>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betclic - praktyczny poradnik krok po kroku

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
1. Rejestracja konta w Betclic.
2. Wpłata środków na konto.
3. Obstawianie w serwisie Betclic.
4. Wypłata środków z konta.
5. Promocje oraz bonusy w Betclic.
6. Kontakt z Betclic.
7. Recenzja serwisu Betclic.
8. Opinie użytkowników forum.
Betclic jest częścią grupy Betclic Everest Group w skład której wchodzi Betclic, Expekt i Bet At Home. Dwie pierwsze marki obecnie nie różnią się wiele od siebie. Różnice możemy dostrzec jedynie w szacie graficznej i drobnych detalach w oferowanych promocjach. Kursy i oferowane zakłady są jednak identyczne.
Rejestracja
  • Wchodzimy na stronę https://pl.Betclic.com/register
  • Wypełniamy wszystkie luki na stronie. Warto również podać numer telefonu, który używacie. Pod ten numer czasami będą przychodziły informacje o ekskluzywnych bonusach. Na końcu musicie jeszcze zaznaczyć chęć otrzymywania takich ofert


Metody wpłat

Obstawianie
W tym miejscu pokażemy, w jaki sposób można obstawiać zdarzenia sportowe. Podobnie jak np. w naziemnym STS, obstawianie zdarzeń polega na tworzeniu elektronicznych kuponów zawierających 1 lub więcej zdarzeń. Aby to zilustrować, krok po kroku stworzymy kilka kuponów.
1. Najpierw logujemy się na swoje konto.
2. Z górnego interfejsu wybieramy jaką dyscyplinę chcemy obstawić. My klikamy &quot;piłkę nożną&quot; i pojawią się nam ligi jakie możemy w danej chwili obstawić. Ligi ułożone są pod kątem atrakcyjności i popularności, ale nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem interesującej Was ligi.
3. Wybieramy i klikamy np. Hiszpania La Liga. Zobaczymy rozpiskę meczów z interesującej nasz ligi.
4. Jeśli chcemy stworzyć swój pierwszy kupon, zaznaczamy interesujący nas typ - 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis), 2 (zwycięstwo gości). Jeśli jesteśmy zainteresowanie zakładami pobocznymi, klikamy na &quot;+&quot; obok zakładów głównych.
5. Wybraliśmy dwa spotkania, Sporting Gijon z Valencią i Atletico Madryt z Barceloną.

6. Zdarzenia jakie wybraliśmy pojawią się automatycznie z prawej strony. Do wyboru mamy zakłady pojedyncze (czyli stawka na każde spotkanie osobno) i kombinacyjny (wszystkie 2 mecze na jednym kuponie i wszystkie mecze muszą zostać poprawnie wytypowane).
7. Jak ustawimy wszystko klikamy &quot;wnieś zakład&quot;
8. Jeśli mamy taką ochotę, możemy poprosić o potwierdzenie kuponu na maila. Po rozstrzygniętych meczach również dostaniemy kolejną wiadomość.
Wypłaty
Minimalna kwota wypłaty to 30 zł.


Promocje oraz bonusy

Betclic ma jeden z najlepszych dostępnych bonusów na rynku.
Cashback 200 zł
1. Załóż konto na stronie Betclic.com
2. Dokonaj wpłaty na konto
Aby rozpocząć grę w Betclic, musisz wpłacić na konto co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z tej oferty, musisz być nowym użytkownikiem oraz musisz dokonać pierwszego depozytu TYLKO za pomocą płatniczej karty kredytowej lub standardowego przelewu bankowego. Możesz także skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu - Przelewy24. Wpłata przy pomocy e-portfela nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Betclic.
3. Wnieś pierwszy zakład
Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład. Jeśli nie trafisz zwrócimy Ci stawkę do 200 zł. Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów.
Multi +
Betclic zachęca graczy do zawierania zakładów wielokrotnych specjalnym bonusem. Można uzyskać nawet 100% więc niż u innego bukmachera!
Multi+ jest rodzajem bonusu, który będzie dodawany do wygranych w zakładach wielokrotnych składających się z minimum 5 zakładów składowych postawionych w wybranych wydarzeniach sportowych. Będzie on wypłacany jako procentowa część wygranych netto w zakładzie wielokrotnym w stosunku do liczby kwalifikujących się wyborów w tym zakładzie. Wielkość bonusu będzie zależała od przedstawionej tabeli. Oferta obowiązuje w wybranych zakładach, przy których pojawi się logo Multi+.

Kontakt
  • Mail [email protected] – średnie oczekiwanie na odpowiedź – 53 minuty
  • Chat – średnie oczekiwanie na odpowiedź - 2 sekundy
  • Support na forum – średnie oczekiwanie na odpowiedź – od kilku godzin do 2 dni
  • Profile na Twitterze i FB – średnie oczekiwanie na odpowiedź – do kilku godzin

Zalety Betclic
  • wiarygodny bukmacher
  • dobry support
  • jedna z najniższych minimalnych stawek na zakład (0,5zł)
  • jeden z najlepszych bonusów na start
  • szeroka oferta zakładów
  • Multi +
  • Bardzo dobry dla początkujących i średnio zaawansowanych graczy.

Wady Betclic
  • Słaby live
  • Mało zakładów pobocznych
  • Stosunkowo szybko limitują
  • Zdarzają się problemy przy weryfikacji
  • Czasami kursy mogłyby być lepsze

Opinie użytkowników forum.
Witam,grałem u tego bukmachera kilka lat to były moje początki z internetowym bukiem lecz ani raz nie miałem z nimi problemu.Wpłaty jak i wypłaty,rozliczenia kuponów,kontakt wszystko elegancko solidnie.Max zakład zagrałem za 500zł wygrany lecz nie spowodowało to żadnych limitów itp...Także polecam
Ja również nie mogę narzekać na tego buka i pomimo, że posiadam konta u 3-4 innych bukmacherów to chyba betclic najbardziej mi się podoba. Przejrzysta oferta, szybki depozyt i w miarę szybka wypłata środków. Jedyny - według mnie to troszeczkę niskie kursy przy niektórych spotkaniach, ale nie ma co narzekać - coś za coś :)
A ja chciałbym pochwalić betclic za akceptację wyższych kursów na żywo.Przykładowo dzisiaj w momencie zatwierdzania zakładu był kurs 1,4 i w trakcie potwierdzania zmieniał się z 1,40 na 1,42 aż do 1,5.Ostateczny zatwierdzony kurs?Oczywiście 1,50 i tak za każdym razem jeśli kursy zmienią się na moją korzyść.Za to wielki ✅ dla betclic:]
 
Do góry Bottom