>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL / 2015 - 2016

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CSKA - SKA​

Startujemy z pierwszym finałem konferencji ????
Można powiedzieć, że powtórka z rozrywki ponieważ w zeszłym sezonie o tej porze mieliśmy taką samą parę w finale konferencji i wtedy lepsi okazali się gracze SKA mimo tego że to CSKA było faworytem. Dziś niewiele się zmienia ponieważ kolejny raz CSKA jest faworytem a SKA w tych PO pokazuje się ze świetnej strony także wynik jest sprawą otwartą. Osobiście zostałem mile zaskoczony przez SKA ponieważ wyżej ceniłem sobie Dynamo, ale koniec końców cieszę się że kolejny raz będziemy świadkami pięknych starć pomiędzy CSKA a SKA. Dzisiejszy mecz traktuje poglądowo, aczkolwiek mam pewien scenariusz na to spotkanie, ale nie będę się wychylał zbyt mocno. Natomiast wydaje mi się że warto dziś pójść w stronę &quot;wielkiego przywódcy&quot; CSKA - Radulova i pograć jego over 0.5 ale nie punktu a kary. Aleksa nikomu przedstawiać nie trzeba, jest to świetny zawodnik, ale również wielki walczak jak i &quot;złoczyńca&quot;. Nie od dziś wiadomo, że granica pomiędzy spokojny Radulovem, a Radulovem bardzo mocno zdenerwowanym jest bardzo cieńka. Co więcej takie mecze jak ze SKA to dodatkowa motywacja by Radulov udowodnił wszystkim, że jest najlepszy, a CSKA jest najlepszą ekipą. Radu łapał kary w każdej z poprzednich serii, tutaj rywal na którego napinka jest jeszcze większa, tak więc powodzenie tego typu oceniam na 80% zawsze może okazać się że Radulov to jednak łagodny baranek ????
Aleksandr Radulov over 0.5 minor penalty / 1.65 Marathonbet ✅ nie zawiódł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Magnitogorsk - UFA​

Lecimy z drugim finałem konferencji i tym razem zawitamy do Magnitogorska, gdzie Lisy podejmą Salavat. Podobnie jak w przypadku wczorjszego spotkania, odpuszczam tutaj typowanie wyniku, bramek itp. ponieważ pierwszy mecz warto potraktować poglądowo. Zdradzę, że wczoraj mu scenariusz na mecz CSKA - SKA został skutecznie utopiony przez CSKA, także nie ma się co wychylać.
Mimo to podobnie jak wczoraj skupię się dziś na overze kar dla zawodnika Magnitki, którym jest Jan Kovar. Center pierwszej linii Lisów jest bardzo nieobliczalnym graczem i jego wahania dyspozycji sa wręcz ogromne w tych PO, ale mimo to Kovar to klasa światowa jak na lodowiska KHL. Ostatnia seria z Sibirem pokazała też że Jan nie przebiera w środkach i wydawać by się mogło w prostych sytuacjach potrafi słapać bezmyslną karę. Co ciekawe Kovar w kontekście łapania kar rozkręcał się z meczu na mecz, w rywalizacji z EKA był w miarę spokojny, ale już podczas gier z Sibirem można powiedzieć że kolekcjonował penalty minutes. Wiem że PP w tej rywalizacji może mieć wielkie znaczenie ale mimo wszystko uważam, że po takim kursie w meczu numer 1 warto spróbować, tym bardziej że Magnitka w tych PO gra bardzo nierówno, przeplatają dwa dobre spotkania z kompletnie nieudanym, a jak wiadomo gdy nie idzie, glowa się gotuje ;) chociaż w kwestii wczorajszego betu to nawet nie miało znaczenia :grin:

Jan Kovar over 0.5 minor penalty / 2.45 Marathonbet
⛔ strzelił bramkę zamiast kary :razz:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Magnitogorsk - UFA​

Mecz numer 2 w serii Magnitka vs Salavat. Pierwszy mecz to spore emocje i mnóstwo niewykorzystanych sytuacji po obu stronach. Pierwszy wniosek jaki mi się rzucił w oczy to gwizdki przeciwko UFA, bardzo dużo kar odgwizdanych graczom UFA niekiedy w dziwnych sytuacjach, to daje poważnie do myślenia ponieważ linia kar na dzisiejszy mecz wystawiona przez Maraton dla UFA to można powiedzieć że tylko 5.5
Nie sądzę by obraz spotkania numer 2 sporo odbiegał od tego co działo się w pierwszym spotkaniu więc taki typ pobieram w ciemno i czekam. Jeśli chodzi o samo spotkanie to jeśli Magnitka będzie seryjnie marnowała PP to w końcu się to na nich zemści i obudzą się z ręką w nocniku, bo jak pokazał pierwszy mecz gracze UFA nie potrzebują dużo miejsca aby wypracować sobie doskonałe okazje.
UFA over 5.5 minor penalty / 1.93 Marathonbet ✅
Ponadto proponuje over punktowy Sami Lepisto, Fin w pierwszym meczu zaprezentował się wręcz wybornie bramka + asysta, a do tego spora aktywność w ofensywie, nie łapie głupich kar i widać że gra podczas PP również jest kreowana pod strzał Lepisto. Co więcej Fin lubi grać przeciwko Magnitce, chętnie punktuje w meczach przeciwko Lisom więc biorąc pod uwagę fakt ze UFA dziś nie ma nic do stracenia myślę że Lepisto może być bardzo aktywny w ofensywie, co zaowocuje minimum asystą.
Sami Lepisto (UFA) over 0.5 pkt / 2.34 Marathonbet ✅
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
St. Petersburg - CSKA Moscow
SKA OT (1,95) B365 ⛔ ⛔ ... co za mecz ....
3 mecz dzisiejszej serii pomiędzy SKA, a CSKA! Jak wiadomo Cska, prowadzi tą serie po dwóch meczach 2-0 i ostatni mecz już pokazał, że obrońcy tytułu nie zamierzają tym razem spoczywać na laurach. Dzisiaj mecz już u siebie więc odrobinę powinno być lepiej, ale żeby było o niebo lepiej trzeba podejść do tego spotkania znacznie bardziej skoncentrowanym niż ostatnio. Obie ekipy mają kim postraszyć i obie ekipy wiedzą po co grają. Tylko ostatnimi czasy gospodarzom nie wychodziło i w pierwszym meczu praktycznie nie istnieli, dopiero w drugim już pokazywali że nie z nimi takie numery, a pomimo to przegrali jedną bramką. Tamte mecze to już historia, ale aby obronić tytuł i choć się zbliżyć do finału to dzisiaj już trzeba postawić wszystko na jedną kartę i wygrać mecz mimo że to nie będzie łatwy mecz. W ostatnim meczu kapitalne zawody rozegrał Platt, gość który widać strzela na zawołanie. Radulov też bardzo dobre mecze, bramka asysta - czego chcieć więcej. Nie miej jednak dzisiaj zaufam gospodarzom, między innymi Shipachyov&#39;emu który sporo bramek też strzelał w tej fazie finałów a sekretem na pewno nie jest że ten zawodnik ma potencjał spory. Moses też ostatnio nawet bramkę strzelił, tak i dzisiaj na nim będzie pewien ciężar spoczywał. CSKA może poczuć się zbyt pewnie po tych dwóch meczach, ale wiadomo jaka może być pewność. Finały to już nie przelewki gram SKA!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Magnitogorsk - CSKA​

W końcu na spokoju można coś napisać na temat wielkiego finału w KHL. CSKA przejechało się po SKA jak po... ale tak jak pisałem wcześniej, że tylko w sumie Dynamo było w stanie przeciwstawić się CSKA, aczkolwiek nie sądziłem że SKA zostanie tak zajechane. Z drugiej strony Magnitka, czyli doświadczenie, młodość i równa forma cały czas. Jak na razie 1:2 w serii dla CSKA i szczerze powiedziawszy mam spore obawy przed dzisiejszym meczem jeśli chodzi o gospodarzy, którzy starają się i walczą, ale mimo wszystko CSKA pokazauje wyrachowanie i momentami wydaje mi się że ta ekipa jest pozbawiona układu nerwowego, oni po prostu idą po swoje i tak to wygląda. W CSKA jak w dobrym czołgu wypada jedna jednostka mam tu na mysli Platt&#39;a to w jego miejsce formą zaskakuje DaCosta i tak można by wymieniać, oczywiście cały czas wszystko nakręca wielki przywódca i rozbójnik Radulov. CSKA ma w sobie jakość w tych PO i pokazują to na każdym kroku dlatego też uważam że za całokształt ten puchar im się należy, ale w sercu oczywiście bardziej za Lisami. Dziś nie skupiam się jednak na wyniku a na opcjach związanych z karami ponieważ widze tu nie lada gratkę dla wszystkich :!: Nie wiem czy to jakaś zmyłka itp. ale Marathon wystawia 1.90 na to że Biryukov z Magnitki złapie karę, no to ja jestem w szoku bo akurat Biryukov to najwiekszy wariat w Magnitogorsku i on jak na razie w każdym z meczy finałowych łapał karę więc ten typ jest oczywisty i nie można tego nie pograć ;) a biorąc pod uwagę sytuacje w jakiej Magnitka jest to Evgeniy na pewno będzie robił wszystko aby CSKA nie zdobyło bramki ;) Jak dla mnie bet dnia.
Evgeniy Biryukov over 0.5 minor penalty / 1.90 Marathonbet ⛔ ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom