>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Speedway Grand Prix (6) , Malilla 19:00

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


SWEDIWSH FIM SPEEDWAY GRAND PRIX



To już 6. Grand Prix w tym sezonie. W ubiegłym tygodniu przez złe warunki atmosferyczne turniej w Daugavpils zakończono po 20 biegach. Nieoczekiwanym triumfatorem został Maciej Janowski. Tutaj jednak nie liczymy na dobry występ Polaka. Malilla jest wymagającym torem. Rok temu wygrał tutaj Tai Woffinden. Niemniej bardzo równo na tym torze czuje się Holder, który na dwóch ostatnich turniejach w tym miejscu był w ścisłej czołówce. Jak będzie w tym roku :?:

Kursy od Unibet:



Zachęcamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.​
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Lista startowa zawodów:
1. Chris Holder (Australia)
2. Chris Harris (Wielka Brytania)
3. Niels Kristian Iversen (Dania)
4. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
5. Troy Batchelor (Australia)
6. Michael Jepsen Jensen (Dania)
7. Andreas Jonsson (Szwecja)
8. Jason Doyle (Australia)
9. Tomas H. Jonasson (Szwecja)
10. Maciej Janowski (Polska)
11. Krzysztof Kasprzak (Polska)

12. Matej Zagar (Słowenia)
13. Peter Kildemand (Dania)
14. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
15. Greg Hancock (USA)
16. Nicki Pedersen (Dania)
R1. Linus Sundstroem (Szwecja)
R2. Peter Ljung (Szwecja)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Holder - Zagar 1 1,80 Betsson ⛔

Holder w super formie, Matej również mocny jednak tutaj na tym torze ostatnio bardzo dobrze się wiedzie Chrisowi. On jeżdzi od jakiegoś czasu skutecznie prawie wszędzie a na torach które lubi jeszcze lepiej. Losowanie bardzo dobre dla Chrisa nie dość. Zagar również nie najgorzej i pewnie do półfinału wjedzie jednak po Holderze z tym losowaniem na tym torze spodziewam się minimum finału.

Doyle - Jensen 1 1,65 Betsson ✅

Obaj zawodnicy miejscowej Dackarny. Chociaż Doyle dawno tutaj nie jeżdził to Jensen za to nie notuje super wyników na tym torze. Forma dużo wyższa &quot;kangura&quot; co pokazuje prawie w każdych zawodach czy to w lidze czy w GP. Losowanie cięższe miał Duńczyk i uważam, że w półfinale go zabraknie a Jason powinien wejść do &quot;8&quot; spokojnie.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Holder - Zagar 1 1,80 Betsson
Holder w super formie, Matej również mocny jednak tutaj na tym torze ostatnio bardzo dobrze się wiedzie Chrisowi. On jeżdzi od jakiegoś czasu skutecznie prawie wszędzie a na torach które lubi jeszcze lepiej. Losowanie bardzo dobre dla Chrisa nie dość. Zagar również nie najgorzej i pewnie do półfinału wjedzie jednak po Holderze z tym losowaniem na tym torze spodziewam się minimum finału.
Doyle - Jensen 1 1,65 Betsson
Obaj zawodnicy miejscowej Dackarny. Chociaż Doyle dawno tutaj nie jeżdził to Jensen za to nie notuje super wyników na tym torze. Forma dużo wyższa &quot;kangura&quot; co pokazuje prawie w każdych zawodach czy to w lidze czy w GP. Losowanie cięższe miał Duńczyk i uważam, że w półfinale go zabraknie a Jason powinien wejść do &quot;8&quot; spokojnie.
Uważasz, że Holder losując jedynkę wylosował bardzo dobrze?
W żadnym wypadku nie neguję typu, bo sam zamierzam go zagrać tylko po prostu uważam, że numer 1 to wcale nie jest dobry numer na żadnych zawodach indywidualnych.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Warto mieć na uwadze, że zawody w ogóle mogą się jutro nie odbyć. Powód - spodziewane ulewy, prognoza pogody: http://tinyurl.com/q7jovxm
Całkiem prawdopodobne, że zawody zostaną przeniesione na niedzielę, choć i wtedy ma padać ;/
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
W niedzielę mają już być zdecydowanie mniejsze opady i zawody powinny dojść skutku, jutro z tym może być problem, więc nasza liga stoi pod dużym znakiem zapytania.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jeśli GP się nie odbędzie w sobotę i przełożą zawody na niedzielę to nasi włodarze znów dali popis....2 sierpnia do kalendarza wrzucili IMME, więc &quot;wolna niedziela&quot; odpada i mecze będzie trzeba jechać w środku tygodnia....

Kilka typów co do GP:

Kildemand over 7,5 @ 1,65 STS ⛔⛔⛔
Kildemand swoje robi, w zeszłym sezonie 2 razy miał okazje pojechać w GP (dzika karta na zawody duńskie) i w tym roku w cyklu pojawił się dwukrotnie (zastępując Hampela) i za każdym razem wynik dobry robił. 4 występy w GP i 4 razy awans do półfinałów. Regularnie tak stawiam na Pająka i ani razu się na tym nie zawiodłem, mam nadzieję iż dzisiaj będzie podobnie ;)

Doyle over 7,5 @ 1,70 STS ✅✅✅
Jason sporo wniósł do cyklu, a gdyby nie jego gorąca głowa to mogło by być o wiele lepiej. Przykład mieliśmy tydzień temu, początek fenomenalny i 3,3 potem jakiś defekt. W 4 starcie wiezie 2 punkty które dają mu pewny półfinał, to zamiast spokojnie jechać to na ostatnim łuku podcina Harrisa i zamiast pewnych punktów ma W. W tym sezonie w GP 2 razy półfinał, dwa razy do półfinału brakowało mu jednego punkty. Zawodów w Wawie nie liczę. Zaufam mu dzisiaj, bo znów powinien o ósemkę zawalczyć a tą ósemkę da mu pokrycie tej linii.

Iversen under 9,5 @ 1,80 STS ✅✅✅
Wydaje mi się że linia wysoka. Iversen to nie jest ten zawodnik co przed kontuzją. STS liczy pierwsze 5 biegów, a w tym sezonie ANI RAZU tego poziomu nie przekroczył, nawet w wygranych przez siebie zawodów w Cardiff gdzie miał 8 pkt po fazie zasadniczej + 6 pkt za półfinał i finał. Ciężko będzie mu wykręcić &quot;dyszkę&quot;.

Woffinden TOP4 @ 1,50 STS ✅✅✅
Tajski to rakieta w tym sezonie, przed tygodniem słabszy występ w Daugavpils ale to raczej wypadek przy pracy. Woffy powinien dzisiaj być znów wysoko.

Jonsson TOP4 @ 7,00 STS⛔⛔⛔
Próbuję ustrzelić finał Jonssona. Patrząc na jego formę ligową to nic na to nie wskazuje, no ale gdzie się nie przebudzić jak nie na własnych śmieciach? Typ trochę na wyczucie, AJ nie raz zaskakiwał i za grosze można spróbować.

Iversen - Janowski 2 @ 2,25 STS⛔⛔⛔ gdyby Jensen w ostatnim biegu wyprzedził Iversena byłby plus, zaważyły milimetry :;/:
Patrząc na to co wyprawia Kasprzak to Janowski to nasza jedyna nadzieja. W tym sezonie H2H z Iversenem jest 2:2 - tych nieszczęsnych zawodów w Wawie nie biorę pod uwagę. Maciek w GP to huśtawka nastrojów, albo jedzie świetnie albo jedzie tragicznie. Dla mnie bet typowo 50 na 50, a że zamiast kursu 1,85 mam kurs 2,25 to idę w stronę Magica.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Lindbaeck A. - Zagar M. typ:2 kurs: 2,02 STS⛔

zagarowi nie wyszly ostatnie zawody GP (6 pkt) ale wg mnie to typowy wypadek przy pracy. w toruniu pojechal rewelacyjnie i dzisiaj potwierdzi wysoka forme.
Antonio jedzie z dzikusem a ci zawodnicy zazwyczaj nic nie pokazuja w turnieju


Iversen N.K. - Holder C. typ:2 kurs:1,9 STS✅✅✅

Holder wyraznie odzyskuje mega forme - dobra jazda w lidze i GP. zawodnicy porownywalni ale bardziej zdeterminowany wydaje sie byc australijczyk i dzisiaj pewnie przeskoczy w klasyfikacji indywidualnej PUK-a
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Lindbaeck A. - Zagar M. typ:2 kurs: 2,02 STS

zagarowi nie wyszly ostatnie zawody GP (6 pkt) ale wg mnie to typowy wypadek przy pracy. w toruniu pojechal rewelacyjnie i dzisiaj potwierdzi wysoka forme.
Antonio jedzie z dzikusem a ci zawodnicy zazwyczaj nic nie pokazuja w turnieju


Iversen N.K. - Holder C. typ:2 kurs:1,9 STS
Holder wyraznie odzyskuje mega forme - dobra jazda w lidze i GP. zawodnicy porownywalni ale bardziej zdeterminowany wydaje sie byc australijczyk i dzisiaj pewnie przeskoczy w klasyfikacji indywidualnej PUK-a
widze ze chyba nie masz pojecia na temat dzikiej karty ? nikt nie wygrywa? widziales co zrobil Zmarzlik , Miedzinski , Przedpelski itd ? nie bede dalej wymienial...
jak dla mnie dzisiaj idzie tak :

Holder-Zagar 1 fortuna 1.60 ⛔
Hanckock - N.K.I 1 fortuna 1.68 ⛔
Doyle - Kiledmand 1 fortuna 1.70 ✅
= ako 4.54 stawka 10zł

Holder - w gazie moncym gazie wracam do formy, Zagar ostatnio nie pojechał dobrze w sgp mysle ze teraz bedzie to samo

Hanckock - osatnio w ligowym komplet 15 pkt, w SGP mu sie nie powiodlo wiec trzeba szukac punktow , dzisiaj nadaza sie ku temu okazja bo forma wraaca na wlasciwy tor

Doyle - zna ten tor od podszewki + wysoka forma w ostatnich dniach
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Iversen under 10 @2,1 B365 (pytanie czy jest sens mrozić pieniądze nie mając pewności czy zawody się w ogóle odbędą) ✅
Ostatnie dwa GP grałem overki (9) Iversena i 2x wtopa. Dziś nie idę za ciosem do tego linia o 1 pkt wyższa. NKI zaczyna z pół zewnetrznych, a jak wiemy w Szwecji padało wczoraj, pada dziś i będzie padać jutro. Jeśli zawody się odbędą tor będzie ciężki decydować będzie start i krawężnik. Złe losowanie i ostatnio miał 2x under, dziś może być podobnie.

Lindbaeck poniżej 8
@1,95 B365 8,5 sts ⛔
Ciężki tor to i Tonino nie pojedzie. Dla mnie to typowy tor na beton Daugavpils, Gniezno. Tutaj może się zrobić przyczepniej, kto wie może ślisko i ten chłopak na takich torach radzi sobie trochę słabiej.
Pedersen poniżej 11 @2,05 B365
Nicki kompletnie traci atut toru w Mallili przez pogodę. Niby zna ten tor, ale wiadomo opady i wszystkie setupy idą w łeb. Do tego zaczyna z zewnętrznych i już pewnie jakieś oczka zgubi.
Pary dziś przeciwko Nickiemu, który dziś wiele nie zwojuje na takim torze

Woffinden
- NP @1,92 Betsafe
Hancock - NP @2,3 Betsafe
Harris - THJ @2,85 Betsafe
Mega value, na takich torach outsiderzy często zaskakują.
Kildemand - Lindbaeck @1,87 Betsafe
Szweda opisywałem, a Peter to typowy zabijaka, dzisiaj nikomu nie odpuści jeśli zawody pojadą.
Same ⛔ ⛔ ⛔ przepraszam jeśli ktoś grał to co ja
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Nicki Pedersen poniżej 11.5 @ 1.7 STS ✅ na styk wyliczone 11
Popieram typ kolegi mstokopiczas ,linia zdecydowanie za wysoka .Nicki jezdzi u siebie ale przez pogodę traci atut toru ,pierwsze 2 wyscigi pola zewnętrzne , przy takiej pogodzie trudno będzie wyprzedzać po zewnętrznej raczej jazda przy kredzie.Skoro ma padać może być niebezpiecznie ,jeden defekt ,wykluczenie i musiał by wszystko wygrać aby pokryć linie.
Polecam
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Daria Kabała-Malarz na facebooku:
&quot;Teraz pada, a za chwilę ma zacząć lać, ale &#39;tylko&#39; do g.18. Tor jest przykryty folią, a to daje nadzieję, że wszystko się uda.&quot;
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak powyżej 3 pkt- 1,66 Bet 365(ewentualnie zabezpieczenie dokładnie 3 pkt kurs 4,5)
Forma Kasprzaka w tym sezonie jest bardzo słaba, lecz miewa on pojedyncze przebłyski. Linia ustawiona jest niezwykle nisko, nie chcę mi się wierzyć aby Kasprzak drugi raz z rzędu zakończył zawody z &quot;olimpiadą&quot;
Doyle-Batchelor typ 1 kurs 1,57-Bet 365
Co tu dużo się rozpisywać.Uważam, że Doyle jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Batchelora i teoretycznie powinien zdobyć parę oczek więcej.
 
M 32

molpl

Użytkownik
Kasprzak vs Charris kurs 1.9 Bet365
Obaj nie błyszczą, lecz Kasprzak na pewno ma potencjał. Było widać już w Toruniu pod koniec spotkania, że zaczął walczyc. Liczę na przełamanie.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak powyżej 3 pkt- 1,66 Bet 365(ewentualnie zabezpieczenie dokładnie 3 pkt kurs 4,5)
Forma Kasprzaka w tym sezonie jest bardzo słaba, lecz miewa on pojedyncze przebłyski. Linia ustawiona jest niezwykle nisko, nie chcę mi się wierzyć aby Kasprzak drugi raz z rzędu zakończył zawody z &quot;olimpiadą&quot;
a jednak, DJ 507 w tym sezonie jeździ w innej lidze :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom