>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2015/2016

Status
Zamknięty.
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP



Kilka zasad dyskusji w tym temacie:

1. Żadnych suchych typów - wszystkie &quot;suchelce&quot; , jak również typy z dopiskiem KILKA ZDAŃ NAPISZĘ PÓŹNIEJ będą usuwane.
2. Żadnych pyskówek - dyskutujemy merytorycznie bez osobistych wycieczek.
3. Co najmniej 3 zdania do każdego podanego typu - &quot;niezły rush, fajny pass&quot; to nie jest analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
MIN(-3,5)@1,95
betsson
Witam wszystkim po dłużej przerwie ???? Życzę emocjonującego sezonu.
Spróbujemy się dzisiaj z pierwszym przedsezonowym spotkaniem. Co mówią o nim trenerzy:
PIT - Mike Tomlin: “We don’t prepare a lot for the first game whether it’s the Hall of Fame Game or our first preseason game. We kind of play rules football and don’t spend a lot of time from a game standpoint. We don’t spend a lot of time focusing on our opponents the first time out.” - krótko mówiąc, gramy i zobaczymy co będzie ????
MIN - Mike Zimmer: “We want to be crisp, we want to look sharp and I want to see the things we’ve been practicing being taken to the game field.” - czyli - zależy nam ????
Tomlin ostatnie 2 przedsezony 0-4;1-3. Zimmer 4-0.
Oczywiście w obu zespołach na pewno nie zobaczymy zawodników z podstawowego składu. My oczywiście trzymamy kciuki za Babsa :spokodfhgfh:
EDIT: Uściślę jeszcze tylko swoją informację o podstawowych zawodnikach. Na pewno w PIT liderzy na swoich pozycjach nie zagrają, mówię o QB, RB, WR, TE LB. W MIN natomiast QB Teddy Bridgewater powinien zacząć jako starter. Przypomnę też tylko, że Steelers mają nowego koordynatora defensywy, ciężko oczekiwać, że będą już zgrani ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Baltimore Ravens
- New Orleans Saints
Handicap ( 0 : 3 ) : 2 Saints +3 @1.95
ZWROT. PARODIA OBRONY. 3 MILIARDY KAR I W OSTATNIEJ MINUCIE ODDANE 4&amp;20 NA 22 YARDY... PA RO DIA

Jak wszyscy wiemy ten pierwszy mecz w pre-season to najmniejsze przykładanie uwagi do składów. Sam coach Payton powiedział, że głównie należy spodziewać się drugiego i trzeciego składu. Co ciekawe pomimo tej wypowiedzi warto wspomnieć, że Saints pokryli 8 z ostatnich 9 spotkań przeciwko drużynom z AFC. Do tego w ostatnich latach są 4-0 ATS w week 1 preseason i są 9-1 ATS jako dog w meczach przedsezonowych.
Na pewno w drużynie z Nowego Orleanu mamy lepszych QB. McCown i Griffin mieli rok temu TD/INT ratio na poziomie 3/1 i ich podania miały skuteczność ponad 60%.
W Ravens mamy Schauba, który ma słabe lata za sobą. Np 2013 TD/INT na poziomie 10/14. Renner natomiast nie występował w NFL.

Saints odmładzają skład i mocno schodzą z salary cap. Jest tam wielu utalentowanych chłopaków i rywalizacja o miejsce jest bardzo duża. Uważam, że w dzisiejszym spotkaniu są jak najbardziej w stanie pokonać Ravens.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
NE@1,74
betsson
Wydaje mi się, że przy tym całym zamieszaniu jakie panuje wokół Pats, będą chcieli właśnie na przekór wszystkiemu, zacząć sezon pozytywnie. Każda okazja zgrywania się z zespołem dla QB Garoppolo, który zapewne zagra w pierwszych 4 spotkaniach zasadniczego, jest zbawieniem ????
Belichick (NE) ma bilans 11-5 w pierwszym tygodniu preseason, McCarthy (GB) 2-7.
W Packers spotkanie zacznie QB Rodgers, ale jak wyczytałem, nie zagra dłużej jak jeden drive. Jak sam powiedział: &quot;I don&#39;t believe the No. 1 offense needs a whole lot of in-game work to get ready for the regular season&quot;
Wśród Pats nie zagra WR Edelman.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
W końcu zaczynamy sezon ????
Tak garść ode mnie:
Z SD się zgadzam w pełni.
Ja jeszcze od siebie dwa takie spotkania dodam:
Detroit -3,5 1,85 Uni ✅ 23:3
Jets mają problem na pozycji GB. Smith kontuzja, pytanie jak wiele pogra Fitzoatrick, ale pewnie nie za wiele a to pozostawia nam dwóch młokosów: Petty i Heaps. Jak na początek ciężko o wygląda. Tym bardziej, że te pierwsze mecze przedsezonowe mają jednak jakiś dodatkowy smaczek i fajnie jest się dobrze pokazać. Detroit nawet swoim 2-3 garniturem powinni być sporo lepsi.
San Diego -3 1,77 Uni ✅ 17:7
Ten już bez analizy bo czasu mało. San Diego posiada ciekawy, szeroki skład. Pewnie znowu skończą podobnie jak w zeszłym sezonie, ale Dallas, które przed sezonowo zazwyczaj wygląda przeciętnie, powinni ograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Cincinnati Bengals
- New York Giants Handicap
( 0 : 3 ) : 2 Giants +3 @1.90
Dzisiejszej nocy drużyna Bengals spotka się z Gigantami z Nowego Jorku. Co ciekawe NYG pokryli spread w ostatnich 3 latach w pierwszym spotkaniu, a rok temu wygrali wszystkie 5 pojedynków. Co ciekawe Giants wygrali wszystkie ostatnie 5 spotkań przeciwko drużynom z AFC w preseason, a już żeby podtrzymać tradycję to warto dodać, że te zespoły(chociaż składy zupełnie inne) widziały się 3krotnie w preseason i to zawsze drużyna z Nowego Jorku zdobywała więcej punktów. Dobrą wiadomością dla typu jest potwierdzona informacja, że kilka serii mają zagrać starterzy NYG. Możemy jak zwykle liczyć na młodszego z braci Manning czy na gracza który zdobi okładkę Madden 16 czyli Odella Beckhama Jr. Na pewno możemy liczyć też na dwa najwyższe picki NYG w tegorocznym drafcie. Ciekawa jest sytuacja Cruza, który niby czuje się już w 100% zdrów, ale nie wyczytałem czy zagra. Coughlin przykłada uwagę do preseason(24-21)
Zmiennikami w Giants są Nassib i Stanzi po których nie ma co się wiele spodziewać. Jeśli chodzi o Bengals to tam QB2 jest McCarron, ale wcześnie w tym tygodniu doznał kontuzji i jego status jest nieznany. Bardzo możliwę, że jako QB1 zagra Josh Johnson.
Bez analizy :
Bills @1.61 Jest tu wielka rywalizacja o QB1 job. Do tego świetna D-line. Spodziewam się niezłego spotkania ze strony Buffalo. RR nie zwraca zbytnio uwagi do preseason 8-8. Newton nie zagra, a Anderson to śmiech
Seahawks @1.43 Jeśli dobrze pamiętam, to rok temu na tej samej lini Hawks wygrali u siebie w preseason z Broncos. Dokładamy do tego 10-2 w ostatnich 3 sezonach no i oczywiście tzw. 12. Hawks w domu po prostu nie przegrywają.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Późno więc nie zdążyłem podać Bills bo też mi się wydaje dobrym typem.
Ode mnie:
Seattle Seahawks 1,52 Uni ⛔ 20:22
Po takim kursie, żal nie spróbować. Tak jak pisze wojnodrake. Seahawks rewelacyjni w preseason. Do tego głębia składu. Denver nie błyszczeli w ostatnim czasie w preseason. Warto wg. mnie to ruszyć.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Zaczynamy sezon ;)
W Houston dzisiaj większość snapów mają dostać Gebbert i Thompson, tam wiadomo, że Kaepernick jest podstawowym QB i to on wyjdzie na pierwsze spotkanie sezonu zasadniczego. W Houston natomiast mamy trójkę zawodników która nadal walczy o pozycję QB, głównym kandydatem jest oczywiście Hoyer, ale patrząc ogólnie pozycja QB w tym meczu dla Texans.
Jeśli chodzi o resztę składu to więcej problemów na wszystkich pozycjach i potrzebę ogrywania większej ilości zawodników mają 49ers. W Texans głównie trzeba ograć zastępstwo dla Ariana i TE. Mniej znaków zapytania w Texans, lepsi QB powinni dać im zwycięstwo i pokryć minimalny HC.
HOU Texans -2.5 @1.85 MarathonBet 23-10
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Na dzisiaj:
Vikings -3,5 1,90 ✅ 26:16
Vikings szału nie zrobili w pierwszym meczu z Steelers. Aczkolwiek Bridgewater zagrał bardzo krótko i spodziewam się że w debiucie na &quot;nowym stadionie&quot; przed własną publicznością zagra trochę więcej.
Bucs poprowadzi rookie Winston więc nie spodziewam się by napsuli wiele krwi Vikingom. Do tego w defensywie też to wygląda średnio i jeżeli tylko Vikings dadzą pograć więcej swojemu starterowi to powinno być izi. A jeśli nie to i tak mają potencjał by taką ekipę z rookie jako GB są w stanie spokojnie ograć.
Houston -2,5 1,81 ✅ 23:10
Co do Houston w pełni się zgadzam. Ta walka w preseason powinna im pomóc wygrywać takie mecze. Fajna linia do zaatakowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Eagles 1,57 ✅ 36:10
Kilka aspektów czemu tak. Po pierwsze statystyki z preseason z zeszłych lat. Colts od 2010 roku wygrali jedno spotkanie away w preaseason ogólnie notując fatalne bilanse w tym czasie. Eagles natomiast bardzo solidnie w preaseson. Dodatkowo w Eagles wydaje mi się mamy równiejszy skład z wieloma potencjalnymi zmiennikami, którzy mogą walczyć o więcej minut. Tym bardziej, że obie podstawowe ofensywy dzisiaj raczej zagrają bardzo krótko co jest zresztą normą w tym okresie.
NFL 2015 Preseason 5:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Panowie macie może jakieś linki do fajnych przedsezonowych analiz?
Też szukałem i bieda. Chciałem znaleźć coś fajnie ujętego w jednym artykule, ale może w czasie preseason jeszcze coś się pojawi. Żeby nie było spamu potem zedytuje ten post i dodam typy na dzisiaj.
Lions +2,5 1,943 pinnacle ⛔ 17:21 zszedł Griffin z kontuzją i Redskins zaczęli istnieć w ofensywie... :p Bo do tego czasu nie istnieli

WSH ograło Brown u siebie i nagle są faworytami z Lions ? Ja tego nie kupuję.
Lions zaprezentowało bardzo fajną ofensywę w week1. Redskins mają swoje problemy, w pierwszym meczu wypadł im Paul, któy nie zagra do końca sezonu a przecież lista kontuzjowanych jest dłuższa. RGIII zagrał wg. mnie bardzo przeciętnie notując zaledwie 4/8 i 36 jardów(chociaż warty odnotowania jest fakt, że miał 60 jardowy TD gdyby tylko Garcon złapał piłkę). Inna sprawa, że Cousing zanotował 12/14 i 154 jardy, jednak warto zauważyć z kim oni grali. Z Brown, którzy tak naprawdę grają podobnym jakościowo składem jak zeszły sezon i widać, że znowu czeka ich przeciętność i pewnie 7-8 wygranych w sezonie. A nawet na ich tle obrona nie wygląda zbyt wybitnie.
Detroit jak pisałem bardzo solidnie w ofensywie a przecież grali dosyć głębokim składem momentami. Dodatkowo defensywa spisała się bardzo solidnie tracąc zaledwie 3 punkty i pozwalając jedynie na 123 jardy (67 rush i 56 pass). Jeżeli zagrają na podobnym poziomie to powinni spokojnie pokonać Redskins.
Trendy raczej korzystniejsze dla Redskins, ale one odnoszą się do RS. Przy takim plusowym hc wg. mnie warto tutaj pokusić się o zagranie Lions. Na Covers 4 z 6 ekspertów typuje tak samo.
Bills@Browns under 40 1,934 pinnacle 11:10 ✅
Podoba mi się ta linia, chyba wystawiona trochę na pałę.
Bills jak wiemy defensywa przede wszystkim. A jej siłą jest też to, że mają głębie składu. I mimo, że podstawowi defensorzy pewnie pograją bardzo mało to nie straci to wiele na jakości, szczególnie, że Browns w ofensywie nie imponują.
Druga sprawa to problemy Bills w ofensywie. Sporo kontuzji i jest naprawdę kłopot. W środku tygodnia wypadł im jeszcze RB McCoy i RB Williams. A przecież na liście kontuzjowanych są ciągle WR Harvin, RB Jackson, RB Dixon (mówię tylko o ofensywie). Swoją drogą na pozycji RB niezła rzeźnia. W defensywie też brakuje kilku graczy, ale nie są to tak wielkie stracy bo są w stanie wystawić solidną linię defensywą tak czy siak. Natomiast te dziury w ofensywie ciężko zalepić.
Biorąc powyższe pod uwagę ciężko mi sobie wyobrazić ostre punktowanie tutaj.
NFL 2015 Preseason 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dzisiaj kolejne dwa spotkania:
Falcons +1 1,925 pinnacle ⛔ 23:30 minuta do końca 1 połowy interception zamienione na 3 punkty, na koniec kiedy mieli szansę na remis to fumble na ok 25 jardzie jak pamiętam też na minutę do końca...
Linia wg. mnie bardzo fajna.
Wiem, że własne boisko to spory hc ale NYJ jako faworyt w tym spotkaniu ? Obie ekipy zaliczyły fatalny sezon. Obie zmieniły trenerów. Tylko, że po pierwszym tygodniu to co można powiedzieć, że Atlanta ma jakieś perspektywy tak NYJ wygląda fatalnie.
Po pierwsze kontuzja Smitha na pozycji QB powoduje, że praktycznie możemy być pewni że Fitzpatrick pogra dosłownie jakieś ogony. Ryzykowanie jego kontuzji(szczególnie w obliczu wczorajszej kontuzji Griffina - mówię to na zasadzie, że po takim zdarzeniu dzisiaj trenerzy powinni być jeszcze bardziej ostrożni mimo, że jest szansa by Griffin wykurował się na Week1) byłoby głupotą.
Do tego w meczu z Detroit ofensywa Jets nie istniała, zagrali fatalnie i ciężko znaleźć jakieś pozytywy. 123 jardy, 6 1st downs. A jak obrona ? 428 jardów, 26 1st downs.
Atlanta zaprezentowała się znowu bardzo fajnie w meczu z Tennessee. Zagrali wieloma zawodnikami nie tracąc wiele na jakości. Ofensywa zdobyła 323 jardy w tym aż 254 po podaniach. 24 1st downs.
W zeszłym sezonie Jets dobrze broni przeciwko podaniom ale w pierwszym meczu wyglądało to kiepsko bo ponad 7y/att to sporo a Detroit nie jest raczej drużyną grającą górą.
Do tego Zobaczmy jak rozkładała się gra na pozycji GB:
Yates 9/15 105YD
Ryan 6/6 86YD
Renfree 6/7 68YD
Jets ma problem bo skoro nie zagra No1 to pewnie cały mecz będzie grać Petty, który przeciwko Lions zaliczył 10/18 i zaledwie 50YD.
W takiej sytuacji wg. mnie to +1 to jest naprawdę dobra opcja.
NFL 2015 Preseason 6:3
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
NYJ@1,86
betsson
A ja pozwolę sobie mieć odmienne zdanie o tym spotkaniu ????
Podstawowy skład Jets z Fitzpatrickiem na czele ma zagrać co najmniej połowę spotkania, tak właśnie wyczytałem. W Atlancie sporo kontuzji, w obu zespołach nowi trenerzy a bilanse odwrotne, ATL 1-0, NYJ 0-1. Wydaje mi się, że Falcons odpuszczą sobie to spotkanie a Jets będą bardziej zmobilizowani. Tak czy inaczej, pamiętajmy, że to tylko preseason ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Hmmm to mnie ciekawi gdzie to wyczytałeś, bo wg. mnie wpuszczanie Fitzpatricka, kiedy drugi podstawowy GB jest kontuzjowany to samobójstwo. Wczorajszy mecz Redskins pokazał jak to może się skończyć, a granie 3rd QB w ich przypadku może się skończyć tym, że sezon będzie jeszcze gorszy niż poprzedni.
To odpuszczanie to wg. mnie takie szukanie na siłę. I tak zagra 2-3 garnitur więc co oni mają odpuszczać ? Przecież oni walczą o miejsce w składach. O odpuszczaniu nie ma mowy wg. mnie.
Ciekawi mnie gdzie to przeczytałeś bo tak szukam i nigdzie takiej informacji znaleźć nie mogę :p
Ok znalazłem coś aczkolwiek i pierwszy skład może zagrać kwartę, może dwie. Aczkolwiek dla mnie to trochę głupota, szczególnie jeżeli chodzi o pozycję QB. Oni nie mogą sobie pozwolić na stratę Fitzpatricka.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Wiesz Szymon, kiedyś trzeba zacząć zgrywać tego QB z zespołem, bo Jets zaczynają sezon u siebie z CLE ale potem jest IND, PHI, MIA, WAS, NE... i można zacząć sezon 1-5 ???? ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dorzucam jeszcze jednak KC.
Chiefs 1,657 pinnacle ✅ 15:14
Chiefs u siebie jak zwykle mocni. A jak tak się przyjrzałem grze Seattle w pierwszym tygodniu to wyglądało to lepiej na tablicy wyników niż w statystykach. Zaledwie 181 jardów, 13 1st downs. Archer był trochę niepewny w moim odczuciu, bo na pewno dzisiaj nie zobaczymy Wilsona na więcej niż 2-3 snapy o ile tyle dostanie. Widać ile ten chłopak znaczy dla drużyny. A Chiefs na pewno nie pogardzili by taką wygraną. Bardzo dobrze wyglądali w ofensywie w Week 1 i przeciwko Seattle, których 2 i 3 garnitur jak pokazał mecz z Denver nie jest taki mocny(356 jardów, 20st downs, jednak Denver bardzo słąbo na 3rd down 4/14 zaledwie). Przede wszystkim słatbiutko bronili przeciwko podaniom.
Biorąc pod uwagę, że KC w domu jest zazwyczaj bardzo mocne i można oczekiwać trochę więcej minut ich starterów z tego względu warto tutaj pokusić się o wygraną gospodarzy.
NFL 2015 Preseason 7:3
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Panthers 1,787 pinnacle ✅ 31:30 tak jak pisałem zeszli podstawowi i była masakra, powrót z 0:21
Panthers wyglądali lepiej w pierwszym tygodniu. Przede wszystkim QB zagrali dosyć równo i ofensywa nie traciłą na jakości. A tego nie można powiedzieć o Dophins. Poza Tannehillem, który zanotował 6/7, 56YD i TD to wyglądało to tragicznie. 14/37, 190YDS, 3 INT przy braku TD.
W drugiej połowie praktycznie nie istnieli i zaplecze także defensywne spisało się bardzo przeciętnie. Carolina tak jak pisałem na przestrzeni całego meczu grała raczej równo i właśnie w lepszej dyspozycji zmienników upatruje tutaj sporej przewagi Panthers.
Dodatkowo zapowiedziane jest, że starterzy Panthers zagrają dłużej niż w week 1 (półtorej/dwie kwarty). Nie umiałem znaleźć jak długo zagrają starterzy Dophins ale raczej nie sądzę by więcej niż połowę spotkania.
Eagles -4 1,847 pinnacle ✅ 40:17
Trochę już pisałem o tych ekipach. Eagles będą mieć znowu ogromne problemy w defensywie, ale przeciwko Browns powinni spokojnie dać sobie radę. Ci w week 1 zanotowali zaledwie 170 jardów. Do tego defensywa przeciętnie(368 jardów).
U siebie powinni dać radę.
Już bez analizy bo nie mam tyle czasu:
Patriots@Saints over 43 1,952 pinnacle ✅ 24:26 kolejny powrót z 21:0
Texans 1,757 pinnacle ⛔ 10:14
Vikings 1,558 pinnacle ✅ 20:12
NFL 2015 Preseason 11:4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom