W sparingach Głogowianie zaprezentowali sie naprawdę obiecująco. z 13 meczów wygrali 8 a 5 przegrali. Na uwagę zasługuję wynik z Berlinem gdzie głogowianie przegrali z drużyną z Bundesligi tylko 2 bramkami
Gwardia Opole w sparingach prezentowała się słabo. Bilans 3 zwycięstwa, 1 remis, 4 porażki nie powala. Jedynie wygrana z Zabrzem robi wrażenie jednak to byl pierwszy mecz po okresie przygotowawczym wiec nie traktuje go na serio.
Patrząc na składy oraz formę w sparingach stawiam na Chrobrego i jeśli Chrobry rzeczywiście chcę być w czołówce ligi to takie mecze powinien spokojnie wygrywać.
Azoty Puławy - Górnik Zabrze 1
W tamtym sezonie Azoty wg ekspertów niespodziewanie pokonały Górnik w walce o półfinał ( wg mnie spodziewanie). W tym sezonie sytuacja jest juz inna. Azoty są zdecydowanym faworytem do brązu. Skład mają kosmiczny patrząc na historie klubu. Pozyskali kilku ciekawych zawodników europejskiego formatu. Kubisztal, Orzechowski i Kuchczynski przyszli do Puław właśnie z Zabrza. Kubisztal ma sporo do udowodnienia i myślę ze rzuci kilka bramek, bowiem klub z Zabrza potraktował go bardzo słabo, kiedy doznał kontuzji nie chciał sfinansować operacji i zostawił zawodnika na lodzie.
Oprócz wymienionej trojki do Puław przyszli dwaj reprezentanci Czech, Petrowski, obiecujący kołowy oraz Krupa, bardzo solidny bramkarz. Azoty poza kołem na każdej pozycji mają dwóch mocnych zawodników, dzięki czemu znakomity trener Skutnik będzie mógł stosować rotacje w meczu i zajeżdżać kontrami przeciwnika.
Górnik natomiast po ostatnich niepowodzeniach musiał zmienić strategie. trenerem został grający zawodnik Jurasik. Ściągnął kilku solidnych ligowców, nie można powiedzieć żeby zrobił jakiś hit transferowy, skład mają dość wąski, myślę ze z takim składem mogą wypaść poza pierwszą piątkę w tym sezonie.
Azoty u siebie z takim zespołem jak Górnik są faworytami i powinni dość pewnie wygrać ten mecz ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Stal Mielec - Vive Kielce
over 62,5 bramek 1,7@ 2/10

Kielczanie w tygodniu niespodziewanie zremisowali w Szczecinie z Pogonią 27:27 dla mnie osobiście to jest ogromny szok ale początek sezonu więc można im wybaczyć tym bardziej,że kilku zawodników nadal nie jest w pełni dyspozycji. Najważniejsze,żeby Kielczanie byli gotowi na drugą część Września na starcie w Lidze Mistrzów z Pick Szeged. Ten remis dla ekipy z Szczecina nie da się ukryć był ogromnym sukcesem :) Uważam,że dzisiaj gracze z Kielc zrehabilitują się i trochę sobie postrzelają. Rywal jest do tego wręcz wymarzony ekipa z Mielca jest w przebudowie ponieważ przed sezonem straciła kilku kluczowych zawodników. Vive w Mielcu nadal wystąpi bez Mariusza Jurkiewicza, Piotra Chrapkowskiego, Urosa Zormana, Tobiasa Reichmanna oraz Grzegorza Tkaczyka. Liczę tutaj na otwarte spotkanie z obu stron ze sporą ilością bramek
 
M 218

mhb

Użytkownik
Śląsk Wrocław - KPR Legionowo 2 2.5 SportingBet +++
Śląsk dziś z jednym bramkarzem, ogólnie lekki szpital. Mało zawodników do grania, reszta nie została zgłoszona. Skład całkowicie przebudowany. Doszło kilku wartościowych zawodników, ale jeszcze lepsi odeszli. W Legionowie mądre transfery. Zawodnicy jak Twardo czy Stojković lub Mochocki są realnymi wzmocnieniami na Superligę. Gości z Mazowsza dziś w komplecie. Dobrze prezentowali się w sparingach. Kurs warty grania. Oprócz własnej hali za Śląskiem nic dziś nie przemawia!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Azoty Puławy-Górnik Zabrze 38-28
Azoty 1.60 b365
✅✅✅ IZZI
Kurs podskoczył, więc podbijam bet Alexa, bo warto. Napisał on już sporo, wiele od siebie dodać nie mogę. Pisałem już o Puławianach w poprzednim sezonie, gdzie udało się kilkukrotnie złapać wysokie kursy w ich meczach. Wspomnę tylko jedną z ważniejszych moich myśli. Czas sprzyja Azotom i Skutnikowi. Z biegiem czasu przy tym trenerze zespół będzie tylko lepszy, a wartościowe transfery to tylko zwolnienie. Szkoda odejścia Tarabochi, ale są przecież inni zawodnicy. Na ten moment trener Ryszard ma do dyspozycji szeroką kadrę. Jest Prce, który potrafi ciągnąc grę drużyny, a przecież doszedł jeszcze Kubisztal, który spokojnie może dać mu zmianę, bądź zmienić Piotrka Masłowskiego na środku. Prawe skrzydło niesamowicie mocne jak na polskie warunki. Sobol+Kuchczyński, spokojnie jest to duet na brązowy medal. Do tego Orzech, który spokojnie też mógłby tam zagrać, ale jego zadaniem są występy na prawej połówce, gdzie będzie wspierany przez Rafała Przybylskiego, który pamiętajmy, że był już próbowany w kadrze. Bramka tak jak pisał przedmówca dodatkowo wzmocniona. Sam duet Bogdanov+Krupa to już bardzo mocne zestawienie, a tam Puławianie dysponują jeszcze Zapora. Najsłabiej wygląda koło, bo do ataku praktycznie jest tylko Leoś Petrovski, ale od biedy Grzelak może go zmienić. Zdecydowanie ten drugi jest wartością w obronie. Widać, że kadra Azotów jest mocna. W Górniku za to nie było takich wzmocnień. Wspomnieni Kuchczyński, Orzechowski i Kubisztal opuścili zespół właśnie na rzecz swojego najbliższego rywala. Wprawdzie został Tomczak na lewym skrzydle, na środku Niewrzawa, czy na prawej połówce grający trener Jurasik, ale kadra znacznie się osłabiła. Dodatkowym atutem podopiecznych jest ich parkiet. W tamtym sezonie zawodnicy z województwa lubelskiego zaczęli sezon wręcz fatalnie, przez co poprzedni trener stracił posadę, w tej kampanii nie mogą już sobie pozwolić na takie wyniki, tym bardziej z taką drużyną jak Górnik.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Przyznać się kto złapał dzisiaj kurs 3,34 na Kwidzyn w Milenium ;)
Wg mnie dobrze wygląda też handicap +2,5 do Głogowa. Macko18 napisał powyżej o kadrze Górnika. Natomiast Chrobry wzmocnił się i może tutaj powalczyć. Później napiszę więcej, czekam na kursy u pozostałych firm.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Vive Kielce - Zagłębie Lubin ✅ Czyli skończyło się jak zawsze:grin:
Vive (-11,5)
Kurs 1,7
Dzisiaj pierwszy mecz w swojej hali, kielczanie powinni sobie urządzić trening strzelecki. W takich meczach wiadomo kto wygra, kwestia iloma bramkami. W zeszłym sezonie skończyło się wynikiem 48 -34. Sądzę, że dzisiaj może być podobnie. Nie licząc Wisły, rzadko kto wyjeżdżał z Kielc nie przegrywając minimum 10 bramkami.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W zeszłym sezonie skończyło się wynikiem 48 -34.
Kwestia jest taka, że Zagłębie z zeszłego sezonu, a to obecne to dwie różne drużyny. W Lubinie postawiono na zaciąg z Mielca. porządny trener Noch, Gudz w obronie, Krieger, który potrafi zagrać dobrze i w defensywie i w ataku, Dzono na rozegraniu i można by tak wymieniać dalej. Miedziowi powinni być w tym sezonie bardziej ułożoną drużyną, a to jest jeden z ważniejszych aspektów w rywalizacji z czołówką. Za to w Iskrze widać, że nie przyszykowano najlepszej formy na start rozgrywek. Wiadomo, że Kielczanie ten mecz wygrają, ale odnoszenie się do wyniku zupełnie innej drużyny jest dla mnie niewłaściwe.
Wg mnie dobrze wygląda też handicap +2,5 do Głogowa.
Półroczna pauza Rosy nie jest dobrą informacją dla Chrobrego. Wiadomo, że on sam nie gra, ale podobno Shreku też uskarżał się na jakiś uraz.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Stal Mielec-MMTS Kwidzyn 31-23
Kwidzyn 1.89 betsafe
⛔
Szaleńcze spadki kursów na gości. Wszędzie już około 1.6, tylko w betsyfach można złapać kurs w okolicach 1.9. Stal grając na własnym parkiecie, gdzie zawsze stawiała się nawet najmocniejszym rywalom dostała srogi łomot od Iskry przegrywając -18. To już nie ci sami Czeczeńcy, których pamiętamy z czasów Skutnika w Mielcu, czy nawet gdy prowadził ich Paweł Noch. Stal nigdy nie miała szerokiej kadry, ale w tym momencie jest ona jeszcze bardziej wąska. Wydaje się, że jedynie skrzydła są obsadzone w 100%. To za mało na Superligę i na MMTS, który wprawdzie ostatnio nie zachwycał, ale udało im się na ten sezon zbudować na prawdę solidną kadrę. Pierwsz siódemka jest na wysokim poziomie. Może nie na każdej pozycji jest po 2 klasowych graczy jak na nasze warunki, ale dla przykładu formacja rozegrania jest bardzo mocno obsadzona. Lewa połówka to Rosiak i Gęda, środek to profesor Mroczkowski i Pilot, a na prawej nowy Szpera, właśnie z Mielca i Zadura, który miał już okazję pokazać się w kadrze. To na prawdę solidne nazwiska, a jak widać Rombel może spokojnie nimi rotować bez obawy, że na tych pozycjach będzie musiał grac jakiś bardzo zmęczony zawodnik. Na skrzydła Soroka i Nogowski, szybcy i skuteczni. Koło to od zawsze Peret, czyli bardzo solidny obrotowy. Bramka tez na jakimś poziomie. Widać, że MMTS ma argumenty i może wreszcie powróci do swoich najlepszych czasów i zawalczy o czórkę, co z tą kadra jest jak najbardziej możliwe.
 
G 5

gibki37

Użytkownik
Wg mnie dobrze wygląda też handicap +2,5 do Głogowa. Macko18 napisał powyżej o kadrze Górnika. Natomiast Chrobry wzmocnił się i może tutaj powalczyć. Później napiszę więcej, czekam na kursy u pozostałych firm.
Uważam, że typ nie wejdzie. Zabrze będzie chciało zmazać plamę za poprzedni mecz, przed swoją publicznością. Do tego jak napisał Macko18 w Głogowie nie zagra Rosiński a występ Bartka Jureckiego tez stoi pod znakiem zapytania. Ogólnie zapowiada się kolejka bez niespodzianek i powinni wygrać faworyci ale jeśli miałbym się pokusić o niespodziankę to w meczu Stal-Kwidzyn. W porównaniu do pozostałych zespołów Kwidzyn nie dokonał oszałamiających zmian, wynik będzie oscylował w okolicach remisu;)
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Vive Tauron Kielce - Zagłębie Lubin
Vive -11,5 1,7@ 3/10 ✅ +15 :]
Dzisiaj po raz pierwszy w tym sezonie Mistrz Polski zagra przed własną publicznością. Dlatego liczę tutaj na ostre strzelania ze strony gospodarzy. Po niespodziewanym remisie na inaugurację sezonu z Pogonią Szczecin już w 2 kolejce zawodnicy z Kielc pokazali swoją siłę gromiąc wręcz Stal Mielec 19:38. Także wydaje się,że wszystko wraca do normy i już teraz nie będzie odpuszczania ze strony Kielczan. W składzie na dzisiejszy pojedynek znaleźli się już gracze którzy wracają po kontuzjach Uros Zorman, Tobias Reichmann oraz Grzegorz Tkaczyk w kadrze znaleźli się również dwaj młodzi gracze Bartłomiej Bis i Jakub Bulski myślę,że jak Vive odjedzie trochę z wynikiem to młodzi dostaną kilka minut od trenera Dujszebajewa i słusznie przynajmniej będą mieli możliwość się ogrywać :) Drużyna z Lubina bardzo leży ekipie z Kielc ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach Vive gromiło Miedziowych czy to u siebie czy na wyjeździe liczę dzisiaj na kolejny pogrom.
Podajemy buka, od którego wzięliśmy kurs!/Maćko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 183

alexlfc

Użytkownik
Na jutro singiel.
#5 Wisła Płock - Azoty Puławy
typ: Azoty +5.5 @ 2.13 bet365
Może i ten kurs jest ryzykowny ale widzę tutaj spore value. Juz w tamtym sezonie w półfinale Azoty dzielnie walczyli z Wisła i przegrywali mecze minimalnie w końcówkach. W tym sezonie Azoty maja bardzo szeroki skład, wspominałem to w poprzednich analizach. Wisła porównywalny skład do tamtego sezonu. Wg mnie różnica umiejętności w porównaniu z tamtym sezonem sie zmniejszyła na korzyść Azotów. Obie ekipy maja komplet punktów po 2 kolejkach.W sparingu przed tym sezonie zespoły grały ze sobą i padl wynik 34-32 dla Wisly, Zawodnicy jak i trener Azotów są bardzo zmotywowani, odpuścili drugą połówkę w ostatnim meczu ze Śląskiem aby oszczędzić siły na jutrzejszy mecz. Jutro przewiduje zacięte spotkanie na korzyść Wisły jednak myślę ze Azoty będą walczyć do samego końca i powinny bez problemu pokryci handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Podobnie jak AlexLFC skłaniam się w kierunku handicapu dla Azotów ale gram +6,5 @1,9. Nie wyobrażam sobie tutaj aż takiego pogromu. Nawet na taśmie z wszystkimi spotkaniami Superligi mężczyzn i kobiet zagram sobie na wygraną Azotów @10 ????

Widzę, że w Czechach zaszaleli i dali kursik na Chrobrego @2,2 (http://www.oddsportal.com/handball/poland/superliga/chrobry-glogow-szczecin-x80vqgOf/) - kosmos, szkoda, że nie można tego tam zagrać...

Wg mnie ciekawie wygląda również handicap u kobiet w spotkaniu Jelenia-Koszalin. W Jelonce są mega problemy i imo Koszalin spokojnie przebije te 2,5. Poczytać można tutaj: http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/546179/czarne-chmury-nad-kpr-jelenia-gora
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 5

gibki37

Użytkownik
Milenium dało kurs 1.48 na Chrobrego i 2.99 na Pogoń. Myślę że warto zagrać opcję X2 kurs 2.30. Pogoń jest w gazie. Podobnie jak koledzy wyżej typuję +6,5 na Azoty. Do tego liczę że Kwidzyn odniesie zwycięstwo z Zagłębiem ale zmniejszając ryzyko zagram X2 po kursie 2.59 ????

No i pięknie wszystko weszło ???? z 3 zdarzeń kurs 10 ????
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Stal Mielec - Śląsk Wrocław 1 kurs 1.6

Jak dla mnie dość pewny typ. Śląsk bardzo słabo rozpoczął sezon i nie wygląda, żeby mieli się szybko podnieść. Stal również nie gra jakoś wybitnie ale mają atut swojego boiska, a jest to duży plus dzięki któremu udało im się wygrać z faworyzowanym Kwidzynem w drugiej kolejce. Porażka z Azotami na wyjeździe czy z Vive Kielce to akurat można wybaczyć bo są to ekipy o klasę lepsze Śląsk jest spokojnie do ogarnia ????

H2H z ostatniego sezonu:
Stal Mielec - Śląsk 35-25
Śląsk - Stal Mielec 17-27

Powodzenia ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
H2H z ostatniego sezonu:
Stal Mielec - Śląsk 35-25
Śląsk - Stal Mielec 17-27
Podawanie tego to trochę bez sensu. Przecież Stal z zeszłego sezonu to w ogóle co innego, niż Stal teraz. Nie ma trenera Nocha, odeszli Gudz, Krieger, Szpera, ostatnio Sobut i jeszcze inni. Nie zastąpiono ich graczami o podobnej klasie. Nie neguję typu, warto jednak zauważyć wzrost z kursu 1.3 na start do tego 1.6. Wydaje mi się, że ostatnio często takie rzeczy dzieją się w naszej Superlidze, że dochodzi do sporych wahań kursów. Myślę jednak, że nie należy tutaj skupiać się na h2h, a lepiej zajrzeć dokładnie w kadry obu zespołów.
Poza tym widać utrzymującą się tendencję wzrostową. Już mamy 1.75 na Stal, a kurs może jeszcze wzrosnąć.
Widziałem obie ekipy w w meczu z azotami i duże lepsze wrażenie zrobił śląsk mimo grania tylko z 1 zmiennikiem. Po pojawieniu się kursów można było złapać w sts 4.39 na gości i to było value. Teraz kursy się wyrównują. Na SF w komentarzach jest info że nie zagra Krzysztofik. Jeśli to prawda to typ na stal wcale nie jest pewny
Wczoraj na start było 4.00 w becie i to była lepsza opcja, ale nie było informacji o Krzysztofiku. Zresztą dalej ona nie jest potwierdzona, ale jak się okaże, że Damian wypada na te 2-3 miesiące, to Stal będzie miała nie lada problem.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Widziałem obie ekipy w w meczu z Azotami i duże lepsze wrażenie zrobił Śląsk mimo grania tylko z 1 zmiennikiem. Po pojawieniu się kursów można było złapać w sts 4.39 na gości i to było value. Teraz kursy się wyrównują. Na SF w komentarzach jest info że nie zagra Krzysztofik. Jeśli to prawda to typ na stal wcale nie jest pewny.
Ograli Kwidzyn ale tydzień poźniej polegli z Legionowem, wiec Śląsk też jest w stanie powalczyć ????
 
A 183

alexlfc

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Azoty Puławy
typ: Azoty -4,5 @ 2.0 bet 365
Na dziś ryzykowny typ ale widzę tu value. Azoty w bardzo dobrej formie, wygrane 3/4 mecze w tym porażka na wyjedzie z Wisłą Płock gdzie do 50 minuty prowadzili czterema bramkami. Dużo rzucają z kontry i świetnie bronią, dlatego sądzę ze dziś spokojnie powinni sobie poradzić z Lubinem który w tym sezonie został nieco przebudowany, trener Paweł Noch próbuje poukładać zespól jednak obecnie z marnym skutkiem, tylko jedna wygrana z beniaminkiem Legionowo. Do składu puławskiej siódemki po lekkich urazach wracają lider Prce oraz Masłowski. Kadra bez kontuzji. Azotom dotychczas ciężko grało sie w Lubinie, ale w tym roku to całkiem inny zespół, który ma jeszcze niewykorzystany potencjał. Dziś Liczę na gładkie zwycięstwo.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Azoty Puławy
Należy tutaj wspomnieć, iż ten mecz będzie transmitowany dzisiaj o 20.30 w Polsacie Sport. Nie napiszę już analizy przybliżającej mecz, jak to miało ostatnio miejsce w Superlidze Pań, jednak polecam zasiąść przed telewizorem, gdyż powinniśmy obejrzeć kawał dobrego handballa. Drużyny Skutnika zawsze grały bardzo dobrze w defensywie, a to skutkuje sporą liczbą kontr. Zagłębie za to, to nowy projekt. Sprowadzono sporą cześć Stali i Noch próbuje coś z tego rzeźbić. Na razie wypadało to blado, ale z czasem może się to jakoś rozkręci. Sam nie ryzykowałbym grania handi w stronę Azotów, a kurs na czysty win jest raczej śmieszny. Jedynie na start Fortuna dała coś koło 1.5 i liczyłem, że może normalne buki wychylą się nawet z czymś lepszym, ale ci dali od razu jakieś biedne 1.3, które nie warte jest zachodu. Zatem trzeba obejrzeć mecz z wyłącznie sportowymi emocjami, jednak pamiętajmy, że nawet z takich meczów można wyciągnąć cenne wnioski na przyszłość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom