>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL / 2015 - 2016

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: CSKA Moscow - Traktor Chelybinsk
- Stéphane Da Costa zdobędzie gola ⛔
@ 2,85 Betsson

Widzę, że wycofali ofertę na gol w pierwszej tercji, przez gospodarzy chyba po tym jak ostatnio ustrzeliłem dosyć grube kupony ale jakoś mnie to nie zniechęca i idę w kierunku playera, który wręcz się wyróżnia techniką jak i strzelaniem bramek w KHL. Kursy już na niego są wyższe niż jakie były na początku sezonu, bo kursy po 2,00 na zawodnika to się grać nie opłaca. Teraz podrosły dlatego, że Costa kilka meczy z rzędu nie strzelił bramki. W jednym meczu nie grał a w dwóch kolejnych zaliczył asystę i zabrakło jednak tej precyzji. Mimo tego, że nie strzelił ja dzisiaj w nim ogromne szanse. Zawodnik który jest niemal wszędzie i do tego dobrze grający z Radulovem. Z Terrorystą jak ja to mówię. Da Costa, to zawodnik z ogromną klasą i determinacją. Podczas gry w przewadze jest nieobliczalny, potrafi bardzo często mylić bramkarza rywali, którzy ci myślą że on będzie tylko podawał. Prócz tego że CSKA jest liderem w tabeli, to mają przed sobą również kilka ciężkich spotkań więc trzeba się jakoś odpowiednio do nich przygotować. Więc bramki dla Costy, będą jeszcze większą motywacją. Nie przypominam sobie żeby rok temu żeby Da Costa #77 po pięciu kolejkach miał tylko dwie bramki. Więc kolejny znak, że to dzisiaj odpali. Są takie mecze, w których strzela bramki w pierwszych minutach, a są też takie mecze, gdzie strzela ich dwie i to dwie w przewadze! Po ostatnich dość kiepskich jego meczach liczę na jego przełamanie, a rywal na prawdę nie jest jakiś specjalnie wygórowany.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
MHL
Dinamo Raubichi - Krasnaya Armia

Gospodarze w tym sezonie debiutują w rozgrywkach MHL. W zeszłym sezonie występowali w 2 lidze białoruskiej a praktycznie cała kadra składa się z graczy z rocznika 98. To, że MHL to dla nich za wysokie progi pokazał 1 mecz ze Spartakiem, w którym przegrali aż 2-9, goście na ich bramkę oddali aż 50 strzałów co pokazuje, że defensywa nie za bardzo pomagała bramkarzowi.
Dziś kolejny rywal z Moskwy, młody zespół CSKA posiadający w swoich szeregach sporo niezłych zawodników takich jak: Kashtanov, Koo, Podluboshnov, Silaev, Byakin, Antipov, Kucherov.
To gracze, którzy już mają za sobą udany sezon w tych rozgrywkach a trzeba dodać, że ekipa z Moskwy to jedna z czołowych ekip w lidze.
Nie doświadczeni na tym poziomie rozgrywek gospodarze według mnie nie będą mieli niczego do powiedzenia w dzisiejszym spotkaniu i znowu zbiorą solidne lanie.
Krasnaya Armia -4 @2.10 b365 ⛔
Over 7.5 @1.95 b365 ✅ 3-6
Ewentualnie można poczekać na live i pograć team total gości.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CSKA - UFA
Przed sezonem raczej nikt nie zakładał takiego układu w tabeli czy też postawy ekipy UFA. Dla mnie póki co UFA jest totalnym rozczarowaniem na minus, owszem to dopiero kilka spotkań, ale jeśli ekipa o takim potencjale traci w 5 spotkaniach 19 bramek a przy tym przegrywa 4 z 5 to chyba cos tu jest nie tak. Niestety, ale dziś łatwiej nie będzie, a wręcz przeciwnie, możemy być świadkami prawdziwej demolki gości. To jest rozwiązanie najbardziej racjonalne, ale również biorę pod uwagę scenariusz w którym UFA rozgrywa pierwszy mecz w sezonie na miarę potencjału oraz oczekiwań, tyle że na scenariusz numer 2, procentowo szanse oceniłbym na 17. UFA wygląda bardzo dobrze, ale tylko w ofensywie... o obronie to chyba ktoś tu zapomniał i teraz są tego efekty. CSKA u siebie to jak na razie 4/4 i można powiedzieć że każda z tych wygranych to pewne zwycięstwo okraszone sporą ilością bramek, jak również poparte było to bardzo dobrą grą. Mi na nadchodzące spotkanie najbardziej do gustu przypadł typ na Goeff&#39;a Platt&#39;a i jego over 0.5 pkt na mecz. Naturalizowany Białorusin odżył w CSKA i to dosłownie, w 5 spotkaniach zdobył 4 bramki i do tego dołożył 1 asystę. Ja osobiście bardzo się cieszę że Platt jest w dobrej formie ponieważ to gracz o wielkim potencjale i jak widać w CSKA potrafią go prawidłowo spożytkować. Inna sprawa, że tutaj Platt ma możliwość grania przy boku topowych asystentów KHL jak Radulov czy Mursak.
Inną kwestią na to spotkanie jest over CSKA, z tym że linie są dość mocno wywindowane, ale dziwić się nie ma czemu... Mimo to proponuję over 2.5 na team total CSKA. Wydaje mi się że jest to chyba jeden z pewniejszych typów na ten mecz jakie widziałem. Nie będę go niczym argumentował, bo już wszystko zostało napisane i nie spodziewam się tu cudu ze strony UFA w kwestii nagłego progresu w grze obronnej, Salavat może się tu tylko i wyłącznie postawić ofensywą, a i to będzie bardzo trudne do zrealizowani.
Goeff Platt over 0.5 pkt / 1.60 Marathonbet + strzeli bramkę 3.50 / ✅ ✅DOXXbet
CSKA over 2.5 / 1.60 Betway !
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: CSKA Moskva - Salavat Yulaev Ufa
- Powyżej 1,5 bramek w przewadze ✅ ✅ 3 PPG w przewadze.
@ 1,86 Betsson
Ogólnie podpisuję się pod tym co napisał Romek i też zagrałem over 3,5 bramek gospodarzy. Biją niemal każdego kto im stanie na drodze. Co prawda najlepsi gracze grają bez paliwa, ale w końcu odbiją z nawiązką i zacznie się strzelanina. Mówię tutaj o Coście i Radulovie którzy w tamtym sezonie potrafili strzelać co mecz. Teraz się coś zacieli ale ja dalej uważam, że to Costa będzie liderował w klasyfikacji. Bo nie wierzę że takiej klasy zawodnik zapomniał jak się strzela gole w KHL. Idę sobie w stronę gry w przewadze. CSKA, odnotowuję w tym wariancie bardzo dobre wyniki. Na ostatnie 5 meczy CSKA, cztery razy spokojnie na ogromnym luzie pokrywała over jeśli chodzi o gole w przewadze. Poza tym jest kilka zawodników którzy kuleją od 2 kolejki więc i oni będą czyhać na błędy rywali i trzeba otworzyć ogień, jak nie w grze w przewadze to w stałych fragmentach gry. Aczkolwiek CSKA słynie od tego, że bramki w przewadze zdobywa i liczę na to samo dzisiaj. Kursy już nie są takie wysokie, jak to były jeszcze w poprzednim meczu, ale myślę że warto spróbować. Ostatnio dzisiejsi gospodarze, skromnie wygrali 3:0 więc i dzisiaj chyba z lekkim niedosytem będą chcieli się zrewanżować a w tym i oni mogą popełniać głupie błędy i będą gry w przewadze. Nie miej jednak CSKA w tym aspekcie są o kilka klas wyżej od gości dlatego spodziewam się prędzej że to oni tą linię zrobią bez problemu.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Admirał - SKA​

Mecz niebawem więc postaram się konkretnei i rzeczowo. SKA kontynuuje road trip po dalekich zakątkach Rosji, dziś pora na Vladivostok. Ostatni mecz SKA to przede wszystkim świetny występ w bramce Koskinena, który obronił 32 strzały i zanotował SO. Dziś w mojej ocenie o wiele trudniejszy rywal dla ekipy z Petersburga, drużyna Admirała od poczatku sezonu pokazuje się z bardzo dobrej strony czego efektem są 4 zwycięstwa w 6 spotkaniach, można by mówić o szczęściu itp. jednak w przypadku Admirałów wszystko było poparte solidną grą i bardzo dobrą dyspzoycją ofensywną. Postać numer 1 ostatnich spotkań to zdecydowanie Dmitry Lugin, który w 3 ostatnich meczach zdobył 5 bramek, świetna współpraca z Bergforsem i Fisenko. Ogółem Admirał od poczatku swej przygody z KHL jest bardzo niewygodnym rywalem dla SKA i w kazdym spotkaniu zdobywa minimum 3 bramki, wiem że sezony się zmieniają i gracze i składy, ale Admirał w obecnej dyspozycji na własnym lodzie może być bardzo ciężką przeszkodą na drodze obecnych mistrzów.
Admirał team total over 2.0 / 1.61 Marathonbet ⛔
Dmitriy Lugin over 0.5 pkt / 1.95 Marathonbet ⛔
To pograli :rolleyes:
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Avangard Omsk vs Lada Togliatti over 4,5 gola @1,80 Sportingbet✅
Ostatni wynik, Lady nad Astaną i ostateczne zmiażdżenie rywala wynikiem 0-6!!
Zasługuję na szacunek, chociaż w pojedynkach Astany pada dużo bramek, to jednak takiego wyniku mało kto się spodziewał.
Lada, to bardzo młody zespół i oczywiście główną wadą jest stabilność.
Awangarda pod dowództwem Eugeniusza Kornouhova zbliżyła się znacząco do gigantów KHL, zespół nie gra źle, biorąc pod uwagę swoje problemy kadrowe.
Zespół zdobył już 15 punktów i zajmuję drugie miejsce w Konferencji Wschodniej.
Po ostatnich 2 porażkach z rzędu powinni się wziąśc w garść.
Oczywiście Lada jest underdogiem w tym meczu, ale po tak przekonującym zwycięstwie, zespół może złapać dobry rytm i grać na równi z Avangardą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyn. Moscow -1,5 gola win @1,88 ComeOn ( kursy podskoczyły do 1,95 :cool: )⛔
Dynamo Moskwa po dwóch kolejnych porażkach, pokonał Medvescak Zagrzeb (2:1) w ostatnim pojedynku....
Dziś spotyka drużynę z poza Rosji...
Nie sądzę aby Słowacy mogli coś tu namieszać, a siła Dynama w ataku jest imponująca!!
Będąc drugą po CSKA i Petersburgiem drużyną z największą ilością strzelonych bramek ( dwie poprzednie drużyny mają 1 oraz 2 mecze więcej na sw. koncie)
Slovan Bratislava zagra dziś pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie i nie sądzę aby mogli zagrozić faworyzowanej drużynie gospodarzy.
Gospodarz posiadają niezbędną siłę w ataku, aby wygrać ten mecz różnicą co najmniej 2 bramek.
Warto przypomnieć że, ostatnie 2 pojedynki między tymi zespołami zakończyły się zwycięstwem Dynama odpowiednio: 0:2 na wyjeździe oraz 7:2 u siebie!
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Zvezda-VDV Dmitrov - Kazzinc-Torpedo ⛔1-1 no nieźle.:grin:
Typ: 2 @ 1.66 Betsson

Z chęcią poznam opinie innych na temat tego meczu. Jednak ja bym jutro stawiał na gości. Kursy wystawione przed chwilą a kurs na gości leci w dól. Ogólnie typ poleci po statach. Zvezda-VDV Dmitrov debiutują w tym roku w VHL, na dzień dobry dostali 10-0 od Karagandy, ok solidna drużyna, ale taki wynik świadczy o przepaści między tymi drużynami. Starałem poszperać coś o gospodarzach na necie, jednak spełzło to na niczym bo informacji o tym klubie mało. Goście w ostatnim sezonie zakwalifikowali się do play-offów, dużo nie zawojowali, ale jacyś totalnie słabi nie byli. Tacy średniacy. W I kolejce dostali 4-2 od Balashikh, mimo że byli faworytami, bywa taki jest sport. Jednak teraz zmierzą się z kompletnie moim zdaniem słabym zespołem, gdyż dostać na początku 10-0, na stronie WWW niekompletne informacje, na jednym portalu znalazłem że ich kadra liczy tylko 6 zawodników?! I nie są oni za mocni. Na moje wali amatorką. I ja jednak postawie na klub który ma doświadczenie, miał rozsądne wyniki w sparingach, i zapewne będzie chciał zmazać plamę z poprzedniego meczu.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Zvezda nowo powstały zespół w którym poza kilkoma nazwiskami ciężko o jakichś solidnych graczy, trochę grających w zeszłym sezonie w MHL, trochę z VHL ale nie byli to jacyś kluczowi gracze w swoich zespołach.
Z Torpedo kilku ważnych graczy odeszło, sporo nowych przybyło, zeszły sezon tak jak i wcześniejsze bardzo podobne czyli awans do PO i potem odpadali w 1/8, typowy ligowy średniak.
Jeśli chodzi o jutrzejszy mecz to ekipa z Kazachstanu dużo bardziej doświadczona no i co tutaj dużo mówić patrząc po nazwiskach jest spora różnica. Inny scenariusz niż 3 punkty dla gości będzie niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CSKA - Magnitogorsk​

No to lecimy z dzisiejszym hitem. Faworytem oczywiście gospodarze, ale w praktyce na pewno nie będzie to dla nich taki spacerek jak z UFA. Magnitka od poczatku sezonu przegrała tylko raz u siebie z Ekaterinburgiem, na swoim rozkładzie mają już po 2 zwycięstwa z Omskiem i Barysem, więc trzeba tu zaznaczyć że byli to bardzo niewygodni rywale, a zwłaszcza Omsk, który bardzo dobrze wszedł w sezon. Jak do tej pory najwiekszą bronią Magnitki chyba jest defensywa, 12 bramek straconych w 6 spotkaniach wystawia całkiem dobre świadectwo, trochę gorzej ze skutecznością ponieważ w każdym spotkaniu Lisy oddaję po okołu 30 strzałów a efekt jak na razie marny, tylko w rywalizacji z Yugrą, Magnitka pokazała jak mocna potrafi być w ataku. W Moskwie bez skuteczności zbyt wiele nie ugrają, CSKA tak jak i w zeszłym sezonie, od początku pokazuje że gra w defensywie będzie utrzymana na poziomie z zeszłego sezonu, a nawet docelowo ma być lepiej. Ogółem kurs na CSKA jest delikatnie mówiąc nieopłacalny bo mecz pachnie remisem, aczkolwiek nie zdziwi mnie jeśli któraś z ekip zrobi tu szybkie K.O.
Wiem że spotykają się dwie dobre defensywy, ale w spotkaniach takich zespołów oczekuje się sporo akcji i bramek, a potencjał ku temu jest naprawdę duży, dlatego też zdecyduje się na overek 4.5 ale przy włączeniu OT/SO ponieważ wynik 2:2 jest wielce prawdopodobny, no chyba że tak jak już pisałem będzie szybkie K.O. 3:0 dla jednej ze stron i nikomu się już nie będzie chiało ganiać. Na minus na pewno fakt, że w ostatnich 4 spotkaniach tych ekip ov 4.5 nie padał ani razu, także daje do myślenia. Ja liczę na to, że przede wszystkim Magnitka narzuci swój rytm i będzie dobrze dysponowana w ofensywie.

over 4.5 OT/SO - 1.52 bet365
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Czerepowec - UFA​


Czerepowec na pewno łatwym i wygodnym terenem do zdobycia nie jest, ale gdzies trzeba zrobić pierwszy krok ku lepszemu i na pewno dziś taka szansa nadarza się dla ekipy UFA. Mimo to ja nie zamierzam podawać typu spod gwiazdy 1X2, dziś skupię się tylko i wyłącznie dwóch nazwiskach: Omark oraz Lepisto. Bez wątpienia jest to dwóch graczy, bez których UFA byłaby &quot;goła&quot; dosłownie i w przenośni. Tak jak już pisałem przed emczem z CSKA, Salavat tragicznie gra w defensywie co jest potwierdzane co mecz, ale za to w ofensywie jako tako to funkcjonuje, no bo bramki są ale niestety zawsze mniej niż tych straconych. No i właśnie bramki są, a wszystko w dużej mierze dzięki skandynawskiemu duetowi. Omark punktuje od 3 spotkań, natomiast Lepisto od 4. Szkoda mi chłopów, bo na pewno nei takie były ich wyobrażenia względem gry zespołu przed sezonem, ale czasami trzeba zrobić krok do tyłu by móc zrobić dwa do przodu. Nie mniej jednak Omark i Lepisto pokazują się z bardzo dobrej strony i myślę że w rywalizacji z zespołami, które na pewno są do pokonania ta dwójka zrobi jeszcze więcej aby UFA w końcu zaczęła punktować.

Linus Omark ov 0.5 pkt / 1.65 Marathonbet
Sami Lepisto ov 0.5 pkt / 2.01 Marathonbet
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: CSKA - Magnitogorsk
CSKA OT @ 1,52 Betsson ⛔ Słabiutki mecz CSKA.
Kurs może nie jest jakiś specjalnie wysoki, ale jednak wolę zagrać bezpieczniej niż bawić się w jakieś overki, albo w regular time. CSKA gra jak z nut, wygrywa mecz za meczem ale ten najlepszy duet jak na razie zawodzi. Radulov gra o niebo lepiej od Costy, ale wciąż liczę na przełamanie. Costa to dalej nieobliczalny player, czyha na każdy błąd rywala i w PP jest nie do zatrzymania. Choć nie ukrywam dwie bramki na jego koncie to na razie malutko, jak na tyle kolejek. Platt gra fenomenalne zawody. Potrafi strzelić z akcji bramkę, a także potrafi ubić rywala dwukrotnie podczas gry w przewadze. Ponadto CSKA u siebie z dzisiejszym rywalem też niezbyt zadowalająco gra, bo i z gośćmi na swoim lodzie też przegrywali. Nie miej jednak goście to także ekipa, która zbudowana jest z kilku graczy, którzy sami tworzą mecz. Potrafią być agresywni na bandach i co najważniejsze ich ostatnie dwa mecze, to dogrywki ale na ich korzyść. Więc dla nich nie będzie nic zadziwiającego jeśli dzisiaj także będzie dogrywka. Kovar, Mozaykin chyba najlepsi zawodnicy gości. Też kapitalnie pracują a do tego grają w jednej linii. Obie ekipy bardzo wyrównane, ale ja jednak zaufam większemu doświadczeniu CSKA, którzy jednak w każdej formacji na lodzie przewyższają o kilka klas wyżej swojego przeciwnika. Gram OT na CSKA.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
VHL
Izhevsk - Saratov
Wicemistrz podejmie dziś zespół, który po rocznej przerwie powraca do rozgrywek VHL. Zaczęli w marnym stylu bo od porażki 1-8 z Torosem na wyjeździe. Patrząc jakimi zawodnikami grali w obronie to ta porażka aż tak bardzo nie dziwi. Poza doświadczonymi Starovoitem i Gorbanem reszta zawodników to młodzi gracze występujący w zeszłym sezonie w MHL w tym jeden 17 latek z MHL-B.
Formacja ofensywna poza doświadczonym Yushinem również złożona z młodych graczy przybyłych z MHL.
Z Izhevska po sezonie odeszło kilku kluczowych graczy ale przybyli doświadczony Knyazev, który grał w ostatnich latach w KHL, Bogoleisha z ligi białoruskiej oraz Vakhrushev. Ogólnie w składzie jest kilku solidnych graczy, którzy mieli wpływ na sukces z zeszłego sezonu jakim było dojście do finału.
Sezon zaczęli dobrze, po 2 meczach z 5 punktami na koncie. Wygrali na wyjeździe z Torosem(mistrz) 4-2 i u siebie pokonali po karnych Penzę.
Kursy na gospodarzy mizerne bo wahają się w granicach 1.25. Ja osobiście gram i polecam pograć over 3.5/4 gospodarzy. Patrząc na słabą defensywę rywali jest to jak najbardziej do pokrycia. Goście już w ostatnich meczach sparingowych tracili sporo bramek. Izhevsk z przodu wygląda nieźle co potwierdziły mecze przedsezonowe.
Dla gospodarzy mecz z gatunku tych łatwiejszych także liczę na kilka trafień po ich stronie. Doświadczenie a w tym aspekcie jest spora różnica powinno wziąć górę.
Izhevsk over 3.5 @1.71 marathon
Izhevsk over 4 @2.17 marathon ✅ 6-2
Przypominam, że taka opcja będzie też do pogrania na żywo w b365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Amur - Jokerit
Amur tym razem ugości w swej &quot;krainie&quot; Jokerit. Ostatnio merzyli swe siły przeciwko SKA, Spartakowi oraz Dynamo Ryga, tylko Dynamo dało się zaskoczyć ekipie z Khabarowska, najlepsze wrażenie z tej trójki pozostawiło SKA, które rozegrało chłodny i wyrachowany hokej poparty świetną dyspozycją Koskinena. Jutro czas na Jokerit i szczerze powiedziawszy nie widzę tu innej opcji jak pewne zwycięstwo gości. Przede wszystkim Jokerit vs drużyny z dolnej półki KHL to przede wszystkim świetna postawa zespołu z Helsinek w defensywie, bo to że panowie w ofensywie coś ustrzelą to raczej pewna opcja. Amur w rywalizacji z zespołami, które są świetnie zorganizowane w defensywie jest bezradny, niestety sami nie mogą przeciwstawić takich samych warunków ponieważ nie mają na tyle dobrego zespołu. Finowie jak do tej pory mają 3/3 podczas road tripu po dalekich zakątkach Rosji. Ja osobiście uważam że jutro będzie 4/4 i zwycięstwo spokojnie w 60 minutach. Regularność i solidność Jokeritu w kazdej z formacji to zdecydowanie zbyt wiele dla przeciętnego Amura.

Jokerit (-1) / 1.78 Pinnacle
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Raubichi - Amurskie Tigry
O złożonej z samych 17 latków ekipie z Białorusi napisałem co nieco ostatnio także nie ma sensu się powtarzać.
Tym razem podejmą ekipę z dalekiego Chabarowska, która posiada jedną z najgorszych defensyw w lidze. W dotychczasowych 4 spotkaniach stracili 17 goli, poprzedni sezon w 55 meczach stracone 219 goli, jeszcze wcześniej 230 czyli zdecydowanie najwięcej w konferencji.
Nieco lepiej wygląda formacja ofensywna. Tutaj jest kilku graczy, którzy powinni się wyróżniać na tle rywali. Do nich należą Kopiyenko, który w zeszłym sezonie rozegrał ponad 30 meczów w Amurze, dalej Karpus, Shaburov, Podesvakin czy Tymchenko.
W tym meczu polecam pograć over. Linia 7.5 może wydawać się wysoka ale w MHL mecze z tyloma golami nie należą do rzadkości. Gospodarze po dwóch spotkaniach stosunek bramek 5-15 także defensywa mocno dziurawa. Goście tak jak pisałem również bardzo kiepsko wyglądają z tyłu.
Myślę, że te minimum 8 bramek zobaczymy.
Over 7.5 @1.90 b365 ✅ 3-7
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Niznekamsk - Novokuznetsk​

Mecz, który raczej nikogo nie będzie interesował ponieważ spotykają się dwie przeciętne ekipy i mimo tego że gospdoarze lepiej wyglądają na poczatku sezonu, to na pewno nie stawiałbym ich w roli &quot;aż&quot; takiego faworyta. Na to spotkanie bardzo podoba mi się opcja overu 0.5 pkt na Ryan&#39;a Stoa z Novokuznetska. Center Metallurga to z pewnością najjaśniejsza postać tej ekipy, nie dość że świetnie nadaje ton gry w ofensywie to i potrafi skutecznie popracować w defensywie, to taki Toews w uboższej wersji dla KHL :razz: Stoa jest motorem napędowym, strzela, asystuje i kreuje sporo sytuacji dla kolegów z ekipy. Myślę że w takim meczu jak ten dzisiejszy Metallurg stworzy sobie kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramki, a jesli już takowe będą to na pewno Stoa gdzieś tam będzie miał swój mniejszy lub większy udział. Overek powinien być zrobiony ;)
Ryan Stoa over 0.5 / 2.05 Marathonbet ⛔
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
CSKA Moscow win @1,32 Betsson✅
CSKA Moscow - 1,5 gola @1,54 Betsson✅
CSKA Moscow - 2,5 gola @2,10 Betsson
✅

Zacznę od tego że, nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo gospodarzy....
I tym tropem będę się kierować wybierając typy na ten mecz....
Gospodarze zagrali 9 meczów w tym sezonie, a 3 z nich zakończyły wynikami w których żadna z ekip nie znalazła drogi do bramki.
Zespół gości udało się zdobyć w wszystkich swoich meczach w tym sezonie gola i oraz nie udało jej się zachować czystego konta.
Yugra oddała zaledwie 26,16,18,18 i 23 strzałów na bramkę w ostatnich pięciu meczach.
Co jest fatalnym wynikiem!!
CSKA w pięciu ostatnich meczach u siebie zdołała wygrać 4 razy co najmniej 3 bramkami.
Ich bilans przed własną publicznością to 27:9, więc jak na tak skuteczny atak mogą się pochwalić całkiem niezłą grą w obronie.
Bilans gości na wyjeździe to 12:16.
W tym pojedynku kieruję się statami i różnicą w klasie drużyn.
Nie wiem jak bd. wyglądał przebieg meczu, ale patrząc na obronę gospodarzy mogę przepuszczać że, gościom trudno bd. sforsować szczelną obronę gospodarzy.
A strzelanie goli przez CSKA to formalność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: CSKA Moskva - Yugra Khanty-Mansiysk
- Gospodarze trafiają 1st period
@ 1,45 Betsson

Pozwolę sobie zagrać kolejny manewr, co na początku sezonu grałem i jakieś tam profity dzięki temu przytuliłem. CSKA kolejny mecz u siebie i kolejny przeciwnik, który jest podany jak na tacy. Od pierwszych minut spodziewam się ostrej i zagorzałych akcji przez zawodników dzisiejszych gospodarzy, skutkujące w bramki. CSKA u siebie potrafi narzucić swój rytm gry i są ekipą która dominuje w niemal każdym aspekcie i także w swoich formacjach. Do tego ostatni mecz bardzo słaby w ich wykonaniu. Więc niedosyt jest po ich stronie. Bo mogli ten mecz zagrać o niebo lepiej. Cały czas wierzę, o przełamanie lepszego meczu przez Costa czy Radulova. Zawodnicy nie do zdarcia, ale ostatnio bardzo zawodzą. Kilka meczy pod rząd bez bramek. Costa ostatnio nawet asystę zaliczył, ale jednak to nie jest to samo. Radulov też lekki brak paliwa. Nie miej jednak rywal nie jest jakiś z górnej półki i tutaj trzeba łatwo wygrać i zapomnieć o ostatnim meczu. Tak jak pisałem wielokrotnie CSKA to ekipa szerokiego formatu, która może tutaj wygrać wszystko, ale i może być zbyt pewnym żeby to osiągnąć. Dlatego takie mecze jak dzisiejsze trzeba wygrać. Żeby móc pokonywać także z takimi ekipami jak SKA, Jokerit, czy nawet Magnitogorsk. Więc liczę na szybko bramkę w 1 tercji i dobicie rywala bramkami. Bo od tego CSKA słynie. Im więcej wbiję tym lepiej dla nich.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dzisiaj gram 1 na UFA. Gospodarze dokonali znakomitych wzmocnien przed sezonem, ale od poczatky rozgrywek zawodzili. Dwa ostatnie mecze moga jednak dawac nadzieje. Lucze ze przed wlasna publicznoscia zespol pokaze prawdziwy potencjal. W h2h rywal wygral 3 ostatnie mecze wiec czas na przelamanie.

Ufa zrobila naprawde mocny sklad w tym roku... omark, grigorenko czy svedberg to tylko niektore nazwiska majace podniesc poziom gry. Mecze przedsezonowe, a zwlaszcza turniej w Novogrodzie pokazal, ze beda potrzebowac czasu. Poczatek ligi tak jak pisalem slaby, ale wyglada na to ze maszynka zaczyna sie rozkrecac. Dzisiejszy rywal troche niewygodny, ale jednak ligowy stedniak. Ufa ma sklad moim zdaniem na czolowa 4 w konferencji wiec zwyciestwo mocno w ich zasiegu.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Serebryanye Lvy vs HC MVD Juniors
Under 5,5 gola @ 1,72 Betsson
✅

Krótko i na temat:
Gospodarze zagrali trzy mecze w tym sezonie, ostatni co prawda zakończył się zakończył się 7 golami, ale dwa ostatnie zostały zakończone z 4 i 3 bramkami.
Zespół gości grał poniżej 5,5 goli w wszystkich swoich meczach, zakończyły się 5,2 i 3 bramkami.
Ich H2H z zeszłego sezonu zakończyła się zaledwie 4 i 3 bramkami.
Myślę że, to będzie wyważona oraz solidna gra w obronie.
Drużyny mają potencjał w ataku, ale patrząc na ich poprzednie pojedynki nie wydaję mi się aby padło 6 lub więcej goli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom