>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nurtująca sprawa w bet365.

peja 1

peja

Użytkownik
Cześć..
Miał ktoś taką sytuację w Bet365 że był przekonany, że zagrał zakład +1,5 seta na danego tenisistę, a po rozliczeniu okazuję się że było to +1,5 gema? Oczywiście gdyby chodziło o sety zakład by wszedł, a jeśli chodzi o gemy to nie. Rozmowa na chacie oczywiście niczego nie przyniosła, wg Pana &quot;Nie ma szans żeby jakiś błąd był po ich stronie&quot;. Ja wiem, że już tych pieniędzy nie odzyskam, ale tak z czystej ciekawości.. nie mogłoby być tak, że przez przypadek wystawili kursy na sety zamiast na gemy, a ja po prostu przez przypadek z tego skorzystałem, czy raczej po prostu sam się pomyliłem i tyle w temacie? ????
Pozdrawiam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Cześć..

Miał ktoś taką sytuację w Bet365 że był przekonany, że zagrał zakład +1,5 seta na danego tenisistę, a po rozliczeniu okazuję się że było to +1,5 gema? Oczywiście gdyby chodziło o sety zakład by wszedł, a jeśli chodzi o gemy to nie. Rozmowa na chacie oczywiście niczego nie przyniosła, wg Pana &quot;Nie ma szans żeby jakiś błąd był po ich stronie&quot;. Ja wiem, że już tych pieniędzy nie odzyskam, ale tak z czystej ciekawości.. nie mogłoby być tak, że przez przypadek wystawili kursy na sety zamiast na gemy, a ja po prostu przez przypadek z tego skorzystałem, czy raczej po prostu sam się pomyliłem i tyle w temacie? ????

Pozdrawiam.
Sądzę, że to niestety Twoja wina. Bet365 jak i inne buki różnie wystawiają linie na sety czy gemy. Czasami tam gdzie pierwotnie są sety, wrzucają nagle gemy. To niestety normalne. Tym samym jest to w mojej opinii Twoje niedopatrzenie, aczkolwiek zdarza się - sam kiedyś popełniłem podobny błąd i była to ewidentnie moja wina. Zatem za każdym razem zalecam patrzeć dokładnie co typujemy ;)

Pozdrawiam :!:
 
Do góry Bottom