>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga Europejska 2015 (kobiety i mężczyźni)

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Liga Europejska 2015




TURNIEJ MĘŻCZYZN


Linki:
Oficjalna strona turnieju!
Terminarz!
Zasady rozgrywania LE!


UCZESTNICY:

Grupa A:
Austria
Dania
Estonia
Izrael
Macedonia
Polska

Grupa B:
Białoruś
Chorwacja
Grecja
Rumunia
Słowenia
Turcja




TURNIEJ KOBIET


Linki:
Oficjalna strona turnieju!
Terminarz!
Zasady rozgrywania LE!


UCZESTNICY:

Grecja
Gruzja
Izrael
Polska
Turcja
Węgry



W dalszym ciągu zwycięzcy zarówno męskiej jak i żeńskiej edycji Ligi Europejskiej mają zagwarantowany start w przyszłorocznej edycji Ligi Światowej (mężczyźni) i World Grand Prix (kobiety).

Jeżeli chodzi o formułę rozgrywek to w tym roku będzie się to trochę różnić.
U panów mamy dwie grupy i Final Four, które wyłoni zwycięzcę. Z tego co widziałem organizator turnieju finałowego jeszcze nie jest znany (chyba, że słabo szukam).
U pań nie ma grup, jest tylko 6 zespołów. Panie grają 5 kolejek i potem zostaną rozegrane półfinały i finał (dwumecze). Do półfinałów awansują zespoły, które znajdą się po tych 5 kolejkach na czterech pierwszych pozycjach (1 miejsce gra z 4 w półfinale, a 2 miejsce z 3).

Turniej panów startuje już jutro. W przypadku kobiet trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.


Zachęcam do dyskusji, do analizowania i przede wszystkim do podawania typów!​
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Kto ma konto w unibecie to niech korzysta puki można POLSKA-DANIA under 185 pkt kurs 1,45 dzisiaj wygrana 3:0 jutro będzie wynik podobny a nawet przy wyniku 3:1 bardzo prawdopodobne że będzie+;-)
✅✅✅ dziękuję za takie prezenty:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Grecja - Rumunia✅(3:0)
Typ: Grecja-1,5seta
Kurs: 2,00
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 10.07.2015 godz. 19:00

Grecy są po występach w LS, wiec mieli lepszy okres przygotowawczy. Skład średni, nie ma największej gwiazdy Mitara Tzouritisa, ale pozostali wyglądają nieźle na tym poziomie. Według mnie lepsi przyjmujący niż u gości. Rumunia jest w ostatnich latach w kryzysie. W składzie bardzo dobry atakujący Gontariu, ale dosyć słabi przyjmujący: Marian Bala, Florin Bălhăceanu, Dan Borota, Bogdan Ene. Brakuje znaczących graczy: B. Olteanu, Spinu, Laza, mniej znanych: Dragoş Răileanu, Răzvan Mihalcea, Rareș Gavril. Spinu i Laza dołączą później z powodu ślubu, pozostali z różnych powodów są nieobecni. Grecy z atutem własnej hali, z lepszymi przyjmującymi. Wystawiłbym kurs 1,80.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Mężczyźni
Turcja - Slowenia
Turcy przede wszystkim maja przeciętny skład. Ci zawodnicy grali z tego co kojarze w Lidze Światowej i nie pokazali niczego ciekawego. Wygrane z Portoryko czy Tunezją były prawie, że obowiazkiem. Awans przegrali tracąc punkt z Portoryko i przegrywając pierwszy mecz z Czarnogora.
Z ciekawszych zawodników mamy Metina Toya, reszta naprawdę mocno przeciętna.
Słoweńcy maja wszystko, żeby w tym sezonie Lig Europejską po prostu wygrać. Maja potencjal, żeby w III dywizji Ligi Światowej spokojnie walczyć o awans wyżej. Nie sadze, żeby byli słabsi od Czech, Portugalii (Słoweńcy pokonali ich w barażu o awans na tegoroczne ME), Finlandii czy azjatyckich reprezentacji.
Trener Giani ma kilku naprawdę ciekawych zawodników. Gasparini, Pajenk, Vincic, Sket, Cebulj, Urnaut to ograni zawodnicy na europejskich parkietach i to w naprawdę dobrych ligach.
Bardzo dobra para przyjmujacych. Cebulj w końcu będzie grał w klubie na miarę swojego potencjału (Lube), Urnaut po bardzo dobrym sezonie w Latinie. Trochę słabiej na ataku wygląda Gasparini, który najlepsze lata ma za sobą, sporo daje jednak drużynie w zagrywce.
Fajnie to wszystko Giani poukladal i ta drużyna może naprawdę robić postepy.
Nie wiem dlaczego Turcja powinna wygrać to spotkanie. Patrząc tylko i wyłącznie na poziom czysto siatkarski to są dwie różne bajki jak dla mnie. Spore value, bo jak dla mnie to powinno być w granicach nawet 1.50 na Słowenię.
Turcy maja tylko własny parkiet. Nic więcej.

Typy:
Słowenia @ 1.94 MarathonBet ✅
Słowenia +1.5 seta @ 1.42 Unibet ✅
Chorwacja - Bialorus
Chorwaci z kilkoma naprawdę ciekawymi i ogranymi zawodnikami. Przede wszystkim jest leworeczny atakujący Ivan Raic, który na takim poziomie może robić różnice. Jest rozgrywający Zhukouski, który jednak trochę się zatrzymał w rozwoju, a miał papiery na granie na najwyższym poziomie. Na przyjęciu też kilka opcji, w tym z Galicem i Kovacevicem, którzy coś na przyzwoity poziomie jednak pograli.
Białorusini trochę jednak anonimowi. Antanovich pewnie będzie liderem, bo to ich zdecydowanie najlepszy zawodnik w tym zestawieniu. Myślałem, że coś pogra Akhrem, ale z tego co wiem to nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji fizycznej i jest ciągle oszczedzany.
Trochę nie wiem czego się spodziewać po Bialorusinach, wiec troche mniejsza stawka. Chorwaci prezentują przyzwoity poziom, maja naprawdę dobrego atakującego jak na ten poziom. Powinni to wygrać. Kurs naprawdę dobry, bo spodziewalem się czegoś w granicach 1.50 (i to max).
Typ:
Chorwacja @ 1.74 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
flpman 292

flpman

Użytkownik
Mężczyźni
Myślałem, że coś pogra Akhrem, ale z tego co wiem to nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji fizycznej i jest ciągle oszczedzany.
Alek od blisko miesiąca trenuje indywidualnie, ciągle echa zerwania więzadeł także na ten weekend nie ma go w kadrze, w kadrze nie ma też kontuzjowanego Siergieja Busela.
 
empel 112

empel

Użytkownik
Dziś chyba warto spróbować na Estończyków -2,5 seta po 2.20, jak zagrają tak jak wczoraj to promo dnia ????
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Estonia @ 1,61 ✅
Estonia (-1,5 seta) @ 2,2 ✅
Estonia (-3,5 pkt) @ 1,75 ✅ Szkoda, że doszło do aż takiego demontażu, pewnie jutro kursy polecą na ryj:-(

Nasi młodzi grają chyba lepiej niż u ubiegłorocznej europejce, ale po odejściu Śliwki i Szalpuka brakuje trochę stabilności na skrzydłach. W kratkę Romać, zawodnicy bardzo narzekają na brak świeżości. Słaba Dania mocno nas obnażyła.
Estończycy wygrywają prawie wszystko - baraże ze Szwecją, sparingi z Łotwą i Holandią (!!), w pierwszym dwumeczu z Macedonią pojechali bezlitośnie. Bałkańcy ledwo pisnęli, jedynego seta wygrali tylko przez dekoncentrację gospodarzy, którzy wygrywali już 21-15. A przecież to półfinaliści LE 2014!
Głównymi aktorami są oczywiście Kreek i Venno. Sypią bracia Toobal, po przekątnej z Ardo dobrze gra Aganits, dobrze zbilansowana para przyjmujących Täht-Pupart (obserwujemy ich pod kątem gry w +Lidze), głębię składy zapewnia Juhkami z Hypo Tirolu, mogący grać na przyjęciu i na ataku. Zresztą trener Cretu w drugiej potyczce z Macedonią posadził na ławie Tähta, Venno i Aganitsa, a zwycięstwo nie było ani przez chwilę zagrożone. Drużyna znad Zatoki Fińskiej to solidny gracz z drugiego europejskiego rzędu.
Jakby kogoś nie przekonywały atuty Eestlased, czyli przewaga doświadczenia, formy i własnego kortu w Parnawie, dokładam asa atutowego. W naszej kadrze na dwumecz Wojtaszka zastąpił Kowalski. To już oznacza, że bezzwłocznie sięgamy po głęboko drzemiące rezerwy finansowe i wypełniamy kupony&#39;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Rumunia - Białoruś

Krótko, bo nie za dużo widziałem w poprzedni weekend.
Rumuni przeciętny zespół. Kilku zawodników brakowalo w spotkaniach z Grekami. Teraz dołączyli Spinu i Laza, którzy powinni jednak lekko podnieść poziom. Jest Gontariu, ktory na ataku daje radę, zmiennik Lica też przyzwoity.
Białoruś też przeciętny zespół. Fajnie w poprzednim tygodniu zagrali drugi mecz z Chorwatami, Radziuk ich tam ładnie pociągnął. Białoruś tylko 11 zawodników ma na ten mecz w skladzie. Nie ma Antanovicha, który zazwyczaj jest liderem. W jego miejsce Akhrem, ale jego dyspozycja jest wielką niewiadoma. Coś tam słyszałem, że sporo trenował indywidualnie ostatnio, bo nie prezentował wymaganego poziomu. Nie wiem ile w tym prawdy.
Value jest. Obie drużyny przeciętne. Rumuni maja własny parkiet i wracają Spinu i Laza.
Lekko można w ich stronę.

Typy:
Rumunia @ 2.58 MarathonBet ✅
Rumunia +1.5 seta @ 1.72 Uni ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Estonia - Polska✅(3:0)
Typ: Estonia-1,5seta
Kurs: 1,96
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 17.07.2015 godz. 19:00

Estonia to według mnie zdecydowany faworyt tej grupy. Mecz u siebie, pełny skład, wielu bardzo doświadczonych graczy: Toobal, Venno, Kreek. Do tego utalentowani: Taht, Juhkami. Gospodarze po kilku meczach w okresie reprezentacyjnym. W poprzedniej kolejce łatwo odprawiona Macedonia, która ma kilku niezłym graczy. Polska w słabym ustawieniu, bez większego doświadczenia na arenie międzynarodowej. Według mnie dobry czas na grę Estończyków, którzy później mogą odpuszczać mecze przy jasnej sytuacji w tabeli. Wystawiłbym kurs 1,55.
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Ponawiamy atak:
Mocno: Estonia (-1,5 seta) @ 1,5 ✅
I z umiarem: Estonia (-2,5 seta) @ 2,75 ⛔
Wczoraj różnica dwóch lig, nie ma nawet czego poddawać analizie. U nas jedynym, który zagrał jak profesjonalista był Bednorz, u nich tylko jeden łepek zogórzył (Aganits). Spodziewałem się spadku nawet do ok. 2 za 3:0, powyższe kursy uważam za satysfakcjonujące. Pewnie Cretu troche porotuje składem (Pupart bankowo na bosiku), ale przewaga gospodarzy powinna być znów niepodważalna. Wywiezienie choćby punktu mało realne. W razie czego znów rozstrzelają nas zagrywką, co nie będzie trudne, gdy w przyjęciu ustawią się Włodarczyk i Kowalski:]
 
D 6

dawidzzz

Użytkownik
Ponawiamy atak:
Mocno: Estonia (-1,5 seta) @ 1,5
I z umiarem: Estonia (-2,5 seta) @ 2,75
Wczoraj różnica dwóch lig, nie ma nawet czego poddawać analizie. U nas jedynym, który zagrał jak profesjonalista był Bednorz, u nich tylko jeden łepek zogórzył (Aganits). Spodziewałem się spadku nawet do ok. 2 za 3:0, powyższe kursy uważam za satysfakcjonujące. Pewnie Cretu troche porotuje składem (Pupart bankowo na bosiku), ale przewaga gospodarzy powinna być znów niepodważalna. Wywiezienie choćby punktu mało realne. W razie czego znów rozstrzelają nas zagrywką, co nie będzie trudne, gdy w przyjęciu ustawią się Włodarczyk i Kowalski:]
Na expect masz kurs na 3-0 4,25 ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Mężczyźni
Chorwacja - Grecja
Krótko.
Wczoraj wygrana Greków w pięciu setach.
Wyrównany mecz i wcale Grecy w takim zestawieniu personalnym nie są jakoś znacznie lepsi od Chorwatów.
Wiadomo, że dużo w grze Chorwatów zależy od leworęcznego atakującego Raica. Wczoraj prawie 30 punktów.
Grecy faworytami, ale wcale ich zwycięstwo nie jest dla mnie tak pewne. Zwłaszcza, że trochę brakuje im walorów ofensywnych jak nie ma Djurica i Fragkosa.
Chorwaci spokojnie mogą coś urwac.

Typ:
Over 3.5 seta @ 1.41 Pinnacle ✅

EDIT: Mocno szczęśliwie, bo Chorwaci grali rezerwami.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Grecja - Turcja
Buki na początku wysypały się z potężnymi value na Greczynki (4.50 w 365 choćby), możliwe że ktoś korzystał. Teraz kursy się wyrównały, ale i tak warto spróbować.
Greczynki u siebie i z tego co widzę skład optymalny. Jest Vislantonaki, Giota, Kiosi, Chanteva, Strantzali, Lamprinidou, Merteki czy Papafotiou więc powinno być nieźle. Grecja ma duże problemy z przyjęciem, ale miewają przebłyski dobrej gry co pokazały w poprzedniej edycji LE. Są nierówne, ale na tym poziomie to jest norma.
Turczynki to zbieranina, w porównaniu do składu poprzedniego sezonu skład wygląda blado, no ale wszystko przez natłok spotkań w tym roku. Sporo ligowych zapchajdziur, które w klubach mają jedynie nie przeszkadzać zagranicznym zawodniczkom. Najgroźniejsza na pewno jest atakująca Meyrem Boz (i prawdopodobnie jej zmienniczka - Ceren Kestirengoz - rezerwowa Vakifbanku), która cały sezon przegrała i robiła konkretne wyniki. W miarę pograć potrafi też Guler czy Zent Su (spory talent).
Ogólnie mam wrażenie, że Turcja mogła wystawić sporo lepsze zawodniczki spośród tego ligowego szrotu. W ekipie gości powinno być sporo chaosu. Grecja u siebie, znają się, są zgrane, różnica powinna być widoczna. Liga Europejska kobiet to nie jest miłe doświadczenie dla oka, ale po takim kursie warto pograć na gospodynie.
Moje propozycje:
Grecja wygra --- 2.00 @ Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 40

mrkarolk

Użytkownik
Do znawców SIATKÓWKI!
Ktoś się orientuje czemu tak skaczą kursy na mecz Izrael - Polska?
Chciałem pograć 0:3 albo -1.5 .
Jak kurs niski to źle, jak wysoki - jeszcze gorzej.
Czekam na Wasze opinie.
Typy:
Izrael - Polska -&gt; DW 0:3 -&gt; 3.40 -&gt; bet365
Izrael - Polska -&gt; 2 -1,5 -&gt; 1.83 -&gt; bet365
Edit:
Polska MEGA rezerwowym składem.
Zmiana typu:
Izrael - Polska -&gt; Izrael +1,5 -&gt; 1.83 -&gt; bet365
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Sam pograłem trochę Polska -1.5, ale z resztą stawki czekam, może podskoczy jeszcze kurs, moim zdaniem warto spróbować, w porównaniu z meczami z Estonią do kadry wrócili Wojtaszek, Śliwka i Bołądź, zwłaszcza dwaj pierwsi dodadzą dużo jakości, ponadto wypowiedź Pająka też dobrze wróży:
&quot;- Naszym mankamentem jest jeszcze to, że brakuje nam wspólnych treningów, w większości gramy korzystając z naszych indywidualnych umiejętności. Dużo mówimy na temat systemu gry, ale jeszcze do końca nie potrafimy się w nim odnaleźć. Przed wylotem do Izraela mamy tygodniowe zgrupowanie i moim zdaniem ono naprawdę wiele nam da. Do tej pory mieliśmy podróż, trening, rozruch, mecz i tak w kółko. Nie było czasu, aby potrenować&quot;
W uzupełnieniu dodam, że Kowal podczas meczów podkreślał do tej pory, że chcąc utrudnić grę przeciwnikowi sposobem rozwiązania naszych trudnych sytuacji (np. rozegranie kontry) jednocześnie sami sobie utrudniamy życie i prosił o wybieranie prostszych rozwiązań, mając czas na trening była szansa nad tym popracować.

Izrael w sześciu meczach ugrał cztery sety, nasza kadra B jak dotąd nie wspięła się na wyżyny swoich umiejętności, ale moim zdaniem na spokojne ogranie dzisiejszych gospodarzy i tak wystarczy.
Izrael - Polska
Typ: Polska -1.5 seta Kurs: 1.83 bet365 ⛔

Wynik: 2:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 163

koticzek

Użytkownik
Do znawców SIATKÓWKI!
Ktoś się orientuje czemu tak skaczą kursy na mecz Izrael - Polska?
Chciałem pograć 0:3 albo -1.5 .
Jak kurs niski to źle, jak wysoki - jeszcze gorzej.
Czekam na Wasze opinie.
Typy:
Izrael - Polska -&gt; DW 0:3 -&gt; 3.40 -&gt; bet365
Izrael - Polska -&gt; 2 -1,5 -&gt; 1.83 -&gt; bet365
Edit:
Polska MEGA rezerwowym składem.
Zmiana typu:
Izrael - Polska -&gt; Izrael +1,5 -&gt; 1.83 -&gt; bet365
skąd takie info, że &quot;Polska MEGA rezerwowym składem&quot; ?
ja znalazłem tylko to http://www.pzps.pl/Andrzej-Kowal-kazdy-dostanie-szanse.html
Ale swoją drogą myślę że nawet nasz drugi skład powinien wygrać z Izraelem. Wydaje mi się też, Kowalowi zależy, żeby wygrywać mecze i budować dobrą atmosferę w zespole, wiec jeśli nawet wyjdą drugą szóstką to sadzę ze trener będzie tak rotował składem żeby wygrać.
Izrael - Polska 1,36 bet365 ✅
Izrael - Polska -1,5 1.83 bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Taka drobna uwaga. Piszcie na samym początku posta czy chodzi o rozgrywki męskie czy też żeńskie. W ten weekend zarówno u panów jak i u pań reprezentacja Polski zmierzy się na wyjeździe z Izraelem. Można się domyślić czytając post, ale można też to ułatwić.

Mężczyźni

Izrael widziałem w tym roku chyba 2 razy.
Wygrali jedno spotkanie (3:0 z Danią) i raz urwali seta Austriakom. Nic wielkiego nie grają, brakuje jednak zawodników na poziomie. Najbardziej znany chyba Shafranovich, który w przyszłym sezonie zagra w Jastrzębskim Węglu. Nikt się tam jakoś w oczy szczególnie nie rzuca, może ze środkowego Batchkali coś będzie.
Co do składu Polaków to nie ma mowy o &quot;MEGA rezerwowym składzie&quot;, bo cały czas grają w podobnym zestawieniu w Lidze Europejskiej.
Nie ma Filipa (jakaś kontuzja ostatnio), a Szalpuk i Włodarczyk są na zgrupowaniu kadry A przed Pucharem Świata. Wraca Wojtaszek na libero i to spory plus, bo Kowalski w meczach z Estonią niesamowicie cieniował.
Wiadomo, że Polska gra turniej finałowy u siebie, ale w każdym meczu ten zespół chce wygrywać. Na mecze z Estonią zwyczajnie zabrakło umiejętności. Izrael to jednak zupełnie inna, znacznie niższa półka.
Trener Kowal zapowiadał, że będą rotacje w składzie. Bołądź ma zagrać podobno w jutrzejszym spotkaniu od początku.
Faworytem są Polacy i porażka będzie jednak sporym zaskoczeniem. Teren rywala, Polska ma w składzie przeciętnych (Dryja, Romać) lub obiecujących zawodników (Śliwka, Bednorz, Kędzierski) i to powinno wystarczyć na Izrael, który naprawdę niczym szczególnym się nie wyróżnia.

Typy:
Polska @ 1.43 MarathonBet ✅
Polska (-1.5 seta) @ 1.83 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Skład stabilny, paru wyróżniających się zawodników młodych spokojnie powinno ZJEŚĆ Izrael. DW 3-0 @ 3,80 lekko pograne od rana. Mimo mojej słabej znajomości tematu decyduję się podać jeden typ, powinno być na wielkim luzie, bo jak zwykle w &quot;Betsyfach&quot; śpią ;)

31.07.2015; 19:00
Estonia - Dania
Powyżej 130.5 pkt @ 1,60 Betsson
✅✅✅ 131 - w punkt ;)
Wyraźne spadki na Danię, co oczywiście wiąże się ze wzrostami na rywali. Z 1,01 na 1,07, a powód jest prosty - rzekomo najważniejsi zawodnicy (podobnie jak i w naszej reprezentacji) dzisiaj odpoczywają. Olari Venno, Ardo Kreek czy Martti Juhkami - to filary reprezentacji, które dzisiaj najprawdopodobniej wystąpią mniej niż zwykle (albo nie wystąpią w ogóle). Do tego dochodzi prześmieszna linia, jaką daje nam bukmacher (u konkurencji podskoczylo juz o piętnascie punktów). Póki się nie obudzili - polecam zdecydowanie, bo gdy będą już dostępne zestawienia meczowe, linia pójść w górę może jeszcze konkretniej. Jeżeli napisałem jakieś bzdury z racji nieznajomości materii - proszę o poprawienie mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom