>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Turnieje towarzyskie 2015/2016

Status
Zamknięty.
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Szczypiorno Cup
Górnik Zabrze - Azoty Puławy 2 @ 2.40 Bet365 ✅ 30:32
W Kaliszu odbywa się II edycja Szczypiorno Cup, w tym roku wzięły w nim udział nie 4 a 6 drużyn, głównym faworytem był ubiegłoroczny zwycięzca Fusche Berlin, ale przez drabinkę turniejową i wymysł organizatorów nie zagrają w finale. Ja wziąłem pod lupę spotkanie pomiędzy Górnikiem Zabrze i Azotami Puławy, jak dla mnie spotkanie 50/50, dlatego wybieram zwycięstwo zespołu z lepszym kursem. Obie drużyny w turnieju rozegrały po 2 spotkania, oba wygrane, Azoty z Chrobrym i Wybrzeżem Gdańsk, Górnik za to z Wybrzeżem, oraz zdeklasował Pogoń Szczecin 41:26. Dzisiaj obie drużyny stają przeciwko siebie i naprawdę zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Górnik na pewno będzie chciał się odegrać za przegrany ćwierćfinał w Play Offach, gdzie niespodziewanie górowały Azoty, a jeśli zagrają tak bezbłędnie jak z Pogonią ich zwycięstwo jest bardzo możliwe, ja jednak nie skreślałbym zespołu z Puław i próbuję zagrać na ich zwycięstwo, choć jakieś dodatnie handi na nich to też dobry sposób.
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Spotkanie Towarzyskie
Maribor - Korea Południowa 1 Handicap -2 @ 1.86 Bet365 ⛔ 24:29
Jutro o godzinie 18:00 zostanie rozegrany dość ciekawy sparing, pomiędzy drużyną klubową ze Słowenii przeciwko reprezentacji Korei Południowej. Zdecydowanie wyżej cenię piłkę klubową, mimo, że jest to spotkanie przedsezonowe to piłkarze nie powinni mieć problemu z wygraniem przed własną publicznością z reprezentacją, która prawie od roku nie rozegrała spotkania. Korea Południowa ostatnio występowała na Igrzyskach Azjatyckich w których doszli aż do finału, gdzie polegli z Katarem (innej opcji nie mogło być), jednak ten turniej odbył się w październiku ubiegłego roku. Dla Mariboru będzie to pierwsze spotkanie od zakończenie rozgrywek (zajęli 3 miejsce i w fazie zasadniczej i w play offach), jednak wyżej cenię piłkę klubową. Jak wiadomo większe zgranie, więcej meczy rozegranych ze sobą, własna hala, te czynniki to ich czynią faworyta w tym spotkaniu, myślę, że zwycięstwo 3 bramkami jest bardzo prawdopodobne, nie mówię, że pewne, bo w towarzyskich pojedynkach różnie bywa, ale jeśli wszystko pójdzie bez niespodzianek mecz powinien wejść.
Spotkanie Towarzyskie Klubowe
Zabrze - Motor 2 @ 1.80 Bet365 ✅ 30:37
Kolejne spotkanie towarzyskie, tym razem zmierzą się ze sobą kluby, a dokładnie nasz polski zespół z Zabrza z ukraińskim Motorem. Faworytami spotkania buki wystawiają gości i mi wydaje się podobnie. Górnik do tej pory rozegrał 4 sparingi, przegrali u siebie z Gwardią Opole 27:34, później wzięli udział w Szczypiorno Cup w którym wygrali z Gdańskiem i Szczecinem, a polegli w finale z Azotami Puławy. Motor to nie byle zespół, mistrz Ukrainy, który nie ma sobie równych w lidze, brali też udział w Lidze Mistrzów, gdzie jednak tak dobrze im nie poszło, ale w kilku spotkaniach pokazali się naprawdę z dobrej strony, warto wspomnieć, że nasze Vive na wyjeździe wygrali z nimi tylko 1 golem. Będzie to ich pierwszy sparing, więc przydałoby się pokazać z dobrej strony, szanse oceniam 30/70, dlatego stawiam na Motor.
Spotkanie Towarzyskie Klubowe Kobiet
Magura Cisnadiei - Oltchim Valcea 2 Handicap +2 @ 1.81 Bet365 ✅ 31:30
I ostatnie spotkanie towarzyskie na jutro to pojedynek pomiędzy Magurą i Oltchim. Magura to zespół z 2 ligi rumuńskiej, który awansował teraz do 1 ligi, a poszło im to dość sprawnie. Oltchim to zespół już występujący w 1 lidze, w ubiegłym sezonie musiały grać w Play Offach o utrzymanie (Grupa Mistrzowska i Grupa Spadkowa), poradziły sobie w nich jednak bardzo dobrze, zajęły najwyższe miejsce, przegrały jedynie 2 z 10 pojedynków, 2 zremisowały i oczywiście pozostałe 6 wygrały. Magura przygotowuje się do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej i będzie to już ich 3 rywal z 1 ligi, z którym rozgrywają spotkanie towarzyskie, poprzednie 2 zakończyło się ich zwycięstwem z Zalau i porażką z Brasov. Patrząc na tabelę końcową poprzedniego sezonu te obie drużyny są lepsze od Oltchim, ale w większości przypadków jest tak, że w spotkaniach towarzyskich to te słabsze drużyny chcą pokazać się jak z najlepszej strony, więc ja bym tak gości nie skreślał. Nie zagram na czyste zwycięstwo, ale zwycięstwo z handicapem +2 też wygląda ciekawie.
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Spotkanie Towarzyskie Klubowe
Frydek-Mistek - Zubri 2 @ 1.80 Bet365 ✅ 27:31
Dość ciekawe kolejne spotkanie towarzyskie, tym razem pojedynek pomiędzy czeskimi klubami jakimi są Frydek-Mistek oraz Zubri, będzie to pierwsze spotkanie towarzyskie, po zakończeniu sezonu, a ja będę w nim typował zwycięstwo gości. Zubri to 2 drużyna ubiegłego sezonu, w którym ulegli tylko Plzen, w Play Offach dość niespodziewanie odpadli bardzo szybko, bo już w 1 rundzie, po 3 porażkach z 7 Karvina. Frydek również nie miał szczęścia, bo w sezonie byli 8, czyli trafili w 1 rundzie na liderów Plzen, mimo tego udało im się raz zwyciężyć i ostatecznie polegli w rywalizacji 1:3. Zubri na pewno bardzo podrażnione końcówką sezonu i przygotowania do nowego sezonu chcieliby zacząć od wygranej, szansę na to mają dużą, bo mimo, że Frydek grają u siebie to dalej są słabą drużyną, która nie powinna zagrozić Zubri. Mimo wszystko dalej jest to pojedynek towarzyski, więc ze stawką bym nie szalał.
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
To trzeba też wspomnieć, że na tamten mecz Iskra pojechała 10 osobową kadrą, a to robi ogromną różnicę, nie uważasz?
Owszem tak uważam, ale idąc tym tokiem myślenia mógłbym też wspomnieć, że było to ostatnie spotkanie grupowe, Vive miało zapewnione już 1 miejsce, Motor wygrywając to spotkanie zepchnąłby z 4 miejsca Aalborg, czyli jednoznacznie wystąpili by w 1/8 Play Offów, również o tym, że Motor prowadził po 1 połowie 9 bramkami i że prowadzenie utracili w ostatniej minucie meczu. Jednak wolę jak analiza jest bardziej ścisła, ten mały szczegół był tylko po to, żeby pokazać, że nie można lekceważyć drużyny z Ukrainy, a nie opierałem na nim całą swoją analizę, coś typu &quot;prawie wygrali z Vive co to dla nich takie Zabrze&quot;. Dla mnie ten kurs wydał się być okazją i dlatego skorzystałem, a chwili odpowiedzi Motor prowadzi 34:26 ;)
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Spotkanie Towarzyskie Kobiet
CSM Bucuresti - CSM Ploiesti 2 Handicap +12 @ 1.93 Bet365 ✅ 29:28
Ależ szalone kursy na to spotkanie, 22.00 na wygraną gości jest zdecydowaną przesadą, biorąc pod uwagę, że będzie to dopiero pierwsze spotkanie przygotowujące obie drużyny do nowego sezonu ligi rumuńskiej kobiet. Owszem Bucuresti to mistrzynie z poprzedniego sezonu, a Ploiesti miały okropną końcówkę, ale to nie znaczy, żeby od razu wystawiać takie kursy. Ostatnie spotkanie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się zwycięstwem Bucuresti 32:23, czyli tylko 9 golami, a przecież było to spotkanie ligowe, mające o wiele większe znaczenia od spotkania towarzyskiego. To spotkanie jest przedsezonowe, po ponad 2 miesięcznej przerwie, trener gospodarek na pewno nie skupi się na zdemolowaniu swoich rywalek, a będzie chciał wypróbować różnych wariantów technicznych. Ja biorę handicap +12 z pocałowaniem ręki, na spotkania towarzyskie takich wysokich kursów po prostu nie powinno się wystawiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Spotkanie Towarzyskie
Gorenje Velenje - Slovan 2 Handicap +10.5 @ 1.88 Bet365 ⛔ 40:29 akurat ten 1 gol ;)
Podobne spotkanie ze względu na okoliczności jak te wczorajsze. Mierzyć będzie się ze sobą Gorenje, bardzo silna drużyna Słoweńska, 2 drużyna ubiegłego sezonu, w Play Offach również byli w finale, ale dostali szybkie 3:0 od Celje. Slovan to zaś można powiedzieć słabiak tej samej ligi, w ubiegłym sezonie, tylko w 10 spotkaniach na 26 udało im się ugrać punkty. Nie skreślałbym jednak ich, przecież to tylko spotkanie towarzyskie, Slovan musiałby podejść do tego spotkania kompletnie bez zaangażowania, żeby dostać aż 11 bramek w plecy. Dla Gorenje będzie to już drugi sparing, pierwszy 2 dni temu wygrali z Koreą Południową, ale tylko 1 bramką, spodziewałem się czegoś więcej, a tu proszę. Jeśli trener Gorenje potrenuje dzisiaj różne warianty taktyczne, a Slovan zagra z głową to polegną mniejszą ilością bramek niż 11, jedyną obawą z mojej strony jest tylko to, że to piłka ręczna mężczyzn i tu szybciej o deklasację niż u kobiet.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Chorwacja vs Macedonia
Macedonia +7,5 @1,90 Bet365⛔ heh, zabrakło 1pkt...
Mecz towarzyski pomiędzy dwoma zespołami, które znają się bardzo dobrze i nie jestem pewien, dlaczego spreed jest taki wysoki, chociaż Chorwacki zespół gra w domu.
Z pewnością gospodarze będą chcieli spróbować nowych wariantów w grze, po za tym brakuje Cupica i Vori, niektórzy zawodnicy są kontuzjowani, wypuszczą nowych graczy i z pewnością bd. chcieli zobaczyć jak to się prezentuję...
Nie powiedział bym że, nowi zawodnicy od razu się jakoś dobrze zgrają, wiadomo że, to zespół klasowy ale nie spodziewam się że, od razu będą niszczyć, rywali.
Mają dużo graczy którzy w przyszłości bd. się liczyć....
Z drugiej strony mamy braci Lazarov, oraz Pribaka, którzy są głównymi graczami i jestem pewien że, pokażą się z dobrej strony.
Macedonia to waleczny zespół i z pewnością spreed +7,5 jest przesadzony...
Ja atakuję, grubo :cool:
 
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Szwecja
Szwecja @ 2.20 Oddsring ⛔
Towarzyski turniej w Gdańsku, który będzie miał formułę pucharową, dzisiaj odbędą się spotkania półfinałowe pomiędzy Hiszpanią a Szwecją, oraz Polską i Rosją, jutro za to spotkanie o 3 miejsce i finał. Szwecja do Polski przyjechała w najmocniejszym składzie, 2 dni temu u siebie ograli Rosję aż 30:21, widać, że do tego turnieju również podeszli na poważnie. Hiszpanie przyjechali do Polski w 16 osobowym składzie, trener nie zabrał ze sobą między innymi Canellasa czy Aguinagalde. Spotkania pomiędzy dwoma zespołami przeważnie są bardzo wyrównane, z przewagą na korzyść Hiszpanów, dzisiaj Szwecja ma okazję poprawić sobie statystyki na swoją korzyść.
Polska - Rosja
Over 53.5 bramki @ 1.85 Oddsring ⛔
Polska przed własną publicznością, więc powinna pokazać się z jak najlepszej strony. Trener Biegler nie będzie mógł skorzystać z Andrzeja Rojewskiego, który nawet nie przyjechał na zgrupowanie, dodatkowo indywidualnie trenowali Lijewski, Jurkiewicz, Szyba i Wichary. Problemy z kolanem ma również Syprzak, a urazu lewego barku doznał Bąk. Rosja widać, że ma problemy ze swoją grą, trener na turniej powołał aż 25 zawodników, ale wątpię, że uda im się zagrozić Polsce. Mimo, że mamy tyle kontuzji to dalej tylko turniej towarzyski, nikt nie będzie grał na 100%, dodatkowo to okazja na sprawdzenie kilku zawodników, więc według mnie zapowiada się dość ciekawe spotkanie. Obrona Polski podobała mi się na Mistrzostwach Świata, jednak teraz tak bym się tego nie spodziewał, 54 bramki to nie tak dużo i moim zdaniem powinno przynajmniej tyle wpaść.
Portugalia - Izrael
Izrael lub remis @ 3.20 Marathonbet ⛔
Choć to nie spotkanie towarzyskie, a 1 runda eliminacji MŚ w 2017 roku, to dodaje tutaj, bo nie ma sensu zakładać nowego tematu. Izraelowi jako gospodarzowi turnieju wystarczy remis do awansu, ponieważ ograli Estonię i Gruzję, a Portugalia wygrała z Izrael, ale z Estonią już tylko zremisowała. Obie drużyny to nie żadne potęgi europejskie i spotkanie oceniałbym na 50/50, w drużynie Portugalii świetnie gra obrotowy Wisły Rocha, Gruzja to bardziej zespołowa drużyna. Widzę value po stronie gospodarzy, dlatego też taki typ, jeśli spotkanie będzie wyrównane na początku, to i wynik końcowy zakręci się koło remisu, dominacja żadnej z drużyn nie powinniśmy obejrzeć.
Belgia - Czechy
Under 58.5 bramki @ 1.91 Marathonbet ⛔
Belgia Handicap +5.5 @ 1.70 Marathonbet ✅
Kolejne spotkanie to również 1 runda eliminacji MŚ, linia wystawiona bardzo wysoko ze względu na pierwsze spotkanie, w którym padło aż 66 bramek, teraz nie spodziewam się takiego gradu goli, po 1 połowie padło aż 40 bramek, teraz spotkanie powinno być spokojniejsze. Warto też pograć w stronę Belgii, już pierwsze spotkanie pokazało, że pojedynek był bardzo wyrównany, teraz nie powinno skończyć się zwycięstwem 6 bramkami, czy to jednej, czy też drugiej drużyny.
E: Piłka ręczna nie dla mnie :razz:
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Polska - Hiszpania over 49.5 1.86 marathonbet 3/10 ⛔
Niestety tragiczny występ naszych zmienników. Kompletnie bez pomysłu na obronę Hiszpanów.

Niezbyt wierzę, że będzie to straszna wymiana ciosów w defensywie, jak w MŚ (wtedy 24-24 w regulaminowym czasie).
Niby sporo zmian w obu ekipach i eksperymentów, co za tym idzie możliwe błędy techniczne i głupie rzuty bez przygotowania. Jednak over niskiej linii 49.5 w towarzyskim męskim spotkaniu zawsze mnie kusi.
W bramce Polski nie będzie świetnego wczoraj Szmala, bo Biegler cały mecz ma dać dziś Wyszomirskiemu.

Powodzenia życzy
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Szwecja - Holandia (kobiety) over 54.5 1.85 2/10 bwin✅
30-27

Miało być 3/10 przy linii 53.5, ale poleciała w górę więc stawka musi iść w dół.
Krótko, bo typ czysto staystyczny.
Na ME 2014 Szwecja under/over 3-5, Holandia 2-6.
Bezpośredni mecz 30-30 (14-14), przy linii 55. wtedy dość łatwy over.
Z moich notatek z tamtego turnieju wynika, że 60 goli padło mimo tylko 6 bramek po 10 minutach, a więc mocno &quot;slow&quot; startu.
Argumenty za tym typem: spotkanie towarzyskie, obie drużyny grają szybki handball z dużą ilością kontrataków.
Przeciwko typowi oczywiście działa zapewne możliwy brak zgrania w fazie przygotowań do zbliżających się MŚ.
Mimo wszystko raczej bym tu wystawił linie 56.0-56.5.

Powodzenia życzy
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Brazylia - Słowenia (kobiety) 1 -6.5 1.95 5/10 otobet (1.89 p i n n a c l e) ZWROT (spotkanie nie odbyło się)

Solidnie wchodzę w handicap na Brazylijki.
Towarzyski turniej, którego Brazylia jest gospodarzem.
Kadra Brazylii gotowa na MŚ. Trenują od około tygodnia razem. Zapewne obronić tytuł sprzed 2 lat będzie im niezmiernie trudno, ale to jednak Brazylia i mając w składzie wszystkie swoje największe gwiazdy grające na co dzień w Europie, będzie sie nadal bić o najwyższe cele. Poza tym Rio za niespełna rok i nie ma tam czasu na eksperymenty.
Słowenia przyjeżdża po 30h podróży. Dodatkowo zabraknie w składzie: Lina Krhlikar (knee problems), Ana Petrinja (arthroscopy meniscus) and Barbara Lazović (personal reasons). Despite injuring hands with team traveled Tamara Mavsar (Krim Mercator). Mavsar raczej nie zagra lub jakieś ogony, skoro pojechała z kontuzją.
Generalnie skład oparty na dziewczynach z Krim, które jak wszyscy wiemy w Lidze Mistrzów grały dość ambitnie, ale przegrały wszystkie 6 spotkań.
Dodam może, że w październikowych meczach eliminacji ME z Chorwacją i Czarnogórą nieobecne dziś Mavsar (zakładam, że nie zagra) i Lazovic zdobyły łącznie 21 goli z 39 trafień drużyny.
Dla mnie prawidłowa linia na to spotkanie to -9.5.

Serbia - Argentyna (kobiety) 1 -3.5 2.00 2.5/10 p i n n a c l e ZWROT (spotkanie nie odbyło się)

Ten sam turniej, w Brazylii. Obie drużyny również potestują kadry na MŚ. Serbia generalnie 3 klasy wyżej sportowo od Argentynek. Nie sądze, by dokonał sie tam jakiś nagły progres, a w MŚ 2013 Argentyna dostawała lanie od wszystkich (-10 z Angolą, -19 z Norwegią, -6 z Hiszpanią to jedyny przyzwoity rezultat, -14 z Polską, -6 z Tunezją. Wygranych z Kongo i Paragwajem specjalnie nie ma co analizować).
W 2014 w mistrzostwach Panamerykańskich porażka w grupie z Kubą, a w półfinale -11 z Brazylią.
Oczywiście takie czynniki jak zmiana strefy klimatycznej, czy podróż mają tu pewne znaczenie, ale Serbia jednak powinna to wygrać bez specjalnych problemów. Stawka tu niższa, bo jednak trochę więcej znaków zapytania i mecz dla obu ekip na neutralnym terenie.

Powodzenia życzy
HH
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Chyba będą zwroty. Oba mecze przeniesione bowiem na sobotę z powodu cieknącego dachu w hali.
Z tego co widze to nawet w ogóle odwołane są i dziś zamiana przeciwników
przynajmniej tak pokazuje flashscore.pl
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Zwroty w p i n n a c l e za oba spotkania. Dzis -8 Brazylia juz value malutkie niestety i nie dogrywam.
Za to Serbki powtórzyłem -4 po 1.99 za 2.5/10. Najwyżej będę miał zwrot jak wygrają równo 4 golami.
Tam i tak z -6.5 czuje prawidłowe.

Gram jeszcze jedno spotkanie towarzyskie.

Chorwacja - Niemcy 1 2.60 2/10 p i n n a c l e ✅
i to samo tylko pk (zwrot przy remisie) 2.30 2/10 też w p i n n a c l e ✅
27-24, choć po 1 połowie wydawało się, że wtopka będzie łatwa (było 13-17).

Turniej w Chorwacji, przedwczoraj Chorwacja +10 ze Słowacja. Niemki wczoraj ze Słowacją tylko remis (były faworytem na -7).
Dzień odpoczynku gospodyń zawsze może mieć znaczenie. Nie ma co prawda na tym turnieju fenomenalnej Penezić, ale jest reszta dziewczyn z niedawnych meczów eliminacji ME.
Niemki jak dla mnie po prostu słabe aktualnie. Odeszło kilka starszych dziewczyn, sparing z Polkami przegrany w Lipsku parę dni temu (Polki były prawie po 4.00). Do tego czytałem o rywalizacji o miejsca w kadrze na MŚ, bo pojechał na ten turniej szerszy skład, więc zapewne trener da pograć wszystkim. Nie trzeba wspominać, że na MŚ zagrają tylko dzięki dzikiej karcie (IHF kocha Niemieckie reprezentacje).
No i chyba najważniejsze. Rano 1.60 kurs na Chorwatki. Kompletnie nieuzasadnione w mojej opinii spadki na Niemki i wywindowanie kursu na gospodynie do 2.60. Nie widze tu powodów dla takich ruchów kursowych. Pewnie ktoś, gdzieś na jakimś forum polecał Niemki i się zrobiło takie value na Chorwatki.

Powodzenia życzy
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Angola - Tunezja (kobiety) 2 4.61 1.5/10 p i n n a c l e ⛔
2 +3 1.952 3/10 p i n n a c l e ⛔
Dziwne te Tunezyjki. Z 4-7 na 14-11 po około 25 minutach. Później niekończący sie przestój aż do 14-17 w 35 minucie. Te 10 minut bez gola załatwiło srawę. 22-27

Szybko, bo mecz za poł h.
Szanse w tym meczu oceniam na jakies 65-10-35 i wszystko od kursu 3 na Tunezje to value.
Spread bym też zatem wystawił na popziomie -1.5, max -2.
Te ekipy rok temu zagrały ze sobą w mistrzostwach Afryki.
W grupie Angola wygrała 25-19, ale juz w półfinale Tunezja się zrewanżowała 31-30 (po dogrywce) i ostatecznie zdobyła tytuł. Turniej odbywał się w Algierii, więc tak jak i dzisiaj grały na neutralnym terenie.
Tunezja ma w swoich szeregach kilka zawodniczek grających w Europie, natomiast wszystkie Angolanki grają w rodzimej lidze.

Powodzenia życzy
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Czechy - Iran 2 6.63 1/10 oddsring ⛔
2 +5.5 1.85 2.5/10 betsson ⛔
38-32

Towarzyski turniej handballowy w Polsce. Mecz będzie live w Polsat Sport.
W zasadzie bet przeciwko Czechom, a nie na Irańczyków.
Czesi bez Jichy, Horaka, Stochla.
Jesienią jeszcze przed kontuzją Jichy mało przekonujące wygrane w el. MŚ z ogórkowymi Belgami (34-32 w domu, 36-32 wyjazd). Oba mecze ze Stochlem w bramce i Jichą sypiącym gole (10 i 9 bramek).
Iran grał niedawno kwalifikacje do Rio w Katarze, gdzie uległ 2x gospodarzom, co nie było niespodzianką.
Resztę konkurencji pokonał.
Oczywiście składu Irańczyków nie sposób się doszukać, ale patrząc na ich kadrę z MŚ 2015 widac, że była to dość młoda ekipa, w większości z roczników 89-90, parktycznie wszyscy grający w rodzimej lidze i nie powinno ich dziś zabraknąć. Zakładam, że eksperymentów i odmładzania kadry tu nie będzie. Oby trafnie.
Po takim kursie warto próbować moim zdaniem. Z zapowiedzi Czeskich szkoleniowców wygląda na eksperymentowanie składem i szukanie optymalnych opcji na dalszą cześć el. MŚ (mecze z Turcją 13 i 16 stycznia).

Raczej bym tu wystawił cos w okolicach -3.5, -4 przy tych osłabieniach i tak już przeciętnych Czechów.

Powodzenia
HH
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom