>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Hingis zażywała kokainę

asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Fani tenisa co o tym sądzicie. Jak dla mnie to bardzo smutne i wierzyć mi się w to nie chce.
Martina Hingis, jedna z największych gwiazd kobiecego tenisa ostatnich lat, ogłosiła w czwartek na konferencji prasowej w Zurychu, że miała pozytywny wynik testu antydopingowego. W jej krwi podczas tegorocznego Wimbledonu wykryto kokainę. - Nie przyznaję się do winy - powiedziała Szwajcarka, ale dodała, że definitywnie kończy karierę - Miałam pozytywny wynik, ale niczego nie brałam i czuje się w stu procentach niewinna - powiedziała Hingis na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Hingis, która od kilku tygodni nie startowała w turniejach, zwołała na czwartek wieczorem konferencję prasową. - Chciałam ogłosić wyniki testów publicznie, ponieważ nie chce podejmować walki z władzami antydopingowymi - zaznaczyła Hingis, dodając, że ogłasza definitywne zakończenie kariery.
27-letnia Martina Hingis jest jedną z najlepszych zawodniczek w historii kobiecego tenisa. Pod koniec lat 90 i na początku nowego tysiąclecia była numerem jeden na świecie. W sumie na pozycji liderki rankingu WTA spędziała aż 209 tygodni. Dłużej od niej na czele były jedynie Steffi Graf (377), Martina Navratilova (331) i Chris Evert (262). Hingis wygrała w karierze pięć turniejów Wielkiego Szlema. Zarobiła na korcie ponad 20 mln dolarów.
SPORT.PL
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
W sumie kokaina jest dostępna w wielu środkach i nie można powiedzieć, że zażywała tą kokainę o której większość pewnie zaraz pomyśli. Być może była nieświadoma tego iż bierzę kokainę. Tak czy siak zrobiła dobrze, że zakończyła karierę.
 
E 0

evileqq

Użytkownik
W sumie kokaina jest dostępna w wielu środkach i nie można powiedzieć, że zażywała tą kokainę o której większość pewnie zaraz pomyśli. Być może była nieświadoma tego iż bierzę kokainę. Tak czy siak zrobiła dobrze, że zakończyła karierę.
Dokładnie!
asiek297 o to samo mi chodziło w powyższym poście
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Podobno u dentysty znieczulają pochodną koki tak jak przy operacjach znieczulają morfiną(poch Heroiny) mniejsza z tym --- 80% ludzi zyjący w dostatku bawią się w takie zeczy...ich sprawa,wszystko jest dla ludzi oczywiscie z umiarem....Przynajmniej nie wygląda jak Maradonna:-D
 
Do góry Bottom