>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Yahoo! NFL

grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Liga odnowiona , zaproszenia wysłane.
Jakieś wstepne propozcyje na zmiany ?
W grze chodzi o to że jesteśmy managerem drużyny - w tym przypadku ekipy futbolu amerykańskiego , której skład wybieramy w drafcie i zarządzamy nią , wymieniamy zawodników , trajdujemy [wymiana zawodnik za zawodnik z inną drużyną]. Zawodnicy są jak najbardziej prawdziwi , wiec możemy mieć w swym składzie Toma Bradego , Marshawna Lyncha , DeSeana Jacksona czy Richarda Shermana przy odrobinie szczęścia
Zawodnicy rywalizują ze sobą w statystykach m.in w ilości TD passes , Yardach , rzuconych INT , sackach , field goalach , fumbles itp. itd.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Dwa ogłoszenia.
▶ Szukam jednej osoby do gry - Odi raczej nie bedzie grał , więc nawet mu nie wysyał zaproszenia.
No chyba , że się sam odezwie tutaj.
▶ Ktoś chętny do bycia komisarzem ?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Panowie jedna osoba potrzebna do ligi wieloletniej (3 sezon) bo niestety Shen sie nie pokazuje a nie mozemy czekac do konca...wiec jesli ktos ma doswiadczenie w fantasy football i chce przejac ekipe Shena zapraszam na Pw
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Panowie !! Bardzo dziękuję za kolejny sezon ????
Wielkie gratulacje dla zwycięzcy. Zaszkins, byłeś bezkonkurencyjny tym razem ???? Czekam na przyszły sezon, by wziąć rewanż... ???? ( wolę jednak jak są plaoffy )
Duży plus w tym sezonie dla A.Browna z PIT, nie sądziłem, że utrzyma poziom ???? Najwięksi wygrani tego sezonu, to oczywiście D.Freeman RB z Atlanty oraz D.Johnson RB z Arizony ????
Dzięki raz jeszcze. Do usłyszenia we wrześniu. Zachęcam do grania playoff challange na nfl.com. Trzymajcie się ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Gratulacje dla zwycięzcy ???? Ja oczywiście nie byłem godnym przeciwnikiem ????
A w Playoff Challenge można założyć jakąś ligę? ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Dziękuję wszystkim za walkę do końca. Tak jak wspominałem kilka miesięcy temu, to była moja ostatnia walka w ligach fantasy z wami, przez te pięć lat wspaniale się z wami rywalizowało. Jednak w moim życiu nadszedł kolejny etap, czas na zmiany, dlatego żegnam was i odchodzę jako mistrz Fantasy Football League, dziękując wam z lata dobrej wspólnego zabawy.


„Dlatego weźcie całą zbroję Bożą, abyście mogli stawić opór w dniu złym i, dokonawszy wszystkiego, ostać się. Stójcie tedy, opasawszy biodra swoje prawdą, przywdziawszy pancerz sprawiedliwości i obuwszy nogi, by być gotowymi do zwiastowania ewangelii pokoju. A przede wszystkim, weźcie tarczę wiary, którą będziecie mogli zgasić wszystkie ogniste pociski złego. Weźcie też przyłbicę zbawienia i miecz Ducha, którym jest Słowo Boże.”
 
Do góry Bottom