>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czechy (Tipsport Extraliga) / Słowacja (Tipsport Extraliga) / 2015 - 2016

Status
Zamknięty.
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Banska Bystrica - Nitra
10.09.2015 20,00
Typ: Banska ML
Kurs: 1,65
Buk: Bet365
Stawka: 6/10 ✅

Pierwsza kolejka sezonu na Słowacji w której zagrają trzecia drużyna ubiegłego sezonu z drugą.Jednak to Banska została vice mistrzem kraju przegrywając w finale z Kosicami.Gospodarze tego spotkania w meczach sparingowych grają w kratke i na dzisięc ostatnich spotkań wygrywają trzy, remisują dwa i przegrywają pięć przy stosunku bramkowym 23-18.W składzie BB nastąpiła mała rewolucja.Drużyne opuściło kilku wiodących zawodników : Kadura , Preisinger , Bambuch , Bendik , Biro , Kafka oraz Gachulinec , Kosaristan , Jabornik i Heizer.Największa strata to Kafka który w poprzednim sezonie zanotował aż 54 pkt.W ich miejsce ściągnięto kilku dobrych zawodników , kładąc nacisk szczególnie na obrone.Do bramki przyszedł doswiadczony Bacashihua z Straubing a do lini obrony ściągnięto Sandgren , Petran , Datelinka , Smach , Homer .Każdy z nich powinien być wzmocnieniem defensywy Banskiej.Oprócz nich do składu dołączyli Majdan , Galambos, Sonne, Lunter , Loskot , Jankovic , Pasek.Ostatni z wymienionych a także Loskot są w stanie zastąpić Kafke w ataku a więc o bramki nie powinno być aż tak trudno.Jeżeli chodzi o Nitre to narazie nie wygląda to za dobrze.Rozegrali pięć meczy sparingowych z czego dwa wygrali i trzy przegrali.Następnie brali udział w lidze mistrzów gdzie zagrali cztery mecze i wszystkie przegrali przy stosunku bramkowym 4-18.Z drużyny odeszli czołowi zawodnicy : Bednar , H. Ruckay , J. Ruckay , Tomanek , Lelkes , Skoliak a także pierwszy bramkarz Lakosil.Luke po bramkarzu mieli wypełnić Valent oraz Trancan ale narazie spisują sie katastrofalnie.Do drużyny dołaczyli Podhradsky, Devecka , Macik , Kutalek , Saliji , Stloukal oraz Milam który w sezonie 2012/2013 występował w HC GKS KATOWICE.Narazie na liste strzelców w oficjalnym meczu z wyżej wymienionych wpisał sie tylko Kutalek.Biorąc pod uwage że w Nitrze sprzedano najlepszych zawodników , w bramce jest kłopot oraz beznadziejną forme w meczach ligi mistrzów gram na Banska Bystrica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Pardubice i Mlada lubią grać z sobą pod warunkiem nie grania we własnej hali. H2H dość wymowne jeśli chodzi o ten aspekt, w preseason zespoły te mierzyły się ze sobą dwa razy, w CEZ Arenie potrzeba było 5-ciu serii karnych, w Sko-Energo Arenie Pardubice zwyciężyły pewnie 6:3. Nie zgodzę z się argumentem że Pardubice są pod kreską, bez formy i mają beznadziejny PS, grają z mocnymi zespołami - Farjestads czy Davos to solidne ekipy, do tego wygrana z najbliższym rywalem, dla porównania Mlada grywała z Libercem z którym traciła hurtowo bramki czy drugoligowym średniakiem. Dużo wyżej cenię gry mimo porażek w Champions League niż takie towarzyskie zabawy z słabymi zespołami. Mistrz sprzed 3 lat robił co mógł by wyglądać lepiej kadrowo niż w zeszłym sezonie, co prawda stracili trochę w ataku Radil (10+29) wybrał Spartaka Moskwa, Zohorna (16+22) wybrał Amur, ale zostali Nahodil, Sykora i Tybor. Trochę strat z formacji obronnej, przede wszystkim doświadczony Benak i Pisa ale oni chyba już powoli kończyć będą zabawę z hokejem pierwszy odszedł do słabszego zespołu z drugim nie przedłużono umowy. Mamy pierwszego goalie Kristana (2,83 GAA) do którego dołączył Maxwell ale to raczej opcja nr 2, obronę wzmocnili Seda, Stajnoch z Slovana Bratysława, Latal jako uzupełnienie. Kilka fajnych nazwisk z przodu przede wszystkim trochę już leciwy ale dalej gwarantujący dobry poziom Rolinek, Havlik mający dobrą grę w Znojmo, czy Divisek. No i mamy zmianę na stanowisku pierwszego trenera którym w tym sezonie będzie Milos Riha Jr. Dobra zaglądamy do gospodarzy co tam ciekawego w zmianach kadrowych zostali bramkarze nr 1 i 2 z zeszłego sezonu Ruzicka i Rittich, ale bądźmy szczerzy pierwszego odstrzeliły same Pardubice jakiś czas temu bo był za słaby, Rittich to nawet nie pół tego co prezentuje Ruzicka. Jakaś bardziej odczuwalna strata w obronie to chyba tylko Hruska, z napastników trochę egzotyczny kierunek obrał Mikulik, odszedł Bros i Vrbata. Wzmocnień nie ma. Ani jednego solidnego czy nawet średnej klasy zawodnika. Kompletnie nic. Atak wygląda ubogo, liczenie na 40-sto letniego Vybornego jest delikatnie mówiąc chorym pomysłem. O ile z tyłu wygląda to przeciętnie o tyle w trakcie sezonu przy obecnym potencjale Mlada może mieć problem z kreowanie gry ofensywnej. Kontuzjowany jest Musil a więc kolejny ważny zawodnik ataku. Biorąc pod uwagę potencjał kadrowy, treningi z mocniejszymi rywalami i fakt, że hala Mlady nie jest twierdzą nie do zdobycia wychodzi mi zwycięstwo przyjezdnych.
Pardubice @ 2,55 ⛔ 2:1
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Sparta Praha - Olomouc
11.09.2015 18,30
Typ: Olomouc +2,0
Kurs: 1,80
Buk: pinnacle
Stawka: 5/10 ⛔

Sparta to drużyna która zawsze ma walczyć o najwyższe cele i tutaj za dużo nie ma co pisać.Sparta już miała przetarcie w lidze mistrzów gdzie grała w kratke zresztą tak samo w sparingach.Drużyne opuścili miedzy innymi Vonderka oraz Rolinek który był siła napedową w tamtym sezonie.Kilku mniej znaczących zawodników poszło na wypożyczenia.Do bramki przyszedł doświadczony Popperle z Sochi a także zostali sprowadzenie z KHL Netik i Kudrna.Jeżeli chodzi o Olomouc to trzeba powiedziec że w sparingach spisują sie znakomicie.Na osiem spotkań przegrywają tylko jedno po dogrywce.W tamtym sezonie była to jedna z najsłabszych drużyn a teraz za sprawą transferów może sprawić nie jedną niespodzianke.Do bramki przyszedł doświadczony , bardzo dobry Konrad z Trinca.Natomiast siły ofensywnej może im pozazdrościć każda drużyna.Do składu dołączyli Holec z Komety , Eberle z Kladna , Mikus z Hokki czy wspomniany przy wczorajszym meczu Banskiej Kafka.Każdy z nich gwarantuje kilka bramek w sezonie.Kilku zawodników odeszło oraz kilku jest wpisanych na liste kontuzjowanych ale są to mniej znaczący zawodnicy.Forma z sparingów plus transfery przemawiają za tym że Olomouc jest w stanie powalczyc z Pradze i nie przegrać tego meczu różnicą większą niż dwóch bramek.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jeszcze jedna ciekawa opcja na dziś. Pograłem Pieszczany z Skalicą pogram i z Żyliną. A to dlatego że w Pieszczanach zebrali fajny zespół. Ok, są odczuwalne straty jak Dusan Pasek, Eduard Sedivy czy Bronislav Rapac, ale jest też kilka fajnych nazwisk, które wzmocniły zespół. Ale po kolei. W bramce pierwszym wyborem powinien być Kosaristan który zagrał play offy i nie mal pół RS w Bystrzycy. Porównując go z Surkiem to jest to zmiana na plus. W obronie wraca Filip, jest Gachulinec który zaliczył blisko 40 gier również w Bystrzycy, Gipters trochę anonimowy w Ljepajas dawał dużo i robił różnicę ale za wcześnie by powiedzieć czy przeskok do mocniejszej ligi nie będzie dla niego za duży, wraca Hudec do nie dawna mocny punkt Trzyńca, Svetlik po dwóch latach spędzonych w Szwecji, jest w końcu Brnak. Defensywa na papierze wygląda stosunkowo dobrze. W ataku pozytywne zmiany, Balej z Plzna, Bellus dwa lata temu fajnie pogrywał w Popradzie, kilka uzupełnień jak Filo, Hrehorcak może wypalić bo chłopak ma możliwości jak na warunki ligi, Ruckay zaliczył dobry sezon w Nitrze, Tibensky kolejny junior z dużymi umiejętnościami, no i jest Holovic. Fajnie to wygląda, myślę że spokojnie powinni powalczyć o play off w tym sezonie. Z Skalicą dobre zawody, trochę postrzelali, generalnie dominowali od początku i ta wygrana nie jest niespodzianką. Co do Żyliny, oni od dawna już cieniują na wyjazdach gdzie dostają regularny oklep od każdego. Ostatnio ugrali coś na Koszycach gdzie nigdy im nie szło, ale to początek sezonu więc trzeba uważać bo takie niespodzianki mogą się jeszcze zdarzyć. Sezon będzie weryfikował kto o co walczy, ja po tym co widzę na sucho w składach skazuję ich na walkę o utrzymanie. Jest jeden bramkarz Tomek który nie wiem czemu nie znalazł sobie lepszego zespołu, w Pieszczanach dobrze, solidnie pogrywał potem mu się uwidział transfer i teraz wraca do kraju. Ale przy jego kontuzji zostają już nawet nie ogórki i buraki z których nic nie będzie a nie da się zagrać sezonu jednym goalie. W obronie jak to mawiał mój były trener no ni ma chopa. Brejcak i Makovsky a reszta... juniorzy, zawodnicy wracający z wypożyczenia z 2 ligi lub z dorobku z wysp. Tomek będzie się dużo pocił w bramce bo ta obrona najebie mu baboli jak murzyn dzieci. Co my tu mamy ciekawego w ataku... odstrzelony z Pieszczan Konecny i Stupka, Jezek ściągnięty z dalekiej syberii czy gdzie on to u tego rusa pogrywał, bracia Huna którzy w Kazachstanie stanowili o sile swojego zespołu no ale gdzie słaba liga Kazachstanu a Słowacja... no i Bulik, który nie ogarną tematu w Czechach. Gdyby Milan Jancuska założył łyżwy i wszedł na lód byłby pewnie w top3 najlepiej punktujących tego zespołu. Nie wiem po co mu zamiana Popradu na ten bałagan. On to sobie pewnie jakoś poskłada bo to trener z wiedzą i umiejętnościami którego jakiś czas temu mieliśmy przyjemność oglądać w Nowym Targu. Ogólnie gra Żyliny nigdy mi się nie podobała, szarpana, skupiona głównie na przeszkadzaniu i strzelaniu do przodu na aferę a może coś z tego wyjdzie. Teraz mają coacha który potrafi sobie ułożyć taktycznie zespół tylko że dziś... ma do dyspozycji nieociosane kołki. Bieda z nędzą i raczej gra o utrzymanie.
Pieszczany @ 2,00 ✅ 4:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
HC Stadion Litomerice vs HC Motor CB over 5,5 gola @1,72 Betsson✅

Gospodarz rozpoczęli sezon od przegranej 1-4 u siebie a w drugim meczu przegrali 6-2 na wyjeździe z Havirov.
Ich obrona to katastrofa, wystarczy obejrzeć te mecze.
Drużyna gospodarzy, jedna z najlepszych drużyn w lidze, wygrała swoje dwa pierwsze mecze 5-2 i 7-2.
Dobrze rozpoczęli sezon.
Widać że, są świetnie przygotowani i wysoko mierzą, dziś to spotkanie to powinna być formalność.
Ale ja wole uderzyć w overa, bo gospodarze na pewno będą się starać zmazać ten niechlubny rekord po dwóch meczach z 10 straconymi golami i zaledwie 3 zdobytymi !!
Typ opieram głównie na obecnej formie obu zespołów ostatnimi czasy.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Nitra - Kosice
15.09.2015 - 17:00
Typ: Kosice HA 0,0
Kurs: 1,89
Buk: Pinnacle
Stawka: 4/10 ⛔


Jeszcze raz typ przeciwko słabej Nitra która zagra z obecnym mistrzem kraju..Jeżeli chodzi o gospodarzy to narazie nie wygląda to za dobrze.Rozegrali pięć meczy sparingowych z czego dwa wygrali i trzy przegrali.Następnie brali udział w lidze mistrzów gdzie zagrali cztery mecze i wszystkie przegrali przy stosunku bramkowym 4-18.W lidze rozegrali dwa spotkania i oba przegrali przy stosunku bramkowym 4-10 .Z drużyny odeszli czołowi zawodnicy : Bednar , H. Ruckay , J. Ruckay , Tomanek , Lelkes , Skoliak a także pierwszy bramkarz Lakosil.Luke po bramkarzu mieli wypełnić Valent oraz Trancan ale narazie spisują sie katastrofalnie.W ostatnim meczu Valent dostał sześć bramek.Do drużyny dołaczyli Podhradsky, Devecka , Macik , Kutalek , Saliji , Stloukal oraz Milam który w sezonie 2012/2013 występował w HC GKS KATOWICE. Kosice narazie też nie prezentują nic specjalnego i grają w kratke ale nie ma porównania do słabej Nitry.Ostatni mecz przegrali na własnym lodowisku z Banska. Z drużyny odeszło kilku zawodników w tym Spilar , Cernak , Janosik , Kutalek , Seda.W ich miejsce przyszli zawodnicy którzy bez problemu powinni ich zastąpić .Do drużyny dołączyli Slovak , Sedivy , Soltes , Dudas , Lelkes , Bortnak .Swój typ tak jak w spotkaniu z Banska opieram na słabej formie Nitry i beznadziejne postawie bramkarzy gospodarzy.Kosice muszą powoli wracać na swoje tory a taka drużyna jak Nitra nie powinna im stwarzać problemów z wygraniem meczu.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Poprad jak zwykle z problemami przed sezonem ale koniec końców zamyka przygotowania z fajną kadrą która bez problemów powinna powalczyć o PO a przy odrobinie szczęścia myślę że nawet top5 po RS jest w zasięgu. Doświadczony Kostur w bramce z niezłym 2,11 GAA w zeszłym sezonie, solidna linia obrońców Fabian, Kasik, Kolba, Suchy duże doświadczenie a przy tym naprawdę solidny poziom. Linia ataku też wygląda bardzo przyzwoicie Bartecko, Hvila, Polacko, Richard Rapac czy w końcu Krotak. Są możliwości i jakość w każdej formacji do tego kilka fajnych młodych zawodników w uzupełnieniu. Dziś za rywala Skalica, która moim zdaniem aż tyle do zaoferowania nie ma. Sevela w bramce 3,20 GAA w słabej bodaj węgierskiej lidze. Przed nim z doświadczonych Zukal, Novak i Durak ale szału nie robią do tego słabe poprzednie sezony i kilka młodych nazwisk które nie szczególnie rokują. Generalnie defensywa Poprad &gt; Skalica i to konkretnie. Atak też średnio wygląda - Brendl kiedyś solidnie w KHL ale od 3-4 sezonów równia pochyła w dół 2 sezony temu nie dał rady w DEL2, Rachunek kolejny doświadczony który wydawałoby się powinien dużo dać, Skoliak który jako jedyny pamięta te udane sezony zespołu, dwóch juniorów z potencjałem Brodek i Kovalovsky. Ja tu widzę max 2 piątki i to mocno naciągane. Póki co te naciąganie skończyło się oklepem od juniorów reprezentacji, Pieszczan i Martina i trzeba oddać że są to porażki w pełni zasłużone. Poprad na dzień dobry pokonał Zvolen i przegrał z Trenczynem ale zostawił dobre wrażenie. Skalica póki co to dużo chaosu, bałaganu, prostych błędów w obronie. Młodzi zawodnicy Skalicy w starciu z tak doświadczoną linią obrony Popradu powinni odbijać się jak od ściany. Z przodu Koziołki też mają dużo więcej jakości więc może jakiegoś pogromy bym się tutaj nie spodziewał ale widzi mi się pewna wygrana przyjezdnych.

Poprad @ 2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Typ: Kosice HA 0,0
no nie wiem, dla mnie no bet. Koszyce zagrały padakę w dwóch pierwszych meczach szczególnie z Żyliną, Nitra na Bystrzycy nie grała źle, wynik trochę zaciera obraz gry i tego co się działo do pewnego momentu mecz był na styku coś jak na eurobaskecie mecz naszych z Hiszpanami. Pamiętaj że Nitra ma u siebie ma fanatycznych kibiców którzy potrafią ponieść do przodu więc nie przesadzałbym tutaj z tą pewnością do Koszyc.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Czyli wystarczy jak Nitra zagra jedną tercje jak nasi czwartą kwarte z Hiszpanami i mamy kilka bramek do przodu :)
Tak na serio to nie wiem kto w Nitrze by musiał wejsc do bramki żeby mozna było powiedzieć że stoi tam bramkarz.Same pachołki w kadrze.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nie dramatyzujmy obsada bramki nie wygląda blado a z przodu jest komu grać - Kutalek za nic całego play off w Koszycach nie zagrał, Maciki zbyt dobry na L2, Novak 19+29, Slovak 14+22, Stefanka 16+22, Stumpel 20+31, Saliji, w obronie Mezei przecież solidny grajek NHL, KHL w cv, Konig, Milo, Novak, bez żartów ale na papierze bez goalie to jak dla mnie top4 ligi. Trzeba patrzeć na składy bo dziś przykładowo wychodzi Riecicky w Koszycach który grał w L2 w zeszłym sezonie i miał średnią blisko 3 gole puszczone na mecz więc praktycznie nie widzę różnicy między nim a Valentem, który dla przykładu w L2 grał 2 lata temu i miał kapitalny sezon jak wchodził do Ekstraklasy z Mladą (1,66 GAA).
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dwa słowa na szybko bo za chwilkę kilka spotkań a analiza mam nadzieję za chwilę. Poprad - Żylina bez faworyta, niby Żylina pod Tatrami grać nie potrafi co dobitnie pokazuje H2H ale Poprad z Skalicą zagrał bardzo słaby mecz, dużo chaosu i nie poukładanej gry. Żylina z porażkami ale walczy, widać że mimo wszystko się starają choć ta gra dalej mi się nie podoba, ale jakiś zarys taktyki tam widać. Jakieś punkty w zasięgu, faworytem Poprad tylko dlatego że własna hala jest trudnym terenem. Dla mnie no bet. Trenczyn po takim kursie nie wart zachodu chociaż powinni to ogarnąć bo Skalica jest dramatycznie słaba. Pieszczany Nitra dla mnie 50/50 bez wyraźnego faworyta, Nitra dobre zawody z Koszycami ale z Baranami Pieszczany też zagrały solidne spotkanie, fajnie wyglądają w defensywie, twardo bronią. O Nitrze trochę sobie porozmawialiśmy tutaj przy okazji spotkania z Koszycami ogólnie dominowali w całym spotkaniu wynik zasłużony ale tutaj też jak dla mnie 50/50 bez wyraźnego faworyta. Ja gram na Bystrzycę dziś. Bystrzyca w gazie, fajnie rozpoczęli sezon. Dobrze wychodzą w obronie, ciekawe jak długo Bacashihua utrzyma obecną dyspozycję ale jankes zaskakuje pozytywnie. Smach, Sandgren, Homer, Detalinka, dobry solidny poziom i to może być defensywa trudna do sforsowania przez dłuższy czas co pokazuje początek ligi a zagrali juz na zero z tyłu z mocnymi Koszycami. Ale to co zwraca uwagę to piekielna siła ataku. Galambos 12+22 w Martinie, Handlovsky 16+24, Handzus dwa sezony temu jeszcze w NHL w mocnym Chicago, Hudec 18+25, Kytnar 20+18, Majdan, Pasek 19+21, Sonne. Tego starczy na silnie 3 piątki a przecież w obwodzie tez kilku młodych ciekawych zawodników. Atak, atak jeszcze raz atak. Martin w preseason rozj... 7:0. Martin na początek bez szału, Trenczyn oklep, ograli beznadziejną Skalicę i stracili pkt z Żyliną. Dzubina w bramce jest słaby, w obronie oprócz Dlouhy&#39;ego i Tabacka to dzieciarnia. Zlepek grajków z 3 ligi szwedzkiej czy 2 austriackiej bodaj. Z przodu Spirko i Varga, do tego dwóch fajnych z niższej ligi którzy mogą a nie muszą odpalić Poliacek i Surovka. Powinno to być jednostronne widowisko a każdy inny wynik jak pewna wygrana gości będzie niespodzianką.
Bystrzyca -1,5 @ 2,22
Bystrzyca -2,5 @ 3,51 ⛔ 2:1k.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Pod kreską ostatnio, ostatnia kolejka hm... Poprad na luzie, Bystrzyca bardzo słaby mecz, Trenczyn zgodnie z planem. Nic atakujemy dalej, dziś kolejny raz przeciwko Skalicy. Naprawdę ten zespół jest dramatycznie słaby, nie ma sensu się nad nimi pastwić. Ostatni mecz oklep 2:7 chociaż 7 goli do bramki Seveli powinno wpaść już do pierwszej przerwy. Czytałem gdzieś na forum że dziś w bramce ma zagrać młody Romancik, ale czy to coś zmienia? w dwóch spotkaniach tego sezonu zaliczył 4,33 GAA. Dziś na przeciw mocny Zvolen i nawet atut własnej hali jest tutaj bez znaczenia. Zvolen udanie rozpoczął sezon, na rozkładzie Nitra w dobrym stylu choć wynik trochę za wysoki ale ogólnie mecz stał na bardzo dobrym poziomie ale to za sprawą obydwu drużyn, później jeszcze wygrana w Trenczynie z zawsze nie wygodną Duklą gdzie dwa razy odrabiali straty no i w końcu Koszyce. Dobrze funkcjonuje gra w przewadze już 4 gole zdobyte, do tego dwa po karnych. Młodość w bramce Baros ma ledwo 21 lat ale już zdążył zadebiutować w KHL w zeszłym sezonie też już tutaj coś pograł. Melodia przyszłości ale odważnie na niego stawiają. Szanse ma podobno dostać dziś 16-sto letni wychowanek Ivan ale myślę, że jak już zagra to końcówkę przy spokojnym wyniku. Nie ma rotacji na liniach więc wyjdzie skład jak w ostatnich wygranych spotkaniach. Obrona co prawda nie grzeszy doświadczeniem ale jest m.in. etatowy reprezentant Łotwy, jest Jurasko czy Krejci który moim zdaniem zagra pierwszy i ostatni sezon na Słowacji bo jest zbyt dobrym zawodnikiem i spokojnie w czeskiej lidze czy nawet KHL za kilka miesięcy sobie poradzi. Atak to przede wszystkim Brabanec, ale są również m. in. Jurik który w zeszłym sezonie z dobrej strony pokazał się w Skalicy czy Pulis. Ogólnie skład może nie rzuca na kolana ale jest założeniem przed sezonem jest minimum półfinał i ta kadra powinna sobie przy odrobinie szczęścia z tym poradzić. Dziś spacerek, Skalica nie radzi sobie nawet z zespołem młodzieżowym reprezentacji, nie wiem z kim muszą się zmierzyć żeby nie mówię już o wygranej ale chociażby zagrać na jakimś przyzwoitym poziomie. Nitra dostała 6, Koszyce 4, Skalica... może dostać coś po między tym.
Zvolen @ 1,75 ✅ 1:9
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Słowacja
Godzina: 17:00
Poprad - Słowacja U20
Typ: Poprad wygra 1 tercje
Kurs: 1.80
Bukmacher: Oddsring
Poprad w tym sezonie prezentuje dobry hokej i po 5 rozegranych spotkaniach na koncie posiadają 9 punktów zwycięstwa z Zvolen 3:2, Zilina 3:2 oraz po dogrywce na Skalicy 3:4 porażki przyszły im natomiast z viceliderem Bystrica po bardzo dobrym meczu w dogrywce 1:0 oraz z Liderem Trencin 2:4. Zespole troche zmian kadra do ostatnich chwil była montowana ale zaczyna to wygradać na prawdę dobrze. O dzisiejszym przeciwniku ciężko coś pisać oni w ogólnym rozrachunku zawsze te pare zwycięstw w sezonie ugrają w obecnym zaskoczyli pokonując Skalice 4:1 prawda jest taka ale gdy przybliżymy sobie sytuacje kadrowa i notowane wyniki Skalicy wynik nie może dziwić..w drugim spotkaniu natomiast przegrali z Trencinem 2:0. Faworytem bez dwóch zdań są Gospodarze ale z racji kursu trzeba szukać czegoś innego ja wybrałem opcje win pierwsza tercja po solidnym kursie.
--------------------------------------------------------
Freddy Hokej - Typy z Analizami : Sezon 15/16 -
DEL - |Liczba typów 3 |Wygrane 3| Zwroty 0| Przegrane 1|
Get-Ligaen - |Liczba typów 1 |Wygrane 1| Zwroty 0| Przegrane 0|
KHL - |Liczba typów 1 |Wygrane 1| Zwroty 0| Przegrane 3|
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Sparta Praha - Karlovy Vary
Buchtele strzeli gola
3,80 Fortuna
⛔
Tym razem w dużym skrócie, bo mecz za nieco ponad godzinę.
W Czechach mówi się już o &quot;paradoksie Buchtelego&quot;, który w czeskiej Extralidze równo punktuje, ale nie może się wstrzelić, natomiast kiedy przychodzi zagrać w hokejowej Lidze Mistrzów, włącza prawdziwy beast mode. 6 bramek w 6 spotkaniach jest najlepszym wynikiem w obecnych rozgrywkach. Jan to nawet dynamiczny LW, stworzony do gry kombinacyjnej. Pojęcie tic-tac-toe jest mu bardzo dobrze znane, kapitalnie odnajduje się na małych przestrzeniach. Zachęcam do obejrzenia jednej z bramek, którą strzelił niedawno drużynie z Zurycha, właśnie po pięknej kombinacji. Dysponuje wyśmienitą koordynacją oczy-ręce, potrafi strącić krążek z powietrza wprost do bramki. Buchtele to również dobry set up man, nie boi się zagrań na pamięć, wręcz przeciwnie - takie rozwiązania stosuje bardzo często. Gracz do bólu zespołowy, musi trochę skazić się tą samolubnością, bo ona - rzecz jasna w odpowiednich ilościach - może tylko pomóc. 6A w 7GP, dzisiaj okazja na premierowe trafienie wręcz idealna. Goście są masakrowani w ostatnich tygodniach, a Sparta przystępuje do tego spotkania podbudowana dwoma efektownymi zwycięstwami w Extralidze i świetnej pierwszej rundzie PO, w której odprawili z kwitkiem Zurych - na ich lodzie 3-0. Gospodarze będą chcieli wziąć odwet za dosyć niespodziewaną porażkę w pierwszym spotkaniu, ale wtedy obrona Sparty była w dyskotekowej formie a Maroszowi wyszedł najlepszy mecz w sezonie. Buchtele rozegrał za to bardzo przeciętne zawody, choć w trzech poprzednich potyczkach z dzisiejszym przeciwnikiem strzelił 3 gole, w tym jednego arcyważnego w dogrywce.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Plzen - Sparta Prague
22.11.2015 - 16:30
Typ: Plzen ML
Kurs: 1,90
Buk: bet365
Stawka: 4/10 ⛔


Spotkanie drugiej drużyny z piątą w tabeli Spartą.Pierwsze spotkanie tych drużyn w tym sezonie zakończyło się wygraną Sparty po dogrywce.Pilzno ma najmłodzą drużynę w lidze ale jak do tej pory spisują się bardzo dobrze.Młodzież jest wspierana przez kilku doświadczonych zawodników : Kadlec , Hollweg , Hossa , Kratena którzy mają występy za sobą w NHL czy KHL.Dzisiaj zagrają pełnym składem.W bramce dezisiaj awizowany jest Matěj Machovský (92,21 %).Jeżeli chodzi o Sparte to dzisiaj zagrają bez Daniel Pribyl ( 17 - 8 - 9 ) , Adam Polasek ( 17 - 2 - 6 ) , Jan Piskacek ( 10 - 3 - 0 ) i Jiri Cernoch ( 13 - 1 - 0 ) a w bramce awizowany jest Jan Lukáš (90,91 %).Zapowiada się dobre spotkanie a że obie drużyny mają potencjał w ofensywie to i kilka bramek powinniśmy zobaczyć.Ja stawiam na gospodarzy którzy powinni wykorzystać atut własnego lodu i wygrać to spotkanie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
HC Kometa Brno - HC Mlada Boleslav
Pewnie mecz się zacznie zanim skończę pisać analizę więc postaram się krótko a sam mecz do gry live. Brno bardzo nie gościnne w tym sezonie 7 zwycięstw na 9 spotkań ograne tutaj m. in. Sparta czy Liberec a więc topowe ekipy w tym sezonie, niestety Kometa ma dwa oblicza te z DRFG Areny gdzie niesiona fanatycznym dopingiem ponad 7 tys kibiców włącza tryb Rambo i rozstrzeliwuje każdego oraz te z wyjazdów gdzie jest rozstrzeliwana... nie ma osłabień w zespole, więc te najważniejsze ogniwa z Hruską, Nemcem i Ostriżkiem zagrają w bramce mała niespodzianka i zagra dziś Falter a nie Ciliak i to niestety zmiana na słabsze. Mlada dziś z jednym osłabieniem ale strasznie dużym nie gra bowiem z tego co widzę Tomek Urban a to w tej chwili motor napędowy zespołu. Mlada ostatnio 5 zwycięstw z rzędu ale oni sporo tracą, przy grze w osłabieniu są bardzo łatwo do rozprowadzenia i tracą przy tym bardzo dużo goli, podpalają się przy grze w PP i kilka goli już też ostatnio wtedy dostali. Ogólnie to pozycja w tabeli gości jest zaskoczeniem ale jeśli Kometa zagra na swoim nawet nie wybitnym a przyzwoitym poziomie to powinna zgarnąć kpl pkt, pierwszy mecz 0:4 w plecy mimo bardzo wyrównanego spotkania i 42 celnych strzałów Komety.
Kometa 1,78 ✅ 3:0 izzi
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Plzen vs Chomutov (godz: 15:20)
Chomutov ktore ostatnio dobrze sie spisuje, az za dobrze jak na nich przystalo ,dobrze graja usiebie ale na wyjezdzie sa owiele slabsza druzyna nie widzialem meczu ze Sparta praga ale mecz na wyjezdzie Mountfield gdzie mieli sporo szczecia wygrywajac ten mecz a na wiazali rownorzedna gre tylko w pierwszej tercji gdzie w pozostalych byli pod ostrzalem i tak zazwyczaj wyglada reszte meczy na wyjezdzie tej druzyny gdzie na 12 meczy wygrali tylko trzy mecz z czego z ostatnich dwa mecze,wogole 4 miejsce w tabeli jest sporym zaskoczeniem dla mnie.W takim przypadku ide w strone Pilzno i to nie sa ogorki a solidna marka a usiebie dosc mocno wygladaja na dwanascie meczy dziewiec wygranych a ostatnie pienc meczy gdzie przegrali cztery powinno ich tylko z determinowac do lepszej gry wiec sadze ze dzisiaj przycisna i powinni zainkasowac komplet pkt.

Plzen 1,60 ML
@ Marathonbet✅
Plzen 1,96 FT @ Marathonbet✅
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Zvolen - Poprad Typ: 1 (-1.5 AH) @ 2.10 Betsson
Poprad notuje ostatnio zdecydowanie słabszy okres. Domowe porażki z Nitrą i Koszycami jeszcze można jakoś przeboleć, jednak ich styl był fatalny. Do tego ostatnio przyszła jeszcze wyjazdowa porażka ze znajdującym się w bardzo dużym kryzysie Martinem. Ponadto z tatrzańskiego zespołu odszedł do Bańskiej Bystrzycy jej najlepszy strzelec Hvila, zaś gra Kozic opiera się na bardzo zaawansowanych wiekowo Krotaku, Suchym, czy Bartecko. Warto jednocześnie podkreślić, iż Poprad na własnym lodzie i na wyjeździe to kompletnie dwie różne drużyny. Z kolei Zwoleń niedość, że dysponuje najlepszym atakiem w lidze: Brabanec - Pulis - Semorad, to w dodatku po chwilowym kryzysie szybko powrócił na zwycięskie tory pokonując Martin oraz Bańską Bystrzycę na wyjeździe. Dlatego też spodziewam się dzisiaj efektownego spotkania, z dużą liczbą goli, zakończonego pewnym i wysokim zwycięstwem Zwolenia.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Zilina - Poprad
22.12.2015 - 18:00
Typ: Zilina HA 0,0
Kurs: 1,79
Buk: pinnacle
Stawka: 2/10 ⛔


Mecz dziewiątej z siódmą drużyną tabeli.Zilina walczy o dostanie sie do pierwszej ósemki a do dzisiajszego przeciwnika traci 7 pkt.Drużyny o zbliżonym potencjale i jedyne co może martwić to to że Poprad wygrał wszystkie trzy mecze w tym sezonie pomiędzy tymi drużynami.Klub z Popradu ma problemy finansowe , zalegają zawodnikom z wypłatami , brakuje pokrycia finansowego na prowadzenie klubu do końca sezonu oraz mogą nie dostać licencji na następny sezon.Z klubu już odszedł najlepszy strzelec Lukas Hvila ( 28 - 16 - 9 ) który przeprowadził sie do Banskiej oraz obrońca Jan Tavoda ( 24 - 2 - 0 ) który wybrał oferte Ziliny.Pod znakiem zapytania stoi także występ Richarda Rapac ( 27 - 10 - 13 ).Napewno zapowiada się ciężki mecz ale myśle że gospodarze wykorzystają problemy klubu z Popradu i zapewnią sobie zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom