>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Firefox - znikające przyciski i zakładki

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Od paru dni męczę się na Firefoxie ze znikającymi przyciskami do zakładek (pasek górny szybkiego uruchamiania) i same zakładki. Nie mam pojęcia co to powoduje. Komputer jest całkowicie chroniony programami antywirusowymi. Wcześniej długo nie aktualizowałem flasha, a dzisiaj przeczytałem, że z uwagi na bezpieczeństwo Mozilla wywaliła to badziewie co mnie bardzo, bardzo cieszy. Ale zakładki znikają... Też może ktoś tak ma ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Od paru dni męczę się na Firefoxie ze znikającymi przyciskami do zakładek (pasek górny szybkiego uruchamiania) i same zakładki. Nie mam pojęcia co to powoduje. Komputer jest całkowicie chroniony programami antywirusowymi. Wcześniej długo nie aktualizowałem flasha, a dzisiaj przeczytałem, że z uwagi na bezpieczeństwo Mozilla wywaliła to badziewie co mnie bardzo, bardzo cieszy. Ale zakładki znikają... Też może ktoś tak ma ?
No chyba znalazłem rozwiązanie. Firefox używany był z 10 lat bez przerwy tylko przenoszenie wszystkiego na nowe instalacje i było za dużo bałaganu. Wystarczyło zainstalować czystą instalację i skopiować/nadpisać właściwe pliki. Na razie nie powtórzył się ten błąd ze znikaniem.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jakie używacie przeglądarki internetowej?

Czy może ktoś z Was mi pomóc i podesłać link do Chrome, tak żeby trzeba było tylko ściągnąć, będę wdzięczny

Obecnie jestem w posiadaniu Mozilla Firefox, ale co chwila wyskakuje mi błąd
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik

Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web


Najbardziej prawdopodobne przyczyny:
  • &lt;LI id=causeNotConnected&gt;Nie masz połączenia z Internetem. &lt;LI id=causeSiteProblem&gt;Witryna sieci Web napotyka problemy.
  • W adresie może być błąd w pisowni.

Próbując coś instalować, jakąkolwiek przeglądarkę, wyskakuje mi błąd z ustawienia serwera proxy, już mam dosyć, wytłumaczy ktoś ,,łopatologicznie&#39;&#39;?


Chcę zainstalować Chrome, czy jakkolwiek się to nazywa, a wyskauje błąd: Sprawdź połączenie internetowe i ustawienia serwera proxy, czytmam, czytam, i nie wiem jak to zrobić :/
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Obecnie piszę z telefonu. Teraz to już wszystko się zmieniło. Nie mogę otworzyć nawet Internet Exploer :/ Jest ktoś w stanie mi pomóc, wytłumaczyć krok po kroku co muszę teraz zmienić w ustawieniach połączenia sieciowego?
 
Do góry Bottom