>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL / 2015 - 2016

Status
Zamknięty.
deepred 604,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
No dobra, widzę, że BUM! w dziale hokejowym jeszcze nie ma, a czas najwyższy rozdziewiczyć temat. Na dzisiaj pobawię się lekkimi stawkami w strzelców.
Kaspars Daugavins to score @ 3,00 betsson
Na pierwszy ogień leci łotewski napastnik, który miał bardzo dobry poprzedni sezon, świetnie grał też w reprezentacji, która utrzymała się w elicie po wg mnie ustawce w ostatnim meczu z Francuzami, dzięki czemu Austriacy spadli do Dywizji 1. Daugavins wraz z Darzinsem byli najlepszymi zawodnikami swojej drużyny, świetna skuteczność i udział w prawie wszystkich bramkach tej dwójki przekuł się w sukces, jakim jest utrzymanie się w elicie. Bardzo dobry początek pre-seasonu w wykonaniu Łotysza, choć ostatnie mecze nie najlepsze pod względem skuteczności Kasparsa. Dzisiaj jednak fajny rywal do napoczęcia. Były zawodnik Ottawy Senators zaliczył dobry poprzedni sezon, 37 punktów, 22 gole i 15 asyst w Dynamie, które zajęło dobre trzecie miejsce w konferencji. W poprzednim sezonie zagrał raz przeciwko Sybirowi w Nowosybirsku i strzelił tam gola. Dzisiaj szansa na kolejne trafienia, bo patrząc po wynikach pre-seasonu goście dzisiejszego meczu nie błyszczą formą, tracą sporo (jak na underową ligę) goli i mało ich strzelają. Gospodarze z pewnością będą chcieli dobrze wejść w sezon, a rywal tak jak wspominałem, idealny do dobrego startu. Wiadomo, jak często kończą się spotkania pierwszych kolejek w każdym ze sportów, jest sporo niespodzianek i tak dalej, dlatego wolę tutaj pograć moim zdaniem mniej ryzykowną opcję i wytypować strzelca jednego z goli, aniżeli typować zwycięzcę tego spotkania.
Gilbert Brule to score @ 4,00 betsson
Tutaj typ bardziej na wyczucie. Medvescak grał bardzo dobrze w pre-season, co jest lekkim zaskoczeniem, przynajmniej dla mnie. Mnóstwo goli, ofensywna gra i rzeczywiście ciężko przypuszczać, jak wejdą w sezon, bo pre-season to zupełnie inne granie. Brule, który kilka lat temu został wybrany z nr 6 w drafcie przez Columbus Blue Jackets nie spełnił w pokładanych w nim nadziei w najlepszej lidze świata. KHL to druga najlepsza liga, więc tutaj powinien znaleźć swoje miejsce. Poprzedni sezon spędzony w Jekaterynburgu nie był najlepszy w jego wykonaniu, ale też Avtomobilist to nie jest drużyna z topu. Medvescak też taką ekipą nie jest, a przynajmniej nie był. Być może aż do teraz. Z taką dyspozycją mogą postraszyć najlepszych w pojedynczych meczach. Mają ciekawy roster, zwłaszcza z przodu. Bardzo dobrze dysponowani są Genoway i Giliati. Sprowadzenie na stanowisko trenerskie Gordiego Dwyera, który przeszłości był przeciętnej klasy zawodnikiem, za to w klubach NHL z pewnością pokazuje, że chorwacka ekipa się wzmacnia i traktuje ten sezon jako szansę na atak o miejsca dające grę w postseason. Mam nadzieję, że ta ekipa wniesie nieco świeżości i nowości w KHL, bo ostatnio tylko grupka ekip walczy o Gagarina, więc powiew świeżości może się tej lidze przydać. Co do samego Brule, to niezły pre-season w jego wykonaniu, mnóstwo goli strzelał Medvescak, więc siłą rzeczy on również wpakował krążek do siatki kilkukrotnie. Trzeba mieć nadzieję, że dzisiaj również to zrobi, a ekipa z Zagrzebia, która zaczęła poważnie myśleć o czymś więcej niż tylko o rozegraniu sezonu realnie zagrozi tuzom rosyjskiego hokeja. Dzisiaj szansa z pewnością jest na strzelenie kilku goli, bo ekipa z Chabarowska zazwyczaj mizernie spisuje się w regular season i traci mnóstwo goli.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Podolsk(-1.5) - Novokuź[email protected] b365 ⛔ 2-1 k.
Zacznę od ekipy gości.
Patrząc na ich poprzednie czy głównie poprzedni sezon, biorąc pod uwagę to, że odeszło kilku dosyć ważnych graczy a nie poczyniono praktycznie żadnych wzmocnień można przypuszczać, że będzie to kolejny sezon który zakończą na przedostatnim lub ostatnim miejscu w konferencji tak jak zresztą w ostatnich latach.
Z ważnych graczy odeszli: Khakimov(bramkarz), obrońcy: Gavrilychev, Khlystov, Belokhvostikov, Zotov, napastnicy: Galimov, Maltsev, Kurepanov.
Co do tych którzy dołączyli do zespołu to można wyróżnić tylko Kousala czy Drugova, reszta to głównie gracze z VHL i MHL. Ze Sparty Praga przyszedł bramkarz Novotny ale jak będzie spisywał się na lodowiskach w KHL to jest wielka niewiadoma. Ogólnie obsada bramki wygląda kiepsko bo oprócz Czecha są tylko Kareyev oraz Podyapolsky, jeden z nich rozegrał w zeszłym sezonie kilka spotkań a drugi grał w MHL czyli tak naprawdę bieda.
Gospodarze to również jedna z najsłabszych ekip w KHL. Do PO jeszcze awansować się im nie udało choć zeszły sezon w porównaniu z poprzednimi latami wyglądał całkiem przyzwoicie. Był to efekt wzmocnień głównie w postaci Horaka, Kempe, Kucheryavenki, którzy świetnie wkomponowali się w zespół zajmując 3 pierwsze miejsca w klasyfikacji kanadyjskiej. Do bramki dołączył Fin Sateri, do obrony Berdyukov czy Grebeshkov i zaczęło to wszystko jakoś lepiej wyglądać.
Z tych graczy nie ma już Grebeshkova, z ważnych obrońców odeszli też Porseland, Semenov, Seleznyov.
Vityaz jednak w porównaniu z dzisiejszym rywalem poczynił jakieś wzmocnienia, jednym z nich jest reprezentant Finlandii Olli Palola, który w dwóch poprzednich sezonach był najskuteczniejszym graczem ligi fińskiej. Do obrony dołączył inny Fin Eronen, który w zeszłym sezonie zadebiutował w KHL i na pewno debiut może zaliczyć do udanych. Z pozostałych graczy można wyróżnić jeszcze Shinkevicha, Yezhova czy Peretyagina.
Dodam, że z 11 rozegranych spotkań sparingowych goście wygrali zaledwie raz, kilka dni temu przegrali nawet z zespołem z VHL.
Rycerze na 9 spotkań wygrali 3 w tym dwukrotnie z dzisiejszym rywalem no ale mieli też lepszych przeciwników niż rywale - 2 Dynamo Moskwa, raz CSKA.
Według mnie ten sezon dla gospodarzy nie powinien być gorszy niż poprzedni i myślę, że zostanie rozpoczęty od pewnego zwycięstwa ze słabiutkim rywalem.
Kursy na Rycerzy już poleciały w dół ale można jeszcze złapać około 1.70-1.75 także mniej odważni też powinni być zadowoleni;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zwróciłem uwagę na dokładnie to samo spotkanie co @PF1920. O Podolsku pisałem już trochę:
Podolsk słaba ekipa z beznadziejną defensywą. Tak dali się zapamiętać z poprzedniego sezonu i nie wiele zrobiono by poprawić ten aspekt. Listun w bramce puszczał średnio 3,14 gola na mecz więc mu podziękowano, został Sateri ale on też trzyma równy poziom - 2,96 GAA na mecz w Tapparze, 2,95 w Podolsku. Obrona - odszedł Porseland, produktywny grajek, przydatny w ofensywie, mocno asystujący, doświadczony Semenov z grą w NHL czy SKA, Seleznyov, poważne straty. W ich miejsce sprowadzono m. in. Eronena, ciekawy Fin fajnie jeżdżący, dużo widzi dlatego często popisuje się asystami, Yezhova i Shinkevicha. Ok, przychodzący zawodnicy na papierze wyglądają fajnie ale to nie są wzmocnienia a łatanie dziur. Odrobinkę lepiej to wygląda z przodu, jest Kempe, Horak i Afinogenov a więc najważniejsze ogniwa poprzedniego sezonu zostały, zakontraktowano do tego Olli Palole który zaliczył świetny sezon 2014/15 w Tapparze (29+20 w 60 spotkaniach), no ale jeśli myślimy o sensownych wzmocnieniach no to chyba tylko to nazwisko warto wyróżnić. Podolsk dużo goli traci w osłabieniu, w sparingach jeszcze bez czystego konta, widać że ta obrona w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia.
Co do ich sparingów trzeba oddać, że w każdym meczu nie licząc pierwszej gry w Rydze walczyli. Porażki minimalne, z nawet zaskakująco dobrą grą. Z Spartakiem prowadzili już nawet 3:1 ale zabrakło trochę szczęścia i chyba kondycji bo w końcówce oddychali rękawami, dali się zdusić i stracili szybko 3 bramki, to samo było w spotkaniach z Dynamo czy CSKA. Nie wiem czy to efekt cięższych treningów czy czegoś innego ale nie wychodzą im 3cie tercje gdzie oddają zazwyczaj pole rywalowi i ta gra wygląda blado. Od ostatniego spotkania minęło 5 dni powinni trochę świeżości złapać. Blado wygląda też gra w PP a przecież mają dobrze jeżdżących Eronena, Kempe czy Palole. Tutaj na pewno jest jeszcze trochę do wyciągnięcia, na pewno są nie wykorzystane rezerwy. Co do rywala, patrzę na ich skład i zastanawiam się co ten zespół ma osiągnąć w tym sezonie. Novotny miał fajny sezon w Sparcie ale on dopiero zagrał pierwszy pełny sezon na takim poziomie a teraz przeskok do KHL gdzie gra na pewno jest szybsza, byłbym ostrożny w ocenach i tym czy sobie poradzi. Tym bardziej że roboty będzie miał co nie miara. Litości obrona to zlepek przypadkowych zawodników, młodych, niedoświadczonych, cała gra defensywna będzie się opierać na Dorofeyevie i Fairchildowi dla których będzie to dopiero 3ci sezon w karierze na takim poziomie. Kompletny brak doświadczenia formacji musi być widoczny w przekroju całego sezonu. Atak? śmiech. Ryan Stoa pokazał przyzwoity poziom w zeszłym sezonie jak na możliwości kolegów z zespołu i tego co mogli mu pomóc (15+15). A reszta? słaby Komaristy, odstrzelony z Podolska Kousal i będący przy końcu kariery Romanov który nie osiągnął nic. Reszta do przemilczenia. Oba zespoły prezentują w mojej opinii słaby poziom, ale w przypadku MN to jest dramatycznie słaby poziom. Kadrowo porównując te dwie ekipy Podolsk wygląda o niebo lepiej. Naprawdę dużą niespodzianką będzie urwanie jakiegokolwiek punktu przez gości w tym meczu.
Podolsk @ 1,70 ⛔ 2:1k.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
17:30
Jokerit - Nizhny Novgorod : Jokerit + over5.5 @ 3.68 3/10 Marathonbet 5:1 ✅✅✅

Jokerit już w zeszłym sezonie był mocny szkoda że trafili na tak ciężko drabinkę w play-offach bo moglibyśmy ich oglądać dalej niestety tuż po wyeliminowaniu w 1/8 Din.Minsk trafili na CSKA z którym przegrali w 5 spotkaniach. Zespół został wzmocniony bardzo ciekawymi zawodnikami : Z SHL sprowadzili Mathisa Olimba oraz Jespera B.Jensena z Stanów Brendona Kozuna, Petera Regina którzy solidnie sie pokazali na zapleczu NHL oraz z Yurga Philipa Larsena który już zaliczył bramkę w pierwszej kolejce KHL przeciwko Cherepovetsowi wygranym 3:2 dzięki dobrej postawie w bramce Szweda Karlssona bo wynik mógłby być inny tym bardziej że to Goście stwarzali sobie dużo więcej okazji do zdobywania bramek. U Gości dużo więcej sie działo na rynku stracili kilku bardzo ważnych zawodników np. J.Immonena, Wojtka Wolskiego, Juuso Hietanena, Mikhaila Grigoryeva czy Vadima Krasnoslovdtseva natomiast przyszło sporo ale dla mnie noname paru jedynie kojarzę jak Oleg Picanovich, Dana Spangi, Denisa Topeko no i chyba najważniejszych Andrei i Segeia Kostitsynów. Dla mnie zdecydowanie ten zespół stracił na sile i w tym sezonie raczej play-offy będą po za zasięgiem tej ekipy. Goście również wygrali swoje pierwsze spotkanie pokonując po karnych 3:2 Yaroslavl. H2H korzystne dla Jokeritu i uważam że dziś zgarną kolejny komplet punktów ponadto over5.5 również wyglada ciekawie więc łącząc obydwa zakłady w marathonie jest bardzo ciekawy kusik i uważam warty zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
18:30
Dynamo M - Metallurg : Dynamo Moscow To Win Or Draw + Total Under 4.5 @ 2.54 - 3/10 Marathonbet 4:3 ⛔⛔⛔

O Gościach sporo napisali koledzy wyżej więc niema najmniejszego sensu się powtarzać brak przyzwoitych zastępstw za zawodników których już dziś niema i czeka ich kolejny ciężki sezon zakończony na dnie. Dynamo Moskwa straciło z ważniejszych zawodników D.Mosayova, J.Jalasvaara,S.Soina oraz Niklaia Zherdeva natomiast sprowadzili Denisa Baratntseva z Lady, Daniila Tarasova który zeszłym sezonie pokazał sie z bardzo dobrej strony w AHL w zespole Sharks, Ansela Galimova i chyba największe wzmocnienie według mnie Jusso Hietanena którego od 4 sezonów widywaliśmy na taflach KHL w zespole Torpedo Nizhny był tam wyróżniającym sie zawodnikiem obydwaj panowie już strzelili w pierwszym spotkaniu wygranym po dogrywce z Novosibirskiem po bramce ponadto uzupełnili skład ciekawymi młodzikami. Ruchy transferowe na plus przynajmniej dla mnie..Gdy popatrzymy na h2h między tymi drużynami widać wyraznie że Dynamo ma problemy grając przeciwko nim.. Jednak to idealny moment by przerwać te passe tym bardziej że Goście rozsypani, okres przygotowawczy wyglądał cieniutko. Na sama zwycięstwo kurs słabiutki więc trzeba szukać czegoś ciekawszego i tak postanowiłem pójść w zakład Dynamo Moscow To Win Or Draw + Total Under 4.5 kurs 2.54 solidny oczywiście w głowie jeszcze miałem bez remisu po 3.40 ale stwierdziłem że obecny mi wystarcza, a mam dodatkowe zabezpieczenie w postaci remisu. Nie spodziewam sie jakiegoś wielkiego spotkania raczej z strony Gości mocnej defensywy jakkolwiek to brzmi, a Dynamo być może strzeli 2/3 brameczki i uspokoi grę.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Ja bym w tym meczu pograł over 3.5 gospodarzy. Metallurg miał trochę szczęścia w Podolsku, bo gospodarze trochę sobie okazji stworzyli i mieli trochę pecha bo 2krotnie rywali ratowała poprzeczka.
Dynamo choć w ostatnich pojedynkach z Novokuźnieckiem się męczyło to jednak po takich osłabieniach u rywali nie powinni dziś mieć jakichś dużych problemów ze strzeleniem tych 4 goli. To początek sezonu także świeżość jest i nie powinno być żadnych kalkulacji a defensywa gości to na serio wygląda biednie patrząc po nazwiskach.
Dynamo over 3.5@1.96 marathon ✅ 4-3
Ci co nie grają w maratonie to będą mieli okazję pograć to na live w b365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod
Gospodarze trafiają - 1st Period @ 1,40 Betsson ✅ ✅ ✅
Idealny kursik do jakiegoś kuponu, albo do jakiegoś dubelka. Na dobre wystartowała, najlepsza liga hokeja na świecie (oczywiście po ukochanym moim NHL) :cool: więc i tu wypada coś postrzelać w dobre typy. Gospodarze, to jedna z niewielu ekip, która potrafi strzelać w KHL już w obrębie pierwszych dwóch minut meczu. Mają kapitalnie rozstawionych graczy na niemal każdych formacjach i wiedzą co robić aby krążek ulokować w sieci. Nie ukrywam, że SKA biję o głowę wiele elit z Rosyjskiej ligi hokeja. Mimo że ich pierwsza kolejka w sezonie to porażka, ale trzeba wiedzieć że ten przeciwnik to nie był byle kto. Szczerze uważam, że może tu dużo zwojować mając taki potencjał w ofensywie. Mowa oczywiście o CSKA. Ale do rzeczy. Ska to także ekipa, która potrafi oddawać mnóstwo SOG na bramkę a także, dużo strzela podczas gry w przewadze. Warto jednak podkreślić że na swoim lodowisku grają bardzo solidnie. Czego mnie przyzwyczaili jeszcze w tamtym sezonie. Potrafią kontrolować i precyzyjnie dobić rywala, aby ten mógł wracać do domu, ze smutkiem bo nie udało mu się zdobyć chociażby punktu. Sezon się na dobre nie zaczął, ale myślę że ostatnie skromne zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy ich lekko pobudzi i zaczną strzelaninę na swoich śmieciach, począwszy od pierwszej tercji. Prócz tego czekam na kursik Kovalchuka bo idzie za mną jego trafienie, jak będzie atrakcyjny kurs to chyba zagram... póki co bramka w pierwszej odsłonie, jak dla mnie LOKATA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
16:00
SKA vs Torpedo Nizhniy Novgorod : Łącznie bramek (SKA): Powyżej 3.5 @ 1.93 - 3/10 Marathonbet⛔
SKA vs Torpedo Nizhniy Novgorod : Joakim Lindstrom zdobędzie bramke @ 3.45 - 2/10 Unibet⛔

Nizhny Novgorod tak jak wspomniałem przed spotkaniem z Jokeritem stracili swoich najlepszych zawodników nie uzupełniając należycie składu i efekty widać jak na dłoni gdy przyszło grać z lepszym przeciwnikiem od siebie dostali oklep 5:1. Dzisiaj poprzeczka jeszcze wyższa bowiem zmierzą sie z aktualnym mistrzem kraju na terenie który nigdy im nie leżał. O Gospodarzach dużo napisał kolega wyżej więc nie będę zbędnie powtarzał. Siła tej ekipy to kolektyw każda formacja wie co ma robić i chyba największy potencjał tkwi w linii ofensywnej mają tam takich zawodników jak kapitan Ilya Kovalchuk, Y.Dadonov, A.Shipachyov z nowych nabytków przede wszystkim warto odnotować Szweda Joakima Lindstroma według mnie genialne posunięcie które moze przynieść sporo radości kibica SKA zresztą on już wpisał sie na liste strzelców przeciwko CSKA..Doświadczony, mocno pod grą gwarantuje kilkanaście bramek na sezon.. również mamy powrót Yevgeni Artuikhina..Według mnie cztery bramki z strony SKA nie powinny być problem patrząc na to co wyprawiała Nizhyny w spotkaniu przeciwko Jokeritowi. Kurs na bramkę Szweda bardzo dobry i jak najbardziej warty pogrania.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
O Slovanie można powiedzieć utarte zdanie gra lepsza niż wyniki. Dużo lepsza. Z Admirałem pierwsza tercja pod ich dyktando chociaż statystyki mówią co innego ale to słowacki zespół miał więcej z gry, ładnie wyprowadzał akcje, ładne penetrujące prostopadłe podania mieli 2-3 klarowne sytuacje po których powinni ukłuć, poszedł farfocel w końcówce którego goalie chyba do końca nie widział i 0:1, in minus na pewno postawa Garnetta, parę razy sprokurował niepotrzebnie groźne sytuacje jak chociażby moment kiedy wślizgiem bramkę musiał zasłaniać Viedensky, bramka na 0:2 w PP rywala fartowna strasznie, bo jak inaczej nazwać samobója, jako że był to mecz dziwnych bramek to i gol Slovana nie mógł być inny no bo jak nazwać inaczej trafienie z neutralnej tercji? raz, dwa, trzy Nalimov śpi. Generalnie fajny mecz Slovana, ładna gra, ciekawe rozegranie tylko trochę pech przy bramkach. Mecz z Amurem to już wcale dziwna sytuacja. Cisną ich cały mecz niesamowicie, pierwsza tercja no miazga kompletna i nic nie chciało wpaść, atak za atakiem, strzał za strzałem, Metsola miał chyba nieźle mokre gacie przed 2ga tercją a wpada bramka dla gości po stracie przy PP rywala przy wyprowadzaniu wydawałoby się w już spokojnej sytuacji. No ale ok, Admirał ciekawa paka kilka fajnych nazwisk, Amur udany preseason więc ciągną tę grę na wynikach bardziej i tej motywacji z kolejnych wygranych niż umiejętnościach. Kadrowo moim zdaniem Slovan wygląda lepiej niż w zeszłym sezonie, widać rękę Rihy jeśli do tego rozegrania dojdzie w końcu skuteczność to myślę że o PO mogą byś spokojni. Zresztą zespoły Rihy zawsze zostawiały serce na tafli i cechowały się dużą wolą walki. Rywalem dziś będzie ten nieszczęsny MN. Urwali pkt w Podolsku choć nie mieli prawa no ale gospodarze sfrajerzyli szczególnie w 2giej tercji, w 3ciej też m. in słupek no ale taki jest hokej. W Moskwie męczyli bułę strasznie, Dynamo samo sobie winne nerwowej końcówki bo jak się łapie głupie kary z taką ekipą to nie może być inaczej. Nie ma sensu powtarzać kolejny raz tego samego bo wszystko o tym zespole zostało napisane wcześniej. Zeszły sezon Slovana dziwny, trafiała się solidna seria porażek u siebie i nagle kapitalne mecze i zwycięstwa z Jokerit czy SKA by za chwilę znowu przerżnąć w kiepskim stylu z LADĄ. Ale wtedy i gra momentami przyprawiała o ból głowy a teraz mimo porażek ta gra wygląda naprawdę pozytywnie. Pół z tego co grali z Amurem powinno dziś wystarczyć.
Slovan -1,5 @ 2,20 ✅ 6:0 izzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Zagreb - Novosibirsk
Typ zwycięstwo gości @ 1.86 betsson
Tutaj krótko, bo o zespole gości napisaliśmy na forum sporo ostatnimi czasy. Na tą chwilę zdecydowanie lepsza forma u gości. Okres przygotowawczy mieli ciężki i bez jakiś specjalnych fajerwerków, ale jak już ruszyła KHL, to zagrali dwa dobre mecze. Gospodarze co prawda również zapunktowali, ale siła przeciwników zdecydowanie słabsza. Na koniec dodam, że Sibir rozegrał z Zagrzebiem 3 mecze i wszystkie przegrał. Dzisiaj czas na odwrócenie serii.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Cherepovets - ST Petersburg
ST Petersburg [Reg Time] @ 1,76 B365 ✅ ✅ ✅ 0:3

Dzisiaj zaufam obrońcom tytułu, bo sezon się powoli rozkręca kolejki za kolejką idą pełną parą więc jak na mistrzów SK nie wypada tym razem grać fuszerkę i nie tak jak to grali chociażby w finałach. Gdzie rozdawali karty, dominowali w każdych formacjach a najważniejsze że nie oddali przy tym chłodnego umysłu i przede wszystkim byli regularni. Czego nie można powiedzieć o tym jak weszli w teraźniejszy sezon. Wiadomo że pierwsze kolejki rządzą się swoimi prawami i różne cyrki się dzieją ale ekipa takiego pokroju jak Petersburg powinna od samego początku wyznaczać cel w tym sezonie. Bronić tytułu i przede wszystkim nie pozwalać sobie uciekać, przez innych rywali. Którzy są również &#39;&#39;napaleni&#39;&#39; na wygrywanie meczów. Jokerit wszedł kapitalnie w sezon, kto by się spodziewał że tak zagra ostatnie spotkanie z CSKA. Ale dobra do rzeczy. Kovalchuk jako zawodnik SKA i kapitan, ma bagaż doświadczeń i to od niego również wiele zależy aby mecz był po jego myśli. Co prawda, na razie odnotował jedną bramkę ale to mimo wszystko, mimo wieku to dalej z ogromnym potencjałem zawodnik. Który potrafi odpalać w najmniej oczekiwanych momentach. Jest Lindstom, który też posiada wiele asów w rękawie i ma to do siebie, że ma ogromny talent który potrafi przełożyć na lodzie. Shipachyov także odnotowuje dobre wyniki. Co by nie powiedzieć w niemal każdej formacji mistrzowie mają kogoś kto się wyróżnia. Ekipa, gospodarzy to ekipa która co odbywa mecz z SKA, mają problem z przełamaniem aby ich pokonać na swojej ziemi. Grają chimerycznie i bez polotu. Drużyna gości ma więcej argumentów za dzisiejszym meczem i te ostatnie można nazwać wypadkiem przy pracy. Gram dziś pewnie na SKA, a wszystko zweryfikuje mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ja dziś biorę na tapetę mecz w Sochi. Najpierw o gościach. Lokomotiv dość pewnie wszedł w sezon na własnej tafli, pewna gra w obronie poza jednym prostym błędem po którym gola zdobył Malykhin, ale ogólnie ta gra wyglądała bardzo fajnie w defensywie, rywale za dużo nie mieli do powiedzenia. Z przodu też nie najgorzej, może nie kreowali sobie specjalnie dużo okazji natomiast jeśli już znajdowali się pod bramką rywala to było bardzo groźnie. W tych dwóch spotkaniach co warte podkreślenia zarysowała się ciekawa taktyka która powinna i dziś znaleźć odzwierciedlenie w meczu, a mianowicie ziomek na zasłonie i lufa do bramy spod niebieskiej linii. A strzelać tam kto ma, bowiem jest kilku fajnie wyszkolonych technicznie zawodników - Kontiola, Kronwall, Averin, na zasłonie z tego co widzę często odnajduje się Apalkov a to jest trochę taki lis, jak goalie wypluje to on jest pierwszy przy krążku to uderzy to dogra nieszablonowo do partnera. A taka taktyka wydaje się być rozsądna dziś gdy rywal będzie twardo stał w obronie na własnej tafli i grał wysokim pressingiem. Zresztą pierwszy mecz z Torpedo miał podobny przebieg, tych strzałów z dystansu było sporo, ładnie rozrzucał krążek Hersley a nawet jeden jego taki strzał znalazł miejsce w siatce. Co do Sochi to mecz z Lada w ich wykonaniu był naprawdę słaby, było widać że starają się wysoko wychodzić do rywala i Lada miała problem z wyprowadzaniem krążka z swojej tercji obronnej natomiast jak już odstali się pod bramkę rywala to objeżdżali obrońców niemiłosiernie, prosty wjazd między dwóch i żaden nie wie który ruszyć widać brak zdecydowania w ich poczynaniach, bramka Bumagina też na pełnym luzie. No ale co tam Yarullin też miał strasznie dużo miejsca i czasu jak strzelał gola. A taki brak zdecydowania w dzisiejszym spotkaniu może drogo kosztować, bo Lokomotiv wie co robić jak już jest przed bramką, strzał z dystansu bardzo groźny do tego cwaniactwo Apalkova czy Kronwalla. Barulin nie wyglądał zbyt pewnie no ale to efekt tego co robili przed nim jego obrońcy. Wilson i Schitov lubią pograć do przodu trochę gubiąc przy tym zadania defensywne, Semenov niby mocne papiery ale razi jego niezdecydowanie, Jalasvaara bardzo mocny ale reszta nie przekonuje. Dodajmy do tego że Lokomitv lubi grać w Sochi. W moich oczach faworyt jest jeden.

Lokomotiv Yaroslav @ 2,25
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Czerepovec - SKA
Myślę że to będzie bardzo trudne spotkanie dla gości, głównie z uwagi na to że gospodarze całkiem nieźle prezentują się od początku sezonu, czego o drużynie z Petersburga raczej powiedzieć nie można. Sam wynik tego spotkania mało mnie interesuje ponieważ skupiam się na gospodarzach i ich Team total. Linia na poziomie 1.5 raczej wielce wygórowaną nie jest, a biorąc pod uwagę fakt iż SKA od początku sezonu w defensywie spisuje się bardzo mizernie, bo oprócz tego że w spotkaniu z Mińskiem stracili tylko jedną bramkę to już 3 stracone z Torpedo czy 4 stracone z CSKA raczej chluby nie przynoszą. W Czerepowcu żadnych wielkich nazwisk nie uświadczymy, ale jak co sezon wygląda na to że będzie to solidna drużyna, która nie jednej ekipie krwi napsuje. Jak na razie 2 bramki w każdym spotkaniu zdobywali bez większych problemów dlatego uważam że tym bardziej dziś im się to uda.
Czerepowec over 1.5 / 1.52 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: CSKA Moskva - Dinamo Riga
Gospodarze trafiają - 1st Period @ 1,40 Betsson ✅ ✅ ✅
Podobnie jak ostatnie moje typy, pomyślnie trafione dzisiaj idę w stronę CSKA. Ekipa, która posiada niesamowite talenty w swoim rosterze. Są ekipą niezwykle silną, mocną i pełną determinacji w dążeniu do celu drużyną. Choć ostatni mecz im nie wyszedł, to nie wolno się zrażać bo mogą pokonać praktycznie każdego. Nawet takie SKA. Celują tym razem w bramkę w pierwszej tercji CSKA, dlaczego to chyba wiadome. Z Jokeritem nawet nie zdobyli bramki, a zwykle tak nie jest kiedy dana ekipa, która prezentuję się na prawdę solidnie i gra na najwyższych poziomach swojej gry, mało strzela. Dzisiaj na pewno gospodarze, czują niedosyt po ostatnim meczu i z pewnością będą od pierwszych sekund atakować. Z pewnością będą dominować i oddawać mnóstwo SOG do tego, mają grajków którzy potrafią niemal wszystko. Mało tego, będzie to także takie wyzwanie dla gości, bo jak na razie są wyżej w tabeli przed dzisiejszymi gospodarzami, ale myślę że dzisiaj po meczu się to diametralnie zmieni. Radulov, Costa duet nie do zdarcia. Jeden jak ja to mówię &#39;&#39;terrorysta&#39;&#39; drugi &#39;&#39;gwałciciel bramek&#39;&#39; Nie zdziwię się na prawdę jak któryś z tej dwójki dzisiaj nie strzeli. Kursy słabe jak na taki mecz, więc nie bedę wchodził w ich score. Do dubelka gram bramkę w pierwszej odsłonie dla CSKA i trzeba liczyć że gospodarze będą grać pierwsze skrzypce i zapomną szybko o ostatniej dość bolesnej dla nich porażce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
woreq 0

woreq

Użytkownik
Ja na dzisiaj polecam mecz &quot;Błaznów&quot;.Podejmują u siebie Dynamo Mińsk , które mówiąc krótko dość słabo weszło w nowy sezon (mecze przedsezonowe również w większości przegrali). Z drugiej strony zawodnicy gospodarzy jak na razie spisują się doskonale. Moim zdaniem wygrana pewna, pytanie tylko z jakim handi w to wejść ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja bym tu nie przesadzał z jakimś wielkim hendi ale podstawowe -1,5 dlaczego nie. Mińsk jak na razie z formą w &quot;polu&quot; i to dosłownie. Jeden w miarę dobry mecz przeciwko Spartakowi a tak to lekka nędza, ale to dopiero trzy spotkania wiec dalekoidacych wniosków nie ma co wyciągać i będący w obecnej dyspozycji Jokerit na pewno jest faworytem. Inna sprawa ze ekipie Dynama z Finami gra się bardzo ciężko, wiem ze to wyniki z zeszłego sezonu ale nie ma się co oszukiwać i od razu widać kto jest w jakiej dyspozycji na początku rozgrywek, dlatego tez bardzo delikatnie hendi na korzyść gospodarzy, myślę że tu wielkich emocji nie będzie ;)
Jokerit (-1,5) / 1.95 Pinnacle ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Magnitogorsk - Barys Astana​

Widać po obu ekipach, że już się trochę rozegrały i myślę że to co działo się w pierwszym spotkaniu może już pójść w zapomnienie. Barys kontynuuje swój road trip i jak na razie wychodzi im to bardzo słabo, dwie porażki w reg time z Traktore i Niznekamskiem na pewno dobrego świadectwa tej ekipie nie wystawia tym bardziej, że cały czas mówi sie o tym, że jest to doświadczona i zgrana ekipa, jak na razie Boyd czy Bochenski różnicy nie robią, a i cały Barys nie zachwyca. Nie wydaje mi się również by dziś Laco był stanowił problem dla Magnitki tak jak przy okazji pierwszego spotkania. Jeśli chodzi o gospodarzy to widać że na chwilę obecną docierają się i rotacja na liniach w celu znalezienia optymalnego zestawienia. Magnitka ma spory potencjał, ale nie zawsze przekałada się to w 100% na grę, bo tak naprawdę Kovar, Zaripov, Mozyakin czy nawet na Wojtek Wolski są w stanie wygrywać tu sami mecze, ale akurat ten twór potzrebuje jeszcze trochę czasu, było kilka zmian także nie można wymagać od Lisów od razu fajerwerków. Mimo to over 4.5 na reg time uważam w tym spotkaniu za bardzo dobre rozwiązanie, tak jak napisałem, nie wierzę by dziś Barys powstrzymał Magnitkę tak jak w pierwszym spotkaniu w tym sezonie gdzie Lisy nie wykorzystały mnóstwa świetnych sytuacji. Inna sprawa, że lód w Magnitogorsku sprzyja strzelaniu w rywalizacji tych dówch ekip także klepiemy overek ;)
over 4.5 (60&#39;) / 1.68 Betway ⛔ się znam :razz:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Novokuznetsk - SKA
Moje 4 podejście w tym sezonie jeśli chodzi o typ poparty analizą. Jak na razie jest wielka pupa i się nie znam. Ale ale typuje tak jak czuje i to się nie zmieni :razz:
Dziś mecz kopciuszka z bestią, wiadomo że to SKa jest faworytem i bardzo prawdopodobne że wygrają to spotkanie, ale ja spodziewam się ciekawego spotkania, tym bardziej że SKA ostatnimi czasy nie spisuje się za dobrze, brak Kovalchuka i Koskiranty może nie tyle co widoczny ale na pewno odbija się delikatnie na grze SKA jeśli chodzi o ofensywę. Z kolei Novokuznetsk jak co roku, drużyna która stara się narobić bałaganu w lidze bo zbyt wielkich możliwości nie mają. Mimo to Stoa, Kosusal, Kazakov czy Komaristy to dość uznane nazwiska w KHL i na pewno są to gracze bez których gra Novokuznetska nie wyglądałaby tak jak teraz. Myślę ze zobaczymy otwarty mecz w którym gospodarze powalcza o komplet punktów i to nie są żarty ponieważ patrząc na dyspozycje obecnego mistrza mam pewne wątpliwości czy SKA w tym sezonie jest drużyna zdolna do seryjnych zwycięstw.
Metallurg Novokuznetsk over 1.5 / 1.75 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Krótko bo do meczu chwila. Sibir dobrze rozpoczął sezon, z Dynamem w Moskwie byli stroną dominującą, stworzyli sobie więcej sytuacji ale zabrakło trochę skuteczności, Podolsk rozbity planowo, później wpadka trochę w Zagrzebiu, no i ostatnie dwa fajne mecze najpierw w Bratysławie gdzie nie gra się łatwo no i u siebie rozbity SKA chociaż patrząc na to co wyczyniają zawodnicy z St. Petersburga nie wiem co myśleć o tym meczu. Fajnie rozgrywają gry w przewadze, naprawdę każda taka gra to szybkie rozprowadzanie krążka, fajna kombinacyjna gra, rozprowadzenie partnerów, dużo zamieszania i dymu pod bramką rywala. Z SKA wpadły bodaj 2 gole. Szybko przeprowadzają krążek z obrony do ataku, mówiło się że transfery in minus, że ta drużyna dużo straci ale póki co ta gra wygląda naprawdę solidnie. Nie wiem na ile to SKA zagrało ostatni mecz tak słaby a ile Sibir dobry ale tych sytuacji z kontrą 2 na 1 było sporo. Siła w ataku duża. Nie ma z tego co widzę rotacji na liniach dziś, wychodzi takie samo ustawienie jak w ostatnim meczu, w sumie dobrze, zwycięskiego składu się nie zmienia. Ok, tyle co do gości rozczarowują mocno. Spodziewałem się więcej po tym zespole, łyknął ich beznadziejny MN po banalnych błędach w obronie szczególnie przy trafieniu na 2:1, średnie Torpedo przybiło piątkę, słaba Lada ogarnęła komplet pkt. Proste błędy w obronie, niezdecydowanie, Engren usiadł na ławie co z tego jak Ivannikov wcale nie lepszy pobronił dwa spotkania i znów do bramki wskakuje Fin. Rotacje na liniach, szukamy optymalnego ustawienia dalej no zobaczymy co dziś z tego wyjdzie. Na pewno będą okazje dla Sibiru do gry w PP bo Spartak ma zawodników którzy popełniają proste błędy, mają trochę gorące głowy. A hala Sibiru jest wyjątkowo trudnym terenem.
Sibir -1,5 @ 2,00 ⛔ 2:1 taki ch...
GO SIBIR GO !!!​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom