>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Speedway European Championship 2015

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Speedway European Championship 2015


Terminarz:

20 czerwca 1. Finał SEC w Toruniu
11 lipca 2. Finał SEC w Landshut
15 sierpnia 3. Finał SEC w Kumli
19 września 4. Finał SEC w Ostrowie

Sylwetki uczestników: link

W tym roku naprawdę niezła obsada i fajna przeciwwaga do GP. Takich zawodników jak Vaculik, Kildemand, Sajfutdinow czy Łaguta nie ma w cyklu IMŚ a są w IME. Do tego inne znane nazwiska jak Pedersen, Gollob, Protasiewicz, Kołodziej, Pawlicki, Lindbaeck itd. Poza Toruniem nowością są również tory. Powiem szczerze, że moim zdaniem na papierze wygląda to ciekawiej niż SGP. Po mału będą się pojawiać kursy na zawody w Toruniu:



Kursy na zwycięstwo Polaków przednie ????

Zapraszam do dyskusji i do podawania trafnych typów
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Betsafe
Linbeck-Kolodziej - 2,50
Andersen-Milik - 2,80
AKO 7,0
Sprubuje pograc na dogów. Kolodziej może nie błyszczy ale nie zapomniał jak sie jezdzi. W tamtym roku 5 w generalce. Linbeck może pojechać dwócyfrówke jak i na 2 punkty.Szanse oceniam 50/50 a kurs na Janka zachęca
Andersen mało jeździ w tym sezonie i w parze z Milikiem który w lidze w Toruniu zrobił 7+2 po kursie 1,38 go nie pogram. Miilik chce sie wbic do elity a drugiej szansy może nie mieć. Podoba mi sie ten gośc a po 2,80 jeszcze bardziej.
Stawka nie za duza
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Popieram typy @kaczorrm i do tego dorzucam jeszcze:
G.Laguta - Protasiewicz 2,45 Betsson
Bardzo duży kurs na Pepe, który po pierwsze jest w formie, a po drugie w Toruniu zawsze dobrze jeździł. 13+2 (6 startów), 12+2 (6), 12 (5) to ostatnie wyniki Protasa na Motoarenie. Grisza jest u siebie, to fakt. Swoje w meczach robi, ale jednak jego występy d**y nie urywają. Dla mnie para jest stricte 50 na 50, zupełnie nie rozumiem faworyzowania Laguty. Druga sprawa jest taka że już się nauczyłem by w tego typu turniejach/zawodach nie grać czegokolwiek w stronę Lagutów, bo zawsze na tym wychodzę w plecy.
Pedersen - Przedpełski 2,80 Betsson
A czemu nie? Na pierwszy rzut oka - typ wariat. Ale jeśli się tutaj temu głębiej przyjrzeć to Nicki ostatnio nie porywa. W Lesznie w ostatnich dwóch meczach słabiutko, DPŚ zawalił. Fakt że gdzieś tam w duńskiej lidze zrobił świetny wynik ale rywali za mocnych tam nie miał. A Pawełek na motoarenie zawsze groźny i jest w stanie pokonać każdego. Warto spróbować moim zdaniem. Jak będzie miał &quot;dzień konia&quot; to może sporo namieszać ;)
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Ja mam tylko jedno takie pytanie - bo jak wiadomo - federacja rosyjska zrobiła co zrobiła. Czy Artiom może dzisiaj jechać? Bo z tego co wiem to jego zgoda na starty w polskiej lidze była ważna do 16 czerwca? I teraz czy razem z tą zgodą wygasili mu też licencję - bo jakoś nie sądzę skoro w poniedziałek czyli 22.06 mają im przedłużyć zgodę na starty w Polsce do września bodaj.
Tak wiem to różne zawody - stąd moje pytanie - a niestety aż takiej wiedzy nie posiadam.
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Ja mam tylko jedno takie pytanie - bo jak wiadomo - federacja rosyjska zrobiła co zrobiła. Czy Artiom może dzisiaj jechać? Bo z tego co wiem to jego zgoda na starty w polskiej lidze była ważna do 16 czerwca? I teraz czy razem z tą zgodą wygasili mu też licencję - bo jakoś nie sądzę skoro w poniedziałek czyli 22.06 mają im przedłużyć zgodę na starty w Polsce do września bodaj.
Tak wiem to różne zawody - stąd moje pytanie - a niestety aż takiej wiedzy nie posiadam.
Jest decyzja, że nawet w niedzielę w lidze może jechać więc dzisiaj też pewnie wystartuje.
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/529246/artiom-laguta-pojedzie-przeciwko-fogo-unii-leszno
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Stawka bardzo wyrównana, a forma zawodników falująca,więc na dzisiaj zdecydowałem się tylko na takie coś:
Kildemand wygra @6,00 bet365 ⛔ 6. Analiza trafiona, typ nie, no cóż...
Pająk w najlepszej formie spośród startujących zawodników imho. Na tym w zasadzie można by zakończyć analizę tego typu, bo równie dobrze może zaliczyć wykluczenie w półfinale i wtedy cały misterny plan w ...., ale spróbuję jeszcze napisać dlaczego nie inni.
Vaculik - bo ma formę bardzo wysoką, ale potrafi także negatywnie zaskoczyć (jak w Szwecji ostatnio). Poza tym tor w Toruniu preferuje orbitowanie w drugiej części, a tutaj Pająk &gt; Słowak
Grisza i Artiom - bo ostatnio o nich za głośno, poza tym szczerze mówiąc nic wielkiego ostatnio nie jadą. Mają występy dobre, ale to raczej takie top 8 i tyle.
Nicki - różnie dzisiaj może być,ale raczej będzie na minus po ostatnich wyczynach. Wcale się nie zdziwię, jeśli pozostali zawodnicy będą na niego dzisiaj polować. Na pewno będzie ciekawie.
Emil - tutaj moim zdaniem największe zagrożenie, ale też świeżo po kontuzji więc nie wiadomo co i jak z nim będzie. Emil jednak może być bardzo groźny.
Paweł Przedpełski - mój czarny koń na dzisiaj. Czy jednak wygra? Chyba nie sądzę...
Pozostali, jak Protas,Lindbeack czy Andersen w bardzo solidnej formie w lidze, ale chyba sportowo trochę za mało na osiągnięcie pierwszego miejsca.
Reasumując,wszystkie ww. pary oceniam raczej 50/50, może wejdzie, może nie. Peter wygląda najsolidniej, ale żaden to pewniak. Raczej za drobne.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Janusz Kołodziej over 7.5 // no to mi Janek położył kupony ⛔⛔
@ 1,75 STS

Janusz zdecydowanie na fali wznoszącej. Dla niego SEC to najważniejsza impreza indywidualna w tym sezonie. On bardzo chce zdobyć tu medal. Po kontuzji nie ma już śladu. Ze sprzętem też jest tak jak trzeba. Wczoraj wygrana w Krakowie. Wiadomo, nie ta stawka, ale chodzi mi o to, że jeździł na prawdę z zębem. Wiele punktów zdobytych na trasie, po walce. Jedyne co, to boję się o słabe starty Janka. Nie tak dawno mówił mi, że nad tym właśnie jeszcze czeka go sporo pracy. A w Toruniu nie będzie już tak łatwo wyszarpać punkty na dystansie. Myślę jednak, że 8 oczek jest jak najbardziej w jego zasięgu.

Paweł Przedpełski over 7.5 // 10 ✅✅
@1,8 STS

Paweł wspólnie z Milikiem najmniej doświadczony żużlowo z tej stawki. Ale swoje już potrafi. Bardzo dobry ma ten sezon. Punktuje solidnie. Poza Tarnowem, gdzie wielu zawodników poległo i Lesznem, gdzie odpalił dopiero w końcówce jest mocnym punktem swoich drużyn. Dziś jedzie u siebie. To nie zawsze jest tak, że to wielki handicap, bo jednak często tory na zawody indywidualne są inaczej przygotowywane niż na ligę, ale jakąś wiedzę o tym owalu na pewno ma. Tu z kolei liczę na dobre starty i uciekanie do przodu. Paweł jest w stanie pokonywać nawet faworytów, ale z tą nieco słabszą grupą zawodników powinien wygrywać spokojnie i myślę, że te 8 punktów jest w stanie uzbierać.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Janusz Kołodziej over 7.5
@ 1,75 STS

Janusz zdecydowanie na fali wznoszącej. Dla niego SEC to najważniejsza impreza indywidualna w tym sezonie. On bardzo chce zdobyć tu medal. Po kontuzji nie ma już śladu. Ze sprzętem też jest tak jak trzeba. Wczoraj wygrana w Krakowie. Wiadomo, nie ta stawka, ale chodzi mi o to, że jeździł na prawdę z zębem. Wiele punktów zdobytych na trasie, po walce. Jedyne co, to boję się o słabe starty Janka. Nie tak dawno mówił mi, że nad tym właśnie jeszcze czeka go sporo pracy. A w Toruniu nie będzie już tak łatwo wyszarpać punkty na dystansie. Myślę jednak, że 8 oczek jest jak najbardziej w jego zasięgu.

Paweł Przedpełski over 7.5
@1,8 STS


Paweł wspólnie z Milikiem najmniej doświadczony żużlowo z tej stawki. Ale swoje już potrafi. Bardzo dobry ma ten sezon. Punktuje solidnie. Poza Tarnowem, gdzie wielu zawodników poległo i Lesznem, gdzie odpalił dopiero w końcówce jest mocnym punktem swoich drużyn. Dziś jedzie u siebie. To nie zawsze jest tak, że to wielki handicap, bo jednak często tory na zawody indywidualne są inaczej przygotowywane niż na ligę, ale jakąś wiedzę o tym owalu na pewno ma. Tu z kolei liczę na dobre starty i uciekanie do przodu. Paweł jest w stanie pokonywać nawet faworytów, ale z tą nieco słabszą grupą zawodników powinien wygrywać spokojnie i myślę, że te 8 punktów jest w stanie uzbierać.
W bet365 linia 6,5 na Kołodzieja
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Janusz Kolodziej over 6 @1.9 bet365 ⛔
Swietny kurs jak na tak niska linie, mysle, ze Janek spokojnie da rade. Niezle rozstawienie dzisiaj, mobilizacja jest jak u kazdego w pierwszym turnieju SEC. Dla mnie jest to rowny zawodnik, ktory ponizej pewnego poziomu nie schodzi, dzisiaj moze wygrac z kazdym. Dwa razy start z pierwszego toru, raz z czwartego.
W poprzednim roku odpowiednio 14, 6, 8, 10 w turniejach.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Tak, bet365 miał wcześniej niepełną ofertę. Oczywiście pobieram też typ z bet365 i dokładam jeszcze jeden:
Janusz Kołodziej - Tomasz Jędrzejak 1 // ehhh Janek, Janek
@1,5 bet365

Kołodzieja już opisywałem. Tomek Jędrzejak ma całkiem fajny sezon, chociaż zdarzają się mu też słabsze mecze i taki trafił się w... Toruniu. Zdobył wtedy tylko 5 punktów. Ogólnie to jest raczej zawodnik własnego toru. Kolosalna różnica pomiędzy średnią u sienie a na wyjeździe. Do tego Jędrzejak bez doświadczenia w tak ważnych imprezach. Kołodziej powinien go ograć na luzie.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Stawka bardzo wyrównana, a forma zawodników falująca,więc na dzisiaj zdecydowałem się tylko na takie coś:
Kildemand wygra @6,00 bet365
Pająk w najlepszej formie spośród startujących zawodników imho. Na tym w zasadzie można by zakończyć analizę tego typu, bo równie dobrze może zaliczyć wykluczenie w półfinale i wtedy cały misterny plan w ...., ale spróbuję jeszcze napisać dlaczego nie inni.
Vaculik - bo ma formę bardzo wysoką, ale potrafi także negatywnie zaskoczyć (jak w Szwecji ostatnio). Poza tym tor w Toruniu preferuje orbitowanie w drugiej części, a tutaj Pająk &gt; Słowak
Grisza i Artiom - bo ostatnio o nich za głośno, poza tym szczerze mówiąc nic wielkiego ostatnio nie jadą. Mają występy dobre, ale to raczej takie top 8 i tyle.
Nicki - różnie dzisiaj może być,ale raczej będzie na minus po ostatnich wyczynach. Wcale się nie zdziwię, jeśli pozostali zawodnicy będą na niego dzisiaj polować. Na pewno będzie ciekawie.
Emil - tutaj moim zdaniem największe zagrożenie, ale też świeżo po kontuzji więc nie wiadomo co i jak z nim będzie. Emil jednak może być bardzo groźny.
Paweł Przedpełski - mój czarny koń na dzisiaj. Czy jednak wygra? Chyba nie sądzę...
Pozostali, jak Protas,Lindbeack czy Andersen w bardzo solidnej formie w lidze, ale chyba sportowo trochę za mało na osiągnięcie pierwszego miejsca.
Reasumując,wszystkie ww. pary oceniam raczej 50/50, może wejdzie, może nie. Peter wygląda najsolidniej, ale żaden to pewniak. Raczej za drobne.
Warto by dodać, że jeśli nie wygra, a będzie drugi lub trzeci wygrywamy po 1/4 kursu. Również w to wejde, później napisze coś więcej bo jestem na tel.
Powinien być dziś tor do walki więc Pająk poszaleje. Jest na pewno w top3 z obsady jeśli chodzi o formę. Kapitalny występ w DPŚ pokazał, że wygrywanie nawet z najlepszymi przychodzi mu wręcz z łatwością. W Toruniu w meczu ligowym zrobił 12 punktów w czterech biegach i 2 wykluczenia przy walce o lepszą pozycję. Trochę martwi, że znowu może coś wywinąć, ale liczę, że uczy się na błędach. Największym rywalem będzie chyba Vaculik. Słowak jednak często notuje w zawodach 1 nieudany bieg, zazwyczaj w końcowej fazie. Jeśli tak będzie, jednym z tych, który to wykorzysta, będzie Kildemand. Liczę jednak, że Duńczyk potwierdzi wielką formę i nie będzie potrzebna słabość rywali. Powinien być dziś na podium.
@down A no trochę inaczej. Nigdy tego nie grałem i źle zrozumiałem. Mimo wszystko myślę, że opcja warta &#39;zaznaczenia&#39;.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
W opcji EW (którą trzeba zaznaczyć ???? ), grając 2 jednostki: 1 jednostkę masz na wina @6, a 2 jednostkę @1,5 na top3. Czyli, jeżeli Kildemand będzie 2/3, to jesteś do tyłu 0,5 j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Raczej tak jak piszą koledzy wyżej. Ostatnio stawiałem w ten sam sposób na Hampela w Pradze, zajął drugie miejsce, nie dostałem ani grosza.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Nie 1,5, a 2,25.
1/4 kursu czyli 6 - 1 = 5
5/4 = 1.25
1.25 + 1 = 2.25
I jesteśmy do przodu o 1/8 stawki ogólnej. :razz:
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Protasiewicz over 8 punktów 1,83 Bet365 ⛔

Piotr w wysokiej formie i z reguły w Toruniu jeżdził bardzo dobrze. Stawka w tym roku w SEC mocna. Jest to arena międzynarodowa gdzie Piotr często się spalał dzisiaj ma możliwość udowodnić, że jest inaczej,. Jest dojrzałym zawodnikiem i jeszcze może coś osiągnąc np w ME. Z taką jazdą jak obecnie prezentuje ma na to duże szanse a 9 punktów dzisiaj spokojnie powinien zdobyć.

Vaculik - Pedersen 1 1,65 Betsson ⛔

Vaculik dla mnie w dużo wyższej formie niż Nicki, który złapał dołek po jak zwykle super początku sezonu. Martin jeżdzi wszędzie super nie mówiąc już o torze w Tarnowie. Na pewno lepiej mu się jeżdziło z reguły w Toruniu niż Nickiemu. Czy Nicki w tym roku zdobędzie tytuł? Do 3 razy sztuka ale jakoś widzę zawodników bardziej kompletnych i w dużo wyższej formie niż Duńczyk między innymi Martina.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dziś dwie imprezy rangi mistrzowskiej. W niemieckim Landshut II finał Indywidualnych Mistrzostw Europy, zaś w Lonigo pojadą najlepsi juniorzy świata.

Sts wystawił pary na oba turnieje, w Milenium tylko SEC jest w ofercie. Ale to tam znalazłem najciekawsze typy:

Podstawowy to under 6,5 pkt w pierwszych 5 biegach T. Golloba @ 1,80. Jakoś nie widzę po raz kolejny Tomka w tak silnej stawce. Szczególnie początek zawodów zapowiada się dla niego trudny:

3 bieg: A.Lindbaeck, A.Laguta, P.Protasiewicz
7 bieg: H.Andersen, M.Smolinski, N.Pedersen
9 bieg: E.Sajfutdinow, G.Łaguta, P.Kildemand
14 bieg: M.Haertel, V.Milik, M. Vaculik
20 bieg: T.Jędrzejak, Przemysław Pawlicki, J. Kołodziej.

Nie wróżę dziś Gollobowi pokaźnej zdobyczy punktowej.

Do tego dokładam:

A.Lindbaeck top 3 NiE @ 1,25 - zbyt wyrównana i mocna stawka, by Szwed był na podium. Oczywiście jest w dobrej formie, w Toruniu 4 miejsce, jednak do podium jest co najmniej kilku mocniejszych kandydatów.

Kildemand - Smolinski 1 @ 1,30 - wiem , że to Martina tor, wspierac go będzie publiczność, jednak forma obecna nie pozwoli moim zdaniem na walkę nawet o baraż. Co innego Pająk, w Cardiff pokazał, że już należy do światowej czołówki. Dziś powalczy o podium!
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Haertel poniżej 5 @2,20 B365 ✅
Kompletnie nie rozumiem linii ustawionej na 20 letniego Niemca. Okej jedzie u siebie, ma atut swojego toru, ale nie ma objeżdżenia w zawodach takiej rangi. W 2014 w SBP zdobył 3 pkt, w tym jeden na trupie;
9. Smolinski, Iversen, Haertel, Pedersen (f)
12. Łaguta, Smolinski, Haertel, Gafurow
19. Smolinski, Watt, Haertel, Holder
Pokonanie Gafurowa to trochę mało, imponująco wygląda wyprzedzenie Holdera, ale tak naprawdę to Niemiec stukną w pierwszym łuku Chrisa i wybił go z rytmu jazdy. Później przy opadach i śliskim torze Australijczyk już nic nie mógł zrobić. Między Smołą, Wattem, a Haertlem była różnica ok półowy prostej.
Dziś Niemiec zaczyna z pola B, które było najgorsze w SBP, lepsze były te zewnętrzne, po lewej będzie miał Emila, po prawej H. And i T. Jęd. Nie wróżę mu tutaj punktów. Później z pola C vs bracia Łagutowie i Koldi, trudny bieg. 3 seria to start z D, a po lewej Pepe, Pawlicki i Nicki. Jak dla mnie po 3 seriach Niemiec, będzie miał max 1 punkt. Coś może ugrać w biegu nr 14; bo jedzie z Vaculem, który ostatnio cieniuje, Milikiem i Gollobem. Ostatni bieg to znowu trudni przeciwnicy Lindbaeck, Smoła i Kildemand. Jak dla mnie młody Niemiec zrobi od 0 do 3 punktów. Ja bym ustawił linię na 3 oczkach, jak np u T Jędrzejaka, a 5 oczek to wg mnie za wysoka poprzeczka.
Niemiec w eliminacjach do IMŚJ w Pardubicach zdobył 9 oczek, przyjeżdżał za plecami takich zawodników jak Howarth, Kułakow, J Andersson, Lebiediev, Michelsen czy Przedpełski. Dziś stawka o wiele mocniejsza i wg mnie oddsmakerzy podeszli do tego zawodnika zbyt optymistycznie.
Jędrzejak powyżej 3 @1,66 B365 ⛔
Tomek w Toruniu był waleczny, zaskoczył dobrym występem wszystkich. Wiadomo, w takich zawodach faworytem nigdy nie będzie, ale podchodzi poważnie do ME. Stać go na 4-6 punktów, linia niska więc warto pobrać; Gollob, Millik, Haertel, Smoła, Andersen, to zawodnicy którzy są w zasięgu Polaka. Półfinału mu nie wróżę, ale też nie sądze by był dziś outsaiderem i nie zdobył kilku oczek, bo sezon ma w miare dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Smoliński under 8,5 @ 1,70 STS
Moim zdaniem jest to wysoka linia i Smoła jej nie pokryje. W tym sezonie nie ma wielkiej formy. Fakt jedzie u siebie, tylko co z tego? W Gustrow na SBPC też zawody u siebie a jak było? Rywale są mocni. Owszem może pokonać Haertela, Jędrzejaka czy Andersena. Ale to za mało i pokonując takich zawodników nie zrobi tych 9 punktów. Linia wystawiona jakby Smoła był jednym z faworytów tych zawodów, a przecież tak nie jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom