>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrz Typer F1

abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Po konsultacji z @robson United podjęliśmy decyzję, że do końcowej klasyfikacji uwzględnimy również osoby, które opuściły jedną kolejkę konkursu, dodając dla takiego typera punkty karne w wysokości: ⛔150
Wyniki po GP Austrii więc zapraszam do podawania typów.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP

Mistrz forum:
#1. abraxas 1183 pkt
#2. zwyciestwo1960 930 pkt
#3. YEBAKA 675pkt
W razie jakiś wątpliwości, wychwyconych błędów pisać na PM.
Dane po wygrane na PM do @Marcin Odra.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Kolejne żarty , skoro nie mam konta na Rivalo i innych to nie brałem udziału w 3 pierwszych edycjach, brałem tam gdzie miałem i to chyba logiczne, więc dyskryminowanie kogos z tytułu nie posiadania konta u jakiegoś buka jest niesprawiedliwe.
Chciałbym jeszcze dodać, ze kolega moderator abraxas nie jest obiektywnym moderatorem konkursu. W 4 kolejce podał wszystkie bety z marathonbetu, a potem jak się okazało ,żę wynik będzie miał na + z marathonbet powpisywał sobie Expekt ???? także , poziom sędziowania przez tego o to moderatora conajmniej słaby.
5. Wszelkiego rodzaju próby oszustwa , podwójne konta będą nagradzane ostrzeżeniem i trafieniem na czarną listę konkursową oraz wykluczeniem z konkursu. Obowiązuje całkowity zakaz edytowania postów
to albo zasady dotyczą wszystkich albo tylko wybranych ???? , ale wtedy może po prostu rozdajmy nagrody moderatorom i się nie bawmy w to ???? ;)
http://forum.bukmacherskie.com/f496/f...ml#post5419280
ow wygrałem piątą kolejkę z i tak zaniżoną punktacją, cut.
To teraz proponuje Abraxas zdyskfalifikuj się sam z konkursu albo zgłoszę sprawę do Marcina ????
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Także dodam ,że tabela powinna wyglądać tak
1.Zwcyięstwo1960
2.Yebaka
3.Robson United
jeżeli zasady tyczą się wszystkich graczy to moderator, osoba, która powinna świecić przykładem bezczelnie mataczy równocześnie stosując bardzo rygorystyczne zasady wobec innych konkursowiczów powinien zostać conajmniej wykluczony a najlepiej zawieszony w prawach moderatora do wyjaśnienia sytuacji. Jeżeli zrobiłby to jakikolwiek inny konkursowicz zostałby wyrzucony i zbanowany na konkursy do końca istnienia forum, więc czemu moderator ma być ponad prawem? Wygrał bo zamataczył i nie można się na to godzić bo konkurs powinien być wynikiem zdrowej i sportowej rywalizacji , a edycja postów tak żeby wyjśc sobie na + zamiast na - jest dość dużym wypaczeniem konkursu, czy tylko ja tak uważam?. Proponuje spytać o opinię innych użytkowników forum ????
 
Do góry Bottom