>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Referendum

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czy jakiś buk ma gdzieś zakład na frekwencję ? Jeśli tak lub by się pojawiła gdzieś byłbym wdzięczny za info bo chciałem to mocniej ruszyć.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
No jakby była linia 50% to chyba domy można by zastawiać na under :razz:
Prawdę powiedziawszy to referendum jest typowo &#39;gówniane&#39; - takie żeby się odbyło i wiadome wszystkim jest w jakim celu pan były prezydent je ustanowił. Skoro frekwencja w referendum konstytucyjnym wyniosła 43%, w referendum o UE 59% to w tym przypadku jak będzie 30% to powinien być wielki sukces. Ale ciiii, nie ułatwiajmy pracy oddsmakerom ;)
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
A kiedy jest to referendum ? ????
Szczerze powiedziawszy jest ono nam tak potrzebne jak imigranci z afryki no ale co do frekwencji to coś w granicach 25-40%
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Szukałem właśnie pod tym kątem ale na razie nie ma. Bardzo ciekawi mnie kurs na poniżej 50%
Jeśli będą kursy, a pewnie w STS będą. To takiej linii w życiu na oczy nie ujrzysz. 30-35% w tych granicach będzie ewentualnie ustawiona linia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli będą kursy, a pewnie w STS będą. To takiej linii w życiu na oczy nie ujrzysz. 30-35% w tych granicach będzie ewentualnie ustawiona linia.
Jak by była linia 50% i under to sprzedam wszystko co mam żeby to zagrać ???? Na razie nie ma nic. Cwaniaki z buków nie chcą nic zaryzykować więc po prostu olali klientów i &quot;przegapili&quot; referendum.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Jak by była linia 50% i under to sprzedam wszystko co mam żeby to zagrać ???? Na razie nie ma nic. Cwaniaki z buków nie chcą nic zaryzykować więc po prostu olali klientów i &quot;przegapili&quot; referendum.
To za milion wygralbys netto 5000 w porywach.
Oczywiscie zakladajac brak podatku.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Dostałem wiadomość od sts na temat referendum, chyba się miesiące im popieprzyły, także miał być chyba sierpień:
Oferta pojawi się na naszej stronie. Nastąpi to 28 września w godzinach wieczornych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2

szaloneliczby

Użytkownik
To w sumie dość smutne, że niemal pewna jest frekwencja poniżej 50%... Tak prawdę mówiąc, to nie wiem czy chociażby 30% Polaków wie w ogóle kiedy te referendum będzie ????
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
A kiedy niby będzie ? Ja nawet jak i 80% Polaków nie ma pojęcia nawet jakie pytania mają być na tym referendum. Założę się, że większa część społeczeństwa nie wie nawet czym jest to całe referendum.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Gdybym miał ustalać linię na referendum przy kursach równych np. 1.85 - 1.85 to wrzuciłbym 19,5%. Frekwencja prawdopodobnie w okolicach 16-25%.
 
S 2

szaloneliczby

Użytkownik
Nie no nie przesadzajmy. Nawet w wyborach do europarlamentu frekwencja jest wyższa. Trochę szumu wokół tego referendum jest (inna sprawa, że ten szum jest mało merytoryczny), więc trudno mi uwierzyć w frekwencję w stylu 19,5%... Będzie niska, ale nie aż tak.
 
P 16

paragraf200

Użytkownik
Wyskoczył mi limit 1267.20 czy mogę to zagrać i potem zagrać 3 takie same kupony ? czy tamte następne mi anulują po rozstrzygnięciu, jak wygląda u nich sprawa limitów ?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
hahah Unibet to jednak stan umysłu
Mi przyjęło tylko 425 zł na under ale to jest lokata lokat
Nie będzie nawet 30% a gdzi tu ma być 50% frekwencja?
Referendum 6 września frekwencja under 50% @ 2,00 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom