>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Teoria limitu

O 98

ozon1

Użytkownik
Witam . Pisze to zupelnie teoretycznie , po wielu symulacjac milionow spinow z realnych kasyn, widzialem powtarzajaca sie zaleznosc , ze sredni limit wystepowania (czerwonych/czarnych..itd.) zamykal sie zwykle na 18 razach , zdarzalo sie , ze nawet 21-22 razy , ale sa to perelki. Tak wiec biorac ta zaleznosc przed 18 spinami tego samego rodzaju wydazenia wystepuje lekkie zlagodzenie prawdopobienstwa , gdyby tak nie bylo bariera ta bylaby pokonywana bardzo plynnie, a tak nie jest.Wiec moje zalozenie jest takie , ze wiecej powinnismy wygrac niz przegrac , stosujac zasade ze wchodzimy do gry po 14 wypadnieciach tego samego zdarzenia , uzywajac lagodnej progresji 1122334455... ze stoplossem 210 jednostek. To jest tylko teoria poniewaz czekanie na takie serie na kolach live jest karkolomne , to np. uzywajac WillHilla i obserwowanie 10 kol ktore maja teoretycznie mozliwe.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Wychodzac z zalozenia , ze to prawdopodobienstwo jest zlagodzone po 14 powtorzeniach ,powinnismy nawet wygrac grajac plaska stawka do pierwszej wygranej od 15 spinu , pewnie bylo by to bardzo powolne i mialo minimalna przewage , ale w dlugiej perspektywie czasu mogloby dac zysk , dotyczy to kol live , poniewaz na RNG to sie nie sprawdzi wogole.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Szkoda twojego czasu. Jak dobrze wiesz kulka nie ma pamięci. Jak ci się kilka/kilkanaście razy uda, to będzie tylko i wyłącznie szczęście. W końcu i tak wtopisz. Równie dobrze zacznij progresję od początku. Zaoszczędzisz masę czasu. A prawdopodobieństwo to samo. Jak będziesz miał fart, to trochę wygrasz. Ale nie ma i nie było żadnego super systemu. To tylko fart.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Kulka nie ma pamieci tylko w malych przedzialach spinow , obowiazuja ja limity i odchylenie standardowe , inaczej tak jak opisalem przy milionie spinow 20 razy byloby lamane bez problemowo ,a tu jest granica 18 powtorzen , czyli mniej, nastepuje zlagodzenie .Uwazam , ze gra limitami odchylen jest jedna z nielicznych dobrych drog.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tylko że to są twoje obserwacje przy milionie spinów jakie ty obserwowałeś. Przy kilku milionach kolejnych spinów odchylenia mogą być inne. Wiadomo że teoretycznie jest to 50/50 bez 0. Jednak na innej ogromnej próbie spinów mógłbyś mieć inne wnioski. Oczywiście graj jak chcesz, jak chcesz to wyczekuj tych 14 powtórzeń. Ale dla mnie to &quot;katorga&quot;. Już wolę systematycznie korzystać z promocji depozytowych w kasynie. Raz na jakiś czas coś wpadnie. Czasem coś grubszego. W każdym razie powodzenia ci życzę :)
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Srednia ta byla wzieta z 10 milionow lub wiecej , Ta metoda jest karkolomna i nikogo nie namawiam do gry , opisuje tu tylko metode , ktora moze dawac edge nawet plaska stawka , gralem dzisiaj tak od 22 do 1 w nocy , trafilem 14 powtorzen dwa razy ,weszlo na 15 spinie.Poprostu nie czesto widuje sie powtorzenie Evenu wiecej niz 16 razy.Ja osobiscie widzialem najwiecej 19 razy.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No ale ile z tego wyciągasz? Bo rozumiem że na 15 spinie zaczynasz obstawiać, mając zapas progresji na kilka kroków. Jaka jest pierwsza stawiana kwota? Bo jak grosze, to szkoda mi ciebie. Tyle czekać żeby złapać 1/2/5zł.. Stawkujesz grubiej?
 
O 98

ozon1

Użytkownik
U WillHilla mam jakies grosze , gralem za 1 euro , ale gralbym plaska stawka , jak by nie weszlo na spinie 15 to gralbym dalej do pierwszej wygranej bez zwiekszania stawki , poniewaz teoretcznie powinno nastapic zlagodzenie prawdopodobienstwa i w dlugiej perspektywie czasu powinien byc plus.
I tak czekalem na mecz live , jak sie ma czas to mozna sie tak pobawic , stawki powinny wzrastac z czasem i pozniej mozna grac plaska stawka za grubo.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Podziele sie czyms bardzo ciekawym ,czasami bardzo interesujace tematy pozostaja bez odzewu.
Tu taki temat
http://forum.roulette30.com/index.php?topic=1691.0
Generalnie chodzi w nim , jezeli wezmiemy 4 pierwsze streety jakie wypadly , powinismy grac te 4 streety dlatego , ze prawdopodobienstwo wzrasta , ze napewno 4 inne streety beda spac , a pozostale powinny z naszymi tworzyc double dozen. O ile granie plaska stawka wyjdzie na zero.
Autor tematu twierdzi , ze bardzo rzadkie bedzie przegranie 13 razy z rzedu.
Co jest tak jakby wirtualnym limitem.
Wykorzystujac jeszcze inna strategie , ktora powinna dawac przewage w long runie , dodalem progresje na 17 krokow , powinna ona wytrzymac naprawde wiele. Jest ona bardzo powolna , resetujemy ja na kroku ktorym trafimy.
1-1-1-1-1-1-2-3-4-6-9-14-21-31-47-70-105 stop
Napewno to kiedys przegra , ale powinno do tej pory zarobic wiecej niz straci.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Dodatkowa opcja , zeby zaczac progresje czekamy na 6 razy nietrafiony bet po triggerze , to bardzo zwolni nasza progresje , ale wyduzy ja do 23 krokow.
Zagralem narazie kilka tysiecy spinow i najdalej bylem na 11 poziomie.
Zobaczymy ,czy ten trend sie utrzyma.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Haha , granie w na RX tej strategii dawalo calkiem ciekawe efekty , tak jak pisalem w ostatnim poscie.
Wiec przesiadlem sie na Betvoyager nozero fun mode , strategia nie wytrzymala nawet 30 minut i progresja na 23 kroki dostala w dupe.
To jest dopiero cyrk , na 3 triggerze nie dala juz rady.
Kasyna RNG sa najlepsze.
 
Do góry Bottom